Четвер, 17:26, 25.07.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
2075

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Кожен народ має ту владу, яку не розстріляв. Так писав великий Олег Ольжич (Олег Олександрович КАНДИБА).

Тамада, весільний фотограф, ведучі корпоративів... Не вистачає хіба стриптизерки і професійної похоронної плакальниці... Цілком можливо, що це хороші люди, але: щ о в о н и р о б и т и м у т ь у п а р л а м е н т і ?

Колись Калігула зробив сенатором Римської імперії свого коня Інцитата. Якби ж ця благородна тварина жила в наш час десь на Печерську і була кандидатом від партії «Слуга народу» - кінь Інцитат був би обраний до Верховної Ради, де, мабуть, став би головою комітету з питань культури і духовності.

В принципі, я розумію мотивацію людей:

а) їх все ДІСТАЛО - і є ненависть до політичного класу в цілому, ненависть настільки сильна, що під одну гребінку пішли і ті, хто розкрадав армію - водноча і ті, хто воював на фронті, хто віддавав на фронт чи не останнє, хто боровся за Соборність України в парламенті;

б) людям так хочеться вірити в КАЗКУ, в мешиах, що вони навідріз відмовляються дивитись в реальність.

Це справді казка. Тільки не та, про яку вони подумали. Це не «Принц і злидар». І не «Котигорошко», який спалив ̶В̶е̶р̶х̶о̶в̶н̶у̶ ̶Р̶а̶д̶у̶ Оленку Зміючку в печі живцем.

Це, шановні, «Голий король». Бо в кіно вам обіцяли зниження тарифів, і ви вірили. А тут відповідальний за цей напрям представник влади Андрій Герус каже: «Тарифи знижувати не будуть. Зеленський в кіно пожартував...».

Бачите, над вами стібуться, коли ви плачете, бо після сплати за комуналку не знаєте почасти, на що витратити жалюгідні копійки, які лишились: ліки, нормальну їжу, зібрати дітей в школу, допомогти стареньким батькам...

Все це одночасно ви дозволите собі не можете. І найстрашніше - п р и ц і й в л а д і і н е з м о ж е т е .

Вас - наїбали. Знову. Але повірити в це дуже складно. Найважча емоційна реакція - це усвідомлення власного ідіотизму. Це так тяжко, що навіть після того, як вас пошили в дурні - ви продовжуєте вірити в казку.

Я не голосував навіть у другому турі за Порошенка. Бо маю нещастя знати цього персонажа особисто задовго до його президентства. Але те, за що ви його справедливо кляли - ви отримали т е с а м е в гіпертрофованій формі. Нова влада ще більше прогинатиметься під МВФ, перетворюючи Україну в сировинну колонію. Одночасно нова влада ще більше, ніж минула - йтиме на договорняки з Москвою. Медведчук в часи Петра купив два канали, і в часи Зеленського - купив ще два канали. І ніяких претензій СБУ до нього не мала і не має. І як літав на пряму в Москву - так і літає. І зджидженим газом, як торгував - так і торгує. Єдина різниця - носить відкати в інше місце.

Народ нагадує алкоголіка, якому під час похмілля («він пожартував!») хочеться випити ще («Зеленський хоче зробити щось хороше для людей, але йому не дають»). І він випив. Внаслідок цього подальше похмілля буде дуже жорстоким.

І це буде жорстока осінь, коли вам прийде платіжка за газ, ціни на життєвонеобхідні товари знову виростуть, а зарплату і пенсію піднімуть на тридцять гривень (випийте ще! - «Зеленський обіцяв $ 4000 зарплати вчителю»).

І ви заслужили на цю осінь. Бо восени 2013 року заплатили за старі помилки надто дорого. Але дуже швидко це забули...

Ви справедливо клянете Порошенка за невиконані пафосні обіцянки - тоді у вас була ще більша ейфорія, він переміг в один тур вперше після Кравчука - але похмілля прийшло поступово і болісно. Проте, висновків ви не зробили. І випили знову.

Потім ви станете професором Преображенським, який не знає, що робити із створеним ним Шаріковим. Скоро.

Коментарі

ПНХ разом з своєю компанією, як було коли ти (гімнюку) був у владі, ми знаємо. Як буде - побачимо.
0

Лайк, мав бути - !!!
Від корита відірвали ?
Андрію, ваша фракція у ВР яскраво показала, що ви зробили для населення і що - для себе та близьких.
То хоч зараз не бреши, будь ласка.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі