Блоги → Перегляд

Пост матюків

П'ятниця, 13:32, 27.03.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
913

0
0

Я не знаю, як би діяла в таких критичних ситуаціях будь яка інша влада. В нас взагалі дерти зуби через дупу – то національна звичка. Але те, що теперішня зелена цвіль тут чемпіон – сумнівів чомусь не виникає…

От, прикладом, з’явилася інфа, що у Дніпрі виявили перших двох з короною на вірусі. Відомо було, що їх відправили на «Канатку». І все. Кілька днів пройшло, поки не додали, що тепер відшукують тих, з ким вони їхали Інтерсіті Київ – Запоріжжя. Йопаний насрать!

А з ким вони їхали у міському транспорті? А в які магазини вони заходили? Якого числа та в який час це було? Та і врешті - їхні прізвища??? Чимало людей за цей час могло потрапити до кола їхніх контактів. І не треба тут робити ніякої лікарської таємниці. Це не підхоплений на стороні сифіліс. Це проблема національного масштабу.

Якби люди знали більше, вони робили би самі висновки – хто міг випадково за цей час десь перетнутися із інфікованими. Поїзд прибував об 13:02. Куди і чим вони рушили? Вокзал – один з найпотужніших вузлів пересадки. Навіть не знаю скільки тисяч людей у цей час його перетинає. Всі усвідомлюють, скільки людей могло вже підхопити заразу? І мало того, вони її продовжують поширювати…

Перейдемо до національного рівня. Чим займалися наші правителі, поки вірусня вже вирувала у Китаї? Які запобіжні заходи приймали? Чи їм розуму не вистачало усвідомити, яким боком це може бути черевате?

ЗМІ у той час знайшло собі жуйку для смакування подробиць поширення епідемії. І ніхто не казав про якісь запобіжні заходи. Політики сварилися. В уряді одних дегенератів змінювали на інших. Багатії розсікали закордонними курортами… Ніхто не думав зменшити кількість переміщень за межі держави. І ніхто не збирався за рахунок держави відправляти на карантин усіх хто прибував з-за кордону. Погодьтеся, що це значно менше, ніж ізолювати усю країну. Але такі непопулярні міри (особливо для товстопузів та інших гладких котів) тоді ніхто не збирався запроваджувати.

І раптом засанжарився соромовірус.

Наш геніальний головний клоун вирішив, що настав час для піар-подвигів. Уся увага була прикована до евакуації наших з Китаю у кількості одного літака! А тим часом з усіх кінців Світу безконтрольно прилітали інші потенційні вірусоносії.

Про короновірус і його небезпеку раптом згадали, коли у Мінську підписали чергову хню. Звісно, що такий хід довіри не викликав. Бо все було схоже на те, що влада вирішила таким чином відволікти від капітуляції. Більше того, наступного дня алкан Сивошка, який є радником РНБО, збирає  презентацію своєї «бл@дьформи примирення». При тому що вже оголошено, що на день волонтера більше 200 не збиратися.

Потім приймають рішення про карантин у навчальних заходах. У середині дня в Інтернеті це обговорюється. Всі ламають голову, як бути із дітлахами. А міністерство освіти свій цирко-ляр насилає лише увечері, коли всі пішли додому. Добре, що хоч зв’язок працює… Зранку батькам проблема: як піти на роботу, залишивши дитину без догляду? Багато хто змушений був везти з собою. Фігасі ізоляція…

Уряд ощасливив, що міжміське сполучення припиняється. Але «Укрзалізниця» продовжує продавати квитки на період карантину ще добу. Вже повідомили про те, що вартість при повернені має бути цілком компенсована. Втім в касах про це нічого не відомо. Працюють за старим регламентом. Лише наступного дня починають працювати за новим положенням, проте гроші у касах відсутні (лише за рахунок тих, хто купує квитки на подальші дні).

Раптом зупиняють метро. Без урахування того, наскільки і в які часи воно навантажене. У Дніпрі метро коротке: від вокзалів до одного зі спальних районів. Потяги йдуть через 10-15 хвилин. Усю відстань можна подолати за 20 хвилин. В роботі зазвичай два потяги. Є принаймні ще третій. Раніше по-дорозі чимало людей заходило-виходило у промисловій зоні. Тепер там заводи працюють через один. Але навіть у перезмінку щільність наповнення не була такою великою. А тепер і зовсім. Хіба що сісти на дупу не завжди можна. Замість того щоби зменшити інтервал, ввести резервний, пришвидшити рух, наказують закрити. В результаті в надземному транспорті спостерігається незвичне перевантаження. А чьо: какая разніца?

Потім надходить наказ більше 10-20 не збиратися. Перевізники дружно відправляють на юх такі вимоги і тупо забивають їздити. Бо для них вигідніше, коли в них дупою сидять на кермі. Тому надходить наказ, про максимальне переведення на видалену роботу усіх, кого можна. Типо проблему вирішено…

Зненацька згадують про медиків. Як їм інших рятувати, коли вони самі не можуть дістатися роботи. Кретини, які вже кілька років не користуються громадським транспортом, узялися думати про тих, хто не має персональних автівок! Як все це по-нашому!

Тим часом оперативно евакуюють українців з інших країн. З Польщі привезли електричку. Усім поміряли температуру!!! Класний тест! Як нема животу – то нема вагітності. Наказали сидіти вдома. Щаз! Зупинити усю країну в них краще виходить, ніж зупинити пандемію.

І після усього цього, як від кого почую, що треба скупчитися та поєднатися задля майбутнього навколо дупоголової влади, придушу зебіла попри загрозу зараження.

Зі. Було написане ще на початку тиждня. Але через технічні умови тут оприлюднюю лише зараз. За цей час аналогічні думки висунуло вже чимало людей з головою...

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі