Блоги → Перегляд

Допоможіть хворому

Понеділок, 13:38, 22.06.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
4319

0
0

Допоможіть онкохворому

 

Думаю, що є реальна можливість допомогти його синові.

Панове укри, хоч хтось хоч раз зробіть хоч маленьку добру справу - повідомте Віктоора Павлика про  мене.

Все ще з повагою - Дмитро Клець.  096 233 67 23.

Коментарі

https://golos.ua/i/757469
Це про онкохворого хлопця, сина Віктора Павлика.
І я сподівався, що хоч кожен 10-й з вас повідомить про мене В. Павлика і дасть йому мої контакти. Бо вам нема чого йому заздрити, він теж такий меншовартісний, як ви. Та ще й до цього віку навіть не підозрює про наявність власного мозку. А тому й досі радісно керується тільки яйцями. То якщо кілька з вас порадять йому мене, та ще й безплатно і конфіденцяійно, то він може до вас і прислухатися.
Але ви до цього БАЙДУЖІ. І схоже, що цій їхній біді навіть раді.?!
Чесно кажучи, я навіть не чекав такої вашої одностайності в найгіршому.
Та все ж с подіаюся, хоч і без надії.
vova stasyuk 13:18
0
Ви спочатку пане Дмитре, поясніть людям хто такий цей Віктор Павлік. Бо розумієте, його багато хто забув (в тому числі і я), а люди, які родилися після 2000 року, уже не знають його "безсмєртних хітів", або хіба що "краєм вуха" десь чули.

Хочите з ним поговорити? Напишіть йому у Facebook, у Вас сторінка є. Або зробіть відеозвернення до нього та викладіть на YouTube. Повірте Вас почують!

І пане Дмитре! В мене питання. А чим особливий для Вас Віктор Павлік і його син? Якщо в Україні і так тисячі інших онкохворих. Вони що гірші? Якщо хочете пропагувати допомогу онкохворим, то тоді всім допомагати, а не тільки дітям забутих "пєвцов естради"!
0

Вова, ти дуже органічно поєднуєш у собі світоглядну НІЯКІСТЬ і безмежну АМОРАЛЬНІСТЬ. Настільки вдало, що й сам вважаєш себе взірцем для інших.
Я нікого не блокую зі своїх текстів, але спробуй подібного мені не писати.
Бо дуже вже ці твої коменти огидні.
Я вже не прошу тебе хоч зрідка людям реально допомагати. Але спробуй їм хоч так радісно НЕ ЗАВАЖАТИ у їхніх добрих справах.
vova stasyuk   14:45
0

Пане Дмитре! А я що перешкоджаю Вам творити добро? Хочете допомогти Віктору Павліку, так Ви безпосередньо до нього звертайтеся, а не на людях показуєте, який Ви добрий і милий, і в них же просите, щоб вони Вас зконтактували з Павліком. Як накатати петицію у ВРУ, щоб "законодавчо затвердити пряму залежність прибутків верхів від доброботу низів", то Ви можете, а як на пряму від себе звернутися до Павліка, через соц мережі - ні! Треба ж показати, який добросердечний я, щоб інші люди побачили (це про Вас). Для чого ця показуха пане Дмитре? Для чого Ви показуєте "особистісну дискримінацію", коли Ви конкретно когось підносите, аніж пропагувати допомогу всім онкохворим. Пане Дмитре на мою думку це з Вашого боку зневага до інших (простих) онкохворих, у яких немає батьків "пєвцов", які за свої "звьоздні роки", назбирали, хоча б кілька лямів. Я ніколи не розумів "статусної дискримінації", якщо ти син чийогось політика, бізнесмена, спортсмена, співака, актора, то всі мають знати про твою хворобу і тобі співчувати та допомагати, а якщо ти син простака, то таке, якось може "вилічишся". І Ви ще кажете, що я аморальна людина?
0

Вова, з подібними до тебе сперечатися марно і навіть гріх. Це так доля карає українців за їхню меншовартісну продажність.
Ти ось сам проглянь свій перший комент і побачиш, скільки в ньому заздрості та неприязні до цих павликів. Причому, без жодних на те підстав, тільки від українськості.
То тому ж саме ти так "допомагаєш" і укрноваторам.
І тому ж саме ти так радісно і щосили лижеся всюди до наших гнобителів та кровопивців. І все ще вважаєш це головною життєвою радістю.
Я ж тобі пропонував нормалізувати голову, проте ти цього якраз і не хочеш.
А ловиш кайф від сьогодення.
Що ж, спільників тут маєш багато, є з ким веселитися і навіть святкувати.
vova stasyuk   19:03
0

Які тут у мене спільники? Я ні одного не бачу! Це знову Ваша безмежна фантазія!!!
vova stasyuk 18:53
0
З Вами також марно сперечатися (згідно деяких Ваших психічних і поведінкових ознак, але зараз мова про інше). І не шийте мені Вашу українську меншовартість, якою Ви пане Дмитре таки страждаєте (можу довести), хоча Ви і пінгвінам Антарктиди її пришиєте. Просто Ви кидаєтеся допомогти конкретній особі, забуваючи, що ця людина не є Вашим родичем, другом, колегою, знайомим, але ця людина раніше була відомою(і Ви хочите типу перед нею публічно вислужитися і щоб на Вас звернули увагу). По-друге Ви це робите публічно і не таємно, чим хочете себе показати добрим і праведним (що і притаманно українцям меншовартісним). ПАНЕ ДМИТРЕ, ЯКБИ ВИ ХОТІЛИ СПРАВДІ ДОПОМОГТИ, ТО ВИ Б БЕЗПОСЕРЕДНЬО НАПИСАЛИ У FACEBOOK ВІКТОРУ ПАВЛІКУ, АБО ЗАПИСАЛИ ДО НЬОГО ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ НА YOUTUBE. А НЕ ВЛАШТОВУВАЛИ ТУТ ЦИРК!!! ЯК НАКАТАТИ ПЕТИЦІЮ У ВРУ, ЯКУ НАВІТЬ ВЗЯЛИ НА РОЗГЛЯД, ТО ВИ САМІ ЗМОГЛИ, А ЗНАЙТИ КОНТАКТ З ПАВЛІКОМ - "СКЛАДНА ЗАДАЧА"!

P.S. Є одна організація, яка може Вам допомогти у Ваших пошуках! Вони точно Вас зв'яжуть з Павліком, а можуть і без нього - це С.Б.У!!!(ЦЕ БУВ ЖАРТ, НЕ СПРИЙМАЙТЕ ЦЕ ВСЕРЙОЗ).
0

Гаразд, вова. Якщо справді хочеш допомогти хоч одному укрноваторові, то допоможи мені придбати ось цей прилад "Аврора". Можна і вживаний та не новий, але щоб працездатний. Можна й дешевше. Я тобі згодом відшкодую. Бо його нового ціна у США десь 200 - 300 доларів. А десь у Китаї може бути й дешевше. Але я у цій торгівлі не тямлю.
http://www.freeadvice.ru/view_goods.php?id=13
vova stasyuk 20:39
0
Вам справді потрібний цей мобільний генератор?
0

Так, для входу в керовані сновидіння. Я рохробив нову методику для цього.
Нагадую, що за початковим фахом я нейрофізіолог.
vova stasyuk 08:51
0
Але вони ж примітивні! В Україні також розробили, ідентичний мобільний додаток. Але ті хто придбав його, вказують на його низьку якість. Придбати таку річ це не проблема, Ви можете навіть на "розетці" розмістити оголошення. В Україні точно хтось таке вже купував. Але тут потрібно не забувати, що воно низької якості, і багато чого ще розроблюють стосовно запису снів людини. В сучасній психології вивчення снів, про це часто говорять і пишуть, але на даний момент це примітив!
0

Вова, і тут ти фахівець!
Шкода лишень, що й поняття не маєш про підхід науковий.
Але чому б тобі не зайнятись цим клятим коронавірусом?
Бо людство з ним вже зовсім замучилось.
vova stasyuk 17:06
0
Стосовно даного мобільного генератора, розмістіть оголошення на "розетці", що шукаєте такий то або ще якись мобільний генератор, і Вам відпишуть. Бо так їх дістати не легко, бо вони ще в розробках на дорозробках. Я пам'ятаю ще в 2004 році почали говорити за мобільні генератори сну, які почали тоді активно розроблювати. Пройшло вже по суті 16 років, і ці генератори, ще на розробках, хоча вже є перші звичайно примітивні прототипи, але всі хто їх купляли (навіть і "Аврору") зазначають про низьку якість. Ну Ви можете замовити б/у варіант, але краще поспілкуватися з людьми, які купляли цю хрінь (бо на даний момент це ще хрінь) і нею користувалися. Тому розмістіть оголошення, і точно хтось відпише.

А для чого боротися з коронавірусом, якщо його запустили масони, вони протидію мають. Це як з вірусами на компютері, ті хто їх запустили, ті і впарюють антивіруси. Тому тут той самий ефект! Протидія є коронавірусу, і вона зявиться, тільки питання як скоро, а точніше як швидко виконаються цілі масонів по зменшенню населення і завданих економічних збитків. Ну треба ж якось людям знизити їх економічний добробут. А як це зробити? Звичайно війною або епедемією, або зразу двома варіантами, щоб залякати людей до смерті, і щоб вони задовольнялися власною стріпньою, і дякували якимсь там своїм вищим силам, що вони ще живі. А як Ви думаєте, що зробили масони в Європі з возбухаючим робітничим рухом напередодні 1914 року? Який вимагав 8 годинного робочого дня, пенсії, підвищення зарплати, відпусток, страхування, що в ті часи було просто небачиним для власників заводів, фабрик, концернів. Коли вони жалюгідні копійки платили за 12 годинний робочий день (і то 12 годин, це як мінімум). Тому вирішили, цю армію робочих послати на "скотобійню" - "Велику війну", тоді так називали Першу Світову. Загинуло 10 мільйоннів Білих європейців за 4 роки, і в результаті Європейські держави стали боржниками перед США, зменшилося в рази Біле населення, і робітничий рух втих і став м'який! Є версія, що авторами Першої Світової є американські єврейські масони, бо США після цієї війни різко з боржника в кредитора перетворилися. Так само і нині все! Нічого не змінилося (суть та сама), а от форма може бути іншою!
Вова, якщо ми будемо всіх боятися та ще й ЗАЗДАЛЕГІДЬ, то для чого нам навіть мріяти про якісь реформи та покращення?
Так думаєш ти і абсолютна більшість укрів.
А маленька меншість, в т.ч. і я із сестрою, меншовартість замінили на людську гідність. А тому й не ліземо наввипередки всім і всяким у найсмердючіші місця.
А щодо "Авриори", то я хочу домовитися, щоб її повернути, якщо вона не дасть обіцяних результатів.
Проте ти, як тільки доходить до практики, то зразу ж - героїчно в кущі. Справжній укрпатріот та борець за народ. Та ще й прогресивний всюди до краю.
vova stasyuk   19:10
0

Доведу останню думку до кінця (внизу наступного мого коментаря): "МЕНІ ЛЕГШЕ СКАЗАТИ, ЩО Я ЗНАЮ, ЩО Я НІЧОГО НЕ ЗНАЮ!"
vova stasyuk 19:05
0
Ну по-перше, не ліпіть мені оцю Вашу українську меншовартість, бо по-перше у мене інше національне походження, по-друге, національна меншовартість, це коли людина не знає історії власного народу, не знає його мови, і як кажуть цурається цього. Я хоч із волинських німців, але я не гидував вчити українську мову, історію, літературу. Я і мої, як Ви кажете - одноплемінники, більш цінують укрїнську землю і її природу, бо ми в ній бачимо ресурси і гроші. А те що українці (слов'яни) не цінують власної землі і думають, що десь краще, чим тут, то вони глибоко помиляються, через свій дефіцит інтелекту, коли при тому сюди німці і інші сунуться.

Стосовно страху, то я наївно вірив зламати "сістєму", десь так з 12 до 17 років. Поки не повязав своє життя з правом, і коли на роботі переконався, як воно все запущено (маю на увазі державні органи). Де кожен з кожним ниточкою звязаний. І якщо боротися з хабарництвом, то треба починати з самих верхів, а не низів. Бо низи, це маленькі корінці, які можна обрубувати вічність, і не мати результату. А треба рубати саму основу кореня - верхушку. Але в такому випадку це Громадянська війна і революція в країні, яка призведе до колосальних жертв. Таке зміг зробити Ленін в 1917 році в Росії, коли він тотально знищив російську буржуазію, державний апарат, і саму верхушку - монархію. Але це шляхом Громадянської війни, він це зробив. Бо так би старий режим не віддав своїх позицій без єдиного пострілу. А Ви хочите зламати систему в Україні, де всі суди, прокуратури, поліції, армія, представницькі державні органи, місцеві державні органи, КМУ, ВРУ - всі між собою пов'язані в ієрархічній схемі, яку очолює - олігархія! Повірте, як би Вас посадили депутатом, і давали гроші за те що Ви голосуєте - за шо надо, то Ви б мовчали і задовольнялися тим, що маєте. А якби була загроза самосуду (знову кровопролиття) від громади, Ви б склали свої повноваження. І це так в Західній Європі і США, але там воно більш прихованіше, стриманіше, і там верхи трохи менш зажерливі, бо бояться революцій, які можуть спричинити інші клани масонів. Вони просто вивчили урок з Леніним. Звичайно він був посланий і профінансований німцями, які хотіли вивести Петроград з війни, але він не тільки це зробив, а й змінив старий режим.Тому до чого я веду, що якби наївно не сподіватися, на мирне вирішення питання економічного доброботу, історична практика показує зовсім протилежне. З верхами боряться кровопролиттям або лишається миритися з тим, що є. Я не знаю ні одну людину в історії, яка замінила старий режим без вбивста, кровопролиття, революцій, бунтів, війн. ПОВІРТЕ РЕФОРМИ І ПАКРАЩЕННЯ ПРИЙДЕ ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ ВЕРХИ ВІДЧУЮТЬ ЗАГРОЗУ РЕВОЛЮЦІЇ, ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ, МАСОВОГО САМОСУДУ, ЩО НАВІТЬ ПАНДЕМІЇ І СВІТОВІ ВІЙНИ УЖЕ НЕ БУДУТЬ ЗУПИНЯТИ І ЗАСПОКОЮВАТИ ПРОСТЕ НАСЕЛЕННЯ. ЛЕНІН ДО РЕЧІ ПРОВІВ РЕВОЛЮЦІЮ, КОЛИ УЖЕ ЙШЛА СВІТОВА ВІЙНА, І ІМПЕРІЯ БУЛА В НЕЇ ВТЯГНУТА, КОЛИ ТАКОЖ БУЛА ЕКОНОМІЧНА КРИЗА, ДЕФІЦИТ ТОВАРІВ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ, ГОЛОД, ТА "ІСПАНКА", ВІРУС, ЯКИЙ ЗАБРАВ У ЄВРОПІ 30 МЛН ЛЮДЕЙ, АЛЕ ПРОСТОЛЮДЕЙ ЦЕ НЕ ЗУПИНИЛО!!! ТОМУ ХТО НЕ ЗНАЄ МИНУЛОГО, ТОЙ НЕ ЗНАТИМЕ МАЙБУТНЬОГО!!!

А стосовно мобільних генераторів! Пане Дмитре, я ще в 7 чи 8 років зацікавився ідеєю та технологіями, щоб можна було записувати сни, і їх згодом аналізувати. Якби ми справді могли це робити, то б ми відкрили такі таємниці власного мозку, які раніше науці не були відомі. Ви думаєте, що я раніше не чув і не стикався з цими приладами? Стикався, але це нині ще повний примітив. Бо якби це можна було робити, то Ви б могли його придбати в першому ж магазині техніки. Да воно б було дороге, але воно б було доступне, а не шукати його, чорт знає де. І то вже 16 років (з 2004 року, коли про дану розробку заговорили в Японії), уже чую, як ці мобільні генератори весь час в розробці, або на доопрацюванні. Ну є ще мобільні додатки, он якись в Україні в 2019 році розробили, але це тоже поки що примітив, як і інші генератори!

І Я НЕ НАЗИВАЮ СЕБЕ ГЕНІЄМ, ДУЖЕ ПРОГРЕСИВНИМ, РОЗУМНИМ, "У ВСЬОМУ ЕКСПЕРТ", ЩО ВИ МЕНІ ШИЄТЕ. МЕНІ ЛЕГШЕ ...
0

Вова, якщо не хочеш допомогти практично, то дуже тебе благаю - хоч не заважай.
vova stasyuk   22:58
0

Як мобільний генератор сну може допомогти укрноватору з його працею про економічний добробут і антиринкове/радянське мислення? Це взагалі дві різні сфери! Психологія і політекономіка.
vova stasyuk 22:50
0
Взагалі то ми почали дискусію про Вашу статтю! Ви перевели тему на мобільні генератори для сну. І тут Ви мене починаєте звинувачувати, що я типу не хочу допомагати новаторам. Ви вже самі заплуталися і не знаєте, що хочите. То Ви хочите свою працю комусь впарити за гроші, то вже Вам треба генератор, то Ви хочите поговорити з Павліком, то хочите проводити президентські курси, то хочите стати комусь вчителем за гроші!

Хоча уже всі все зрозуміли, Ви хочите типу поговорити з Павліком і допомогти йому, а за це виклянчити примітивний мобільний генератор для сну. Прекрасна "бізнєс-ідєя"!!!
0

Вова, вкотре тобі розжовую, може колись хоч трішечки дійде.
1.Ти некритично, за принципом імпритінгу, сприйеняв те, чого тебе навчили відверто облудні плюрало-ліберали, тобто, виключно тваринного, конкретно-емоційного мислення.
2.І ще вони втокмачили тобі МАНІЮ особистої правоти та відверто дурнуватого ЛІДЕРСТВА.
3. Разом з цим вони навіяли торбі командування ще дурнішими українцями, як вищу духовну цінність та чесноту.
4. Вся жива природа розвивається без найменшого командування та примусу. Тому, що в активних системах зовсім інші аправлінські закономірності та алгоритми.
5. І. д., і т.п.
Але твої брехливі та продажні наставники доказову науку ігнорують і вас цього навчають.
Внаслідок цього ви люто й заздрісно гавкаєте на всіх, хто хоч інколи заїкнеться про докази правоти думки, а не вас самодостатніх. Тому вкотре раджу тобі читати цей мій блог, доки не втямиш. Інакше так і залишишся на все життя приємним зовні, але придуркуватим всередині стовпом.
vova stasyuk   17:05
0

Останнє то Ви про себе і свою "працю" написали?
vova stasyuk 17:04
0
Пане Дмитре, я розумію, що у Вас і надалі проявляються ознаки параноїдної шизофренії, бо Ви далі бачите в мені - армію ліберало-самодурів, що мене виховали "облудні плюрало-ліберали", які вбили мені в голову манію особистої правоти і дурнуватого лідерства! ВИ СЕРЙОЗНО??? ЧИ ВИ ЦЕ ПРО СЕБЕ ПИШЕТЕ? НУ НЕ ЗНАЮ, Я ТУТ БАЧУ ОДНОГО ЛІДЕРА, ЯКИЙ НА КОЖНОМУ КРОЦІ ВСІМ ВПАРЮЄ СВОЮ ПРАЦЮ 30-РІЧНОЇ ДАВНОСТІ І КАЖЕ, ЩО ВОНО ПОМОЖЕ ВІД ВСЬОГО, ПОЧИНАЮЧИ ВІД ПОНОСУ І ДО ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ВВП УКРАЇНИ. А ПРО ОСОБИСТУ ПРАВОТУ, ТА ВИ Ж САМІ ПРО СЕБЕ ПИШЕТЕ, ЦЕ Ж ВИ ВСІМ ПИШЕТЕ ЧИТАЙТЕ МІЙ БЛОГ ПОКИ НЕ ЗРОЗУМІЄТЕ МОЄЇ "ПЕРЕВІДКРИТОЇ МНОЮ СОЦІОЛОГІЇ" (В ЛАПКАХ ЦЕ МОЯ ДУМКА). І ВСІМ РАДИТЕ ЧИТАТИ ЬІЛЬКИ ВАШ БЛОГ. ПАНЕ ДМИТРЕ, Я НІКОГО НЕ ЗМУШУЮ І НЕ ПРОШУ ЧИТАТИ МІЙ БЛОГ, НА ВІДМІННУ ВІД ВАС, І Я НІКОМУ НЕ ПИШУ, ЩО МОЇ ДУМКИ САМІ ПРАВИЛЬНІ, ЯК ВИ!

По-третє (по Вашому списку), а ким я тут командую? Мені от цікаво, хто це ж мене так слухається? І по-п'яте, які це в мене є брехливі та продажні наставники? Якщо Ви думаєте, що за мною хтось стоїть, то конкретизуйте пане Дмитре! І без цих Ваших видуманих лібералів-самодурів.

НУ Й НА КІНЕЦЬ, ПАНЕ ДМИТРЕ, ВИ НАЗИВАЄТЕ МЕНЕ ПРИДУРКУВАТИМ ВСЕРЕДИНІ СТОВПОМ, КОЛИ ВИ ПРИТОМУ СТВОРИЛИ ТАК ЗВАНУ НАУКОВУ ПРАЦЮ, ЯКУ БОЇТЕСЯ ОПУБЛІКУВАТИ, А ПО ЇЇ УРИВКАХ, ВИХОДИТЬ, ЩО ВИ ПЕРЕВІДКРИЛИ СОЦІОЛОГІЮ (ПРО ЦЕ ВАМ КАЗАЛИ ІНШІ НАУКОВЦІ, ЩЕ НА ВАШОМУ ВИСТУПІ), АЛЕ ЦЯ ПРАЦЯ БЕЗ РОЗУМІННЯ КАПІТАЛУ І РЕСУРСІВ, МАЄ ВИРІШИТИ ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ СТРАЖДАЮТЬ ПОСТАВЛЕНИМ ВАМИ "АНТИРИНКОВИМ МИСЛЕННЯМ", КОЛИ ПРИ ТОМУ ВИ СЕБЕ ВВАЖАЄТЕ З РИНКОВИМ МИСЛЕННЯМ, АЛЕ ЧОМУСЬ ТАК І НЕ ПРОДАЛИ СВОЄЇ ЄДИНОЇ ПРАЦІ, ЯКУ НАВІТЬ НІХТО НЕ ХОЧЕ ВКРАСТИ!!! ЦЕ ШЕДЕВР ПАНЕ ДМИТРЕ! ЦЕ ШЕДЕВР!
0

Вова, чого ти не запитуєш про наші проблеми та їхнє вирішення у наших верхів та їхніх слуг?
Та тому, що свідомо і радісно до них лижешся. А от укрноваторів справжніх щосили замовчуєш та оббріхуєш. Ну мав би хоч трохи совісті.
vova stasyuk 19:28
0
А про що їх питати? Вони виконують цілі своїх "хазяїв", і таких як я, вони в гробу бачили! Тут пане Дмитре, тільки кланова/олігархічна (масонська) боротьба. Проблема українців полягає в тому, що в їхній країні немає ні єдиного олігархічного клану, який був УКРАЇНСЬКИМ, щоб в ньому були нащадки воїнів УПА, діячів ОУН, воїнів Дивізії СС Галичина. Тобто людей з твердою україно-націоналістичною свідомістю. Український олігархічний клан може сформуватися тільки за межами України, так як тут "царюють" русские, татари, євреї. І то він сформується з членів української діаспори Канади і США, які справді цінують українську землю і націю, які досі зберігають традиції, мову, культуру своєї нації. Там пане Дмитре українці БЕЗ меншовартості! Бо вони не бояться сказати в США і Канаді, що вони вихідці з України і є українцями! Тільки вони за підтримки США і Канади, зможуть в Україні зламати "стару систему", точніше "русско-татаро-єврейську систему". Бо так нічого не вийде! Мєсні хазяї, тут дуже добре пустили свої корені.

Ви пишете, що я лижуся до влади. Якби я це робив, то б 90% моїх статей в моєму блозі, просто не було б, або були інші, де я активно захищав Порошенка і Зеленського, та виправдовував їхню політику.

Я ніяких там новаторів "не обріхую"! Я без підстав і фактів цього робити не буду. Бо для того, щоб довести власну думку і позицію, потрібна пане Дмитре - доказова база! Чули про таке? Тому я щоб довести Вам, що Вашу працю і позицію не визнають новизною, я виклав відео з Вашої конференції, де інші науковці доводили, що Ваша праця це не новизна! І готовий це довести до кінця! Колись пане Дмитре, Ви писали у мене під статтях коменти, без чітких аргументів, що типу це фігня, а Ваша праця правильна і єдино істинна. Ну от Ви мене зачепили! І я готовий доводити свою думку аргументами на відмінну від Вас.

І я трохи таки маю совість пане Дмитре!
0

Вова, а ти не задумувався, що більшовики, які свідомо й масово мордували своїх одноплемінників, теж мали совість і робили своє зло справді добросовісно?!
І твоя совість чи не такого сорту?
Щоб тобі було простіше розуміти, то я підкажу: насправді люди лише із конкретно-емоційним мисленням своєю совістю вважають лише бездумно засвоєний фанатизм. Спробуй про це подумати.
vova stasyuk   01:13
0

Якби більшовики мали совість, то б не було б в Союзі масової і тотальної матеріальної убогості!
0

Вова, від тебе така ж користь суспільству, як і від більшовиків. Чи маєш докази протилежні?
vova stasyuk   19:45
0

А від Вас яка користь? Зробили типу єдину працю, то так її ще не опублікували, проте всіх вчите її уривками, і охрещуєте "укрпридурками", бо ніхто не може зрозуміти Ваших уламків праці. Але твердите, що Ваша праця допоможе починаючи від срачки і закінчуючи підвищенням рівня ВВП України!

Ну якщо Ви загнули це питання, то скажіть, а що Ви зробили для науки і суспільства, крім створення теорії про "укрпридурків"?
0

Отже, вова, ти визнаєш свій суспільний паразитизм.
А я маю близько 40 років трудового стажу і заслужену песію десь у 2008 грн.
А наукою я займався переважно у позаробочий час.
Не скажу, що це я такий благородний - просто така доля.
vova stasyuk   03:23
0

На основі чого Ви робите висновок, що я паразитую? Паразитують емігранти з Африки і Близького Сходу, які в ЄС на державні допомоги живуть, а не працюють.

До чого тут Ваш стаж? Ви кажете, що Вас оточують "радлюди", які мають "антиринкове мислення", коли Ви зараз своїми же словами доводите, що є одними із них! МОЇ НІМЕЦЬКІ ГЕНИ КАЖУТЬ, ЩО ВИ РАДЯНСЬКА ЛЮДИНА, БО ВИ ВИМІРЮЄТЕ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ РОКАМИ, А НЕ РЕЗУЛЬТАТОМ! ВИ ЯК СПРАВЖНІЙ КОМУНІСТ - ПЛЮВАТИ НА ЯКІСТЬ, ГОЛОВНЕ ЗРОБИТИ ВИДИМІСТЬ РОБОТИ! ОТ І ВИ РОБИТЕ ВИДИМІСТЬ РОБОТИ! БО ЗРОБИЛИ ОДНУ ПРАЦЮ І ВСЕ! БІЛЬШЕ ВИ НЕ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ І ЩОСЬ СТВОРЮВАТИ, ЗМІНЮВАТИ! СПРАВЖНІЙ НІМЕЦЬ, НЕ ЗУПИНИТЬСЯ НА ОДНІЙ ПРАЦІ, А БУДЕ ЇХ РОБИТИ СТІЛЬКИ, СКІЛЬКИ ТРЕБА, ЩОБ ПРОГРЕСУВАТИ, ОТРИМАТИ ВИЗНАННЯ, ДОСЯГНУТИ ПРАКТИЧНОГО ВТІЛЕННЯ, І НА ОСТАНОК ОТРИМАТИ НОБЕЛЯ! ЯКБИ НІМЕЦЬКІ НАУКОВЦІ МАЛИ ТАКУ ФІЛОСОФІЮ ЯК У ВАС, ТО ВОНИ Б "ПОГРУЗЛИ В БОЛОТІ" І ЖВАНДІЛИ ПРО ЯКІСЬ НОВИЗНИ, ЯКІ ЇМ ПРИЙШЛИ В ГОЛОВУ, БУДУЧИ НА УНІТАЗІ! І ПЕРЕВІДКРИВАЛИ ЯКУСЬ ХРІНЬ, АБИ ЗРОБИТИ ВИГЛЯД АКТИВНОЇ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ! І ВИ ПАНЕ ДМИТРЕ, ДОСІ НЕ ОПУБЛІКУВАЛИ СВОЮ ПРАЦЮ, А ТІЛЬКИ ЇЇ ОБРИВКАМИ ВСІХ ОХРЕЩУЄТЕ "УКРПРИДУРКАМИ"!

ЩЕ РАЗ НАПИШУ! ГОЛОВНЕ РЕЗУЛЬТАТ, А НЕ ПРОТЯЖНІСТЬ У ЧАСІ - ІМІТАЦІЇ БУРНОЇ ТА АКТИВНОЇ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!
vova stasyuk 01:10
0
Спочатку потрібно згадати, хто такі більшовики? В 1917 році після "Жовтневої революції", почали масово випускати в'язнів, які поповнювали ряди червоної армії. Яскравим прикладом є Котовський. Блатній шв.л. було добре у формі більшовиків, бо вони під лозунгами "бей капиталистов", грабували всіх, хто мав вдома "зайву ложку". Не забувайте, що червона армія, ЧК, місцеві держ органи, компартію активно поповнювали "вчорашні" каторжники і просто блатна шв.л.

Ви хочите сказати, що я блатна шв.л.?
0

Я оце вперше бачу термін "блатна шв.л." і не знаю, що це таке.
Але якщо ти його обираєш для себе, то тут тобі видніше.
vova stasyuk 20:15
0
А Ви добавте "а" і "ь", і буде повне Вам слово. Та ну пане Дмитре, Ви жили в СРСР, і не знали такої категорії суспільства? Ви ще скажіть, що не знали, що в 1917 році випускали зеків, які поповнювали ряди більшовиків, і у їхній формі грабували населення? Ви не знали про "Сучу війну" в кримінальному світі? Коли під час Другої Світової, в таборах Далекого Сходу, агітували вступати в штрафні батальйони, щоб "змити свої гріхи" своєю кров'ю на фронті і отримати звільнення від ув'язнення. Але все одно, виживших штрафників після війни повертали назад в табори, де їх "законнікі", ті хто не порушили "воровскую заповедь", а саме - не співпрацювати з владою, почали вбивати штрафників. Вони штрафників охрестили "зсученими", а себе "законними ворами". А влада і керівництво таборів підтримувало "зсучених", які у свою чергу співпрацювали з ними. Так була спровокована "Суча війна". Ясне діло, що в книжках історії у школах про це не пишуть, але Ви мали про це знати!

"Блатна шв.л.", я обираю не для себе, бо більшовики формували свої ряди саме з них. А Ви мене приписуєте до них, бо я типу веду себе, як вони.
0

Вова, не міряй всіх по собі. Мене не тішить ображати інших.
Я просто констатую факт, що ти своєю працею людям користі не приносиш, а споживаєш незароблене.
Та ще й пнешся в борці за народ.
І називай себе, як хочеш. Адже головне суть, а не форма.
vova stasyuk 03:34
0
Кого я тут міряю? Кого я ображаю? Я всіх називаю "укрпридурками", "радлюдьми", "самодурами"? Пане Дмитре - я, чи Ви це робите? Що я тут і де, і в кого, що споживаю? А Ви ніби приносите користь людям, називаючи їх "укрпридурками", а діагноз про "антиринкове мислення" їм ставите на основі своєї НЕ ОПУБЛІКОВАНОЇ ПРАЦІ! ДОСИТЬ КУМЕДНО ПАНЕ ДМИТРЕ! І Я НЕ ПНУСЯ В БОРЦІ ЗА НАРОД, ЦЕ ЩОСЬ ВИ ЗНОВУ СОБІ У ЧЕРГОВИЙ РАЗ НАДУМАЛИ!

"АДЖЕ ГОЛОВНЕ СУТЬ, А НЕ ФОРМА", А ТЕ ЩО У ВАС ГОЛОВНЕ - ІМІТАЦІЯ БУРНОЇ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, А НЕ РЕЗУЛЬТАТ, ТО ТАКЕ, ТО ЖИТТЯ! НЕ СПОРЮ ПАНЕ ДМИТРЕ, НЕ СПОРЮ!!!
0

Вова, розжовую вкотре. Я написав основну роботу ще 30(!) років тому. І навіть тоді, коли практично всі люди з втщою освітою щось чули про діамат і політекономію, вони у більшості не змогли її збагнути. А це були серйозні викладачі вишів.
Тому ми із сестрою з того часу ПРОДОВЖУЄМО цю працю деталізувати і доповнювати. І за цей час написали більше 200 доказових текстів різної складності. І це, нагадую, переважно в позаробочий час.
Бо радлюди дуже вороже ставляться до науки взагалі і особливо - до науки про себе. А ти СВІДОМО БРЕШЕШ, ЩО Я НІЧОГО НАУКОВОГО НЕ ПРОДОВЖУЮ РОБИТИ.
А ти і твої однодумці всі ці роки СВІДОМО І СПЕЦІАЛЬНО душите всю і всяку новизну. Ще й вважаєте це проявом патріотизму.
І взагалі - ти жодного разу не підтримав успішно жодної укрновизни. Хоч я і тебе не раз про це просив.
І повторюю: нічого корисного ти для суспільства не зробив СВІДОМО. Зате споживаєш чужого добряче. І ще й вимагаєш, щоб тебе за це на руках носили.
Хоч і сам достатньо розумієш, що українці від такої про них турботи просто вимирають. То якими термінами тебе і тобі подібних за такі результати називати?
У своєму тваринному самоутвердженні ти навіть уваги не звертаєш на конкретні питання. А тільки брешеш, брешеш і брешеш.
І, на жаль, саме такий спосіб життя ти обираєш свідомо і радісно. Шкода...
vova stasyuk 12:35
0
Пане Дмитре! А де ті тексти про які Ви пишете? Їх же нема! А у Ваших статтях на блозі, присутнє більш приниження читачів, аніж якась наука! І де та Ваша славнозвісна праця, яку Ви ще не виклали у повному обсязі?

Які мої однодумці? Конретизуйте! Бо я крім себе нікого не бачу, але Ваша фантазія бачить в мені цілу "армію ліберало-самодурів". Ще раз пояснюю У МЕНЕ НЕМАЄ ОДНОДУМЦІВ, ТО ВСЕ ВАША БЕЗМЕЖНА ФАНТАЗІЯ!

Яку ще там новизну підтримувати? Перевідкриту Вами соціологію підтримувати?

І поясніть, що я там "споживаю"??? Вашу перевідкриту соціологію чи Ваше вчення про "укрпридурків" та "ліберало-самодурів"?
Вова, таких як ти, дармоїдів і паразитів в Україні мільйони. Тому все у нас і занепадає.
Невже твоя деградація так далеко зайшла, що навіть цього не збагнеш?
vova stasyuk 08:11
0
А Ви пане Дмитре не паразит і не дармоїд? Ви говорите, що я паразит, а от судячи з Ваших слів, що Ви створили працю в тандемі ще з однією людиною, яка має науковий ступінь. То може Ви це "паразитуєте" на чиїсь роботі?

А в Україні все занепадає, бо при владі євреї, татари, русские! А були б німці, то повірте економіка була вища! Ви талдичите мені про свою працю, а я от в ній не знайшов ні слова про ресурси, які і є основою для формування капіталу. Як це Ви збираєтеся без українських ресурсів (землі, води, лісу, вугілля ітд) піднімати економічний добробут? Чи тільки впарювання, якоїсь там новизни, яку навіть вкрасти ніхто не хоче, бо вона напевно бездарна, якщо ніхто до цього часу не зробив. А от нові праці Ви не хочите робити, бо напевно перетрудитеся. А так цієї вистачає, щоб всіх нею охрещувати "ліберало-самодурами"! Ви просто пане Дмитре потрапили в зону комфорту.
Вова, ти вже достатньо дорослий для розуміння користі новаторів для покращення добробуту в десятках країн.
То чому ж ти так люто й заздрісно душиш укрновизну? Хоч якогось новатора успішно підтримав би, хоч по якихось залізячках.
Проте до всіх новаторів у тебе автоматично лише сліпа й люта заздрість.
Невже ти такий дурнуватий ще й побутово?!
vova stasyuk 13:44
0
Питання, що це за новатори, і в якій галузі! Якщо це технічна новизна, яка має конкретно (хоча би) у чомусь покращити життя, чи лікувальна, то да! А якщо це теорія, яка є перевідкритою соціологією, де автор у своїх текстах принижує читачів, охрещуючи їх "ліберало-самодурами", які страждають "антиринковим мисленням", коли сам автор не може нікому впарити свою новизну за гроші, яку навіть вкрасти ніхто не хоче, то знаєте такого новатора підтримувати не хочеться! Ще одна причина, я у Вашій теорії не можу зрозуміти, як без матеріальних, технічних, природніх ресурсів Ви хочете покращити економічний добробут українців? Моя німецька свідомісь того просто не розуміє, і згадайте, який рівень ВВП у німців, і тоді подумайте, чого я український німець тупо не розумію Вашу псевдо теорію про економічний добробут!

А стосовно дурноватості! Пане Дмитре! Вам на тій конференції, інші вчені казали, що ця Ваша праця не є новизною! То виходить, по Ваших словах, вони також дурні???
Вова, вкажи мені, будь ласка, хоч кілька конкретних текстів на суспільну тематику, які ми із сестрою буцімто перевідкрили.
А коли таких конкретних не знаєш, то не бреши так нахабно.
І не пхай своєї хвороби у наші тексти.
Бо я все-таки не психіатр, хоч і можу тебе вилікувати. Але, повторюю, диплом у мене на медичну тему лише з медучилища.
vova stasyuk   17:41
0

Ви би акуратніше зі словами, що можете полікувати. Бо договоритеся до того, що спершу Вас будуть лікувати. Я не пророк, але я не відкидаю думки про те, що зі мною може таке саме статися. А може також напишу працю, і мозок "поїде в Магадан", і я як Ви "вбю" собі у голову, що моя праця, то новизна, і вона всіх спасе. І всі хто будуть мені доводити протилежне, я буду на них накидуватися, як Ви! Страшна ця штука - параноїдна шизофренія, бо вважаєш себе месією, і що твоя праця єдино правильна в науці, а всі навколо самодури! До речі подібна ситуація як у Вас!
vova stasyuk 17:31
0
Правильно пане Дмитре! От тому Ви не виклали тієї єдиної своєї праці, а тільки нещасні уривки. І то ще й паразитуєте на праці людини з вченим ступенем. А як з тих нещасних текстиків, де цілковите приниження читачів є, а не якась наука. Але вона є, місцями!

Пане Дмитре, у Вас є ознаки ПАРАНОЇДНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ! МЕНІ ЩЕ РАЗ ЦЮ ДУМКУ ОБГРУНТУВАТИ, ТА ЩЕ Й З ФРАГМЕНТАМИ ВАШИХ ТЕКСТІВ, ДЕ ВИ СЕБЕ РОБИТЕ ЛЕДЬ НЕ МЕСІЄЮ, А ІНШІ ДЛЯ ВАС ПРОСТО ДНО???
Вова, я ж тебе ВКОТРЕ прошу вказати имені конкретні тексти, які я буцімто у когось списав.
Але ти щоразу це питання впритул не бачиш (це зветься психологічна сліпота). Може навіть цілком щиро про це божишся.
А що навіть таких, вже відверто хворих, як ти, можу вилікувати - то я для цього розробив відповідну МЕТОДИКУ.
Тож коли будеш кайфувати в дурдомі, то згадаєш, який спосіб лікування ти свідомо заблокував.
І вкотре повторюю: назви, будь ласка, хоч кілька конкретних укрновацій (а таких у нас щороку тисячі!, які ти успішно підтримав. Тільки спробуй хоч раз хоч у чомусь не брехати. А я тобі надішлю трохи м'ятних карамельок. Кажуть, допомагає.
vova stasyuk 20:46
0
Я не казав, що Ви у когось списали! Я сказав, що з допомогою іншої людини Ви типу написали працю! По-друге, а Вам яка різниця, які конкретно новації я підтримую і навіть вкладаю? Мова йде про вашу псевдо "новизну".

Ви хочете мене лікувати? Особа яка має яскраво виражені, а місцями надто - ознаки "параноїдної шизофренії", типу має мене лікувати? Якось парадоксально це виглядає, автор, який типу зробив якусь там новизну, вірить, що вона єдино правильна в науці, посилає всіх науковців, які її відкинули, вважає, що вона (праця) має допомогти від срачки до підняття рівня ВВП, і головне покращити економічний добробут, без розуміння поняття "ресурси". Дивно! І цей автор мене звинувачує у брехні, у якій сам заплутався! Бо розказує, що типу його праця краща з кращих, але досі так і НЕ ВИКЛАВ ЇЇ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ! Пане Дмитре! То може це Ви брешете? Бо казати, що маю, а насправді його ніде не видно, то це дві різні речі.

Пане Дмитре! І потрібно бути більш стриманішим. Ви бачите, що я постійно вказую, що у Вас є ознаки такої то хвороби і обгрунтував це, але моя культура, виховання не дозволяє заявити, що Ви напряму цим страждаєте і таким то. Бо я не лікар, і права ставити діагнози - немаю. Тому тільки припущення. А от Ви спокійно і впевнено всім діагностуєте психологічний статус "дибіл" (придурок)(до речі в психології це науковий термін).

І знаєте пане Дмитре! Я звичайно дякую, що типу Ви хочите мені допомогти, там якимсь Вашим діагностуванням мого мозку, а точніше впарюванням Вашої псевдо новизни мені у свідомість, але я утримаюся від цієї пропозиції. А м'ятні карамельки залишіть собі, вони Вам потрібні ще будуть!
0

Мені трохи незручно вказувати такому мудрому хлопові ще одне. Але бачу, що треба.
Вова, у тебе малий словник для спілкування грамотного. До того ж, ти дуже зверхньо ставишся до граматики. Хіба що, може, укрмова у тебе десь ...надцята, то ти її і знаєш поверхово.
А щодо твоєї моралі, то, схоже, що ти виростав чувачком на побігеньках у якійсь блатній компанії. Тому твої тексти виходять безглуздими за змістом і безграмотними за формою.
То спробуй щось робити.
І ще. Вкотре тобі розжовую. Для розуміння готових пояснень суспільної проблематики треба СПОЧАТКУ вивчити мову науки, якою цю проблематику вивчають та описують дослідники. А ти вперше в житті це від мене чуєш.
А ти добросовіснов вчив, і навіть твої батьки за це ще й щедро платили брехунам і махінаторам, що науки на суспільну тематику нема. А отже - нема й відповідної термінології і навіть абстрактно-логічного мислення як такого. Тому наукове поясненя суспільства і людини ти не втямиш ні словечка. Але від гіпертрофованого самолюбства автоматично обсиратимеш. Оскільки ж ти чоловік достатньо гомнистий, то шкоди укрновизні та її авторові можеш завдати багато. Тим більше, що ти якраз цього й прагнеш.
Зрештою, ти навіть наші науково-популярні статті не можеш втямити.
Колись мене попрлосиди надіслати цей текстз з десяток чоловік, доказово грамотніших від тебе. Але всі згодом зізнавались, що не змогли зрозуміти. Щоправда, робили це без троєї істерики. Бо вони розуміли, що наукова новизнга спочатку дуже складна майже для всіх. І людтво до неї звикає роками й десятиліттями. Але ти себе вважаєш надлюдною ісчкоро з цим дігнозом тебе й лікуватимуть. Аде теперішня психіатрія тут не допоможе. Тож запасайся карамельками вже зараз.
vova stasyuk 23:25
0
Пане Дмитре! На відмінну від Вас я не називаю себе новатором, і не кажу, що мої праці є НАД, і їх всім треба вчити! У Вас ознаки манії величі і "комплексу невизнаного генія", тому себе ставите вище себе, а інших називаєте "укрпридурками". Але зараз Ви хочите мені це приписати, бо я єдиний хто Вам зараз пише у коментах, і Ваша свідомість думає, що я вважаю себе обраним, як Ви. Але Ви глибоко помиляєтеся. От у Вас закінчуються аргументи, і Ви переходите на мою граматику, та не досконалу українську мову. Так я її досі вчу! Але до чого вона моя "німецько-українська мова"? Вам що, немає вже до чого придертися?

"Брехуни і махінатори", це Ви маєте на увазі українську загальну школу та університети. То напишіть звернення по цьому питанню у ВРУ. ЧОМУ У ВИПУСКНИКІВ ЛІЦЕЇВ (Я ВЧИВСЯ ПАНЕ ДМИТРЕ У ЛІЦЕЇ, ЯКИЙ МАВ І МАЄ СТАТУС "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО" ПІД ЕГІДОЮ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ) І УНІВЕРСИТЕТІВ нема "абстрактно-логічного мислення" і чому це вони не підтримують новаторів?

Але Ви пане Дмитре, мені здається, що брешете! Розводите оце людей працею, яку так не опублікували, інші вчені ту Вашу міфічну працю не визнали! І ВЕСЬ ЧАС НАМАГАЄТЕСЯ ПЕРЕВЕСТИ СТРІЛКИ, І ВИПРАВДАТИ СВОЄ БЕЗМЕЖНЕ ХРЕЩЕННЯ ВСІХ СТАТУСОМ "САМОДУРІВ" І ВЕЛИЧНОСТІ ВАШОЇ НЕ ОПУБЛІКОВАНОЇ ПРАЦІ!!!
0

Вова, ти навіть не підозрюєш, що ісують ОБ'ЄКТИВНІ ДОКАЗИ ПРАВОТИ ДУМКИ. А тому й з радістю користуєшся доказами правоти лише СУБ'ЄКТИВНИМИ. Які в людини від народження, та ще їх тобі міцно закріпила сучукрпедагогіка.
При цьому в носіїв такого мислення просто не існує механізмів ПОРІВНЯННЯ ДУМОК. Бо вони тупо впевнені, що інакших, відмінних від їхніх, думок просто не існує або вони всі хибні.
Тож якраз у цьому всі плюрало-ліберасти однодумці. Тому й апелювати до їхньої думки марно, бо її власної у них просто нема. Це просто купа ситуативних безумовних рефлексів, сформованих за правилом імпринтінгу. Я ж тобі кілька разів це казав. Проте не доходить.
Хоч я це роблю з першого ж дня нинішньої незалежності.
vova stasyuk 09:12
0
Пане Дмитре! Але ці докази (раніше наведені) також слід не відкидати! А Ви пане Дмитре згадайте той факт, що Ви народилися і виросли в СРСР. Що Ви закінчували радянську школу і університет, і що там Вам також "промивали" мізки! І доволі сильніше "промивали", чим нині! Радянська пропаганда також робила, щоб у людей було відсутнє "порівняння думок". То Ви зараз згадуєте "радянську школу"? Бо там тільки вчили тому, що все радянське, то найкраще, а все що за межами Союзу, то фігня і абсурд! Тому з такою самовпевненою пропагандою і думкою, Союз йшов до своєї смерті. До речі ця радянська пропаганда прослідковується у Вашій поведінці і психіці, бо Ви визнаєте тільки своє, а все що не Ваше, то все лайно собаче! Тому Ви і дали самі відповідь, стосовно себе - "тому й апелювати до їхньої думки марно", в даному випадку до Вашої! І що у Вас "купа ситуативних безумовних рефлексів"!
Вова, за фактично 4(!) покоління радвлади суспільні лисципліни вчили близько 100(!!!) млн людей. І всі вони мають позитивну оцінку за це у своїх дипломах.
Апе тільки я один спромігся ці знання про суспільство цілісно поєднати із соціальними властивостями людини. Пдюс мав вроджені здібності до новизни. Плюс реальні життєві проблеми у батьків та дідів і нетерпимість до несправедливості.
Тому й вийшло, що тільки я один зміг це збагнути і поєднати із досягненнями геніїв.
А ти тупо, задрісно і продажно брешеш, що це все придумав я один.
Зрештою, кожна людина із моїми задатками і моїми знаннями за багато років досягла б того ж. А ти мене щосили тупо й нахабно оббріхуєш тільки тому, що я українець. От і вся розгадка.
vova stasyuk 16:26
0
Якщо в СРСР, всі такі були розумні та продвинуті, то чому у 80-х роках почалася "стагнація" в економіці, що дала поштовх до розвалу Союзу? І звичайно до економічної бідності. Я знаю причини розвалу Союзу, але коли починають говорити, що в СРСР, всі були розумні, то мені хочеться плюватися. Бо тоді виходить, що СРСР в порівнянні з іншими державами світу, мав безмежні природні ресурси, людські ресурси, передову науку, і всі "гомосовєтікуси" були надто "умні", то чого ж тоді Союз рухнув? Якби Третій Рейх зі своїм науковим потенціалом, "економічним дивом", модернізованою армією мав такі природні ресурси, як у СРСР, ми б вже весь світ завоювали! А так слухаєш, всякі маразматичні і "далекі" новизни, які типу мають без поняття ресурсів, всіх спасти! І доходиш висновку, що вони як той "совєтський колхоз"!

"Апе тільки я один спромігся ці знання про суспільство цілісно поєднати із соціальними властивостями людини" - пане Дмитре! Ви серйозно? Типу на весь колишній СРСР від України, Білорусі, Прибалтики і до Владивостока з Камчаткою, і від Архангельська до Ташкента, ВИ ЄДИНИЙ ХТО ЦЕ ЗРОБИВ? ЯКЩО ТАК, ТО У ВАС ЗАШКАЛЮЄ "МАНІЯ ВЕЛИЧІ" У СФЕРІ СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА І СОЦІОЛОГІЇ!

"Пдюс мав вроджені здібності до новизни. Плюс реальні життєві проблеми у батьків та дідів і нетерпимість до несправедливості.
Тому й вийшло, що тільки я один зміг це збагнути і поєднати із досягненнями геніїв" - і тут так само хочете сказати, що ВИ ЄДИНИЙ НА ВЕСЬ КОЛИШНІЙ СОЮЗ, ХТО МАВ ВРОДЖЕННІ ЗДІБНОСТІ ДО НОВИЗНИ(НАВІТЬ ЗАКРИВАЮЧІ НА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ ІНШИХ ВЧЕНИХ!)??? А ТУТ У ВАС ЗАШКАЛЮЄ "КОМПЛЕКС НЕВИЗНАНОГО ГЕНІЯ"

ПАНЕ ДМИТРЕ! ЗІЗНАЮСЯ! Я ТАКИ ВАМ ЗАЗДРЮ! БО ВИ ПЕРЕБРАЛИ ГЕРОЇЧНО НА СЕБЕ, ВСІ ОЗНАКИ "ПАРАНОЇДНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ" І НАПЕВНО СТВОРИЛИ ВЛАСНИЙ СВІТ "МЕСІЇ НОВАТОРА", МІСІЯ ЯКОГО СПАСТИ ДУШІ "ЛІБЕРАЛО-САМОДУРІВ"! ТА КОЖЕН НА ВАШОМУ МІСЦІ ХОЧЕ БУТИ У РОЛІ "ГЕРОЯ-НОВАТОРА"!

Пане Дмитре! Останній мій абзац був сарказмом, і я надіюся, що Ваші погляди, про те що Ви "особливий і єдиний новатор" на все СНД, це також сарказм.
0

Вова, ти своїм прикладом прекрасно доводиш, що людина може гіршати БЕЗМЕЖНО. Тільки ж ваша перемога над укрноваторами погіршує й ваше життя. І я просто не розумію, чим в такому випадку ви тішитеся.
Ти, вова, настільки дрібязковий, що навіть думки боїшся про те, що українці можуть створююати новизну світову.
Але повір. Та ще й радій, що ви із однодумціями можете успішно забрехати новизну будь якого масштабу. Бо заздрість та ненавить ваші меж не знають.
vova stasyuk   22:52
0

Я от думаю, як я жив раніше без перевідкритої соціології і Вашого вчення про "ліберало-самодурів" і їхнє "антиринкове мислення"? Навіть не знаю! Оце голодав, жрав тільки баварські сосиски, запивав це шнапсом і пивом, і "хибно" вірив у основи німецької економіки, теорію про ресурси і війну та ідеологію дядечка Гітлера!
0

Вова, ти жив, як і зараз - чужою (українською) працею.
Тільки про це не задумувався, вважав, що так і треба жити юберменшам.
А я тут тобі трохи відкрив хоч півока на це.
От тебе й заїло, що якийсь укрселюк та сміє тобі казати правду у вічі. Тому й щосили нас оббріхуєш, наклепник смердючий(звісно ж, лише морально, бо наклепники вміло користуються дезодорантами).
vova stasyuk   10:24
0

Я українською працею не жив! І мене ліберало-самодури" не виховували. Мене пане Дмитре, мої ще діди німці виховували в ідеях пангерманізму, реваншизму, неонацизму, русофобству, антисемітизму, німецькій економіці, теорії Мальтуса, теорії про життєвий простір та ресурси, і звичайно - безмежної ненависті до більшовиків, комунізма, СРСР, і його спадщини. Бо вони знищили наші німецькі поселення на Волині, перестріляли, вислали, асимілювали нас і головне, що відібрали землю і заводи. Тому після цього всього у Ваших текстах, де Ви всіх принижуєте, бачу "постсовєтський абсурд"!
vova stasyuk 19:02
0
"Вова, якщо вже бути точним, то лише кілька чоловік у світі РОЗУМІЮТЬ, як саме людству вийти з кризи. Та й то вони це зрозуміли після прочитання наших статей. Але ніяк не самої цієї праці.
Зрештою, ось тобі приклад простіший. Користуватися мобільниками ВМІЮТЬ мільярди людей. Але зробити цього мобільника - то ці, вже створені дослідниками, знання РОЗУМІЮТЬ і вміють зробити ці телефони лише кіпька ьтисяч, тобто, десь один із мільйона. І ти особисто туди не пхаєш носа, бо трішечки тямиш, що для цього треба вчитися багато років.
А щоб УСПІШНО керувати мільйонами людей, то тут чим дурніша людина - то тим кращий керівник. Так тебе навчили зо батькові гроші. І ти все ще у це свято віриш. Хоч і повинен бачити, що від цих знань Україна пртискорено занепадає. Апе дуже вже тобі хочеться бути понад всіма.
А коли сам не хочеш щось творти для людей, то від заздрості заважаєш це робити іншим".

Стосовно Вашого коменту! Пане Дмитре у Вас знову посилюються ознаки "параноїдної шизофренії", бо судячи з Ваших слів: "то лише кілька чоловік у світі РОЗУМІЮТЬ, як саме людству вийти з кризи. Та й то вони це зрозуміли після прочитання наших статей. Але ніяк не самої цієї праці". Пане Дмитре! Ви зараз жартуєте? Вашої праці вкрасти ніхто не хоче, а Ви кажете, що кілька людей на всю планету, розуміють, як вийти з кризи, почитавши Ваші тексти! І хто це такі люди?
0

Вова, ти надто зневаєоєш всіх, крім себе. Тому й вважаєш себе мірою всього.
Насправді ж це не так. І як тільки ти із цим змиришся, то зразу ж тобі й почне розвиднюватися.
Зрещтою, я тобі нагадаю початкову тему цієї полеміки: повідомте паликів про мою пропозицію. Спробуйте хоч щось зробити для зараз безнадійно хворого хлопця.. Пересильте хоч на мить свою заздрість і ненависть до людей , кращих від вас.
Вова, твоє безмежне самолюбство та зневага до інших просто затьимарює т обв розум.
Я ж тобі прамо писав, що спочатку більше 10 років читавтакі книжки, які в сукупності, разхом, не читав ніхто. Бо ще й досі вважають, що ці їхні теми не стосуються людини і суспільства.
Проте якраз на основі цих, проігнорованих рештою(!) знань, мені і вдалося створити доказову модель суспільства як цілого.
А всі інші цих книг зверхньо, так, як ти, цих книжок не хотіли читати. Бо вони справді складні, а їм, як і тобі, вчитися ліньки.
Вони, як і ти, вправлєтеся лише у брехні й махінаціях. Тому ви й навчилися будувати свій добробут за рахунок інших. Тому й так люто відстоюєтн цей свій відвертий паразитизм.
І дуже вміло це робите, жоден укрноватор навіть не рипнеться зі своїм досягненням.
І це наше із сестрою наукове досягнення все ще перше і єдине у світі. І навіть багатьом паскудам все ще не вдалося його вкрасти. Бо не хочуть читати цих книжок. Як і ти. Тож наша із сестрою совість чиста - програму-мінімум ми вже виконали.
І жодна погань її вже не перебреше. Хоч вкрасти таки можуть. Завдяки тобі і тобі подібним.
vova stasyuk   22:43
0

"Вони, як і ти, вправлєтеся лише у брехні й махінаціях. Тому ви й навчилися будувати свій добробут за рахунок інших" - пане Дмитре! Якби ж так було все легко, то всі давно вже були забезпечені, якби могли паразитувати за рахунок когось, як емігранти в ЄС!

"І це наше із сестрою наукове досягнення все ще перше і єдине у світі. І навіть багатьом паскудам все ще не вдалося його вкрасти. Бо не хочуть читати цих книжок. Як і ти. Тож наша із сестрою совість чиста - програму-мінімум ми вже виконали" - пане Дмитре, ніхто Вашої праці красти не буде, бо соціологія вже давно відкрита! Хіба що її ще не відкрили в центральній Африці і серед аборигенів Океанії. Тому прапор Вам в руки, там Ви ще встигнете наново відкрити соціологію!

"І жодна погань її вже не перебреше. Хоч вкрасти таки можуть. Завдяки тобі і тобі подібним" - ну ясне діло, що вже "не перебреше", бо соціологію відкрили до Вас, але для впевненості Ви її ще раз відкрили! Який сенс знову це перевідкривати? Але Ви задумайтеся за Африку і Океанію, ще маєте шанс, там першим відкрити Соціологію для мєсних аборигенів! Але застерігаю, Ваших попередників соціологів, там сожрали.
0

Вова, я ж тебе не раз просив - вкажи мені, будь ласка, доказові тексти із соціології, які ми із сетрою нібито перевідкрили. То ти про це мовчиш, але тупо продовжуєш свої заздрісні наклепи.
Це тобі вже не до психолога, а до психіатра.
vova stasyuk 22:30
0
Нормальні українські новатори, вони як Сікорський, яких знають і визнають у себе (він в Російській імперії і Києві, був успішним авіатором) і закордоном (а добре його знали у США, після того як втік від більшовиків). Таких новаторів, як він визнавали і пам'ятають. І підтримувати "перевідкриту соціологію", навіть німецьку я не збираюся, бо це абсурд!!!

"Вова, ти надто зневаєоєш всіх, крім себе. Тому й вважаєш себе мірою всього" - і кого я тут всіх зневажаю? Кому я втираю єдино правильну свою працю, якою всіх охрещую "ліберало-самодурами", як Ви???

Стосовно Павликів то що завадило Вам безпосередньо особисто звернутися до Віктора Павлика, а не влаштовувати тут цирк?

"Проте якраз на основі цих, проігнорованих рештою(!) знань, мені і вдалося створити доказову модель суспільства як цілого" - в реальності? Пане Дмитре це за Вас зробили, ще сотні років тому!
0

Пане досконалий наклепнику, то де ж ті конкретні тексти, які ми із сестро перевідкрили?
Вкажи їх конкретно, дам ще 100 г карамельок.
0

І ще. Чого ти так погано ставишся до В.Павлка та його сина?
Невже у чомусь заздриш?
А син його - чим і перед ким він завинив, що так ненавидиш?
І не відбріхуйся, будь ласка.
vova stasyuk 10:06
0
Пане Дмитре! Розумієте, Ви так і не виклали свою працю в повному обсязі. Це раз! А два! Те що більша половина Ваших текстів в блозі, сповнені приниженням читачів і вченням про "ліберало-самодурів". По-третє! Щоб знайти "огризки" Вашої праці у цих текстах, потрібно постаратися, тобто не доступна інформація для пересічного читача, навіть якщо він і хоче почитати Вашу теорію. Але згідно тих "огризків", вчення про "ліберало-самодурів" і їхнього "антиринкового мислення", Ваших коментів, то виходить, що це "перевідкрита соціологія",але яку Ви можете, ще ВПЕРШЕ відкрити для аборигенів Африки і Океанії! І увійти в історію соціології, ще з новою формою, а саме вченням про "ліберало-самодурів" і їхнім "антиринковим мисленням"! Бо в аборигенів і зулусів, ще те "антиринкове мислення"! А в Європі уже "250 разів" відкривали соціологію і "450 разів" перевідкривали. Тому пане Дмитре, слід йти туди, де її взагалі не існує!

З чого Ви взяли, що я Павликів ненавиджу? Ви он так їх "любите", що, аж напишете їхнє прізвище з маленької або з помилкою (я розумію, поспішаєте дати відповідь зухвальцю). Пане Дмитре, я ж не писав нічого поганого про Ваших любих Павликів, я написав тільки, що Ви самі безпосередньо і особисто можете звернутися до Віктора Павліка та що потрібно підтримувати всіх онкохворих, а не тільки дітей забутих "пєвцов"! І що я тут поганого на Вашу думку написав?
Вова, ти знаєш німецьку. А в німецькомовних країнах успішно впроваджують науково-технічну новизну. І це впровадження у них поясннюють навіть у всіляких брошурках. То візьми хоч одну погортай.
І ти ніде там не знайдеш, щоб хоч хтось, керуючтсь власними маніями, та нахабно вимагав(!?) від новатора розкривати повністю його новизну.
Причому нам із сестрою просто нема навіть на який прототип послатися - бо нічого подібного у світі нема й близько. БІльше того, всі суспільники хором волають, що суспільство закономірностей не має. А тому його й не можна описати ДОКАЗОВО.
А ми якраз це ЗРОБИЛИ!!!
Виходить, що ця наша новизна настільки навіть несподівана для науковців, що ніхто з них у це навіть не хоче вірити. Особливо тоді, коли автори - українці.
Особливо тоді, коли всі решта громадян України привселюдно таврують своїх новаторів щонайгіршими словами.
І вкотре: як же можна тобі вірити, що я шось списав, коли ти не вказуєш жодного із цих текстів.
Та й взагалі, як же можна таке стверджувати, не посилаючись на текст-оригінал!?
І ти чомусь відверто вороже ставишся до цього Павлика. То поторюю, чому саме починати не з нього, а з якогось іншого невиліковно хворого? Може, це робити за вибором твоїм?
Та тому, що ти Павликам заздриш і ненавидиш. Інших причин просто нема.
vova stasyuk 14:07
0
Пане Дмитре! Ви уже заплутулися у своїх твердженнях! А КОНКРЕТНІШЕ: "Та й взагалі, як же можна таке стверджувати, не посилаючись на текст-оригінал!?" - ПРАВИЛЬНО ПАНЕ ДМИТРЕ! ЯК ВИ МОЖЕТЕ СТВЕРДЖУВАТИ ПРО СВОЮ НОВИЗНУ, ЯКЩО ВОНА НЕ ОПУБЛІКОВАНА НАУКОВО? ЯК ВИ МОЖЕТЕ СТВЕРДЖУВАТИ, ЩО ВИ ЄДИНІ, ЩОСЬ ТАМ ДОВЕЛИ? ЯК ВИ МОЖЕТЕ ВСІХ НАЗИВАТИ "ЛІБЕРАЛО-САМОДУРАМИ" З "АНТИРИНКОВИМ МИСЛЕННЯМ" - ПРАЦЕЮ, ЯКА ЩЕ НА СТАДІЇ ПРОЕКТУ???

В Німеччині пане Дмитре, також "обсирають" новаторів, якщо їхні ідеї безглузді і їх неможливо практично втілити. Ви хочите сказати, що в Західній Європі не має вчених/новаторів з "параноїдною шизофренією", як Ви?

"Причому нам із сестрою просто нема навіть на який прототип послатися - бо нічого подібного у світі нема й близько. БІльше того, всі суспільники хором волають, що суспільство закономірностей не має. А тому його й не можна описати ДОКАЗОВО.
А ми якраз це ЗРОБИЛИ!!!
Виходить, що ця наша новизна настільки навіть несподівана для науковців, що ніхто з них у це навіть не хоче вірити. Особливо тоді, коли автори - українці" - У СУСПІЛЬСТВІ ІЗ ЗАКОНОМІРНОСТЕЙ, ЛИШЕ ТВАРИННИЙ ІНСТИНКТ, І НЕ БІЛЬШЕ. ВСЕ ІНШЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ: СПОСІБ ЖИТТЯ, ПОГЛЯДИ НА СВІТ, ФІЛОСОФІЯ, РЕЛІГІЯ, РОЗВАГИ, ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОРИВ, РОЗУМІННЯ СЕНСУ БУТТЯ! ЗАКОНОМІРНЕ СУСПІЛЬСТВО ЛИШЕ В АФРИЦІ, ТАМ ТИСЯЧОЛІТТЯМИ НІЧОГО НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ЯК ЗУПИНИВСЯ У НИХ РОЗВИТОК, ЩЕ ЗА ДОБИ НЕОЛІТА, ТАК І ВОНИ В НЬОМУ МОЗГАМИ І ЛИШИЛИСЯ! ВОНИ НАВІТЬ КОЛЕСА НЕ ПРИДУМАЛИ! ОТ ТАМ ВАША ТЕОРІЯ ЦІЛКОМ ПІДТВЕРДИТЬСЯ, АЛЕ НЕ В ПОСТІЙНО ЗМІНЮЮЧИСЬ ЄВРОПІ! І ЦІ "ЛАЙНОКРАТИ" ВИМАГАЮТЬ ТОЛЕРАНТНО СТАВИТИСЯ ДО ЦИХ "ЖЕРТВ НЕОЛІТУ", ЯКІ СПРАВДІ ПАРАЗИТУЮТЬ НА ДОСЯГНЕННЯХ БІЛИХ ЧОЛОВІКІВ! ТОМУ РАСИЗМ І НАЦИЗМ НЕ ПОТРІБНО ДИСКРИМІНУВАТИ, ЯК НЕ КРУТИ - СВОБОДА СЛОВА І ДУМКИ!

Стосовно Павликів! А чому там заздрити? А от Ви хочете вислужитися перед Віктором Павліком, і щоб він Вам подарував за це мобільний генератор сну і популяризовував Вашу новизну! Ви мене звинувачуєте в тому, що я служу верхам, то в даній ситуації Ви самі служите верхам!
Вова, твоя шиза таки зайшла далеко.
Бо я ніяк не можу збагнути логіки твого твердження про мій ніби плагіат соціології.
То я вкотре запитую, де ж ті соціологічні тексти, які я списав?
Вкажи їх конкретно.
Адже ти вважаєш ці більше 200 наших статей соціологією. Це чималий об'єм тексту і різноманітний. Таке просто неможливо списати з відривного календара.
Значить, десь має бути чийсь чималий і доказовий та ще й широко відомий текст, щоб я його зміг списати.
Але такого тексту я не знаходжу! То з чого ж я списував, га?
vova stasyuk   17:00
0

Пане Дмитре! Це у Вас така стратегія! Ви типу написали працю, яка ніби є новизною. Але її науково не опублікували! Проте нагенерували тонни статей, які типу на основі тієї не опублікованої науково праці сформовані. Але в них, Ви здебільшого принижуєте свого читача! А самі створили тільки одну працю і зупинилися! Бажання, щось придумати нове у Вас, просто немає! Але згідно з ознаками "параноїдної шизофренії", відстоюєте свою "ідею-фікс", вважаєте її єдиною правильною у світовій науці, себе вважаєте месією, що всіх врятує, і всі інші статті, інших людей сприймаєте за собаче лайно, і "накидуєтеся" на всіх, хто поставить під сумнів Вашу ідею! На конференції, мені здалося, що Ви були готові там всіх інших науковців - "укакошити", коли вони казали, що Ваша праця це не новизна і Ви немаєте аргументів для її підтвердження!
vova stasyuk 16:44
0
Ні пане Дмитре! Це у Вас ознаки параноїдної шизофренії! Бо Ви вірите, що єдині хто написав працю по соціології, де доводили типу про "закономірність" у суспільстві. І Ви пане Дмитре не списали, а просто прочитали, вивчили і написали власну думку стосовно того всього, яку подаєте як новизну!
Вова, твоє конкретно-емоційне мислення просто сприймає лише поверхню тексту. Тому ти й не здогадуєшся, що однаковими словами можна описувати цілком різний зміст.
Як, наприклад, більшість описів різних хвороб описують однаковими словами. А мислення тваринне це сприймає за однакові тексти і плагіат по-твоєму.
Оце, вова, всі наші політики думають так, як ти. Тому Президент і щиро ображається, коли раптом хтось думає ІНАКШЕ. А це твої головні однодумці. І сам бачиш, до якої біди ви нас свідомо і щосили ведете.
Тож вкотре кажу: вам таким слова не допоможуть. Єдиний вихід - це оплата вашої праці виключно за результатами. Звісно ж, у суспільстві ринковому.
vova stasyuk 18:18
0
Не для того в моїх генах тече німецька кров, щоб я співпрацював з якимись там татарами, русскими і євреями! В одному випадку я точно з ними можу співпрацювати, коли в них треба буде постачати свинець і газ. І мене діди виховували в ідеях пангерманізму, а не якоїсь "лайнократії". ЯКБИ ВОНИ ПАНЕ ДМИТРЕ ДУМАЛИ ЯК Я, ТО ВЖЕ Б ВТІЛЮВАЛИ У ЖИТТЯ "ПЛАН ПО РОЗШИРЕННЮ ЖИТТЄВОГО ПРОСТОРУ". Добре! Відкинемо це все! І подумаємо з Вами на тверезу голову, а саме - якби я був їхнім однодумцем і співпрацював з ними, то я б оце з Вами тут не сперечався! Але Ваша фантазія безмежна і тепер я для Вас ледь не головний поплічник чинної влади, мета якого "ліквідувати" єдиного, як кажуть "на весь божий світ" - новатора! ПАНЕ ДМИТРЕ, ВІДКЛЮЧІТЬ СВОЮ ФАНТАЗІЮ - Я НЕ ПРАЦЮЮ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ, КМУ ЧИ СБУ! НЕМА МЕНЕ ТАМ! В ДАНОМУ ВИПАДКУ ВИ ЗНОВУ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ НАЯВНІ У ВАС ОЗНАКИ "ПАРАНОЇДНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ"! І Я НЕ НІМЕЦЬКИЙ ШПИГУН! ХОЧА? ЦЕ ПАНЕ ДМИТРЕ ЖАРТ!
0

Вова, в генах кров не тече. В укрмові традиційний вираз такий: "в жилах". Хоч насправді і в жилах кров не тече, бо це сухожилля. Але такий вже традиційний вираз. Як для близької відстані в укрмові є вираз "рукою подати", а в мові твоїй - здається, "fom Katzensprung".
А для зарахування тебе до однодумців наших чиновників нема потреби тобі фізично перебувати в їхньому штаті.
Достатньо просто те ж саме робити у житті реальному. І тут ваша життєва мета ОДНАКОВА - це активна і послідовна протидія всякій укрновизні.
Тобто, якщо ви однаково свідомо душите і оббріхуєте укрновизну, то це і свідчить щонайменше про велику частину СПІЛЬНИХ у вас думок і намірів.
vova stasyuk 08:19
0
Пане Дмитре! Ну припустимо у ВРУ відхилили Вашу петицію про "оплату праці верхів від залежності доброботу низів", як влада ще Вас "обріхує і душить"? В СРСР при Сталіні, було все простіше, для інакодумців робилася "турпутівка" в Сибір. Чи можливо Вам не дозволяють науково опублікувати Вашу працю? Я не захищаю владу, просто Ви весь час робите вигляд, що ніби проти Вас і Вашої праці вороже налаштований весь світ! Всі намагаються Вас єдиного новатора на всю планету Земля (згідно Вашої думки) - "душити" і "оббріхувати"! Якщо це правда, то чому ж Ви всюди всім на кожному кроці впихуєте свій номер телефону? Вас же "душить" влада і всі інші! Виходить пане Дмитре, що владі байдуже на Вашу працю і Ви їм не потрібні, але Ваша уява вперто думає, що все навпаки! Проте до Вас навіть не дзвонять з СБУ!
Вова, ти навіть сам не розумієш, що ПОСТІЙНО БРЕШЕШ. Це такі неминучі і обов'язкові властивості конкретно-емоційного мислення.
Ти ж сам не раз читав чи чув, що в Україні є тисячі новаторів. Бо це риса вроджена. Тож ці люди творять новизну, навіть самі цього не прагнучи.
А у всьому іншому в житті вони так і залишаються радянськими, антиринковими людьми. Як і ти. І абсолютна більшість з них ПОСТІЙНО ТА У ВСЬОМУ УТВЕРДЖУЄ ПРАВОТУ ОСОБИСТУ.
При цьому всяка новизна чужа автоматично суперечить правоті радянського самодура. Тож він мимоволі і теж автоматично свою персональну, субєктивну(!) всіляко захищає від правоти чужої. І шляхів та методів самоутвердження радлюдт навіть стихвйно виробили повно.
Тобто, тотальна протидія всій і всякій укрновизні не є свідомою метою нашого населення. Це просто побічний, зате неминучий, наслідок їхнього тупого й нахабного антиринкового самоутвердження.
І так ви автоматично, але неминуче ставитеся (і дієте!) щодо всякої новизни одноплемінника.
Сам можеш перевірити, скільки у нас новизни створюють, а скільки впроваджують. Але все одно ти тупо брешеш, що це я сам себе уявляю таким знедоленим і гнаним.
Спробуй втямити ще таке: українці власним антиринковим мисленням та атиринковим способом життя автоматично(неминуче!) створили і постійно зміцнюють тільки найкращі умови тільки для найгірших людей.
Спробуй це затямити, щоб свідомо обирати свою життєву траєкторію.
vova stasyuk   10:11
0

Ви вже 30 років не можете продати своєї праці, а говорите, що у Вас немає "антиринкового мислення"!
vova stasyuk 10:09
0
Тоді поясніть оце: "І це наше із сестрою наукове досягнення все ще перше і єдине у світі. Причому нам із сестрою просто нема навіть на який прототип послатися - бо нічого подібного у світі нема й близько. БІльше того, всі суспільники хором волають, що суспільство закономірностей не має. А тому його й не можна описати ДОКАЗОВО.
А ми якраз це ЗРОБИЛИ!!!
Виходить, що ця наша новизна настільки навіть несподівана для науковців, що ніхто з них у це навіть не хоче вірити" - Пане Дмитре, а це що? Ви ж сказали: "Але все одно ти тупо брешеш, що це я сам себе уявляю таким знедоленим і гнаним". Ви не раз зазначали, що Вас там притисняють!

Пане Дмитре! У мене немає "антиринкового мислення", з німецькими генами, які весь час спрямовують на пошук і отримання ресурсів, щоб з них задовольнити власні потреби і отримати прибуток. Ви всіх у цьому звинувачуєте, а самі ж не продали єдиної власної праці, ще й не опублікованої науково. То про що далі тут говорити? Про що? Продасте свою працю, от тоді будете говорити про "антиринкове мислення", бо зараз воно у Вас присутнє!
Вова, носії тваринного мислення просто не розуміють навіть на побутовому рівні різниці між правдою та брехнею.
Тому ти просто вважаєш істиною все, що корисне ТІЛЬКИ для твоєї шкури та кишені.
Тому й так свідомо протидієш укрновизні. Тобі навіть не доходить, що із занепадом України гіршає якість і твого життя та твоїх близьких.
То я вже починаю боятися що за такої дружної підтримки правлячі сіоністи взагалі знищат українців як етнос.
vova stasyuk 14:24
0
Пане Дмитре в Німеччині в рази дороще життя, аніж тут, тому нам добре, бо ми можемо мати те, що хочемо. І головне мати постійний звязок з історичною Батьківщиною. Мої предки пересилилися з Баварії у Волинську губернію, ще в 60-х роках 19 століття, через нестачу землі. На Волині земля була лісиста і болотиста, і тому волинським німцям (до 1914 року нас було, аж 200 тисяч!) довелося робити систему меліоративних каналів, щоб на тому болоті зробити родючу землю. Якби Ви знали скільки боліт на Волині було осушено нами і на їхньому місці постали родючі землі, які давали врожай. А потім совєти, після 1944 року це собі приписували, і всі заводи, фабрики, які крім німців робили, ще поляки і чехи (останні мали багато колоній на Волині, і Ви це Пане Дмитре маєте знати, бо Ви з Дубенського району!) також собі приписували. От Вам пане Дмитре різниця між українцем/русским і німцем, що німець зробить гроші і прибутки там, де для українця не реально! Українці не знають, що їм робити зі своєю землею, яка є родюча і дає ресурси для існування, та ще до того вони не можуть вигнати зі своєї хати чорта у вигляді русских, татар, євреїв. Тому українцям було вигідно, якби нас совєти не розігнали. Нині Україна була б процвітаючою країною, але з німецьким командуванням. Так як Ви родилися і виросли в СРСР, то Ви б мали знати, що до 1989 року у Казахстані проживало близько мільйона німців (нащадків російських, прибалтійських, українських німців та військово-полонених), то вони своїми зусиллями провели технологічну революцію у Казахстані. Розвивали народне господарство, промисловість. А в 1979 році вимагали автономії на заході Казахстану, здається місто Ерментау, мало стати столицею, то гомосовєтікуси не дали її. В результаті з 1989 року і на протязі 90-х років, сотні тисяч німців виїхали у Німеччину. А нині керівництво Казахстану, хоче повернути своїх німців, що здається, що вони готові давати привілеї їм, як в царській Росії. От бачите, німцю плювати де він, хоч в пустелі, хоч в степу, хоч в арктиці, хоч на болотах, а всюди зробить рай!

А Ви зробили одну працю і хочите на ній виїхати, але далі Дубенського району - вона не виїде. Я сміюся із цієї роботи, яка без розуміння поняття ресурсів, хоче зробити економічний добробут українцям. Ви бачите, щоб зробити економічний добробут на Волині, німцям довелося осушити болота, зробити систему меліоративних каналів, вирубати чагарники і ліса, а на їх місці створити родючі землі, які давали врожай, який в свою чергу їжу і прибутки від продажу. Так само в Казахстані було, але там нам було гірше, бо там - степ! Але і там ресурси знайшлися і дали прибуток, бо русским і казахам з їхнім "інтєлєктом" не дано було! І це Ви хочите мені українському німцю приписати "антиринкове мислення", ТА Я ВАМ ЙОГО ПРИПИШУ! І ВАША НОВИЗНА З ЕКОНОМІЧНИМ ПОКРАЩЕННЯМ БЕЗ ПОНЯТТЯ РЕСУРСІВ РІВНОЦІННА - СОБАЧОМУ ЛАЙНУ!

Тому пане Дмитре, Ви або публікуєте науково у повному обсязі свою працю і доводите її аргументами, або припиняєте своє безмежне звинувачення всіх у "антиринковому мисленні" та "ліберало-самодурстві"!
vova stasyuk 14:38
0
А забув! Ну що з Віктором Павліком якось з контактувалися, чи хтось таки Вас, як Ви кажете з "ліберало-самодурів" вивів на контакт?
Вова, тебе і тобі подібних може нормалізувати тільки ринкова оплата за результатами. А в Україні зараз найкращі умови для дюдей найгірших.
Хоч колись твоя совість таки проснеться.
vova stasyuk   21:01
0

Пане Дмитре! Та відключіть свою уже фантазію! Я не працюю депутатом у ВРУ, я не працюю у КМУ, прокуратурі і СБУ. І пане Дмитре, моя зарплата залежить від результату,і я вже писав, що це за сфера. Але паралельно займаюся підприємництвом, бо краще відкрити свою фабрику, аніж робити на когось!

І це у Вас має прокинутися совість! Бо весь час всіх звинувачувати в "антиринковому мисленні" і "ліберало-самодурстві" - це ненормально, коли самі маєте ці риси. Але знаєте пане Дмитре, Ви б не були б такі популярні на цьому сайті, якби не Ваша ідеологічна позиція, і тому Ви є яскравою персоною! І це я визнаю! Але мені б хотілося, щоб Ви нарешті опублікували науково у повному обсязі свою працю, і аргументами її доводили! І тоді можливо ми з Вами знову будемо сперечатися. Проте слід памятати, що думкі, погляди, контраргументи інших, стосовно наших праць, статей, нас змушують удосконалюватися і по максимуму усунути власні недоліки у майбутніх творіннях!
0

Гаразд, Вова. Ти вже мене замучив своїми вимогами і нападками. Я готовий цю працю опублікувати.
Але є деякі обставини.
Вона займає десь біля 300 стор. машинопису, то я не знаю, де і як її помістити.
І ще. Я не вмію так зробити, щоб ніхто не втручався в цей текст і не змінював його на власний розсуд.
Та голоане - вкажи основний текст, який ти івважаєш найдоказовішим поясненням суспільства на сьогодні. Щоб було з чим цей наш текст порівняти.
І ще. Всякий рукопис перед оприлюдненням мають правити фахівці видавничої справи. А в мене нема на це грошей. Тому й цей рукопис має сирий вигляд.
То що ти тут мені порадиш?
vova stasyuk   23:23
0

Пане Дмитре! А Ви чули про авторське право? Я думаю, Ви як науковець мали чути про це! І пане Дмитре у Вас одна єдина праця, а не 15! По-друге! Пане Дмитре, у Вас сестра - доцент НУВГП, про що Ви весь час зазначаєте, і Ви хочите сказати, що Вам невідомо, як цей процес відбувається? Чи в НУВГП, ще це роблять радянськими печатними машинками? Ще й до того, Ви на кожному кроці зазначаєте, що з нею доказово довели Вашу новизну, а її праці є на сайту НУВГП, де доведено її авторство, навіть на англійській мові. І Ви хочите, ще сказати, що не знаєте, як це відбувається? Чи причина в чомусь іншому полягає, пане Дмитре!
vova stasyuk 21:03
0
Пане Дмитре! А з Віктором Павліком, уже вийшли на контакт? Може хтось, уже посприяв цьому?
Вова, ну до чого тут твоє пиздіння про авторське право у НЕПРАВОВІЙ державі?!?!?!
Вова, ну чого ж ти так радісно керуєшся тим, в чому найменше тямиш?
Я ж тобі конкретно вказав, які є перепони на шляху оприлюднення моєї основної праці тут - всі вони виходять із наших РЕАЛІЙ. І я самотужки з ними не справлюся. А ти десь витаєш у рожевих хмарах ще й дивишся на світ крізь рожеві окуляри. І невтомно та радісно брешеш, брешеш і брешеш... А все тому, що живеш брехнею.
Я в радсуспільстві живу(радше навіть - животію) вже 71-й рік. І живу СУСПІЛЬНОКОЬРИСНОЮ працею. То я просто змушений враховувати реальність. Інакше я, в кращому разі, зміг би писати тільки таке, як ти, та коменти в нужнику.
Тому повторюю: без хоч часткового подолання вказаних перешкод я просто не можу цю свою працю оприлюднити.. А ти, будь ласка, відповідай КОНКРЕТНО, А НЕ ЯКИМИСЬ ПРИЧИТАННЯМИ. ЗВИКАЙ БУТИ ДОРОСЛИМ.
vova stasyuk 12:22
0
Пане Дмитре! Просто не всі знають про авторське право, і як воно функціонує. У Вашої сестри є праці, які розміщені на сайті "водного" (як називають його місцеві), і в них не втрутишся і не зміниш їх, без згоди автора! У мене складається враження, що Ви ще користуєтеся друкарським станком. Зараз такі технології, що на свій текст, можна ставити шифри, що навіть копіюючи його і вставляючи його в інший документ, текст може просто не відображатися або як кажуть будуть "краказябри" (@#$%%&&&_=//# - типу таких). І тут не потрібно бути навороченим програмістом. По-друге Ви можете електроно узаконити свій текст (якщо треба можу скинути силку). Пане Дмитре Вам не обовязково, щоб опублікувати працю, треба її друкувати. Повірте! Більшість електроно це роблять. Я коли вчився в універі, то ми праці викладачів, шукали через електронну бібліотеку, на сайті універа, і зазвичай все читали в PDF-форматі. Тому Вам не обов'язково друковано її видавати. Хіба що, якщо вона стане популярною! А так все електронно можна зробити. І я не вірю, що Ваша сестра, доцент НУВГП, Вам не допомогла у цьому питанні! Тут Ви пане Дмитре, щось не договорюєте, або не називаєте справжньої причини. Тому виходить, що поки Ви БРЕШЕТЕ!
Вова, я тобі кажу тільки те, що ми із сестрою РЕАЛЬНО МОЖЕМО зробити зі своєю новизною.
А якщо ти можеш так зробити з цим текстом, як кажеш, то я тобі його надішлю. А ти собі ще й зробиш якісь відрахування з читачів. Кажуть що ще й таке можна зробити. Але ми цього і не вміємо, і не можемо. То що, берешся?
Чи це чергова мудра порада захмарного теоретика?
vova stasyuk 16:48
0
Пане Дмитре! Я вище писав, що є опубліковані праці Вашої сестри на сайті НУВГП! Означає, що Ви знаєте як це робиться! Тільки не хочите вказувати, реальну причину, бо так то, написати працю у Вас вийшло, а от опублікувати - ні! Я ще раз пояснюю, Вам не обовязково свою працю, друкувати як посібник, це тільки, якщо вона стане популярною і затребуваною у вищих навчальних закладах. По-друге, оцю Вашу дію - " А якщо ти можеш так зробити з цим текстом, як кажеш, то я тобі його надішлю" - я розумію, що має бути від Вас офіційне доручення, тобто, що одна особа (Ви) надсилає свою працю, яка є результатом її інтелектуальної діяльності - іншій особі, яка зобовязується її опублікувати під іменем справжнього автора, а за це отримати...
По-третє, я вже стикався з цим, і після того думаю, що автору, якому по силах користуватися інтернетом, соціальними мережами, скайпом, по силах буде самому її електронно опублікувати, і отримати авторські права на неї, ще й до того, якщо автор має родича, який є доцентом університету, і має свої опубліковані праці.
По-четверте, пане Дмитре, якщо Ви так легко готові, відправити свою працю, людині, про яку Ви по суті толком нічого не знаєте, то це говорить про те, що дана праця є повним абсурдом, якимсь розводняком, або автору уже на все плювати і він готовий за пузирь, продати все, або він надто довірливий!
По-п'яте! Ну не вірю я, що Ваша сестра працює доцентом у НУВГП, і щоб не знала, або щоб їй ніхто не пояснив, як це відбувається! Чи НУВГП - це банальна бурса, де теперішній прогрес, прийде до них, так десь через 30 років?
vova stasyuk 16:53
0
А що там з Віктором Павліком? З контактувалися вже, чи ні? Бо всіх це питання, напевно цікавить.
Вова, аж тепер мені остаточно дійшло, що ти тільки і виключно є ЩЕДРИМ ТА НЕВІДЧЕПНИМ ПОРАДНИКОМ ВСІМ І ПРО ВСЕ.
Тож не буду з тобою більше ні про що сперечатися, а зразу ж і назавжди визнаю: ТИ, ВОВОЧКА, АБСОЛЮТНО ПРАВИЙ ЗАВЖДИ ТА У ВСЬОМУ. ТІЛЬКИ БІЛЬШЕ ДО МЕНЕ НЕ ЧІПЛЯЙСЯ. УКЛІННО ТЕБЕ ПРО ЦЕ БЛАГАЮ.
vova stasyuk 23:58
0
Пане Дмитре! А я тут більше нікому нічого не раджу! Знаєте! Кажуть, що стався до людей так, як хочиш, щоб вони ставилися до тебе. От Ви весь час всім РАДИЛИ читати свою новизну, а статті та думки інших, мали за собаче лайно. І весь час, на кожному кроці, а точніше у коментах під статтями інших, писали, що Ви все вивчили, написали, довели, і що потрібно читати тільки Вашу працю. Так от, і Ви мене зачепили! І тоді я зацікавився Вашою персоною. І тепер я думаю, Ви розумієте, що це таке, коли Вас весь час дістає людина своїми коментами? Так як, Ви всіх звинувачували у "ліберало-самодурстві" і "антиринковому мисленні". І Ви весь час відходите від питання, чому Ви не опублікували свою новизну. Хоч у Вас були можливості і люди, які могли у цьому допомогти, які самі публікували свої же праці (якщо треба доведу). Хоча причина не публікації, криється в зовсім іншому. А Ваші останні слова, підтверджують те, що у Вас завершилися аргументи! Тому пане Дмитре відпочиньте, і знову будете писати свої "перли". І я не все знаю, не все можу, і не в усьому правий, а звинувачуєте мене у цьому, бо самі хочите зі своєю новизною бути визнаним правим!
0

ВОВОЧКА, йди до психіатрів дипломованих. Щасти тобі!
vova stasyuk   08:07
0

А деякому Клецману, психіатри також не завадили б! А за "вовочка"! Пане Дмитре Ви дорослий мужик, а ведете себе як малолєтка, хочеться Вам мене оце подражнити! О да! О це я розумію справжній науковець!
vova stasyuk 07:57
0
Пане Дмитре! Мені ще раз довести, що у Вас ознаки параноїдної шизофренії, з яскравими фрагментами Ваших текстів, коментів? Ви б пане Дмитре стриманішими були б! І акуратніше зі словами! Але тут нічому дивуватися, це в Україні напевно для типового науковця, як Ви - нормально! Ну добре! Як кажуть б.дл. не перевиховаєш, навіть і в 90 років. Якщо людина вважає нормую, називати всіх "ліберало-самодурами", яких по її словах "брехуни" виховали, маючи на увазі, крім школи її БАТЬКІВ, то це Б.дляц.во! І таке б.дл. час від часу треба ставити на місце! Щоб культурно себе вело!
0

От ти і показав свою суть, пане культуртрегер.
Вова, не нацьковуй себе на черговий буйний припадок. А візьми краще підручник з укрмови і там побачиш, що "вововчка" - це ЛАСКАВА І СУТО ПОЗИТИВНА форма звертання.
А через прямі твої погрози я змушений буду звертатися за захистом до правоохоронців.
vova stasyuk 19:03
0
Пане Дмитре! Помовчали б Ви! На цьому сайті, по логіці, кожен другий може на Вас накатати заяву, через Ваші публічні образи! Але, якби цим поліція активно займалася (образами в інтернеті), то таких заяв було сотнями тисяч. Пане Дмитре! Ще до того, то була не погроза, а питання до Вас! А те що Ви всіх обзивали і обзиваєте "ліберало-самодурами", а моїх батьків, заочно обізвали самодурами - це посягання на честь! І Ви не тільки моїх батьків обізвали самодурами, а й батьків інших людей, яких Ви звинувачували у самодурстві. Якщо так, то Вам треба весь Ваш блог чистити! Проте у нас демократія і свобода слова та думки. Але пане Дмитре! Я хоч згадував Вашу сестру, але я собі не дозволив опуститися до б.дла, і її якось обзивати. От Вам пане Дмитре, рівень виховання і культури! А тепер згадайте, як Ви себе ведете! І запитайте себе самі, чи відповідає Ваша культура рівню науковця і вихованої людини?
0

Гаразд Вова. Давай будемо йти по тексту.
То для чого ти тупо й нахабно брешеш, що я обажаю твоїх батьків?
Навед відповідні мої абзаци.
vova stasyuk 19:38
0
Ви написали, що мене виховали "ліберало-самодури", а мене виховували діди, батьки, і як всіх школа. Але першочергово виховують близькі, бо саме вони мають вплив на формування світогляду, культури, інтелекту!
0

Вова, не відбріхуйся, якщо можеш
І наведи, будь ласка, конкретний комент, де я прямо ображаю твоїх батьків.
vova stasyuk   21:39
0

"Тим більше, що тебе вивчили і виховали брехливі та безграмотні плюрало-ліберали, які є свідомими та лютими ворогами науки. І про це ми теж розжували радлюдям"
0

Де тут я написав, що плюрало-ліберали (а це професійні ідеологи) та є твоїми біологічними батьками???
Для чого ти таке брешеш?
vova stasyuk   22:17
0

Бо мене виховували: діди, батьки, школа (в останню чергу). Хто є із них "ліберало-самодурами"? Якщо Ви сказали, що мене "самодури" виховували, то я сказав, хто мене виховував! А тепер відповідь дайте, хто самодури? Мої діди німецькі-колоністи чи батьки? Хто пане Дмитре?
0

Твій світогляд формували у школі та виші згідно із програмами МОНу. Так що не бреши, будь ласка.
Бо світогляд твій яскраво плюрало-ліберальний. І батьки твої тут ні до чого.
vova stasyuk   22:54
0

Це Ви не брешіть! І дайте відповідь на питання, хто "самодури", батьки чи діди? Тут вже Ви не відвернетися! Бо в школі і університеті, мене ніхто не вчив німецькій мові, пангерманізму, теорії про "життєвий простір і ресурси", і ідеям ідеології, яка колись була в Німеччині, і я думаю, Ви здогадалися, що це! Тому не ліпіть мені Вашої демократії і комунізм. Не за ці ідеї загинули мої прадіди в Другій Світовій, вони воювали проти них!
vova stasyuk 21:42
0
"Вова, у тебе позиція усвідомленого раба та продажної і заздрісної шкури.
А ми із сестрою займаємося НАУКОЮ. Хоч як би це тебе не бісило.
Якщо не хочеш допомагати укрноваторам, то хоч не бий їм у спину.
ТИ ТУПА І БЕЗГРАМОТНА ГИДОТА І РАБ!!!" - силкі скидати? І не здумайте видаляти свої коменти!
vova stasyuk 22:21
0
І пане Дмитре! Я не можу бути демократом, тому автоматично відпадає варіант з "ліберало-самодурами".
-1

Вова, ти в ідеологіях так тямиш, як я в китайсбькій мові. Тож не розказуй казок.
vova stasyuk   23:05
0

Ви особі, яку виховували діди в ідеях пангерманізму, ліпите демократію! ВИ ЦЕ РОЗУМІЄТЕ, ЧИ НІ???
vova stasyuk   23:21
0

Ви б і Гітлера в комунізмі звинуватили, і що він "тваринно" перешкоджає новаторам Дубенського району, і "люто" ненавидить новизну! І що він має "антиринкове мислення", а те що за 6 років вивів країну з кризи, плювати! От Дмитро Клець краще знає! Як зробити економічний добробут! Тільки з його добробутом Німеччина і досі мріяла б про Саарську область, не те що окупація всієї Європи.
vova stasyuk 23:02
0
Пане Дмитре! Почитайте поняття ідеологій, бо Ви он вже не можете відризнити нациста від комуніста, демократа від анархіста.

І напишіть людям, як у Вас там з пошуком контактів Віктора Павліка, бо мова, то починалася саме за це!
Вова, без наукової основи світогляду у тебе в голові купа хаотичних казок. І ти свідомо не хочешо у ній наводити хоч якийсь лад. Я такими мареннями не хочу псувати собі неділю. То відповім десь у будень.
А ти тим часом подумай, чого ж це основна маса німців та запоросила мільйони кольорових нероб до себе на повне утримання, від якої саме ідеології.
vova stasyuk   21:05
0

От і не псуйте собі неділі! Відпочиньте і подивіться чергові політичні дебати, на якомусь політичному каналі, яких у нас, уже багато!
vova stasyuk 20:57
0
Не забувайте, що Західна Німеччина, була окупована після війни США і Британією, які принесли свою демократію. І їхні євреї з тих часів намагаються знищити нашу націю! Але в них просто так це не вийде! Ідея пангерманізму, ще не померла! І Ви знаєте, що в сучасній Німеччині, в нас німців Східної Європи та СНД, бачать відчайдушних неонацистів. Хоча багато східноєвропейських німців набагато більші реваншисти і вірні Нацизму, Расизму, аніж ті німці, що на нашій історичній Батьківщині. А так уже 75 років, Німеччина терпить демократію, яка нині вчиняє ГЕНОЦИД БІЛИХ!

А емігранти в Європі активно почали зявлятися з 90-х років, коли потрібні були "дешеві робочі руки", проте ті "руки" працювати не хочуть, а живуть на державні виплати, демократія, як не як! Тема емігрантів, це задум американських єврейських масонів, які активно після війни ведуть цілеспрямовану політику "ГЕНОЦИДУ БІЛИХ".

Пане Дмитре! Які в мене казки в голові? Пангерманізм і далі, це національне виховання, а не байки!
вова, пишу тобі узагальнену відповідь. Звісно ж, дуже неповну, бо твоя огидність, нікчемність, аморальність та відверте антиукраїнство заслуговують навіть кількох дисертацій із психіатрії. Однак у тебе у спільниках більшість найгірших людей в Україні і навіть у світі. Так що я це пишу з великою обережністю і навіть з острахом. Тим більше, що ти ще раніше не раз відкрито мені погрожував.
До речі, а чого це ти пишеш своє ім’я та прізвище з маленької букви?
Чи не укрменшовартість проявляється навіть у цьому?
Вова, я вже був заздалегідь визнав твою всеосяжну правоту, тільки щоб ти більше не пхав свого тупого безглуздя у мої із сестрою тексти.
Проте, схоже, ти у брехні, наклепах і махінаціях вважаєш смисл свого паразитичного існування. Тому й продовжуєш чіплятися до тих, хто не може дати здачі. Для цього ти завбачливо переховуєшся та приховуєш джерело свого існування. А з добрим, як відомо, не ховаються.
Гірше того, у припадочному пориві вірно служити сіоністам ти навіть проголосив діамат, політекономію та теорію систем (Людвіг фон Берталанфі), на яких ми із сестрою базуємося першочергово, ознаками психічної хвороби?!
Тим більше, що прекрасно знаєш, що Закон прямо забороняє людині без спеціальної освіти займатися лікуванням. А сам тупо й радісно тулиш свій діагноз, кому заманеться.
Повторюю, у припадочному підлизуванні до плюрало-лібералів (а це переважно сіоністи) ти на практиці всіляко і радісно паплюжиш згадані мною досягнення німецькомовної культури. Це на ділі, бо на словах ти взагалі безмежний пангерманіст. Але на практиці, повторюю, якраз навпаки.
Думаю, ти достатньо усвідомлюєш, що це твій ідеал, плюрало-ліберали, фактично знищують етноси як такі, в тому числі й вилучають найменші згадки про етнічну приналежність із всіх посвідчень особистості. Бо в Україні, за продажної підтримки найогидніших укрів вже в жодних документах особи не вказана її етнічна приналежність. Тож і в країнах ЄС цей процес сіоністи успішно завершують. І ти цьому якнайактивніше сприяєш, замовчуючи та перебріхуючи укрдосягнення.
Словом, вова, ти свідомо й радісно приєднався до найгіршої частини населення України і навіть людства.
Не маю змоги тобі у цьому заважати. Бо відверто вас боюся. І сам бачиш – чому, бо вас багато і все більшає, а ми із сестрою – у мізерній, зневаженій вами меншості.
Тож вкотре тебе прошу: святкуй свою перемогу над наукою, здоровим глуздом та укрноваторами за межами наших із сестрою текстів.
vova stasyuk   00:09
0

А я то думаю, чого це Ви кілька днів мовчите! Думав, що на Вас "напали", Ваші уявні "ліберало-самодури", "укрпридурки", "сіоністи", "радлюди" та люті ненависники новаторів та повезли кудись оце, самий унікальний інтелектуальний екземпляр всіх часів і народів та надію або краще єдиного месію людства. Що навіть вже посписували всяких там бетменів, спайдерменів, дартвейдерів, волохатих, зелених якихось там створінь, чупакабру, Юльку, Мороза, Сімонєніна, Брюса Вілліса і компанію, ну й і ту, що мала якусь там мрію! А в реальності Ви напевно поїхали на море, в санаторій, чи ще там кудись, куди там возять унікальних новаторів.
vova stasyuk 23:51
0
Ну почнемо! Пане Дмитре, які ще погрози? Який із Вас зиск? Кому Ви треба? Кому треба Ваша праця, яку навіть, ніхто не збирається красти? Я погрожував фізичною розправою? Переслідував Вас? Дзвонив Вам? Якби в реальності Вам хтось там погрожував, Ви б оце не викидували свій номер телефону, засоби зв'язку та місце розташування! Це все Ваша безмежна уява та ознаки параної (я діагноз Вам не ставив, а вказав і обгрунтував притаманні Вам ознаки психічного стану, і я не лікар, тому діагноз не можу ставити!). Хоча мені здається, що оця Ваша поведінка (викидаєте свій номер телефону, засоби звязку ітд) це бажання Вашої фантазії, де Вас таки переслідують маньяки, які тваринно ненавидять новаторів. Ну це можна порівняти з бажанням жінки, яка має високий рівень сексуальної розбещенності, і мріє, щоб її взяли силою. І до речі такі жінки часто катають заяви в поліцію на тих хто не так на них подивився, чи сподобався їм, або найгірше - морознувся від них. От щось це мені нагадує ситуацію з Вами, бо Ви тут мені шиєте погрози і переслідування.

Стосовно пангерманізму! Я не можу вдягнути форму СС, і ділити всіх на арійців і "недолюдей". І я не можу поки на практиці втілювати ідеї Пангерманізму, але Ви їх не знаєте, бо розуміли, що у сучасних демократичних умовах - це нереально!

По-вашому виходить, що 7 мільярдів людей на планеті - це "дауни" (це висновок з тверджень пана Клеця, а не моя особиста думка!), а тільки дві людини - Вищий розум? Оце я розумію, висока самооцінка, я б навіть сказав - космічна! А манія величі чого вартує у Вас пане Дмитре!

Пане Дмитре! Якщо я перестану писати коменти у Вас під статтями, то тоді взагалі ніхто не буде писати Вам, і на Вас просто не будуть звертати уваги! Я можу не писати Вам нічого, але згадайте, хто у Ваших останніх статтях, ще крім мене щось писав!
Добре було б, якби ти взяв творчу паузу до ознайомлення із діаматом, політекономією і теорією систем. Започаткованими, нагадую, німецькою мовою.
vova stasyuk   12:57
0

Це Вам зараз, дуже необхідна творча відпустка! Може відпочивши, нову працю напишете, яку нарешті визнають. Я завжди, щоб зробити щось нове, і щоб було успішне, стараюся забути, що я до того зробив. Повірте, такий психологічний прийом таки допомогає. Тому Ви пане Дмитре, зациклилися на одній своїй праці і все! Далі прогресу стоїть. Минулі здобутки, часто людину тягнуть вниз, вона попадає в зону комфорту, і лестить свою свідомість, тим що вона раніше зробила, і хвалить себе за це! Не всі люди йдуть до своєї вершини у житті, часто після взяття першої висоти, розслабляються. Тому Ви пане Дмитре, викиньте на тиждень-другий свою працю з голови, і подумайте знову про суспільні проблеми і їхні шляхи подолання. Як децентралізація фінансів, допомагає зберігати активи на місцях, як створити народний прозорий контролюючий місцеві фінанси орган. Як залучати інвесторів, у розвиток с/г і легкої промисловості. Як спростити легалізацію дрібного підприємництва і увести, як кажуть "людські податки" у відсотковому відношенню від кількості прибутків. Пане Дмитре! Є про що таки подумати. Тому відпочиньте Ви творчо!
vova stasyuk 12:36
0
А чого ж це Вам не допомогло? Написати про економічне благополуччя, не враховуючи поняття - ресурси! Без ресурсів, не буде прибутків. Тому два варіанти: або їх сам робиш, або завойовуєш. Тому німці і воювали, і створювали (автомобільну промисловість, металургійну і багато чого іншого), а не оце робили всякі новизни, у вигляді про економічне благополуччя, без розуміння слова - ресурси. От у Вас пане Дмитре справді справжня українська натура, хоча вона більш мені схожа на русскою (у Вас таки напевно були в роду русские), типу раз напряглись в житті, і все, і хочете виїхати на одній праці, яку не можете продати, але як "п'яний" русский доводите всім, що у них "антиринкове мислення" і "меншовартість", а у Вас цього всього нема! Але історія замовчує, що Ви не продали свою єдину працю, але зато у Вас ринкове мислення, а в інших його тупо немає. І пане Дмитре, перед тим як когось чомусь вчити, то задайте собі питання, "а мене те чомусь навчило?" Тому пане Дмитре, як опублікуєте свою працю, захистете її, і отримаєте за неї хоч якесь визнання, нагороди, от тоді вчіть інших на здоров'я! Я розумію, що може є певні субєктивні упередження міністерства, науковців, але Ви її хоч доведіть для загалу з аргументами, а не своїми "укрпридурками", "ліберало-самодурами" і власною манією величі, де Ви себе визнаєте єдиною розумною істотою на цій планеті, а всі інші, типу "даунмени". Вам можна заздрити тільки Вашій безмежній самооцінці.
вова, тебе можна було б хоч трохи просвітляти, якби ти цього бажав сам.
А то ж ні - ти свідомо й тупо вважаєш тваринне имтислення вершиною і для всього людства також. І пнешся це утверджувати найбрехлвішими та найогиднішими засобами. Щоправда, цинічно дотримуючись при цьому зовнішньої благопристойності.
Як от, коли свого часу гебня знищувала бандерівців, то деякі з них теж це робили буцімто культурно й ввічливо. Так і казали при повішенні: "Прошу пана на гілляку". Благопристойненько, еге ж?
Так і ти робиш - за ввічливою формою пнешся приховати буквально звірячу ненависть до укрноватора. Ще й прекрасно розуміючи, що ми із сестрою справді продовжуємо створене НІМЦЯМИ?! І це ти проголошуєш ознакою пангерманізму?!
Наприклад, я нікого ніколи не називаю даунами. Бо знаю, що це реальна хвороба й біда людини. І дуже тупо (я цьому навіть дивуюсь) перекручуєш моє ОБГРУНТОВАНЕ твердження, що ми із сестрою створили таку АКТУАЛЬНУ наукову новизну, до якої за 30(!!!) років ніхто ну світі навіть не наблизився. І навіть все ще не спромігся вкрасти, хоч такі спроби всяка погань робить з першого ж дня її написання.
Але ти настільки САМОЗАКОХАНИЙ ПРИДУРОК, що чомусь (не інакше, як завів чергового пунктика на цю тему)твердиш, що ніхто із 7,8 000 000 000 людей до цього не додумався. Вкотре пробую достукатися до твого тваринного мислення, цей приклад навіть йому доступний. НЕ ДОДУМАВСЯ, бо практично НІХТО (і ти тут перший!)над цим і не задумувався. Бо всі ці 7,8 000 000 000 людей СВІДОМО НЕ ХОЧУТЬ ДУМАТИ про власне життя ВЗАГАЛІ. Бо тупо вірять плюрало-лібералам, тобто, сіоністам насамперед. І я це вам розжовував. І ця стаття є тут. І ти її мав би хоч проглянути. То так і вийшло, що я ЄДИНИЙ У СВІТІ БУХНУВ ДЕСЯТКИ РОКІВ НА ЦІ СОТНІ МАЛОТИРАЖНИХ ВИДАНЬ І НА ЇХНІЙ ОСНОВІ СТВОРИВ ЦЮ НОВИЗНУ. До речі, має бути навіть така проста річ, як арифметика новаторства, саме про це.
А ТИ ЦЬОМУ ЛЮТО ЗАЗДРИШ І ЩИРО МЕНЕ НЕНАВИДИШ. БО ТАК ТОБІ НАВІЯЛИ ПЛЮРАЛО-ЛІБЕРАЛИ. І сліпо чекаєш світової мудрості єдино від них.І сраколизанськи сприймаєш тільки сіоністів. Хоч показушно і корчиш із себе пагерманця.
Тож вкотре раджу: поцікався германською НАУКОВОЮ спадщиною про це. Ще й тим, чому це плюрало-ліберали так свідомо її замовчують? І чому це ти так тупо віриш їм, а не власним предкам? Бо це вони твої ІНТЕЛЕКТУКАЛЬНІ предки, а не біологічні батьки й діди. І тільки після цього тобі почне розвиднюватися. Правда, якщо ти вже не почав вивчати іврит.
vova stasyuk 08:42
0
Тоді поясніть свої слова: "І це наше із сестрою наукове досягнення все ще перше і єдине у світі. Причому нам із сестрою просто нема навіть на який прототип послатися - бо нічого подібного у світі нема й близько. БІльше того, всі суспільники хором волають, що суспільство закономірностей не має. А тому його й не можна описати ДОКАЗОВО.
А ми якраз це ЗРОБИЛИ!!!
Виходить, що ця наша новизна настільки навіть несподівана для науковців, що ніхто з них у це навіть не хоче вірити". ПАНЕ ДМИТРЕ! ВИ ВСЕ ОДНО ТВЕРДИТЕ ПРО УНІКАЛЬНІСТЬ СВОГО МОЗКУ, ЩО ТАКОГО НІДЕ НЕМАЄ У СВІТІ. ЩО ВИ ЄДИНИЙ ПРАВИЛЬНИЙ СУСПІЛЬСТВОЗНАВЕЦЬ НА ВСЮ ПЛАНЕТУ. ПРОТЕ ВАШУ ПРАЦЮ, ЯКОЮ ВИ ВСІХ ОХРЕЩУЄТЕ "УКРПРИДУРКАМИ", "ЛІБЕРАЛО-САМОДУРАМИ", НІХТО НЕ ВИЗНАВ, ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ АРГУМЕНТІВ, ЩЕ Й ДО ТОГО ВОНА ПОВНІСТЮ НЕ ОПУБЛІКОВАНА!

"Наприклад, я нікого ніколи не називаю даунами. Бо знаю, що це реальна хвороба й біда людини" - слово "придурок", також прирівнюється до слова "даун", а Ви тут роками всіх цим словом охрещуєте! ТО ВИ МЕНЕ ЗВИНУВАЧУЄТЕ У ТОМУ, ЩО ВИ ПАНЕ ДМИТРЕ РОБИЛИ? НЕВІДВЕРТАЙТЕСЯ! ЦЕ У ВАС НЕМАЄ СОВІСТІ, МОРАЛІ, ВИХОВАНОСТІ, І Є ЛЮТА НЕНАВИСТЬ ДО ВСІХ ЛЮДЕЙ, БО ЦЕ Ж ВИ ВСІХ ОХРЕЩУЄТЕ "ЛІБЕРАЛО-САМОДУРАМИ", "УКРПРИДУРКАМИ". ТОМУ СПОЧАТКУ ПОДИВІТЬСЯ НА СЕБЕ, А ТОДІ ВЖЕ НА КОГОСЬ.

І у Вас пане Дмитре, нічого немає спільного з німцями, бо таку нести "єресь", яка відкинула головну основу, і хоче на повітрі зробити добробут і вирішити всі проблеми суспільства, то це...

Пане Дмитре! Якби я був "сраколизом" сіоністів, то я б уже був у ВРУ. Тому не шийте мені, результат Вашої уяви! І відпочиньте Ви вже, тиждень-другий, та напишіть працю, яка більш буде доказовою!
вова, я аргументовано звинувачую меншовартісних укрів у продажності та етнічній ворожнечі між собою.
Хоч насправді наш етнос не створив діамату, політекономії та загальної теорії систем. Тож у цьому плані украм навіть нема від якого великого наукового спадку й відмовлятися. Тож після примусового надання їм чергової незалежності укри виявилися взагалі без власного світогляду. Ще й навіть радіють цьому досі.
А твої світоглядні предки якраз ДОКАЗОВО започаткували ОСНОВИ НАУКОВОГО СВІТОБАЧЕННЯ.
Однак ти свідомо(?!) відкидаєш цю основу науки взагалі на користь абсолютно відвертих сіоністських побрехеньок???
І несамовито лютуєш, що досягнення твоїх предків успішно продовжили українці. І цим самим насмілилися кинути тінь на твоїх обожнюваних сіоністів.
І ще й свідомо ПЕРЕБРІХУЄШ мене. Адже я не раз відкрито і максимально просто писав про наш НАУКОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ. А ти тупо й підло перекручуєш, що це я возвеличую свій МОЗОК.
Пане придурку, невже ти настільки дурнуватий, що це для тебе синоніми?!
До того ж, я безліч разів прошу всіх лютих і продажних заздрісників: протиставте текстам нашим чиїсь ДОКАЗОВО КРАЩІ. То ще жоден із цих заздрісних наклепників на це не спромігся. Бо наші пояснення ось вже 31-й рік все ще ЄДИНІ ТА ДОКАЗОВО НАЙКРАЩІ У СВІТІ.
Проте це, вкотре втовкмачую лютим заздрісникам, аж ніяк не означає якоїсь міфічної переваги наших мізків. Навпаки, вони у нас якраз СЕРЕДНЬОЛЮДСЬКІ. Просто ми цього, все ще унікального, наукового успіху досягли ДЕСЯТИЛІТТЯМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАЦІ, та ще й у відверто ворожому оточенні (про останнє запитай у кожного укрноватора). А ти і тобі подібні сіоністські плазуни самі вчитися категорично лінуєтеся. Бо в нашому житті, на жаль, однозначно вигідніше продажно підлизуватися до сіоністів та відверто зраджувати і замовчувати все своє. То я тебе й не звинувачую - зараз світоглядом незмірно вигідніше торгувати, ніж його утверджувати доказово.
Хоч як би ти від цього не казився і не перебріхував мене із сестрою.
vova stasyuk 12:49
0
Ну по-перше! Українці нічого не розвинули того, що було німцями створено! НЕ БРЕШІТЬ!!! Бо якби таке було, то українці жили не гірше німців! Взагалі Ваша біда полягає у тому, що Вашу працю не визнають свої і чужі! В Німеччині таку ахінею також відкидали б, бо вона суперечить здоровому глузду, а от євреї прийняли б, бо вони люблять щось придумати на пустому місці і його впарити! Тому висновок який? А такий, що швидше всього це Ви сіоніст, бо тоже хочете впарити "пусте місце" за гроші! Тільки щось заважає!

Та й пане Дмитре! Не виправдовуйтеся! Ви не раз зазначали, що "ЄДИНО ПРАВИЛЬНО У СВІТІ РОЗТОВМАЧИЛИ ПРО СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ І ЇХ ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ, АЛЕ ЦЕ НІХТО НЕ ВИЗНАЄ, БО ВСІ ВАМ ЗАЗДРЯТЬ", а те що Ви свої докази повністю не опублікували, і не захистили, то таке, то історія замовчує! Просто з міфом легше, щось талдичити, аніж з повною конкретикою! Ви кажете, що я люто Вас ненавиджу! А за що Вас ненавидіти, якщо Ви ті свої "огризки", не опублікували, і які суперечать здоровому глузду. Без розуміння ресурсів, але зробити всім економічне благополуччя, то таке хотіли зробити большевікі! І який знову висновок? А такий, що це Ви є, як кажете - "радлюдина"!
вова, я багато разів просив тебе і твоїх однодумців: вкажіть доказове пояснення нашого суспільства, яке ви вважаєте найкращим на сьогодні. То ще жоден з них за десятки(!) років навіть не бекнув у відповідь.
От і ти радісно й завзято брешеш, навіть не розуміючи питання.
І ще й приписуєш мені божевілля через те, що ти наших текстів взагалі не тямиш.
Причому, насамперед за те, що я науково продожив діамат, політекономію та загальну теорію систем, створені НІМЕЦЬКОЮ мовою.
Чого ж ти так люто ополчився проти своїх предків?
Та тому, що проти них СІОНІСТИ. А ти їх підсвідомо, зате завзято підтримуєш. Бо, мовляв, всі критики сіонізму суть придурки чи й навіть божевільні.
Повторюю, ми із сестрою просто не змогли б написати своє на ПОРОЖНЬОМУ місці. Тож сталося так, що нашими попередниками стали у цьому німці, єврей та австрієць. Хоч, у свою чергу, і в них були попередники.
Бо ці проблеми люди взагалі ВИВЧАЮТЬ вже тисячі років. Крім сіоністів, звісно. Які хитро і спритно, зате тупо й нахабно, змогли ідеологічно очолити єврейське світобачення. Хоч якраз саме євреї справді тяжкою працею започаткували фінансову основу нашої цивілізації. А сіоністи, повторюю, дохитрилися через євреїв-творців, професійних фінансистів(!) командувати все ще більшою частиною фінансів світу.
Причому, без найменшого доказового пояснення цього світу та життя в ньому.
А плюрало-ліберальна частина сіонізму привчає й решту людства до БЕЗДУМНОСТІ. Саме так, вони вчать майже все людство НЕ ДУМАТИ САМОТУЖКИ, а всього лише трішечки вдосконалити мислення вроджене, тваринне, конкретно-емоційне.
І зробили так, щоб мислення тваринне було для його носіїв матеріально вигіднішим, ніж життя розумом власним.
А ти на цю наживку радісно й клюнув. І люто протидієш укрноваторам. Насамперед через те, що вони теж вроджено насмілються хоч місцями виходити за плюрало-ліберальні рамки. Тому й ти люто їм пігавкуєш, добросовісно відпрацьовуючи свою порцію їхніх об'їдків. І найбільше педагогічне досягнення сіоністів полягає якраз у тому, що вони сформували твоє світобачення ДОВІЧНО. Самотужки ти з цієї їхньої павутини не виплутаєшся. Так і залишишся духовним ворогом навіть своїх великих предків.
vova stasyuk   18:51
0

А як тут "бекнути", якщо Ви пане Дмитре не опублікували власної праці? На основу чого "бекати"? Що тут доказувати, які приклади наводити в порівняння з Вашою працею, якщо вона НЕ ОПУБЛІКОВАНА! І ЇЇ НЕМОЖЛИВО ПЕРЕГЛЯНУТИ!!!
0

То чого ж ти не вказуєш друковану ОСНОВУ СВІТОБАЧЕННЯ ТВОГО???
vova stasyuk   20:40
0

Пане Дмитре! Не відходьте від теми! Дайте відповідь на питання! Як "бекати" (як Ви зазначали вище) на Вашу працю і як наводити приклади в порівняння з нею, якщо вона не опублікована??? Вибачте, але я не екстрасенс! Тому деталізованого аналізу Вашій праці дати неможливо, бо Ви це навмисно робите! А тільки "міфологічною" працею, яку Ви зазначаєте, як "єдино правильну" у цілому всесвіті, а всі інші індивіди, крім Вас - це "ліберало-самодури", позбавлені "ринкового мислення"!
vova stasyuk 18:46
0
Пане Дмитре! Я дуже радий, що мої предки, якраз не писали такої "єресі", як Ви! Бо якби таке писали німці, що і Ви, то наша економіка була б, як в Молдови! І не було б тоді великої Німеччини! Ви без розуміння поняття - ресурси, хочете "на повітрі", зробити економічне благополуччя українцям? За рахунок чого? За рахунок Вашої єдиної, не опублікованої праці, яку Ви навіть не можете продати? О да! ПРОТЕ ПАНЕ ДМИТРЕ! ВИ ВСІХ ЗВИНУВАЧУЄТЕ У СПІВПРАЦІ З СІОНІСТАМИ, КОЛИ САМІ СЕБЕ ВЕДЕТЕ, ЯК СІОНІСТ, ТОБТО НАМАГАЄТЕСЯ ЗА ГРОШІ ВПАРИТИ, СВОЮ ТЕОРІЮ "БЕЗ ДНА"! І ВЕДЕТЕ СЕБЕ, ЯК ВИ КАЗАЛИ "РАДЛЮДИНА", ХОЧЕТЕ ЗРОБИТИ "ПАКРАЩЕННЯ" ВСІМ, БЕЗ ЗАЛУЧЕННЯ РЕСУРСІВ, ТО ЦЕ НАМАГАЛИСЯ ЗРОБИТИ БІЛЬШОВИКИ! Я ТАК РОЗУМІЮ, ЦЕ У ВАС ТАКА СТРАТЕГІЯ, ЗВИНУВАЧУВАТИ ВСІХ У СПІВПРАЦІ З СІОНІСТАМИ І ТЕ, ЩО МАЮТЬ ПОВЕДІНКУ, ЯК У "РАДЛЮДЕЙ", КОЛИ ВИ САМІ ВЕДЕТЕ СЕБЕ, ЯК СІОНІСТ І "РАДЛЮДИНА"!!!

ЩЕ РАЗ КАЖУ, У МЕНЕ НЕМАЄ ОДНОДУМЦІВ, ТО ЗНОВУ ВАША БЕЗМЕЖНА ФАНТАЗІЯ! ПАНЕ ДМИТРЕ! СУСПІЛЬСТВО ДО ВАС ВИВЧАЛИ, БЕЗЛІЧ НАУКОВЦІВ, І СЕРЕД ЯКИХ ТАКОЖ БУЛИ, ЯКІ ВВАЖАЛИ, ЩО ЇХНЯ ПРАЦЯ, "ЄДИНО ПРАВИЛЬНА", ЗДЕБІЛЬШОГО ЦЕ БУЛИ НЕ ВИЗНАНІ ВЧЕНІ ТАКІ ЯК ВИ! А ВИ ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ВИЗНАННЯ, НЕ ОПУБЛІКУВАВШИ СВОЮ ПРАЦЮ! ВИ "НАПИСАЛИ І ПОКЛАЛИ В СТІЛ", І ВСЕ! А "ОГРИЗКАМИ" ІДЕЙ ТІЄЇ СВОЄЇ ПРАЦІ, ВСІМ ДОВОДИТЕ, ЩО ВОНА "ЄДИНО ПРАВИЛЬНА", ВИ ЖАРТУЄТЕ??? ЦЕ ТЕ САМЕ, ЯК ХУДОЖНИК НАМАЛЮВАВ КАРТИНУ, ПОКАЗАВ НА ВИСТАВЦІ, ТІЛЬКИ ЧВЕРТЬ ПОЛОТНА, АЛЕ СКАЗАВ, ЩО ЦЕ САМЕ НАЙКРАЩЕ ПОЛОТНО ВСІХ ЧАСІВ ТА НАРОДІВ, А ВИ РАБИ НЕ ГІДНІ, ЙОГО ПОВНІСТЮ ПОБАЧИТИ, БО ВИ ВСІ "ДАУНИ" В МИСТЕЦТВІ! ЯКОСЬ ТАК, ЦЕ НАГАДУЄ МЕНІ СИТУАЦІЮ З ВАМИ!

ВИ ПАНЕ ДМИТРЕ, КОЛИ ЦЕ СВІЙ "ШЕДЕВР" ОПУБЛІКУЄТЕ, ЧИ ТАК І ДАЛІ БУДЕТЕ "ЖВАНДІТИ", ЩО ТІ "ОГРИЗКИ" НА ВАШОМУ БЛОЗІ, "ЄДИНО ПРАВИЛЬНІ" НА ВСЮ ПЛАНЕТУ ЗЕМЛЯ І ВСЮ ГАЛАКТИКУ?
вова, замість тупих брехонь ти спробуй прочитати, хоч у популярному викладі, діамат, політекономію та загальну теорію систем. Бо без цієї основи ти взагалі світоглядне НІЩО, біологічно прекрасний взірець тварини.
І вкажи хоч систему оплати праці верхів, доказово кращу, ніж розробка наша із сестрою.
вова, чим же сіоністи тебе так приручили, що соціальним паразитом та їхнім прихвоснем тобі так комфортно?
vova stasyuk 20:59
0
Пане Дмитре! Ви себе ведете, як справжній сіоніст, бо намагаєтеся комусь за гроші "толкнуть" працю, яка немає доказової бази, Вам це зазначали, інші вчені на Вашій лекції! Тобто Ви хочете з пустого місця зробити гроші, як справжній сіоніст. А щоб Вас у сіонізмі не звинувачували, то Ви звунувачуєте у ньому всіх, крім себе! То ще, хто тут бреше???

Пане Дмитре! Ваша праця "світоглядне НІЩО", що Вам навіть діамат і політекономіка не допомогла! Бо Ви он так, і досі не можете продати свою єдину працю! А ще хочете когось, чомусь вчити. Ви спершу задайте собі питання, що Вас навчило те, що Ви вчили?

Стосовно Вашої "оплати праці верхів", яка б залежала від економічного доброботу населення - ХА-ХА-ХА! Я Вам зараз "відкрию Америку", до цієї думки,а точніше ідеї, ще до Вашого народження дійшли! Можливо Вам це буде душевно боляче, але Ви не перший автор цієї ідеї! Бо якщо Ви автор цієї ідеї, то Ви маєте мати опубліковану наукову статтю, яка ДОСТУПНА ДЛЯ ЗАГАЛУ, а не оті Ваші "огризки" на блозі, яка буде пояснювати цю ідею, і в ній ГОЛОВНЕ буде зазначено Ваше авторське право на неї. Знаєте скільки Ви б заробили на цій концепції, якби її в якісь країні втілювали у життя? А так щоб Вам заявити, що Ви єдиний автор цієї ідеї, то треба ставати у чергу, де перед Вами, уже є "автори-жмуріки"!
вова, я тобі ДВІЧІ пропонував надіслати цей рукопис. І прочитай сам,як ти тупо вібріхувався шоразу.
Тож що тобі конкретне не пропонуй, али ти при цьому ЗАВЖДИ ЦЮ КОНКРЕТИКУ СВІДОМО ІГНОРУЄШ. І тупо й нахабно ВИМАГАЄШ від укрноватора те, чого й сам не розумієш. Можна навіть сказати, що у твоєму прикладі плюрало-ліберальна педагогіка досягла системної вершини власного безглуздя. Це велике теоретичне (але не наукове!) їхнє досягнення. Десь таке, як маразм про НАУКОВИЙ КОМУНІЗМ для більшовиків. Так що можеш власною величчю всього найгіршого навіть гордитися.
Тільки відчепись від мене. Бо ще звинуватять, що це мої коменти погіршили твій стан.
Шкода тільки твоїх батьків та родичів, хто марно на тебе сподівався.
Хоч, з іншого боку, ти показав видатний взірець всього найгіршого в розумовоиму розвитку людини.
Зрещтою, нема лиха без добра. Тож справді лякую, що ти хоч не вважаєш себе українцем. Тому таке огидне явище в плюрало-ліберальній педагогіці хоч не приписуватимуть нам.
При цьому, я вкотре тебе прошу: поки ще інколи у тебе проблискує свідомість, то хоч у ці секуннди не заважай укрноваторам. Ти вже й так заслужив на почесне міце у Книзі Праведників Сіонізму.
вова, підкажу твоїм лікарям загальнонаукове: у тебе ППП, тобто, ПРЕВЕНТИВНА ПЕРСОНАЛЬНА ПРАВОТА.
І я з нею погоджуюися. Бо якщо божевільний свідомо й категорично проти власної нормалізації, то тут тобі допоможе тільки груба хімія - просто приведуть тебе до стану зовні привабливого ЖИВОГО ОРГАНІЗМУ, повністю рослинного за суттю. Тоді на тебе махнуть рукою навіть нинішні сіоністські наставники.
vova stasyuk   10:03
0

Пане Дмитре! Не відходьте від теми! Дайте відповідь на питання! Як "бекати" (як Ви зазначали вище) на Вашу працю і як наводити приклади в порівняння з нею, якщо вона не опублікована???
vova stasyuk 09:58
0
Пане Дмитре! Я НЕ ОСОБЛИВИЙ, ЯК ВИ, ЯКЩО ВИ ГОТОВІ КОМУСЬ ПЕРСОНАЛЬНО ПОКАЗАТИ СВІЙ ТЕКСТ, ТО ПОКАЗУЙТЕ ВСІМ!!! БО ТАКОЮ ДІЄЮ, ВИ ПОКАЗУЄТЕ СЕБЕ У РОЛІ БРЕХУНА, ЯКИЙ ВСІХ ДУРИТЬ СВОЄЮ "МІФІЧНОЮ ПРАЦЕЮ"! ВИ ВЕСЬ ЧАС ГОВОРИТЕ ПРО ЗАГАЛЬНЕ СУСПІЛЬНЕ БЛАГО, А САМІ ВДАЄТЕСЯ ДО ПЕРСОНАЛЬНОГО ЕГОЇЗМУ, ТОБТО ГОТОВІ ТІЛЬКИ ОДНІЙ АБО КІЛЬКОМ ЛЮДЯМ, ЩОСЬ ПОЯСНИТИ, АНІЖ ВСІМ!!! І пане Дмитре, а чому там Вам заважати? Вам що, хтось перешкоджає опублікувати власну працю? І ПЕРЕСТАНЬТЕ СЕБЕ НАЗИВАТИ НОВАТОРОМ, БО ВИ НЕ МАЄТЕ НА ЦЕ НІЯКИХ ПІДСТАВ! БО ЯК МОЖНА ПОБАЧИТИ, ТУ ВАШУ НОВИЗНУ, ЯКЩО ЇЇ НІДЕ НЕ МОЖНА ЗНАЙТИ. ЦЕ ТАК САМЕ, ЯК Я БУДУ КАЗАТИ, ЩО Я ПРИДУМАВ ЛІТАЮЧИЙ "ЛАНОС", АЛЕ ВЕСЬ ЧАС БУДУ ВІДБРІХУВАТИСЯ НА ПИТАННЯ - "ДЕ ВІН"? ТОБТО ЯК ВИ!

ВИ ПАНЕ ДМИТРЕ ВЕДЕТЕ СЕБЕ, ЯК СПРАВЖНІЙ СІОНІСТ, БО ХОЧИТЕ "ПУСТЕ МІСЦЕ" ПРОДАТИ ЗА ГРОШІ! І ВСІХ, КРІМ СЕБЕ ЗВИНУВАЧУЄТЕ У СІОНІЗМІ! ЯК СПРАВЖНІЙ СІОНІСТ, ЯКИЙ ХОЧЕ ПРИХОВАТИ ВЛАСНЕ ПОХОДЖЕННЯ!

І У ВАС ПАНЕ ДМИТРЕ ПОСИЛЮЮТЬСЯ СИМПТОМИ "ПАРАНОЇДНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ", БО ВИ БАЧИТЕ "МІФІЧНИХ" МОЇХ ОДНОДУМЦІВ, ЗАЗНАЧАЄТЕ ПРО МОЇХ МІФІЧНИХ СІОНІСТСЬКИХ НАСТАВНИКІВ, І ВОЗВЕЛИЧУЄТЕ СВОЮ ПОСТАТЬ ТА ПРАЦЮ, ЯК "ЄДИНО ПРАВИЛЬНУ" НА ВСЮ ПЛАНЕТУ!

Пане Дмитре! Ви б оце заспоїлися, забули б про свою "ліберально-самодурну теорію", і написали справжню доказову працю і опублікували її, а не "міфом" тут всіх дурите, і кажете, що він "єдино правильний"!
0

вова, я вже тобі наводив, мабуть, сотні доказів. Але всі їх ти ігноруєш та перебріхуєш.
То, мож, хоч наведеш конкретний приклад, що саме ти вважаєш ДОКАЗАМИ ПРАВОТИ ДУМКИ?
vova stasyuk   13:36
0

Як навести приклад у порівняння Вашій праці, якщо вона не опублікована і її неможливо переглянути???
vova stasyuk 10:11
0
Не хочите давати відповіді і пояснювати ситуацію стосовно Вашої міфічної праці, то перестаньте всіх звинувачувати у "ліберало-самодурстві", і що їх виховали сіоністи. Та перестаньте зазначати, що у Вас "єдино правильна" праця, якої на яву немає, бо це з боку "дурно" виглядає! І відпочиньте пане Дмитре, може надумаєте написати нормальну доказову працю, яку нарешті опублікуєте і доведете!
вова, для чого ти постійно хизуєшся власною моральною огидністю - всі вже у цьому переконалися давно.
Ще одну скажу тобі дивовижу - давненько вже створили ТЕОРЕТИЧНУ АРИФМЕТИКУ. Це наукова основа арифметики прикладної. Але навіть більшість математиків її не знають. І ніхто з них не вимагає цю теорію оприлюднювати. Чого б то?
Вони що, поспіль дурніші від тебе?
Вкотре втовкмачую: я тобі цей рукопис вже ДВІЧІ пропонував. Але ти тупо щоразу від нього тупо і злякано відбріхувався. Чи ти навіть цього не памя'таєш?
І ще я тобі не раз пояснював: спочатку потрібно вникнути в ДІАМАТ, ПОЛІТЕКОНОМІЮ ТА ЗАГАЛЬНУ ТЕОРІЮ СИСТЕМ, хоч би. Це як придурочне намагання вивчити китайську, не знаючи ієрогліфів.
Для прикладу, невже ти настільки дурнуватий, що вважаєш за достатнє лише ПОБАЧИТИ шумерський клинопис - і вже його зміст розумієш!?
Ще раз тобі дякую, що не вважаєш себе українцем.
vova stasyuk 14:17
0
Хто всі переконалися? Тут, крім Вас і мене, ніхто ці коментарі не читає!!!

Математики не дурніші, просто можливо вони на кожному кроці, як Ви не зазначають, що їхня не опублікована праця є "єдино правильною" на все людство.

Пане Дмитре! А чому Ви приховуєте працю від всіх інших? Ви "морозитеся" від всіх, але всіх охрещуєте "ліберало-самодурами"! І те що, тим чим Ви всіх вчите, самі Ви не вивчили! Бо результату від того Вашого навчання - "ніц"!

По паспорту, пане Дмитре, я ще "українець", а за національністю німець, проте УКРАЇНСЬКИЙ (ВОЛИНСЬКИЙ) НІМЕЦЬ, БО РОДИВСЯ І ВИРІС ТУТ, І ПРЕДКИ НА ВОЛИНІ ЗЯВИЛИСЯ ПІВТОРА СТОЛІТТЯ ТОМУ. А ВИ ПАНЕ ДМИТРЕ, ТАКОЖ СУДЯЧИ З ВАШОЇ ПОВЕДІНКИ - НЕ УКРАЇНЕЦЬ, А СІОНІСТ, ЯК ВИ КАЗАЛИ!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі