Блоги → Перегляд

Юлія Ковалів з близького оточення Зеленського потрапила у корупційний скандал, ДБР порушило кримінальну справу

Понеділок, 23:46, 15.06.20

Рейтинг
24 0
Переглядів
2943

0
0

ДБР порушило кримінальну справу на чоловіка Юлії Ковалів Ярему Коваліва. Виявляється, він у 2015 році перебуваючи на посаді керівника Держкомрибгоспу віддав в оренду за безцінь чотири державних риболовецькі траулери.

rKaxYG6w.jpg


Сьогодні заступник голови офісу президента Юлія Ковалів метушиться в істериці і намагається вийти на керівництво ДБР. Все тому, що ДБР порушило кримінальну справу на її чоловіка Ярему Коваліва, який в 2015 році будучи керівником Держкомрибгоспу віддав в оренду на підконтрольні йому прокладки чотири державних риболовецьких траулера (вартість кожного близько 10 млн доларів), повідомляє генерал-майор податкової поліції України Юрій Атаманюк.

Читайте також: Юлия Ковалив помогает Коболеву сохранить контроль над финансовым потоком в 72 млрд грн

Вартість оренди в місяць склала 35 тис дол при реальній 100 тис дол. Контракти були підписані в 2015 році на таких умовах, які не дозволяють їх розірвати або змінити вартість оренди до 2025 року. Ось так соросьонок Юлія Ковалів і заробляє свої капітали.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі