Блоги → Перегляд

«Диявольський сценарій» або «Коронавірус мав бути запущений літом, під час Олімпійських Ігор в Японії у Токіо»

Середа, 19:42, 25.03.20

Рейтинг
0 1
Переглядів
862

0
0
У цій статті згадуються

«Диявольський сценарій» або «Коронавірус мав бути запущений літом, під час Олімпійських Ігор в Японії у Токіо»

Що нам відомо про коронавірус? Коронавірус – це родина одноланцюгових РНК-вірусів, що станом на січень 2020 року, включає 39 видів вірусів, об'єднаних у дві підродини «Letovirinae» та «Orthocoronavirinae» до яких належить і SARS-CoV-2, який спричинив, згідно з міжнародною медичною термінологією, спалах коронавірусної хвороби, що почався в грудні 2019 року у китайському місті - Ухань. Віруси цієї родини уражають людину та тварин. Вперше вірус цієї родини, був виявлений у 1965 році в пацієнта з гострим ринітом. Звичайно після появи спалаху даного вірусу, часто зявлялися версії про його штучність! Тобто, що вірус не має безпосередньо природного походження, а є чиїмсь експериментом. Так як ця історія з вірусом почалася в Ухані у Китаї (грудень 2019 року, дехто зазначає листопад), відповідно з’явилася версія про створення Китаєм нової біологічної зброї, проти всього людства або всіх їх ворогів. Навіть імя автора віруса назвали, і де, і як це все зробили.

Те, що в Ухані є центр, який займається біологічними розробками, було відомо давно. По суті це був інститут Академії Наук Китаю. Ще в травні 2018 року китайське державне інформагентство «Синьхуа», розповідало, як там схрещують кажанів та віруси. І цим займається Чжоу Пен з Уханського інститута вірусології. Про результати досліджень писали, те що в організмі кажанів був знайдений коронавірус. Дехто зазначає, що Чжоу Пен допомагали канадські та американські вчені. Також виявилося, що вірус вражає, перш за все представників монголоїдної раси. Відповідно з’явилася версія, що «новий» вірус, потрібний був керівництву Пекіна для боротьби з інакодумцями з Гонконга, які вже не перший рік, хочуть здобути незалежність від Китаю. Але керівництво держави не змогло втримати вірус у межах своєї країни. Тобто, що штам коронавірусу (можливо від учених Канади та США) був випадково «випущений», Інститутом вірусології в Ухані, який є лабораторією біологічної небезпеки 4-го рівня, що вивчає небезпечні на планеті мікроорганізми.

Але як виявилося згодом, даний вірус вражає людей в незалежності від раси, і був поширений по всій планеті. Те що коронавірус є штучним і конкретно був запущений для певної цілі, то це і так ясно. Але мав він бути запущений влітку 2020 року, під час Олімпійських Ігор в Японії у Токіо (Японія сусідня держава Китаю). Які мали бути проведені (24 березня офіційно Ігри перенесли на 2021 рік, ВПЕРШЕ в історії Олімпіад!) з 24 липня по 9 серпня 2020 року. На протязі, практично трьох тижнів, вірус мав бути запущений, серед десятків тисяч вболівальників з різних куточків планети. А так як, на Іграх мали виступати спортсмени зі всіх континентів, то відповідно звідти мали приїхати тисячі вболівальників, які підчепивши вірус, мали повернутися назад додому і поширити захворювання на своєму континенті та в країні. Це була б прекрасна можливість для «диявольського сценарію», або як за 3 тижні заразити всю планету! І то в «промислових масштабах». А так стався казус і був зроблений, так званий – «фальстарт». І Китай почав допомагати всій планеті боротися з коронавірусом, а паралельно «змиваючи» сліди своєї «темної» діяльності в Ухані, у якій також можуть бути задіяні США.

Питання для чого це все? В першу чергу населення планети почне зменшуватися, яке перевалило за 7 мільярдів, закриття кордонів, перекриття автомобільного, залізничного, морського та авіа сполучення, що в свою чергу призведе до великих фінансових втрат у галузі торгівлі. А це в свою чергу, нанесе удар по економіці промисловості та інших видів підприємництва, а це знову у свою чергу, призведе до падіння акцій на фірми, підприємства, заводи, які через обмеження та карантині заходи, будуть ставати банкрутами. І тут вийде переможцем той, хто за «копійки» після карантину буде купувати обєкти промисловості, як важкої так легкої. Уже не дивина, що останнє десятиліття, активно купляють акції на промисловість у Європі - фірми з Китаю!

А в Україні від цього «потирає руки» пан Коломойський, який також хоче глобально після карантину націоналізовувати збанкрутілі підприємства на пару з Порошенком та Ахметовим. А його «підопічний» пан Зеленський, під виглядом «вдарити на випередження», всю країну заганяє в карантин, який має бути до 3 квітня, але вже від сьогодні до 24 квітня. Ще й помірковуючи над надзвичайним станом, який може стати «останнім вистрілом». Звичайно пан Зеленський і його команда в подальшому, всі економічні негаразди «спихуватиме» на боротьбу з коронавірусом. Тільки від цього всього страждає населення, яке загнали в дома, і яке днями витріщається в телевізори, паралельно втрачаючи засоби для існування – зарплату. І тут думаю я, що доречно буде згадати слова нової пісні Гаріка Кричевського про коронавірус: "И тут мыслишка подлая закралась, похоже, нас всех грамотно єбу***" До речі слова пісні відображають всю суть теперішньої ситуації в країні, тому рекомендую послухати!!!

Те що коронавірус є штучним, у підтвердження слід згадати епідемію столітньої давності, яка також лютувала у Європі, а саме – «Іспанку». Ця хвороба зародилася на фронті Першої світової війни в окопах солдатів, де була повна антисанітарія, яка призводила до зараження вірусами. У 1918 році, коли війна завершувалася, солдати з окопів, шпиталів несли цю хворобу з собою додому, де вже заражалося цивільне населення. З січня 1918 року по грудень 1920 року, загинуло від 50 до 100 мільйонів людей по всій планеті. Так як, крім європейських імперій у цій війні брали участь: США, колонії Британії, а саме Канада, Австралія, ПАР, Нова Зеландія, Індія та африканські колонії Франції, тому ця хвороба стала світовою. Назву цей вірус отримав від Іспанії, де не було військової цензури, так як вона була нейтральною у війні, і могла висвітлювати справжні цифри жертв, яких у них в результаті виявилося найбільше, бо Франція, Британія, США для населення зменшували цифри жертв (щоб паніки не було), хоча в них було насправді у рази більше, чим у Іспанії. Тому поява «іспанки» пояснюється війною, і вона не мала конкретного місця зародження, а не як з коронавірусом, що відомо навіть назву міста, звідки пішов цей вірус. По-друге причиною є не війна і не антисанітарія. По-третє ми вже в тому часі, де медицина в рази краще розвинена, чим сто років тому!

Але як не крути і скільки б версій не було, але коронавірус показує, що тепер не треба починати «Третьої світової» і це воювати, вести наступальні операції, закидувати одне одного бомбами, ядерними боєголовками, коли можна це все зробити «невидимою зброєю» - біологічною! І саме головне, що без руйнацій, без чого ні одна справжня війна не проходила!

Коментарі

теорія заговору))). У вас немає достатньо аргументованих доказів написаного.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі