Блоги → Перегляд

ПОЛІТИКА "СЛУГИ НАРОДУ" МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ПОВНОГО КРАХУ - ВИСОЦЬКИЙ

Вівторок, 11:19, 17.09.19

Політика партії "Слуга народу" може призвести до глибокої кризи всередині країни.

Screenshot_2-11.jpg

Популістична риторика, звинувачення на адресу старої влади і можливі політичні репресії будуть відволікати людей від помилок нових політиків.

Про це в ефірі "Прямого" заявив народний депутат України VIII скликання Сергій Висоцький.

"Політика "Слуги народу" може призвести тільки до одного – до повного краху державного управління, політики безпеки, зовнішньої політики, а згодом і економіки України. Тому що жодного разу в історії країн, в історії світу популізм не доводив жодну країну до якогось успіху. Популізм – економічні реформи. Популізм – безпекова сфера. Популізм – ефективна зовнішня політика. Це – нонсенс", - зазначив політик.

Висоцький також додав, що помилки нової влади будуть прикриватися звинуваченнями на адресу старих політиків.

"Для того, щоб відволікти від цього краху, який буде насуватися на українське суспільство, у "Слуги народу" буде тільки один засіб – політичної розваги. Тому що вони шоумени. Вони будуть показувати українському суспільству шоу під назвою "Нам не дають". А хто не дає? Люди, які сидять в парламенті, старі обличчя", - наголосив він.

Крім того, Висоцький припустив можливість політичних репресій, які будуть здійснюватись задля відволікання людей від кризи, у якій може незабаром опинитись країна.

"Єдиним способом розважити український народ під час краху держави, який наступить рано чи пізно, будуть політичні репресії. І вони будуть відбуватися. І на цій полиці в "магазині з консервами" для них не буде жодної різниці: чи це "Європейська солідарність", чи "Батьківщина", чи "Голос", чи хтось інший. Вони будуть показувати і відволікати від своїх помилок українське суспільство тільки таким чином", - наголосив він.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.