Блоги → Перегляд

УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ – ТОВАР ЧИ ІНВЕСТОР?!!

Неділя, 12:02, 05.04.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
2188

0
0

 

    УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ  – ТОВАР ЧИ ІНВЕСТОР?!!

В зв’язку з приїздом в Україну президента Групи Світового банку  для обговорення земельної реформи, я тим невігласам і зрадникам, які уже потирають руки і ніяк не діждуться коли уже пустять Україну з молотка, хочу ще раз нагадати, що не потрібно так запопадливо шукати для української землі інвестора, тому що Земля України є сама ефективним Інвестором.

   Колись, виступаючи перед студентами, я розказував,  як  в далекому 1600 році такий собі бельгійський вчений Ян Ван Гельмонт поставив не складний експеримент. Він посадив гілочку верби (попередньо записавши її початкову вагу) у мішок, в якому знаходилося 80 кг землі. А потім протягом п’яти років рослина поливалася виключно дощовою водою. Яким же було здивування вченого, коли по закінченні п’яти років вага рослини збільшилася на 65 кг, при тому, що маса землі зменшилася лише на 50 грам, звідки взялася настільки значна прибавка у вазі? Але невдовзі, після цього, був відкритий процес фотосинтезу, який дав відповіді на ці та інші питання.

 Процес фотосинтезу є одним з найважливіших біологічних процесів, що протікають в природі, адже саме завдяки йому відбувається утворення органічних речовин з вуглекислого газу і води під дією світла, саме це явище і називають фотосинтезом. І чим вища родючість землі і кліматичні умови тим кращі результати фотосинтезу і тим вищі урожаї с-г культур. Українські землі і кліматичні умови, це унікальне місце на земній поверхні, де зернина яка потрапила у землю, може без людської присутності, через дуже короткий час дати  сотні подібних зернин чи плодів.  І саме тому, українці ніколи не голодували, окрім коли був створений штучно голод у 30-х роках минулого століття. 

  Можливо, саме ось ця щирість і багатство української землі, заколисує українців і вони не хочуть бачити трагедії  у так званому «ринку землі».

Адже саме українська Земля, усі ці роки виступала і виступає самим сильним інвестором для України, а її врожаї, надра, ліси і т.д., при усій тій навалі зрадників, корупціонерів і грабіжників, не дають нам звалитися у прірву.

Ви не звернули увагу, що українська влада і «економісти» пропагуючи ринковий капіталізм говорячи про вчення Смітта, Кейнса, «монетарну політику» і т.д., зовсім не згадують за українських учених – Подолинського, Вернадського і Руденка? Чому?

     А тому, що коли б  українці, з перших днів незалежності України добилися щоб у школі і вишах вивчали «Фізичну економію»,  в основі якої лежать вчення видатних наших земляків – Сергія Подолинського, Володимира Вернадського та Миколи Руденка. І яка написана саме для українців - як основна економічна наука, закони якої сформовані саме виходячи з тієї Богом даної Землі і тих природніх умов у яких ми живемо, то сучасна молодь уже б не клювала на дешевий популізм. А олігархи, та ті хто своїми статками наближаються до них, за рахунок привласнення природнього капіталу, не вважались би успішними бізнесменами, а називалися б – злодіями.

     Подивимось, для прикладу, на Карпати. Десь вітром принесло насінину смереки. Вона упала на землю – природня родючість ґрунту, сонце, вода, процеси фотосинтезу і через 20-30 років це уже здорове дерево. Ніхто окрім Творця, не доклав для цього і крихти зусиль. Так? Але ось прийшов «успішний бізнесмен» який лише приклав зусилля щоб зрізати це дерево і забрати за нього гроші, за які потім він побудує собі маєток, стане депутатом, купить телеканали через які він буде учити українців як жити і куди йти.

І так із вугіллям, газом, нафтою, землею та інше. Чи могли б українці дозволяти, тим кому це не належить, присвоювати природній капітал, коли б вони у школі вивчали «Фізичну економію» та розуміли як створюється природній капітал і те що він має належати усім хто тут жив, живе і буде жити. І в першу чергу йти на соціальні потреби та на забезпечення дітей, пенсіонерів та хворих. Адже як сказав Ісус – « Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.» (Євангелія від Матвія 5:5)

  То тепер ви розумієте, чому у нас у шкільних програмах не має предмета, який би пояснював природу багатства українців і від чого воно залежить?! Тоді, можливо, і дискусії про сьогодення і майбутнє були б предметні, а не популістичні?

  І коли продажні «консультанти» говорять, що українська земля це такий же товар як і автомобіль чи квартира, то ви порівняйте і покладіть десяток зернин у квартиру чи автомобіль і погляньте, що з ними буде через деякий час?? А киньте ці зерна у землю ….!!! Наша Земля і Всевишній створює нам умови для життя у достатку. Послухайте Ісуса – «Я вас жати послав, де ви не працювали: працювали інші, ви ж до їхньої праці ввійшли.» (Євангелія від Івана 4:38). То чому ж ми ті плоди, які Всевишній створює для усіх поколінь  українців, маємо віддати, щоб їх «жав» хтось інший?  Чому з нас хочуть зробити дурнів? Чому влада виступає проти майбутнього України і українців?

                                                                                            Сергій Медвідь. (із книги "Хронологія великого злочину")

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі