Блоги → Перегляд

Політолог: логіки в діях Банкової немає, краще порадитися з тими, хто вже грав з киянами в такі ігри

Четвер, 11:05, 25.07.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
3747

0
0
У цій статті згадуються

Ідея президента Зеленського з призначенням нового глави КМДА – незрозуміла двічі. Не просто незрозуміла, а ще є протизаконна і нелогічна.

063ca-1564028130-zelenskiy.jpg Є рішення Конституційного суду про те, що посаду глави КМДА може займати тільки обраний киянами міський голова столиці. На цьому крапка, ніякого двовладдя. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов.

Він зазначає, заради правди треба визнати, що Янукович свого часу вигнав Черновецького кримінальними справами і таки поставив на Київ свого намісника Попова, але Янукович – дуже поганий приклад для наслідування. І не тільки тому, що негідник і злодюга, а ще й тому що в динаміці погано кінчив. Януковичу на закон завжди було плювати, адже сам був двічі судимий, але, навіщо оточення Зеленського йде цим крихким шляхом, поки незрозуміло.

Кирило Сазонов пише, це перша сторона медалі, вона про законність. Тепер саме час обговорити другу сторону, вона про логіку. Жителі Дніпра, Черкас, Львова і будь-якого іншого міста України можуть вибирати. Президента – наприклад, Зеленського. Депутата, наприклад від партії "Слуга народу". І міського очільника – кого захочуть. Це логічно і справедливо. Можна не погоджуватися з їх вибором, але ми зобов'язані його поважати. Тому що виборче право і всі дорослі люди. І ось тут стає прикро за киян, чому їм урізали права? Вибирати депутата можна, президента можна, а ось міського голову, незручного Банковій – зась. 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі