Блоги → Перегляд

Звернення і попередження для Зеленського!

Вівторок, 20:52, 30.07.19

Рейтинг
1 0
Переглядів
1672

0
0
У цій статті згадуються

Продаж землі, як це планує Володимир Зеленський заради нових кредитів МВФ – це продаж України та втрата Державності, величезний злочин перед майбутніми поколіннями українців. Спроба Зеленського продати нашу землю іноземцям призведе до глибокого громадянського конфлікту в Україні, відповідальність за який ляже персонально на Зеленського.

Відповідно до Конституції України земля є власністю Українського народу, тому влада немає жодного права розпродувати іноземцям нашу землю, не спитавши на це дозволу усіх українців. Виключно на рефередумі і лише українці, а не тимчасова влада, повинні вирішити чиєю буде земля.

Продавлювання фракцією Зеленського в новому парламенті будь якого закону про продаж землі отримає найрішучіший опір усього суспільства. Ми оскаржемо до Конституційного суду цей неконституційний закон. Також попереджаю Зеленського і його лібертаріанців, що наша команда ініціює всенародний рух опору, ми вдамося до будь яких акцій, треба буде – і до партизанського руху, як це робили наші діди проти німців, але забрати землю в українців не дамо нікому!

Замість грабіжницького продажу землі ми вимагаємо від нової влади радикальної зміни економічної політики щодо українського села: створення Державного земельного банку, програми реальної фінансової підтримки і стимулювання фермерів, прийняття найжорсткішого антирейдерського законодавства, довічне успадкування земельних надалів фермерами, інвентаризацію усіх земель і реальну оцінку їх вартості, надання земельних паїв усім громадянам України.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Коментарі

У питанні непродуманого та безглуздого продажу української землі всіляким міжнародним пройдисвітам, я цілком солідарний з Вами. Земля може продаватися лише спеціально створеному для цього Державному українському селянському банку, який згідно зі спеціально прийнятим Законом буде передавати її у довгострокову оренду українським фермерам та українським агрохолдингам. Ми вже маємо промислових олігархів з усіма негативними наслідками. Чи потрібні українцям ще й крупні та нечисті на руку латифундисти-землевласники?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі