Неділя, 13:21, 04.08.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
2744

0
0

Наступного дня після виходу сюрпризу в програмі "Вердикт з Сергієм Руденко" на телеканалі "Еспресо.TV" з Луганської обласної області водно-цивільної адміністрації широко застосовується п'ятирічний доступ до всіх керівників Ю. Клименко.

https://www.youtube.com/watch?v=ZG2ZpYr2K3s

З 2014 року Юрій Клименко був заступником голови Луганської ОВЦА з питань громадського дотримання та безпеки. 15 липня 2015 року Президент України Петро Порошенко визнав Кліменку тимчасово виконуючим обов'язки головного та луганської обласної адміністрації. З 1996 р. по 2015 р. Кліменко працював в органах Служби безпеки України, і він обіймав посаду керівника СБУ в Луганській області.

Нагадаю, свого часу в інтернеті було опубліковано відео останньої розмови з загиблим під Щастям волонтером Андрієм Галущенко, в якому він говорить про контрабанду золота з окупованих територій та незаконний контроль торгівлі в зоні АТО з боку українських чиновників.
"Контролює все Юрій Юрійович і пан зі спецзваннням генерал-лейтенант. Ці два гівнеця давно тут сидять", - розповів перед смертю волонтер Ендрю.

Примітно, що у квітні 2018 року після мого виступу на телеканалі ZIK у програмі із Остапом Дроздовим було ухвалене кадрове рішення: президент Петро Порошенко звільнив із посади начальника Управління СБУ Луганської області Олега Козловського. Ймовірно, причиною цього стала контрабанда з тимчасово окупованими територіями. Указ президента №106 / 2018 датований 23 квітня.

З березня 2015 року по квітень 2018 року Козлівський - начальник Управління СБУ в Луганській області. З вересня 2018 р. - про опублікований Департамент оперативної діяльності Національної поліції при Міністерстві внутрішніх справ Попередня Україна.

https://zik.ua/…/za_pidsumkamy_programy_na_ziku_prezydent_z…

Хочу підкреслити телеканалам "Еспресо.TV" та ZIK, довідавшись в ефірі, фактично довели до ухвалення кадрових рішень.

Справедливість є. За все, що боротися!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.