Блоги → Перегляд

Бздливим сявкам из ДБSS не сидиться

Четвер, 19:18, 28.05.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
448

0
0

Сьогодні тварюки-мусора знову засвітилися біля музею Гончара. Спочатку сексотили зовні, а потім знову вдерлися до кабінету директора...

Всім відомо, що нахабство - друге щастя. Тож не дивно, що, користуючись інтелігентністю господаря, взяли його по-ментовськи, на понт, змусили підписати незрозумілі папери.

Ну і, звичайно ж, як це заведено у канцелярії Берії, ані про які копії і мови не було.

Що ж, квартальний блазень може, нарешті, похизуватися, що хоча б одну обіцянку, він таки нарешті, виконав - про кишенькове правосуддя.

P.S. До речі, випадково з'ясувалося, що пересічні українці, виявляється, не в курсі, що зовні невинна пласка сумочка, начеплена через плече, насправді ніщо інше, як кобура для пістолета. І хай нікого не дивує, що вона пляска: спеціально для таких тварюк вже давно створено пістолет - ПСМ*.

Тож, нема жодних сумнівів, якої породи ці щури... 

*htts://wikipedia.org.>wiki>ПСМ

 

P.P.S. А вот вам один из образчиков аналогичной шпиёнской кобуры из экипировки уличных топтунов - (поклонники сексотов могут запросто и себе заиметь такую)

Сумка-кобура кожаная плечевая 26х17х10 см http://medan.com.ua/sumka-kobura-kozhanaya-plechevaya-26h17h10-sm-1406/. 

  

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі