Блоги → Перегляд

Запрошую на президентські курси

Субота, 14:43, 06.06.20

Рейтинг
0 4
Переглядів
4674

0
0
У цій статті згадуються

 

ЗАПРОШУЮ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКІ КУРСИ

                 Шановні читачі, практично кожен з вас чув, читав чи навіть на власному житті пересвідчувався у професійній безграмотності того чи іншого Президента (керівника) тієї чи іншої держави. Тобто, коли без очевидних зовнішніх причин справи в конкретній країні починають ніби безпричинно гіршати. І не просто гіршати статистично, а при цьому знижується добробут їхнього населення і якість та тривалість їхнього життя. А коли врахувати, що держав із посадою Президента у світі близько 150, то виходить, що ця посада є досить масовою. Тож, наприклад, за останні 20 років у світі маємо щонайменше зараз особисто процвітаючих десь 500 людей, які недавно були чи перебувають зараз на посаді Президента.

                 І кожен із цих високопосадовців мав чи має багато різних помічників та радників із, вважається, належними знаннями та моральними якостями якраз для виконання президентських прав та обов’язків, записаних зазвичай у відповідних конституціях.

                 Більше того, є багато шанованих міжнародних організацій, які напрацювали багато різних нормативних актів та допоміжних текстів, дотримання яких президентами різних держав гарантує їхньому населенню мир та процвітання.

Проте ми постійно маємо у світі чи не десятки прикладів, коли ті чи інші держави за ініціативи своїх президентів починають свідомо  робити погіршення життя власному населенню, нерідко разом з їхніми сусідами. Причому, це погіршення очевидне і статистично підтверджене.

То питається, чому чи для чого їхній Президент приймає якраз дурніші рішення з кількох наявних?

Чому він не прислухається до думок свого оточення, бо не всі ж вони одночасно пропонують йому якраз це погіршення?

Словом, маємо зараз безліч описаного успішного досвіду роботи того чи іншого Президента, який нерідко свідомо відкидають навіть у його країні. Не кажучи вже про країни інші.

Разом з тим, маємо постійний приріст державної мудрості як в Україні, так і в світі. І вся ця мудрість доступна всім бажаючим. Але при цьому президенти практично всього світу продовжують абсолютно усвідомлено діяти щонайдурніше, прискорено заганяючи своїх підданих та у все глибшу вже всепланетну кризу?!

І що найсумніше – ніхто із цих помічників, радників, пророків та подібних писак навіть не поставить прилюдно питання: а чому відбувається саме так?

Всі тільки радісно (бо ж за це рясно платять) базікають і брешуть. Навіть достатньо розуміючи, що це прямий та швидкий шлях до катастрофи для всіх?!

Мені пішов 71-й рік. Тож з урахуванням різних болячок належу до зони ризику від коронавірусу. Тобто, можу померти раніше, ніж хочу. Але ми із сестрою Марією за багато десятиліть дослідження людини та суспільства створили достатньо наукової новизни, яка швидко, взаємовигідно, а тому й  гарантовано виведе все людство із цієї смертельної кризи на шлях гарантованого процвітання.

Я розумію, що наші тексти читають насамперед українці. А це етнос, який однозначно довів собі та решті світу свою меншовартісну продажність, заздрість та ненависть до новаторів-одноплемінників і безліч інших, щонайгірших рис. Він них же українці самі собі й активно віку вкорочують, як тільки їм дають хоч трішечки незалежності. От і зараз свідоме і активне самознищення українців так прискорюється, що ми просто не доживемо до цієї світової кризи. А отже – і не будемо так жахливо мучитися, як решта її свідків та учасників. А тому,  виходить, нам і нема чого її боятися. При цьому українці ще й тішаться, що вони це ще давно передбачили: таки нема лиха без добра!

 До того ж, панове, не дивуйтеся, що це ми, українці, та створили таку геніальність, надовго і далеко випередивши всю решту людства. Бо, крім вроджених задатків, ми ще й змолоду досягли у житті головного – свідомо замінили свою традиційну укрменшовартість на людську та етнічну гідність. Бо якраз це є основним джерелом всіх наших наукових досягнень. Хоч разом з цим – і джерелом лютої заздрості та ненависті насамперед від одноплемінників. А з ними й від сіоністів, московитів та подібної погані. Але годі лірики.

Повторюю, я, Дмитро Клець, пропоную професійно дурнуватим президентам навчитися професійної грамотності. Від мене, через Скайп dmytro_kl1. Можна навіть конфіденційно та анонімно. Без грошей. Але коли до кого з вас туго доходитиме, то і мені щось допоможете.

Отже, звертайтеся за номером 0962336723  з  10.оо до 21.оо, погодимо час і деталі. Мовами українською чи російською.

Насамперед запрошую персонально В.Зеленського, В.Путіна і Д.Трампа.

Панове, я достатньо розумію ієрархічну відстань між мною і вказаними службовими особами. І в жодному разі нікому не лізу на голову навіть подумки.

Проте іншого задовільного виходу ні у вас, ні у решти людства просто не існує. Як тільки свідомо прийти на поклін до науки. А цей науковий прорив на суспільну тематику зараз тільки у нас. За всієї вашої зневаги до українців.

І навіть не видно, коли це наше досягнення перевідкриють чи хоч вкрадуть.

 

Дмитро Клець, 1950р.н., українець без меншовартості.

6 червня 2020 року.

 

Коментарі

vova stasyuk 16:45
0
І що клієнти вже є?
+1

Потенційні клієнти більше вірять німецько-українському гібридові, ніж українцеві корінному.
vova stasyuk   20:03
0

Те що, я не корінний українець, то це знаю! Але, як не крути я "мєсний фріц", який зацікавився унікальними Вашими президентськими курсами.
vova stasyuk 19:49
0
Ви зробіть відео-звернення, розкажіть про свою теорію, і як хочите подолати економічну кризу, запропонуйте програму навчання! До речі, а яка програма навчання? Якщо вже Ви оголосили про власні президентські курси!
0

Володи мире, у нас криза СУСПІЛЬНА. Тому для її пояснення потрібна ЗАМІНА СВІТОГЛЯДУ БІЛЬШОВИЦЬКОГО НА РИНКОВИЙ.
І заміна пріоритету ОСОБИСТОЇ ПРАВОТИ на ОСОБИСТУ КОРИСТЬ.
І, звісно, все це треба викладати або кілька місяців щодня, або годин 10 дуже індивідуально для конкретного Президента. Бо потрвбно долати їхню евристичну відстань навіть від здорового глузду.
І ще, вова, ти достатньо розумієш, що навіть біля кожного із 3-х згаданих президентів комфортно вмостилися сотні й тисячі брехунів і махінаторів. І всі вони роблять якраз те, що ти кажеш.
І сам бачиш, які результати. То для чого і я ще маю це повторювати?
vova stasyuk 23:42
0
А що можна взяти з виконавців, якщо є замовники? І що їм можна пояснити, якщо вони (президенти) вершать волю фінансових "мішків" (замовників), а не суспільства! Якщо я проплатив свого кандидата на певному виборчому окрузі, то він як став депутатом, буде реалізовувати плани "хазяїна", а не громади. В даному випадку, що Ви будете, так званим виконавцям пояснювати, якщо вони залежать від спонсорів???
0

Це не наукове пояснення, а відверте укрсраколизання.
Повторюю, ти просто видаєш бажане ОСОБИСТО ТОБІ за дійсність
vova stasyuk   10:43
0

Олігархію не цікавить, якась там новизна, яка типу має покращити життя рядовим індивідам, бо якщо це станеться, то фінансові "мішки" дуже схуднуть, а їм цього не треба!
vova stasyuk 10:39
0
Бо за кожною владою нині, хтось стоїть і фінансує її. Нині у світі панує - олігархія! І їх цікавлять їхні гроші, бізнес, що будуть вони їсти, пити, курити, а не добробут, якихось там рядових індивідів! Так як Ви оголосили про "президентські курси", то скажу Вашими словами: "то що Ви будете пояснювати тим "СРАКОЛИЗАМ"? Чи може звернетися до вельмишановної олігархії, яка вирішує долю суспільства?
0

вова, я якраз і пропоную покращення для всіх, в тому числі і для олігархів.
І ще, вова. Якщо ти всіх переконуєш у моєму плагіаті, то для чого ж ти тратиш свій дорогоцінний час на мене та наші тексти?
Не опускайся так низько.
vova stasyuk 19:38
0
То Вам потрібно проводити "курси настанов для олігархії", щоб показати "правильний шлях" світлого майбутнього для олігархів і плебеїв. Ви думаєте, що Ахметов, який тримає опозицію в Україні, буде зацікавлений у економічному покращенні стану країни, тобто вкладати сотні мільйонів у розвиток інфраструктури промисловості, с/г, туризму. Щоб він став з мільярдера в нещасного мільйонера! Звичайно ні! Але в історії є така практика, якщо олігархія так "зажиралася", що не бачила меж, то в країнах завжди ставалися, якісь революції, бунти, перевороти, тобто кровопролиття, де гинули, як плебеї, так і еліта. І після цих подій зявлялася нова еліта, яка по-етапно починала знову "зажиратися", як і стара! Мені вже цікаво, що Ви хочете запропонувати олігархії, щоб вона Вас почула! Бо з боку ця Ваша допомога у вигляді курсів - це маразм!!!
Вова, у тебе позиція усвідомленого раба та продажної і заздрісної шкури.
А ми із сестрою займаємося НАУКОЮ. Хоч як би це тебе не бісило.
Якщо не хочеш допомагати укрноваторам, то хоч не бий їм у спину.
ТИ ТУПА І БЕЗГРАМОТНА ГИДОТА І РАБ!!!
vova stasyuk 09:53
0
Коли у Вас закінчилися аргументи, то Ви починаєте лайку! Це на Вас так схоже! Пане Дмитре, ні один нормальний науковець, не буде себе вести, як Б.ДЛО, а Ви себе так ведете! І дайте відповідь будь-ласка на питання, а не втікайте від нього, що ж Ви за новатор такий? Поясніть як Ви збираєтеся втілювати власну працю, при факторі олігархії, бо у вашій роботі це ж не передбачено! ПАНЕ ДМИТРЕ ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ!!! ВИ МАЄТЕ ПОВНЕ ПРАВО "ВІДМОРОЗИТИСЯ" ВІД ВІДПОВІДІ, АЛЕ ЦИМ ВИ ПІДТВЕРДИТЕ СВІЙ СТАТУС - "ПУСТОМЕЛІ"!

І ВЕДІТЬ СЕБЕ КУЛЬТУРНО, ВИ Ж ТИПУ НАУКОВЕЦЬ!
Гаразд,вова. Вкотре пробую достукатися до твого тваринного мислення.
А щоб марно з тобою не сперечатися, то вкажи мені ДОКАЗОВЕ пояснення нашої ситуації та шляху її задовільного вирішення.
І, звісно, щоб це пояснення було ДОКАЗОВО кращим від нашого із сестрою. Нагадую вкотре: в Україні та світі про це пишуть тисячі й тисячі авторів. Тож маєш достатню нагоду обрати з них доказово краще. Чи запропонувати своє.
Бо мого ти читати ТУПО Й НАХАБНО НЕ ХОЧЕШ. А лише з подачі таких же, як сам, бездоказово проголошуєш їх маразмом та плагіатом. Але ти ж сам стверджуєш, що я у когось списав соціологію, досить шановану теперішню дисципліну. І при цьому проголошуєш це моє списане маразмом?! Тоді оголошуй маразматиками всіх соціологів, починаючи від її засновників, на твою думку.
І вкотре нагадую: чим далі радлюди від якихось конкретних професійних знань, тим впевненіше вони про це стверджують.
І ще нагадую. Навіть мавпу можна навчити людської мови і ПІСЛЯ ЦЬОГО з нею більш менш нормально спілкуватися в межах і засобами конкретно-емоційного мислення. Так і з вами, носіями лише ВРОДЖЕНОГО, ТВАРИННОГО МИСЛЕННЯ - спочатку вивчіть мислення АБСТРАКТНО-ЛОГІЧНЕ. Бо лише ПІСЛЯ ЦЬОГО з вами можна спілкуватися на суспільну тематику ПРОФЕСІЙНО.
І я тебе та шту носіїв твариного мислення жодним чином не ображаю. Нагадую, я суджу про ваше мислення виключно за наслідками та результатами ваших СВІДОМИХ дій. У томуц числі - і президентських.
А те,що ти сприймаєш констатацію фактів за образу, свсідчить лише про огидність таких людей навіть для самих себе.
І останнє, вова. за який саме КОНКРЕТНИЙ ТА СУСПІЛЬНОКОРИСНИЙ внесок тебе варто поважати як Homo sapiens?
vova stasyuk 12:33
0
Ну по-перше пане Дмитре, я не називаю себе ніяким там новатором, не стверджую, що я засновник якоїсь там новизни, ніяких досягнень інших собі не приписую! По-друге, а за що Вас мають поважати, якщо Ви не лауреат Нобеля, і ви всіх називаєте: " укрпридурками, рабами, шкурами, гидотами, радлюдьми, тваринами ітд", і це через те, що ніхто не може зрозуміти Вашої праці, яка на Вашому блозі "дроблена-передроблена" на надцять разів, а з тих нелогічних кусків, не можливо скласти логічний пазл, бо дехто і досі не виклав повністю і комплексно свою працю! Ну знаєте, то з таким підходом, Вас ніколи ніхто не зрозуміє! ВИКЛАДІТЬ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ВАШУ РОБОТУ, І ХАЙ ІНШІ ПОЧИТАЮТЬ ТА НАПИШУТЬ ВЛАСНУ ДУМКУ З АРГУМЕНТАМИ!!! Бо із Ваших "клаптиків", складається ПЕРШЕ таке враження: "якісь оце дядько, називає себе новаторам і ледь не месією, який своєю подробленою і не логічно складеною до кучі працею, вважає, що врятує суспільство від всіх бід, при тому інших називає "укрпридурками" з натяком, що вони страждають хворобою Дауна. Коли починаєш читати ці статті, так званого месії, то не знаходиш ніякої логіки та комплексності, проте більш стикаєшся з верховним ставленням автора самого до себе і його образами (зазвичай з нецензурною лайкою) в адресу інших! Ще й до того автор, так і не може пояснити у чому конкретно полягає його новизна, і на всі побажання читачів, які хочуть прочитати його працю повністю - автор просто "огризається". От в мене склалося, от таке перше враження, коли я натикнувся на ваші статті в блозі. І я думаю, що я не єдиний такий. Але почитавши оті ваші статті, які типу є працею 30-річної давнини, я не знайшов фактору впливу Вищого класу на політичне керівництво, яке відстоює інтереси еліти, а не суспільства. Нині це гостра проблема, коли Ахметов, Коломойський, Порошенко і всі інші збагачуються, при тому, коли Україна воює, має не розвинену промисловість, малий бізнес "душать" (а Ви кажете, що в українців "антиринкове мислення"), і економічним спадом змушують їхати українців на заробітки. І Ви ще хочете назвати причинами бід українців - антиринкове мислення? Ви жартуєте??? А стосовно вирішення проблеми українців з економікою, є яскравий приклад Гітлера і Німеччини - 1933 року. Тоді просто позбулися деякої "паразитуючої еліти" і створили нову, яка підняла економіку колишньої Веймарської республіки, а тоді Третього Рейху. В аргумент можу сказати, що в Україні міняються президенти, міністри, депутати, але не олігархія, і українці все одно краще не живуть. Причина відома! Але питання як її вирішити: бунтом чи кровопролитною революцією, бо вся проблема полягає в тому, що економіка України залежить від її олігархів, які зосередили практично всі активи країни у своїх руках, і вразі революції, бунту, погромів, вони просто їх переведуть закордон, як колись це зробили російські імперіалісти, під час Громадянської війни (1917-1922). Тому нинішня "українська" (в лапочках, бо там: русские, татари, євреї) олігархія мала простих українців в одному місці, а Вас і Вашу новизну там само там бачили, бо вони типу масони! А ваша "дроблена-передроблена", нелогічна і без комплексності - праця, не може цього пояснити і запропонувати реальні шляхи вирішення. А Ви всіма бідами називаєте - "антиринкове мислення українців", на що укр владі було вигідно посилатися, аніж пояснювати, чому не розвивається промисловість і науково-технічний прогрес (коли при тому в Україні, є багато науковців і айтішників, яких активно вивозять на Захід). Я і досі дивуюся, чому це Вас такого "продвинутого" соціолога не вивезли на Захід або не забрали у Верховну Раду, щоб Ви звідти всім українцям талдичили і вбивали голову, що вся їхня і головна проблема життя - це їхнє "антиринкове мислення"! Дивуюся, чого вони Вас ще не забрали, бо таких пропагандистів, як Ви, їм точно не вистачає!!!
Чудово, вова. Щонайменше 73% населення думають і діють так як Зеленський або ж ти.
Гордись, що ти у такій більшості. І з такими ж наслідками для українців. Бо для євреїв ці наслідки дещо інакші.
Все ж спробуй затямити, таке простеньке, що я НЕ СОЦІОЛОГ.
І дуже тебе прошу: поки не набудеш абстрактно-логічного мислення, то спробуй якось гамувати свою АНТИНАУКОВІСТЬ І НЕНАВИСТЬ ДО УКРНОВАТОРІВ у моєму блозі.
vova stasyuk 15:33
0
Ви знаєте, що в усіх українських нардепів, коли вони приходять до "корита" у них автоматично включається функція головного мозку, як "ринкове мислення", тільки проблема в тому, що воно особистого характеру! І знаєте, Ви оце розказуєте про "антиринкове мислення", але весь парадокс у тому, що воно і Вам притаманне, бо Ви так і нікому не продали ідею власної "укрновизни"! І її навіть ніхто не намагався вкрасти і присвоїти собі! Що саме кумедне в даній ситуації. Але все рівно всім і вся талдичете, що проблема українців - це антиринкове мислення. Чесно Вас мають забрати у Верховну Раду, бо хто так ще, як Ви буде "замилювати очі" українцям про їхні проблеми! Та й не всі поголовно можуть продавати результати своєї інтелектуальної і фізичної діяльності. Суспільство не може повністю перетворитися в один суцільний "ринок"!
І пане Дмитре, я нарешті почую відповідь на власне питання, від якого Ви, весь час намагаєтеся відвернутися? Я про вплив олігархії на волю політиків, які відстоюють інтереси багатіїв, а не рядового суспільства, і як це пояснює ваша праця і які шляхи подолання даної проблеми. Я не знайшов у ваших "дроблених-передроблених" статтях! І НАРЕШТІ ВИКЛАДІТЬ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ СВОЮ ПРАЦЮ!!!
Вова, спробую ще так, може так тобі хоч щось хоч трішечки дійде.
В Україні вже 30 років, від початку нинішньої незалежноті буквально все ТІЛЬКИ ГІРШАЄ. Але 73% найпродажніших людей (і ти в перших рядах) щосили свідомо прагнуть, щоб ТІЛЬКИ ТАК все залишалося й надалі. Тому ви так панічно і категорично проти навіть теоретичних змін на краще.
То якраз тому українці й ВИМИРАЮТЬ, що хибно (антинауково!!!) розуміють світ і своє життя у ньому. Отже, для покращення власного життя всім вам треба спочатку одержати його наукове, доказове пояснення. Але для цього спочатку треба ВИВЧИТИ хоч основи мислення НАУКОВОГО. Однак брехуни й махінатори навіяли вам думочку, що кожен із вас - НОСІЙ ІСТИНИ?! То в такому разі тобі та решті цієї більшості жодні чиїсь аргументи і НЕ ПОТРІБНІ. Бо ви самі себе вважаєте творцями цих істин. Тому й будь які аргументи вам принципово не потрібні. Достатньо лише суто тваринних позивів. Що ви успішно й робите. І ЗДИХАЄТЕ.
Хоч може ти особисто мене й переживеш. Ви про це десь в глибині здогадуєтеся, але головною вашою цінністю є абсолютно свідома заздрість та ненависть до укрноваторів. Бо вроджених новаторів у нас є тисячі й тисячі, і всіх ви радісно дущите. Варто нам хоч трохи рипнутися.
І жодні теоретичні аргументи вам не допоможуть доти, поки ви матимете змогу жити БРЕХНЕЮ, МАХІНАЦІЯМИ І ПАРАЗИТИЗМОМ.
І ще простеньке. Всі випускники української школи вміють користуватися компами та сматрфонами. Але тільки КОРИСТУВАТИСЯ. А от зробити своє - не можете. Бо створити і користуватися - це дуже різні види знань та практичної діяльності. Але ти і твої однодумці про це й не підорюєте.
Тож вкотре: щоб вивчити вже готове наукове пояснення людини і суспільства, то спочатку вам треба вивчити МОВУ НАУКИ. Є така. А вже потім нею читати наукове пояснення.
Вова, я давно пояснив, чому украм навіть подумати страшно про новизну одноплмінника(а от євреям про новизну своїх думати ПРИЄМНО, хоч зазвичай вони її і не розуміють). Але ти й цього пояснення читати не хочеш.
То залишається тільки сподіватися, що твій свідомий паразитизм колись та урветься. І тобі платитимуть тільки за щось суспільнокорисне. То тоді й спробуєш братися за розум. От тільки щоб не було пізно.
vova stasyuk   20:17
0

А коли Україна і українці добре жили? Хіба що галичани при Австрії добре жили! Ви знову не можете дати відповідь, як Ваша праця має допомогти "укрпридуркам" (як Ви зазначаєте), коли є проблема з олігархією, яка не розвиває економіку і "душить" малий бізнес. Стосовно українських школярів, нині серед багатьох випускників, є багато успішних айтішників та інших науковців, які створюють винаходи, а не бездарні теорії. Проблема в тому, що їх всіх запрошують на Захід, і вони туди їдуть. Знаєте, якби укр влада, докладала зусилля на збереження власного молодого інтелектуального потенціалу, то б вона не відставала від Німеччини, США, Японії, Південної Кореї ітд. Ще раз нагадаю! Ви говорили аро "антиринкове мислення" українців, коли Ви автор, не можете свою працю опублікувати, довести і саме головне - продати, як результат Вашої інтелектуальної діяльності!!!
vova stasyuk 20:05
0
Не відходьте від теми! Дайте мені відповідь на мої питання!
0

Гаразд, ось тобі відповідь.
Десь кілька днів тому я запропонував надіслати ОСОБИСТО ТОБІ цю нашу із сестрою основну роботу. І попросив надати для цього свою ел. пошту. Але ти саим цього не захотів. То виникає підозра, що ти це хочеш для чогось інакшого і вочевидь не порядногло.
Інакше ти просто вказав би кілька укррозробок, яким ти сам допоміг конкретно.
Але ти цього не кажеш. Значить,просто не маєш можливості конкретно допомогти укрновизні.
Тоді вона тобі ДЛЯ ЧОГО?
Зрозуміло, що нге чогось хорошого.
І ще - у нас джерело влади це народ. Тобто, і ти особист о теж
Однак ти все кепське чомусь спихаєш на когось. А сам ти у цей час ДЕ???
Так що, хлопче, пробуй вчитися не брехати так очевидно.
vova stasyuk 23:28
0
Це не питання було, а прохання викласти Вашу працю на блозі! НЕ ПЕРЕВОДЬТЕ ТЕМУ! Я ЗАПИТАВ, ЯК ВАША ПРАЦЯ ПОЯСНЮЄ ФАКТОР ОЛІГАРХІЇ, ЯКА КЕРУЄ ПОЛІТИКАМИ, ЯКІ ВІДСТОЮЮТЬ ЇЇ ІНТЕРЕСИ, А НЕ СУСПІЛЬСТВА. І Я ПИТАВ ПРО ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ЦІЄЇ ПРОБЛЕМИ! ТО Я ПОЧУЮ НАРЕШТІ ВІДПОВІДЬ???

Стосовно Вашої праці, я вважаю, що я не особливий, і з Вашою працею мають ознайомитися і інші. Тому я просив, щоб Ви оприлюднили свою працю у себе на блозі! Пане Дмитре! Це ж справидливіше буде, коли з Вашею працею зможуть ознайомитися інші, а не тільки я! Чи я щось не так пишу???

І Ви там мені радили, що поки я не набуду абстрактно-логічного мислення, то щоб Вас не турбував! СУДЯЧИ ІЗ ВАШОГО БЛОГУ, ДЕ ВИ ВСІХ, ХТО ПИСАВ ВАМ У КОМЕНТАРЯХ, НАЗИВАЛИ "УКРПРИДУРКАМИ", ТО НА "POLITIKO" НІ В КОГО, КРІМ ВАС НЕМАЄ АБСТРАКТНО-ЛОГІЧНОГО МИСЛЕННЯ! ТОДІ ПОСТАЄ ПИТАННЯ, ЧОГО ВИ ТУТ ВЕДЕТЕ СВІЙ БЛОГ, ПИШЕТЕ СТАТТІ, ТРАТИТЕ ЧАС НА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПО ВАШИМ ПЕРЕКОНАННЯМ "ДАЛЕКІ"???
0

вова, чого ж ти так твердо і свідомо ігноруєш науку?
Ми ж із сестрою пишемо НАУКОВУ НОВИЗНУ та ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ ЦІЄЇ НОВИЗНИ. Це, наприклад, якщо пояснювати БІОЛОГІЧНІ тонкощі нинішнього коронавірусу. То навіть далеко не всі вірусологи дану новизну зрозуміють. То для них пишуть НАУКОВО-ПОПУЛЯРНЕ пояснення. А решті інших професіоналів це буде НЕЗРОЗУМІЛЕ. Те ж самісіньке і з новизною на суспільну тематиику - нема зараз нічого в науці навіть подібного до цього. Чи, вірніше, навіть науки на суспільну тематику ОФІЦІЙНО НЕ ІСНУЄ. Бо багатоістинність - це свіома брехня і махінації. Тому наше досягнення - це прорив на порожньому місці. Та ще й в умовах багатоістинності та відвертого гоніння на укррозробки.
Тому ми й пишемо популярне виключно для вузьких дослідниів. Якщо такі знайдуться. А для решти читачів АБСОЛЮТНО ДОСТАТНЬО концепції Закону про оплату верхів, залежно від добробуту низів. І цю концепцію читали тисячі(!) небайдужих громадян. Але всі її СВІДОМО ПРОІГНОРУВАЛИ. Навіть не хочете ШИРОКО ОБГОВОРЮВАТИ ТАКЕ. А що вже казати про НАУКОВУ НОВИЗНУ. Та плюрало-ліберали навіть не розуміють, що це таке.
То для чого я тут викладу нашу основну роботу? Що ви з нею робитимете, якщо ви заздалегідь проти науки, особливо, української. Адже ВСІ громадяни України вже 30(!) років постійно і повсюдно ставляться до укрдосягнень та укрноваторів ТІЛЬКИ ЩОНАЙГІРШЕ. То як саме ТАКИХ людей називати?
Тож повторюю, для чого тобі ця новизна, якщо у тебе НЕМА МОЖЛИВОСТЕЙ ЗАРАЗ ні її зрозуміти, ні якось конкретно посприяти хоч тиражуванню?
А коли ти вже такий допитливий вдався, то візьми, наприклад, один із історичних загадкових рукописів, та й розшифровуй на здоров'я.
0

І ще одне.Інколи багатомовність людину трохи заплутує граматично. Таке і в тебе трапляється. Наприкла, пишеш "...ПО вашиМ переконанняМ..." - це з росмови. А українською буде "...ЗА вашиМИ переконанняМИ..."
vova stasyuk   11:36
0

НЕ ПЕРЕВОДЬТЕ ТЕМУ!!!
vova stasyuk 11:35
0
Я НАРЕШТІ ПОБАЧУ ВІДПОВІДЬ НА СВОЇ ПИТАННЯ???
А САМЕ:
- ЯК ПОЯСНЮЄ ВАША ПРАЦЯ ВПЛИВ ОЛІГАРХІЇ (ВИЩИХ КІЛ) НА ПОЛІТИКІВ, ЯКІ ВІДСТОЮЮТЬ ІНТЕРЕСИ БАГАТІЇВ, А НЕ ГРОМАД, І ЯКІ ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ДАНОГО ПИТАННЯ???
- ДЛЯ ЧОГО ВИ ВТИРАЄТЕ ЛЮДЯМ СВОЮ ТЕОРІЮ, ЯКЩО ВИ НЕ МОЖЕТЕ ЇЇ ВИКЛАСТИ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ??? ЯКЩО ВИ ВЧЕНИЙ, ТО ВИ ВИКЛАДЕТЕ СВОЮ ПРАЦЮ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, А ЯКЩО НІ, ТО ВИ ШАНОВНИЙ ПАНЕ ДМИТРО - "ПУСТОМЕЛЯ"!!!
- ЯКЩО ТУТ НА "POLITIKO" НІХТО НЕ МАЄ АБСТРАКТНО-ЛОГІЧНОГО МИСЛЕННЯ, ЯК ВИ ЗАЗНАЧАЄТЕ, І НІХТО НЕ ХОЧЕ ПІДТРИМУВАТИ ВАШОЇ "НОВИЗНИ", ЯКУ ТАК НІХТО НЕ РОЗУМІЄ - ТО ЧОМУ ВИ ТУТ ДОСІ ТРАТИТЕ СВІЙ ЧАС НА "УКРПРИДУРКІВ", ЯК ВИ ЗАЗНАЧАЛИ???
Вова, як же твій розвиток фізичний обігнав розумовий!
Скільки тобі казати, що ці твої запитання - це результат мислення тваринного?!
Ти навіть не можеш втямити, що це НАСЛІДКИ, зовнішні прояви цілком конкретних ВНУТРІШНІХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ТА ЗАКОНОМІРНОСТЕЙ ЛЮДИНИ І СУСПІЛЬСТВА.
Тож ви, вроджено небайдужілюди, теж ВРОДЖЕНО, по-тваринному, вимагаєте ці проблеми вирішувати. Та ще й вимпагаєте, щоб це робив хтось дурніший від вас. Це давно зветься вирішенням надуманих проблем ЧУЖИМИ РУКАМИ.
Хлопче, задумайся хоч над таким: ти й досі тверррдо та однозначно впевнений, що однозначно розумієш всі і всякі тексти, написані укрмовою?!
Це дико навіть для тобі подібних.
Невже ти не розумієш, що ДЛЯ ВСЯКОЇ РОБОТИ потрібні КОНКРРЕТНІ І ПОПЕРЕДНІ ДОКАЗОВІ ЗНАННЯ І ПРАКТИЧНЕ ВМІННЯ З ДАНОЇ ТЕМИ. А в тебе нема цього й близько!
Гірше того, ти однозначно впевненгий, що тобі взагалв не потрібні жодні знання із науки як такої.
Зрештою, вова, якщо вже у нас офіційний пріоритет усьому щонайдурнішому, то я від цього ніде не дінуся. І ти маєш повне і законне право ставити мені ЯКНАЙДУРНІШІ ПИТАННЯ І ВИМОГИ. Але я НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ НА ЦІ ДУРНУВАТІ ПИТАННЯ ВІДПОВІДАТИ ТА ВИКОНУВАТИ ТВОЇ ЯКНАЙДУРНІШІ ВИМГИ. Хоч нинішня влада щосили пнеться якраз таке узаконити.
Хочеш допомогти укрновизні - то поцікався спершу, як подібне роблять, та ще й масово(!) у країнах передових.
І, прошу тебе, не працюй так старанно та відверто на користь ворогів України.
А щодо різних аспектів мого життя серед українців, то я вже про це писав багато. Але ти зверхньо мого не читаєш, а лише тупо брешеш, що заманеться.
Повторюю, звертайся до мене - і я тобі безплатно та швидко вправлю мізки.
Бо зараз ти є найбільшим ворогом України. Та ще й ваажай, що свідомим. Бо я тобі цю твою, ворожу нині, суть пояснив достатньо.
vova stasyuk 13:19
0
Ви весь час намагаєтеся відійти від відповіді, а це означає, що у Вас відсутні аргументи і Ви не знаєте, що сказати! Якщо Ви всіх називаєте "укрпридурками", бо ніхто не розуміє вашої так званої "новизни", то Вам залишається відповідати на питання з аргументами, а не втікати від них або переглянути власну політику поведінки! Бо сенсу втрачання Вашого часу тут - просто немає!!! НА ЩО ВИ ТУТ СИДИТЕ, ЯКЩО ВИ ВСІХ ВВАЖАЄТЕ "ДАЛЕКИМИ"??? ПРОСТО ЗАРАЗ Я БАЧУ "ПУСТОМЕЛЮ", ЯКА КОРЧИТЬ ІЗ СЕБЕ МЕСІЮ І НЕЗАМІННОГО НАУКОВЦЯ, НОВАТОРА, ЯКИЙ НА ПУСТИХ СЛОВАХ І ТВЕРДЖЕННЯМ ДОВОДИТЬ ТЕ, ЧОГО НЕ ІСНУЄ!!!

ПАНЕ ДМИТРЕ! ЯКЩО ВИ ВЧЕНИЙ, ТО ВИКЛАДІТЬ СВОЮ РОБОТУ У СЕБЕ НА БЛОЗІ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, І ХАЙ ІНШІ ПОЧИТАЮТЬ І З АРГУМЕНТАМИ ПРОКОМЕНТУЮТЬ!
vova stasyuk 13:56
0
Вам уже нічого втрачати!
-1

Ти таки справді хворий на голову. Я ще тобі міг би допомогти, тільки не барись. Бо це твоє відхилення дуже щвидко прогресує.
Тоді вже тебе просто спеленають і зроблять рослиною. І будеш весь час веселий.
vova stasyuk   19:01
0

Це Вам уже потрібно допомагати, бо у Вас ознаки "параноїдної шизофренії"!
vova stasyuk 18:52
0
Пане Дмитре! А Ви без образ ніяк не можете! Ви мені кажете, що мені пора в "дурку"! Від кого чую! Від типу "науковця" працю якого ніхто не визнав, а самого автора в міністерстві послали на три букви, так він після того почав страждати "комплексом невизнаного генія"! І який вирішив, що він месія, новатор, який має вирішити всі суспільні проблеми працею, яка суперечить самим банальним основам економіки, але має врятувати всіх! І цей автор перевідкривши соціологію називає себе новаторам! Да! Як кажуть "війна не всіх побила". Та й ще до того, він вважає себе єдиним українцем на планеті, який не страждає "комплексом меншовартості", а всіх інших українців називає "укрпридурками", чим показує своє зверхнє ставлення до інших, яких охрещує "самодурами" та людьми з "антиринковим мисленням", коли сам за всю свою "наукову діяльність", не продав навіть своєї єдиної праці, як результат своєї інтелектуальної діяльності! Ну да! Пане Дмитре! Якщо по ваших словах мені пора в "дурку", то Вас там мають уже шпигувати транквілізаторами і поїти барбітуратами! БО У ВАС ШАНОВНИЙ ОЗНАКИ "ПАРАНОЇДНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ", І Я ЦЕ ОБГРУНТУЮ!!! А САМЕ:

"Параноїдна шизофренія починається в більш зрілому віці. Хворим на цю форму шизофренії притаманні специфічні деформації мислення і ставлення до світу та до себе, згідно з якими, головним, визначальним у житті є їх ідеї, думки, судження, оцінки, ними самими придумані закони, котрі психіатри називають надцінними або ідеями-фікс. Оточуючий світ має відповідати цим продуктам їх внутрішнього світу. Вони непохитно впевнені, що усіма можливими засобами, не зважаючи ні на що, світ слід змінювати у відповідності до їх розуміння, а все, що виходить за межі цього розуміння та уявлення, не має права на існування і мусить бути знищеним. На цьому тлі цілком закономірно розвиваються манії величі та переслідування. Справді, з позиції параноїка, він, як автор і носій надцінної ідеї, є величною особистістю. На його думку, в нього маса ворогів, які протидіють утвердженню його надцінної ідеї".

Пане Дмитре! Не хочете викладати свою працю і відповідати на мої питання, то не робіть цього! АЛЕ ВИ ЦИМ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ВИ "ПУСТОМЕЛЯ", ЯКИЙ МАЄ ОЗНАКИ ПАРАНОЇДНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ!!!
0

Вова, ти, мабуть, щось читав про КАРАЛЬНУ ПСИХІАТРІЮ в СРСР та виписав звідти типові звинувачення кагебістів для всіх дисидентів.
Ну ти й прогресуєш, чуваче.
Вова, розжовую не тобі, а твоїм однодумцям.
Панове, як називати людей, які СВІДОМО, ОДНОСТАЙНО І ПОСЛІДОВНО самі собі вкорочують віку?
Вже 30 років. Хоч і самі це прекрасно бачать. Га???
Тобто, ці люди своєю працею створють яраз такі результати і підсумки задуманого.
То це і є люди, НАЙГІРШІ в Європі, щонайменше.
Гірше того, ви навіть не цікавитеся, чому це ваші найкращі наміри швидко ведуть всіх нас ДО ПЕКЛА.
А щоб ніхто навіть випадково хоч чимось не покращив життя українців, то ви ДРУЖНО, СВІДОМО І ЩОСИЛИ всіляко душите укрноваторів та їхню новизну.
І при цьому ви ДОСТАЬТНЬО розумієте, що передові країни якраз і збагатилися на ВПРОВАДЖЕННІ НОВИЗНИ. Як власної, так і чужої.
Але ви цього для українців категорично НЕ ХОЧЕТЕ. Бо мрієте ТІЛЬКИ КОМАНДУВАТИ ближнім, і всюди та у всьому пнетеся утверджувати ОСОБИСТУ ПРАВОТУ.
Бо так вас привчили брехливі і продажні плюрало-ліберасти.
Тому всі ви так категорично проти навіть одного лише широкого обговорення нашої концепції Закону про оплату верхів, залежно від добробуту низів. Тому так заздрісно й люто протидієте всякій науці, особливо - укрновизні.
Хоч і самі бачите, що ваше обожнюване ЛІДЕРСТВО вже привело нас до масового і все жорстокішого насильства серед українців.
Бо ніхто з вас, самопатріотів та борців за народ сам працювати не хоче, а тільки командувати ще дурнішим українцем. І в той же час ви свідомо і продажно лижетеся перед всіма чужинцями. І досвіду передових країн категорично вчити не хочете. А лише все масовіше до них лижетеся та пнетеся у найпродажніші їхні слуги і наймити.
То як же саме за такі свідомі дії вас називати???
Хоч хтось підкажіть і поясніть це мені, будб ласка?
vova stasyuk   09:27
+1

У мене немає однодумців, то все Ваша безмежна уява!
vova stasyuk 09:26
+1
У Вас таки посилюються симптоми параноїдної шизофренії:

"За межами своїх маячних ідей параноїки, здебільшого, зберігають цілковито адекватну орієнтацію в оточуючому світі. Їх інтелект взагалі не страждає, а пам'ять і спостережливість вельми загострюються і слугують упереджено-недовірливій, параноїдно-маячній інтерпретації поведінки, вчинків, дій, висловлювань, міміки оточуючих, як ворожих, небезпечних щодо них. Хворі на параноїдну форму шизофренії, за наявності у них достатньо високого інтелекту, ідеально підходять на роль диктаторів. Їхній фанатизм, беззастережна відданість своїм ідеям-фікс, всупереч будь-яким фактам реальної дійсності та науковим положенням, що спростовують ці ідеї, нещадність, безмежна жорстокість, з якою вони, якщо є така можливість, знищують своїх дійсних, а здебільшого уявних ворогів, сприяють захопленню та тривалому утриманню влади".

У Вас пане Дмитре ознаки загострення, бо Ви і далі відстоюєте свою "ідею-фікс", попри будь-які аргументи. Навіть на тій Вашій лекції, Вашу теорію інші вчені засуджували, і коли Ви це чули, то починали дуже сильно нервувати, кричати і ледь не кидатися на опонентів, що Вас навіть ведучий заспокоював, точніше стримував (на тому відео Вашої лекції, що я скидав - все видно!). То про що це говорить пане Дмитре? Що у Вас таки фанатизм, стосовно Вашої праці, яку Ви так у себе на блозі не опублікували, і Ви готові кожного "душити", хто не визнає цієї праці!

По-друге! У Вас уявні вороги! Нині на блозі Вам пише тільки одна людина, тобто я. І я у Вашій уяві це ціла армія лібералів-самодурів, які "тваринно" Вам і Вашій не опублікованій праці перешкоджають! З боку це дуже смішно, бо я крім себе нікого не бачу, щоб Вам зараз писали!

По-третє! Ви думаєте, що Вас хтось переслідує, а насправді Ви байдужі навіть дільничому, не те що якимсь там спецслужбам. І Я НЕ АГЕНТ, І ЗА МНОЮ НІХТО НЕ СТОЇТЬ, ТО ВСЕ ВАША ФАНТАЗІЯ!!!

Пане Дмитре! А зараз Вам просто не вистачає спілкування, тому намагаєтеся, не те що скандальні, а маразматичні ідеї викидувати у себе на блозі, аби когось да зачепити. А якщо ніхто не пише, то Ви пишете в коментарях у всіх. Ви хоч зі мною сперечаєтеся, але Ви собі у голові лестите, бо Ваші ідеї хоч комусь, але не байдужі і мої контраргументи своєю параноїдною фантазією (по Вашим ознаках) розцінюєте боротьбою лібералів-самодурів з Вами, і які Вас переслідують!
посилюються симптоми параноїдної шизофренії
0

Я це бачу, чоловіче. Але зараз нічим не допоможу. Пробуй лікуватися сам. Не всі ж дурдоми зараз закриті.
А може це цей клятий коронавірус цього разу так вподобав твій мозок - то ще й знаменитим станеш.
Ось, Вова, відкрився тобі ще один однодумець. І таких багато. Так що не тішся власною унікальністю вона у тебе лише на тваринному рівні.
vova stasyuk 16:34
0
Пане Дмитре! Ще раз пояснює, у мене немає однодумців! Кожен має право підтримувати/не підтримувати думку іншого. Це особиста справа кожного. Ну я ж не називаю всіх, хто раніше уподобав якусь Вашу статтю, чи вподобав Ваш коментар, чи написав коментар у Вашу підтримку - "поплічниками Клеця" і не доводжу їм, що вони "хибно" вірять у Вашу теорію. Бо це пане Дмитре, уже маразм! Якщо до такого доходити!
Вова, якщо вже бути точним, то лише кілька чоловік у світі РОЗУМІЮТЬ, як саме людству вийти з кризи. Та й то вони це зрозуміли після прочитання наших статей. Але ніяк не самої цієї праці.
Зрештою, ось тобі приклад простіший. Користуватися мобільниками ВМІЮТЬ мільярди людей. Але зробити цього мобільника - то ці, вже створені дослідниками, знання РОЗУМІЮТЬ і вміють зробити ці телефони лише кіпька ьтисяч, тобто, десь один із мільйона. І ти особисто туди не пхаєш носа, бо трішечки тямиш, що для цього треба вчитися багато років.
А щоб УСПІШНО керувати мільйонами людей, то тут чим дурніша людина - то тим кращий керівник. Так тебе навчили зо батькові гроші. І ти все ще у це свято віриш. Хоч і повинен бачити, що від цих знань Україна пртискорено занепадає. Апе дуже вже тобі хочеться бути понад всіма.
А коли сам не хочеш щось творти для людей, то від заздрості заважаєш це робити іншим.
vova stasyuk 18:53
0
Пане Дмитре! Коментарі між нами під цією статею, уже не актуальні! Тому поверніться на "новоспечену статтю". Бо під даною статею, ми сперечалися зовсім за інше!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі