Блоги → Перегляд

Відкритий лист Президенту України

Понеділок, 20:41, 29.07.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
832

0
0

Шановний Володимире Олександровичу!

Завдяки саме вашим особистісним якостям та протестної хвилі, незважаючи на відсутність певної ідеології, ваша політична сила отримала на виборах мандат на монопольне керування державою. Це розглядається багатьма як позитив – ніхто не буде заважати проводити будь-які реформи. І це дійсно дуже добре, якщо тільки ці реформи підуть на благо громадян країни і будуть підтримуватися ними. А якщо ні?

Багатьох громадян турбує ситуація монопольного володіння владою, що склалася, пам’ятаючи про радянське минуле. Непокоїть також те, що в новому керівництві є дефіцит професіоналізму. Але здається, що і Ви самі усвідомлюєте гостроту моменту і неймовірно високий рівень відповідальності, який Ви з командою наважилися взяти на себе.

В цій непростій ситуації, необхідно, як на мою думку і думку моїх колег, щоб Ви від свого імені і від імені вашої політичної сили відкрито звернулися за порадою до народу України з однім єдиним питанням, яке колись задавав Верховної Раді України ще Л.Д. Кучма і на яке він так і не отримав відповіді: яке суспільство будувати? А потім організували всеукраїнський мозковий штурм за допомогою сучасних інформаційних технологій.

Ще жоден Президент України не відважився задати таке питання безпосередньо українському народові, а це пора нарешті зробити. Як на нашу думку, народ України вже здатний на розумну відповідь і готовий визначитися з головною національною ідеєю та шляхом її досягнення, що в сукупності стане об’єднуючою народною ідеологією державного будівництва. А без цього у України немає шансів на щасливе суверенне майбутнє.

За підсумками мозкового штурму провести референдум і затвердити на ньому спільно породжену думку. А потім всім загалом, за підтримкою вашої політичної сили, почати втілювати її в життя. Саме так буде зроблено перший крок на шляху до народовладдя і саме так народиться нарешті українська політична нація, як спільнота українських громадян, поєднаних спільним розумінням загального майбутнього і спільною працею на це майбутнє.

Все це цілком можна реалізувати за наявності політичної волі - більш нічого не треба. Асоціація «Духовно-інтелектуальний вибір» вже має багаторічний досвід такого мозкового штурму. Спочатку проводиться конкурс проектів, а потім на основі найбільш рейтингового йде напрацювання спільного проекту. Це типова парламентська процедура при наявності кількох проектів з одного питання.

Так в 2012 р. за підсумками суспільно-наукової конференції "Народовладдя в Україні: яким йому бути" http://vlada-narodu.blogspot.com, на якій відбувся розгляд різних концепцій народовладдя, була розроблена Доктрина народовладдя https://politiko.ua/blogpost122898. А у 2018 р. на Конкурсі проектів Образа майбутнього України https://politiko.ua/blogpost150728 , https://www.youtube.com/watch?v=W-C1FCYPodk&list розглядалася Ідеологія гармонійного суспільства https://www.facebook.com/groups/401404326579920/permalink/1860381900682148/.

Отже все можливе, шановний Володимире Олександровичу! Тому пропонуємо Вам звернутися до Українського народу за порадою – що будувати, та прислухатися до неї. Народ не підведе, він вже вистраждав своє право бути господарем України!

 

З повагою,

Голова Асоціації

«Духовно-інтелектуальний вибір»                                                                             М.І. Зобов

Коментарі

Ране Зобов, не брешіть так тупо й нахабно. Якщо, звісно, можете.
Бо я свого часу Кучмі, як і іншим нашим вождям і реформаторам, не раз пропонував НАУКОВЕ ПОЯСНЕННЯ.
А ви і ваші однодумці всіх тільки свідомо і спеціально задурюєтне.Ви вже теж не молоденький, тож пробуйте будити власну совість.
0

Шо не так? Де я збрехав?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.