Блоги → Перегляд

Нас чекає війна

Неділя, 23:24, 08.12.19

Рейтинг
0 1
Переглядів
4304

0
0

Чи можуть існувати поряд себе дві сильні окремі держави? Можуть. Наприклад, Німеччина та Франція. Чому? Бо вони потомились воювать між собою. Росія воювати не тільки не втомилась, але й дуже любить. Українських „75%“ навіть не втомились. Їм до цього  просто немає інтересу. Хто мав гідність— щезли в Голодоморі, в сибірській мерзловині і в українських лісах. Тому Україна може існувати тільки за умови, що світ зацікавлений у знищенні Єдиной Рассеї. Так, це допоміжна роль для України. Але „75%“ не прагнуть взагалі жодної. Що робитимуть „25%“, котрі чомусь мають непереборне бажання вибратися з безчестя моск******ої дупи? Хто в середині України є смерть її? Не Зеля. Зеля є ніхто. Якби він мав якусь відвагу,— посадив би Коломойського під превентивний арешт за проти-українські заклики до співпраці з противником в часі війни. Зеля є звичайним скоморохом, який вдає Перзидента (навіть не Гетьмана). Яким би ґеніяльним скоморох не був, йому час од часу потрібний режисер. От Зеля спочатку і переїхався до Макрона, котрий-то й передав йому російський плян, а від себе попередив, щоби той, часом, не надумав з Европою грати вар'ята. Ще й надурив Зелю,— бо чому раптом той висловив розчарування ПІСЛЯ відвідин Макрона, коли довідався, що Росія знову прийшла до Ради Европи? Чи Зелю не попередили, що так буде? Далі наша знаменитість одвідала пані Меркель, яка зізналася, що вмиває руки. Напослідок декілька розмов зі самим ПАНОМ, аби впевнитися, чи чого не забув. Зеля не матиме иньшого виходу, як просити Росію про військову допомогу для придушення бунту. Подібно до того, як Катерина Друга допомогла Полякам розквитатися з гайдамаками. Отож позосталих „25%“ волонтерів гідности, як мені виглядає, повинні сформувати залізне ядро, якого військовий наступ Росії, якщо й відкотить трохи, то все ж не розколе. Нас чекає війна.

Коментарі

Пане Романе, чому ви така погана людина,яка свідомо накликає війну?
І чому ви так люто й заздрісно блокуєте мирні ініціативи українців?
0

блокувати нічого не можу. Я не мольфар і накликати нічого не можу. Пояснення Ви переочили. Повторю: Самостійна Україна не може існувати при живій Росії. Це не є моя звиродніла фантазія, це є історичний досвід.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі