Субота, 01:33, 27.06.20

Рейтинг
145 0
Переглядів
2667

0
0

«Секс і політика: кохання і влада та нічого зайвого»

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!

Є ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ! ДІТЯМ МОЛОДШЕ 30 РОКІВ – НЕ ЧИТАТИ, БО МОЖЕ ВПЛИНУТИ ЩЕ НА НЕСФОРМОВАНУ ДОРОСЛУ СВІДОМІСТЬ, І ДЯДЬКАМ СТАРШЕ 60 РОКІВ, ТАКОЖ НЕ ЧИТАТИ, А ТО СЕРЦЕ ВХОПИТЬ!

ACHTUNG!

Ознайомившись із застереженням, і я надіюся, що далі даний текст будуть читати індивіди, які відповідають віковим обмеженням, тому тоді, мені залишається запропонувати ознайомитися з наступним:

В даній статті описуватиметься і обговорюватиметься «сексуальна революція» СРСР та сучасного світу. Та як фемінізм  вплинув на появу «сексуальної революції», як на одну так і на другу.  І звичайно про секс, секс, секс і політику!

Тема сексу або кохання, в різні епохи мала в суспільстві провідне місце у сфері моралі і виховання. Взагалі слово «sex» тільки у 18 столітті, почало означати процес статевого розмноження, або як статеві зносини між чоловіком та жінкою. З моменту зародження людства, «sex» розглядався першочергово як спосіб розмноження. В стародавні часи, коли існували Вавилон, Ассирія, Фінікія, Єгипет, Греція, інтимні стосунки почали розглядати, не тільки як для продовження роду, а як отримання задоволення. В Стародавній Греції почала зароджуватися так звана перша «сексуальна революція», яка навіть відкрито породила гомосексуалізм. Саме там офіційно зароджується проституція і зявляється поняття, і розуміння «вільних стосунків». З 2 століття до нашої ери, коли Греція була захоплена Римом, «сексуальна революція» (так звана, бо тоді її так ніхто не називав) перекинулася і на Апенніни. А згодом поширилася всією Римською імперією. В 4 столітті нашої ери, коли Християнство стало державною релігією, почалося «придушення» розбещеності у суспільстві. Після падіння Рима в 476 році нашої ери, і періоду «варварських королівств», настало – Середньовіччя. Це була епоха католицької церкви. Яка проголосила ідеалом аскетизм, а секс розглядався як спосіб продовження роду. Цей період в суспільстві існував з 7 століття по 16 століття. З появою епохи «Просвітництва», якій сприяв Мартін Лютер, який покінчив з всевладдям католицького Риму в 1517 році, людина стає центром Всесвіту, а її краса не розглядається як щось соромне. 17-18 століття стає «епохою куртизанок» (жінки легкої поведінки і які перебували на утриманні у багатих коханців). Проте в 19 столітті пуритани (ті, що не визнавали авторитет офіційної церкви – Римської) створили свою мораль, яка поширилася в Британії, Скандинавії, Німеччині та США. Дана мораль вважала секс до шлюбу - не припустимим (особливо у дівчат і жінок). Гомосексуалізм та мастурба… (далі Ви зрозуміли) розглядалися як психічні захворювання. Саме закінчення цього періоду ( в 60-70-ті роки 20 століття) та перехід до сучасної моралі, називається нині – «сексуальною революцією». Яка нині досягає свого піку і робить свій вагомий внесок у знищенні сучасної (Білої) цивілізації.

Проте справжня «сексуальна революція», відбулася не на Заході, і не в 60-70-ті роки, а на Сході в СРСР і в 20-ті роки минулого століття. Просто її приховували, після її закриття, точніше ліквідування. Зазвичай всі пам’ятають вислів – «що в СРСР нема сексу». І що тема сексу в Союзі - це було табу. Проте така політика почалася тільки з часів Сталіна, а от за Леніна, все було по іншому. Тому пропоную повернутися в 1917 рік, коли відбувалася славнозвісна «Жовтнева революція», а з нею «Сексуальна»! Яка в Петрограді провела марш лесбіянок, а в Москві парад нудистів. Та як задоволення сексуальної потреби, стало таким простим, як «ковток із стакана води».

Прийшовши до влади, більшовики (на окупованих ними територіях, паралельно ще воювали з Білогвардійцями) прийняли «Декрет про шлюб і сімю», який підписав особисто Ленін. Який зазначав: «Советская власть первая и единственная в мире уничтожила полностью все старые, буржуазные, подлые законы, ставящие женщину в неравноправное положение с мужчиной, дающее привилегии мужчине, например, в области брачного права или в области отношения к детям». Згідно декрету, щоб вступити у шлюб, більше не треба було мати згоди церкви, батьків. Про сексуальну тему, Ленін говорив, ще з Троцьким в 1911 році, який вождю пролетаріата зазначав: «Несомненно, сексуальное угнетение есть главное средство порабощения человека. Пока существует такое угнетение, не может быть и речи о настоящей свободе. Семья, как буржуазный институт, полностью себя изжила…». А Ленін в свою чергу: «И не только семья. Все запреты, касающиеся сексуальности, должны быть сняты… Нам есть чему поучиться у суфражисток: даже запрет на однополую любовь должен быть снят». В честь річниці підписання «Декрета про шлюб» - 19 грудня 1918 року в Петрограді, провели марш лесбіянок. По деяким свідченням, Ленін схвалив дану ідею і сказав: «Так держать, товарищи!».

Але головним ідеологом та передовиком «Сексуальної революції» в СРСР, був не Ленін і не Троцький, а була – Алєксандра Коллонтай. В 1919 році, вона випустила брошуру під назвою «Новая мораль и рабочий класс». Саме вона ввела термін - «половой коммунизм», і стверджувала, що «семья утратила свои традиционные экономические функции, поэтому женщина вольна сама избирать себе партнеров в любви», «эмансипироваться не только экономически, но и психологически». Також Коллонтай стверджувала: «что любая женщина в поисках великой любви может пройти «ученичество» в виде «любовных игр» или «эротической дружбы». В її брошурі: «поощрялись свободные и многочисленные связи и сексуальные отношения, «свободные от эмоциональной привязанности», рекомендувався тип відносин під назвою «последовательная моногамия», тобто - «смена одного брачного партнера на другого при затухании прежних чувств». Також згідно її брошури: «дети, рожденные в новом обществе, должны воспитываться и обеспечиваться государством». Сама Коллонтай організовувала спільні кухні, щоб з жінок зняти гніт домашнього господарства та відділити кухню від шлюбу. Її діяльність підтримував особисто Ленін.

Особливу увагу приділяли статевому вихованню дітей. Коллонтай вважала, що інтимне просвітлення потрібно робити для школярів в 12-13 років, щоб уникнути ранньої вагітності та розчаруванню в інтимних стосунках. Проте не вистачало кваліфікованих викладачів, тому запрошували спеціалістів із Заходу. Так з 1919 по 1925 рік в СРСР, приїхало близько 300 «сексологів», здебільшого це були німці (навіть і тут русским розуму не вистачило, що знову без німців не обійшлися, які і так в Російській імперії все розвивали і створювали). Але в провінціях «сексуальна революція», як кажуть йшла «туго», тому нерідко викладачі жалілися на проблеми боротьби з «косностью дремучего населения». В ті роки у суспільстві гуляла активно теорія «стакана воды», яка стверджувала, що «удовлетворять половые желания — это так же естественно, как выпить стакан воды в момент жажды». Спочатку автором цієї теорії вважали безпосередньо Коллонтай, але згодом виявилося, що це була француженка Жорж Санд: «Любовь, как стакан воды, дается тому, кто его просит». А от Ленін в розмові з Кларою Цеткін вважав дану теорію Санд, примітивною і неодобрював: «Мне так называемая новая половая жизнь молодежи, а иной раз и взрослых, довольно часто кажется разновидностью доброго буржуазного дома терпимости. Вы, конечно, знаете знаменитую теорию о том, будто бы в коммунистическом обществе удовлетворить половые стремления и любовную потребность так же просто и незначительно, как выпить стакан воды. От этой „теории стакана воды“ наша молодежь прямо взбесилась… Конечно, жажда требует удовлетворения. Но разве нормальный человек при нормальных условиях ляжет на улице в грязь и будет пить из лужи? Или даже из стакана, край которого захватан десятками губ?».

Тому навіть сам Ленін після запущеної ним «революції кохання», дійшов висновку, що нормальний чоловік не захоче спати з жінкою, яку «пролетарили» з добрий десяток мужланів, а той більше! Та ще й зі всіма трьома видами інтиму (для тих хто не зрозумів, що за види, то натякну: вагі…, ана…, ораль…), що в ті часи було небаченим! Але механізм був запущений, і ярих комсомольців, і комсомолок (згідно їхньої сексуальної теорії, кожна комсомолка, мала відповісти взаємністю, при першому бажанню комсомольця вступити в інтим) уже неможливо було зупинити. А бесіду Леніна з Цеткін, опублікували, тільки в 1925 році, тобто після його смерті (1924). Проте сексуальна революція на ряду з фемінізмом (бо дана революція була запущена таки з ініціативи феміністки Коллонтай, а Ленін всього то підтримав) набирала оберти. Так в Москві зявилася спілка нудистів (голопопих), під назваю «Долой стыд!». Активісти цього руху, як чоловіки та жінки – «выходили голыми на улицы, считая наготу единственным олицетворением демократии и равенства». Оце розумію - справжні демократи! Самі себе нудисти називали «детьми солнца и воздуха», та «устраивали голые шествия с лентами «долой стыд» через плечо и «Вечера обнаженного тела». Згідно спогадів очевидців: «нудисты ходили в таком виде на работу, в магазины, садились в трамваи, откуда тут же выбегали остальные возмущенные пассажиры. За нудистами часто ходили толпы зевак, дети бросали в них гнилые овощи…». Якщо в теперішні часи, деякі чоловіки тільки мріють побачити голих дівок і жінок, десь посеред вулиці або в громадському місці, то в більшовиків це були не мрії, а життєва норма! До речі сам Ленін, симпатизував нудистам, і в Австрії відвідував нудистські пляжі. То тільки після його смерті, партія засудила діяльність «совєтських нудистів», і міліція почала боротися з їхніми «голопопими» акціями.

А от теорія «стакана води», діяла на протязі довгих років першої половини 20-х років, і навіть ще перший час після смерті Леніна (а сама то почалася, ще в кінці 1917 року, тобто практично десятиліття ця теорія діяла). В архівах саратовського КГБ, зберігся декрет (бо з приходом до влади Сталіна, всі сліди «сексуальної революції» - знищувалися!) місцевого губернського Совнаркома «Об отмене частного владения женщинами». Згідно нього: «с 1 января 1918 года отменяется право постоянного владения женщинами, достигшими 17 лет и до 30 лет (кроме тех, у кого пятеро или более детей). Женщины объявлялись «достоянием всего трудового народа», а «граждане мужчины имеют право пользоваться женщиной не чаще четырех раз в неделю и не более трех часов», при этом каждый «кандидат» должен предоставить удостоверение о принадлежности к трудовому классу. Мужья, как «бывшие владельцы», имели право на внеочередное «пользование» своей женой, но если они противодействовали внедрению декрета в жизнь, этой привилегии они лишались. Представители трудового народа должны были выплачивать два процента от заработка в «фонд народного поколения». Те, кто не принадлежал к трудовому классу, приобретали право «воспользоваться отчужденными женщинами» только в том случае, если платили ежемесячно в фонд по тысяче рублей. Самим «отчужденным» женщинам полагалась плата в размере 280 рублей в месяц. Распространение венерических заболеваний, каралось по законам революционного времени, а рожденных в результате «пользования» детей с месяца должны были отдавать в «Народные ясли», где их обязались воспитывать до 17 лет». Також в газетах тих часів, можна знайти інформацію про цю «революцію». Для прикладу «Правда» в березні 1925 року писала: «Каждый комсомолец и каждый студент „рабфака“ имеет право и обязан удовлетворять свои сексуальные потребности. Это понятие сделалось аксиомой, и воздержание рассматривают как ограниченность, свойственную буржуазному мышлению. Если мужчина вожделеет к юной девушке, будь она студенткой, работницей или даже девушкой школьного возраста, то девушка обязана подчиниться этому вожделению, иначе ее сочтут буржуазной дочкой, недостойной называться истинной коммунисткой…».  У відповідь на статтю газети, в редакцію, одна студентка написала, що: «студенты косо смотрят на тех комсомолок, которые отказываются вступить с ними в половые сношения. Они считают их мелкобуржуазными ретроградками, которые не могут освободиться от устаревших предрассудков».

В результаті після запущеної «сексуальної революції» імені феміністки Алєксандри Коллонтай за підтримки Леніна (наголошую – ФЕМІНІСТКИ!), в Союзі: «мужчины, уверенные, что их половое желание должно быть удовлетворено, не воспринимали женские отказы и брали свое силой». Ну а що? Феміністки хотіли звільнитися від «рабського» шлюбу і отримати «вільні стосунки», і жити як чоловіки. Вони отримали це, тільки забули, що проти їхньої рівності з чоловіками є природа, фізіологія та психологія, але то таке! Проте дане явище (коли феміністки-комсомолки яро та свідомо «лягали» під десяток різних мужланів-комсомольців, щоб вони їх «комуністили», бо вони більше ніякому конкретному чоловіку не належали) в суспільстві отримало назву «чубаровщина», від «Чубаровского переулка на Лиговке» в Петрограді. Там в 1926 році було «совершено изнасилование одной девушки, абитуриентки рабфака: толпа из 30 человек по очереди надругалась над ней (оце яра феміністка-комсомолка! За тільки один прийом, дала себе «покомуністити», аж трьом десяткам чоловіків, що тут скажеш? Фемінізм – це дивовижна річ!), большинство были либо работниками завода, либо местной шпаной. Згідно свідчень очевидців: «Позже давая показания, насильники утверждали, что ни в чем не виноваты и не сделали ничего дурного. Более того, проходящие мимо люди не вызывали милицию, воспринимая происходящее как данность». Проте: «О «чубаровском деле» писали в газетах, за «посягательство на здоровье будущего советского специалиста» 21 из 27 обвиняемых приговорили к расстрелу». За що розстріляли цих чоловіків? Коли сама автор даної «сексуальної революції» - феміністка Коллонтай, ці речі пропагувала і насильно застосовувала в суспільстві! Ще Коллонтай в 1913 році, опублікувала програмну статтю «Новая женщина». Згідно програми: «Новая революционная женщина должна была быть самостоятельной, не принадлежать мужу или родителям, быть полноправным членом общества. Для этого необходимо избавиться от лишних эмоций, отказаться от ревности, уважать свободу мужчины и его право выбирать полового партнера». Її гаслами стали: ”Жены, дружите с возлюбленными своего мужа” или ”Хорошая жена сама подбирает подходящую возлюбленную своему мужу, а муж рекомендует жене своих товарищей”.

Наслідки «сексуальної революції» були жахливими, а саме: «внебрачные дети, разводы, изнасилования». В журналі «Економіст» за 1922 рік, була наведена статистика, яка відображали результати «націоналізації» жінок: «на 10 тысяч браков в Петрограде приходится 92 процента разводов, больше половины разводов — в первый же год, из них сорок процентов — после двух-трех месяцев брака». Ця статистика яскраво відображає результати пропаганди «сексуальної революції» і «націоналізації» жінок, яку запустили саме феміністки! По факту, держава була не готова забезпечувати харчуванням і навчанням всіх народжених «общественных» дітей, тому починаючи з 1925 року (після смерті Леніна), свобода сексуального життя пішла на спад. Молоді, яка за ті 8 років звикла до «повної статевої свободи», зміни політичного курса, пояснював нарком «здравоохранения»: «Вы должны отказывать себе в удовольствиях, потому что они вредно сказываются на вашей главной цели — учебе, на намерении стать активными участниками строительства новой жизни… Государство пока еще слишком бедно, чтобы взять на себя материальную помощь вам, воспитание детей и обеспечение родителей. Поэтому наш совет — воздержание».

З другою половиною 20-х років, коли Сталін здобув перемогу в боротьбі за владу з Троцьким, Зиновєвим і Каменєвим, він по суті припинив «сексуальну революцію». Дана революція, яку запустили феміністки, принесла значні збитки суспільству, а саме: масове поширення венеричних хвороб, величезна кількість згвалтувань, деморалізація суспільства, велика кількість дітей-сиріт, яких не було за що утримувати, абортів, що в свою чергу привели до безпліддя в жінок, все це результат бажання феміністок отримати «вільні стосунки», і звільнити жінку від «рабського» шлюбу. Коли всю свідому історію людства, жінка завжди намагалася зобов’язати чоловіка, паралельно батька її дітей, бути біля неї і допомагати їй, і своїм дітям виживати, то феміністки вирішили інакше! Вони вирішили знищити шлюб, який є гарантією для жінки, що чоловік визнає її офіційно своєю дружиною і зобов’язується утримувати її та своїх дітей. Природа та історія зробила так, що жінка змушена була потребувати захисту та утримання від чоловіка, від якого вона завагітніла і родила дітей. І це є закономірність, яка повинна далі існувати. Проте нині це розуміння знищується. Але результат «сексуальної революції» в СРСР, нам продемонстрував наслідки цієї революції і нагадує, що нас чекає з теперішньою революцією. Але як не крути, а чоловіки в тій сексуальній революції менш постраждали, чим жінки, і все одно вийшли переможцями! Бо феміністки хотіли зробити типу жінкам «добре», а зробили добре та ще як добре, а саме чоловікам. Тільки якщо чоловіків повністю звільнити від шлюбу, як зробила феміністка Коллонтай, це призведе до тотального проявлення тваринного інстинкту у них (в нас чоловіків, тваринний інстинкт набагато краще розвинений, але який моментами, нажаль змушує відключати свої мізки), а результатом стане падіння всіх норм суспільства, яке чекає – кінець!

Після проголошення Сталіна гасла - «Семья — ячейка общества», відбувся перегляд моралі. Тепер дошлюбний секс, розлучення, аборти, зради – вважалися глибоко аморальними і за які можна було знищити свою карєру, і заплямувати власну репутацію, з якою потім дуже складно жилося. Принцип – «одне життя – одна жінка» та «одне життя – один чоловік» - стали нормою. І в цьому були плюси, бо це зменшувало кількість хворих на венеричні захворювання, і створювало хоч якусь мораль, яка могла б вберегти, як кажуть від «помилок молодості», бо секс - це короткочасне, миттєве задоволення, але від якого можна мати наслідки на довгі роки, а той все подальше життя. І нині так само, хоч вже «ера контрацептивів», і всі ніби так добре «просвітлені» у людській фізіології і сексології, що досі велика кількість венеричних захворювань, небажаних вагітностей, абортів, які призводять до безпліддя у жінок (і вони після того ненавидять всіх чоловіків).

Проте з початком 80-х років в Союзі, починає слабнути стримування «сексуальної революції», яка вже походила з Заходу. Сексуальне життя стало лібералізованим, і погляди на секс, які запровадив Сталін, почали відходити назад. Тема сексу почала розглядатися в книгах, журналах, починаючи від «Пионера» та закінчуючи «Огоньком». Космополітизм (культура Заходу) все більше почав впливати на свідомість радянської молоді. Тепер знову поверталися до «вільних стосунків», сексу до шлюбу, розбещеності, росту числа розлучень, позашлюбних або дошлюбних зачать дитини. Але це все було більш мякіше, аніж в часи Леніна та Коллонтай. А результатом нової та західної «сексуальної революції» в СРСР, а згодом майже всього СНД (яка в порівнянні з радянською – «дитячий сміх», але який з часом, точніше поетапно почав перетворюватися у «крик» дорослої людини) стало:

Зниження народжуваності

Пізні шлюби

Масові розпади родин

Ріст дитячої смертності

Зниження тривалості життя

Криміналізація і деморалізація суспільства

Секс став деромантизованим, комерціалізованим (проституція, порно)

Звичайно в СРСР та в Гітлерівській Німеччині, за порушення сімейних цінностей жорстоко карали, і тому чоловікам доводилося думати головою (а не членом), при виборі партнера (жінки) для життя. І жінки в свою чергу, більш були стриманішими. Тому це давало приріст населення, яке виростало в повноцінній родині, а не величезну кількість дітей-сиріт, які були чиєюсь «помилкою молодості», бо їхні «батьки» в один прекрасний момент думали членом і вагіною (вибачайте за конкретику). І дана практика (мається на увазі остання, яка була в СРСР) у вигляді «сексуальної революції» та дозволеності «вільних стосунків», призвела тільки до негативних наслідків. Нині з демократією і фемінізмом, ми повертаємося у часи СРСР початку 20-х років, але поки що це відбувається, ще більш-менш м’яко.

Західна «сексуальна революція», почала зароджуватися на протязі 60-70 років, 20 століття, тісно переплітаючись з фемінізмом, який і очолив даний рух. Також одним із поштовхів до появи цієї «революції», була поява «ери контрацептивів». Якщо коротко про цей період:

секс ставав уже обговорюваною темою, а не забороненою

ліві сили почали боротися за сексуальну свободу

«традиційні цінності» почали втрачати свій вплив у суспільстві

феміністки виступали за самостійність жінок, за звільнення їх від шлюбу

активно в 70-х роках запрацювала індустрія порнографії, яка дала ще вагоміший поштовх до «сексуальної революції»

розпочався процес легалізації одностатевих шлюбів

гомосексуалізм переставав вважатися хворобою

дискримінація по ознаках сексуальної орієнтації почала засуджуватися (це більш притаманно нашому часу, але процес починався ще тоді).

Якщо «сексуальна революція» в більшовиків почалася з декрету про заборону шлюбу (1917) і завершилася в другій половині 20-х років при Сталіні, коли держава по суті «захлиналася» від стрімкого поширення венеричних хвороб, по суті революція проіснувала десятиліття. То «сексуальна революція» на Заході, яка почала зароджуватися з 60-х років спровокована фемінізмом, порно-індустрією і «ерою контрацептивів», то почала завершуватися в середині 80-х років. Саме через так зване «сексуальне засилля» феміністок, почалася – контрреволюція! Яка виникла через один, але беззаперечний аргумент – СНІД. Ідентичний фінал радянської «секс революції», тільки тоді в загальному це були венеричні хвороби, а конкретніше і поширеніше – це була гонорея. Проблема в тому полягає, що зі СНІД боряться і до сьогодні, і це результат «секс революції» феміністок Заходу. Саме СНІД став аргументом до повернення до традиційного розуміння сексу, тобто, що він має бути тільки у шлюбі і лише з одним партнером. І в цьому також є певна логіка.

Проте сьогодні «сексуальна революція» таки продовжується, хоч деякі вважають, що вона завершилася ще у 80-х роках. Але навпаки, після появи СНІДу, вона ще більш посилилася і перейшла на нові етапи. Нині феміністки, вже не вважають, що шлюб має бути лише один і на все життя. Так само як немає обовязку виходити заміж і одружуватися. Також вони пішли проти церкви, і самі зняли її табу на оральн.. і анальн.. секс. Я розумію, що багатьом жінкам це подобається, але це допустимо тільки з законним чоловіком. Також вони активно агітують проти заборони абортів, що більш згубно впливає на здоровя жінок. Хоча триває «ера контрацептивів», але все одно, вона не допомагає.

Нині феміністки намагаються всупереч природі, психології, фізіології - зрівняти жінку з чоловіком. Вони хочуть, щоб жінки працювали у всіх сферах, як чоловіки. Щоб жінка робила кар’єру, при тому, що більша половина чоловіків мають робочі професії (тобто там, де треба застосовувати фізичну силу), де немає як такої кар’єри. Але феміністки, все одно у всіх чоловіках бачать карєристів, навіть в асенізаторах і вантажниках. І що навіть в них може бути сіра і одноманітна робота, так як у жінки - догляд за дитиною. Але через пропаганду «карєристок» серед жінок, це призводить до того, що тепер жінка не ставить за одну із цілей свого життя, мати власну родину - чоловіка і дітей. Вона хоче обіцяної кар’єри феміністками, які забувають сказати, що навіть серед чоловіків-кар’єристів, не всі є успішними, і не всі виростають від рядових до генералів, від офісних менеджерів до директорів фірм, від юристів до суддів Верховного суду. Але чоловікам родити не потрібно, і якщо вони мають здорову потенцію, то можуть мати дітей в сорок і більше років. А жінкам після 35 років, стає складно родити, тому багато хто з карєристок не мають власних дітей. А чому? Бо припустимо в 21-23 роки завершує бакалаврат-магістратуру, далі починає працювати, аби добитися якихось суттєвих успіхів, потрібно років з десять, тобто десь після 30 років. І то не всі з них стають начальницями. А дітей все одно захоче мати, але коли вже втомиться від тої карєри і надумає, що пора, то доходить висновку, що вже стара, і знайти чоловіка стає складніше. Бо для чого 30-річному чоловіку, 30-річна жінка, коли він може на десять років молодшу знайти. А в жінки так не вийде, бо молодий хлопець, або бідний, або ще не нагулявся, куди йому дитина? А якщо знайде такого, то зазвичай буде як альфонс. Але чоловік це півбіди, а от змогти народити в такому, уже доволі дорослому віці, це вже друга половина біди (але в кожної організм індивідуальний). Тому доволі часто штучно запліднюють. От і виходить, що жінці кар’єристці (успішній чи ні, без різниці!) уже більш в зрілому віці, складніше отримати особисте щастя, тобто чоловіка і дітей. Хоча є приклади (і я з такими стикався), які не страждають фемінізмом, але змогли закінчити університет, знайти роботу, знайти коханого чоловіка, завести дітей і паралельно зробити ту так звану карєру, ще й до того успішну. Але рецепт полягав в тому, що вони не страждали захворюванням під назвою – фемінізм. І вони є щасливими, а не злі на весь світ, бо втратили велику кількість часу на роботу, на якій так нічого не досягли, та й на кінець чоловіка не можуть знайти і завести дітей. І тут я згадую слова Сократа (я не збираюся нікого образити!), в яких є таки правда та істина  – «є три щасливі речі: перша – те що ти людина, а не тварина, друга – те що ти грек, а не варвар, третя – те що ти чоловік, а не жінка». Хоча друге щастя можна замінити на – «те що ти Білий, а не кольоровий».

Але як не крути, проте феміністки зробили свою «чорну справу». Так як фемінізм зародили Білі жінки і поширили його посеред своїх, вони взяли за ціль посягнути на надбання своїх Білих чоловіків, щоб типу покінчити з їхнім всевладдям, і їхньою технологічно розвиненою цивілізацією. Як результат, Біле населення стрімко починає вимирати, після всяких «феміністичних революцій». Так як стрімко падає народжуваність Білих дітей, а Білі жінки ведуть себе більш аморальніше, а саме до шлюбу можуть переспати з величезною кількістю чоловіків, будучи легко доступними. Що в свою чергу, призводить до того, що проституція «вимре» як така, бо нині її представниць багато уже на вулицях, і просто в громадських місцях. Також активно поширюється алкоголізм і наркозалежність. Але найгірше те, що фемінізм «співпрацює» з демократією, та агітує як протест проти всевладдя Білих чоловіків – «лягати» під чорних і арабів (та вони можуть хоч під коня, та хоч під марсіанина лягти), щоб вони без війни, успішно замінили наш Білий чоловічий генофонд! А ті тільки раді! АЛЕ БІЛІ ЖІНКИ ЗАБУЛИ, ЩО ВСІ БЛАГА ЦИВІЛІЗАЦІЇ, ЗРОБЛЕНІ БІЛИМИ ЧОЛОВІКАМИ, А З ЧОРНИМИ І АРАБАМИ ВОНИ ПОВЕРНУТЬСЯ В «ЗЕМЛЯНКИ», І В ПЕРВІСНО-ОБЩИННИЙ ЛАД І СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ ВІДПОВІДНО. І ТЕ ЩО ЯК В ОДНИХ, ТАК І В ДРУГИХ ДОПУСКАЄТЬСЯ НАЯВНІСТЬ КІЛЬКОХ ЖІНОК, А В ОДНИХ НА РІВНІ РЕЛІГІЇ, ЖІНКИ МАЮТЬ ЗАВЖДИ ПІДКОРЯТИСЯ ЧОЛОВІКУ. Як кажуть «за що борешся, на те напорешся». І я нагадаю, що в нас таки «свобода слова і думки», тому є повне право вказувати на систематичний «геноцид Білих», який вчиняє так звана демократична влада.

На кінець хотілося згадати слова, що «послухай жінку та зроби навпаки». Типу якщо просить абсолютної волі, то навпаки, обмеж її, і тоді буде результат. Але нині вже немає, що обмежувати, фемінізм вийшов за рамки розумного, і нас чекає його знищення або знищення нас. Так само «сексуальна революція», яка набирає і набирає все більші оберти, що здається, що скоро ми повернемося в СРСР, так десь з 1917 по 1924 рік, коли на вулиці, у громадському місці, транспорті ми побачимо голих людей. Що займатися відкрито коханням в парку, чи ще в якомусь іншому місці не буде соромним і переслідуваним, а стане взагалі нормою. Коли поняття шлюбу взагалі зникне, і жінки стануть надбанням демократії, де кожен зможе вільно користуватися цим «надбанням». Коли в дітей держава замінить батьків, і вони не будуть знати хто їх зачав і родив. І це суспільство буде йти не до світлого прогресу і розвитку, а до самознищення!

Коментарі

На жаль, це лише конкретно-емоційне базікання, яке не може пояснити суть.
Тому не можеш зрозуміти причинно-наслідкові зв'язки та запропонувати шляхи нормалізації.
Гірше того, ти навіть не здогадуєшся, що за цим стоять суспільно-економічні закономірності.
vova stasyuk 03:51
0
Пане Дмитре! Ви також у своїх працях "базікаєте"! І я в цій статті описав "сексуальну революцію" і її причини та наслідки. Ця інформація підлягає для ознайомлення і розвитку своїх знань про історію і в даному випадку, про її "пікантні сторінки". І я в даній статті, не пропоную конкретну форму вирішення даної проблеми, і не мав на меті! Бо відкрито при теперішній демократії, місцями небезпечно дуже сильно розкривати свого рота і "толкать речь" майже революційного характеру. Все потрібно в міру та головне - на основі ДОКАЗОВОЇ БАЗИ, якої у Вас пане Дмитре немає! Я ж не написав, що я вважаю, що "фемінізм - це зло і крапка! А я наводжу приклад ситуації з історії і відповідно її наслідки, які можуть повторитися в наш час і все! ДОКАЗОВА БАЗА!!! Без доказів, аргументів, фактів, доводити власну думку доволі складно пане Дмитре!
0

Вова, ти описуєш лише поверхню, наслідки перебігу цілком конкретних суспільних закономірностей.
Ти й не здогадуєшся, що цим проявам є свої і конкретні ПРИЧИНИ. На які тільки й можна і треба впливати.
А у вашому, тваринному мисленні міститься лише ПРОТИДІЯ НАСЛІДКАМ. Таке вирішення суспільних проблем породжує тільки конфлікти і саму проблему неминуче загострює. Так всюди і завжди.
У цьому якраз більшовики та плюрало-ліберали ОДНОДУМЦІ. Бо пнуться всім і вся КОМАНДУВАТИ. На основі, звісно ж, персонального нерозуміння причинно-наслідкових зв'язків у всіх суспільних процесах.
А це збагнути без діамату і політекономії неможливо.
Однак воно носіїв мислення тваринного найбільше й бісить.
Бо дуже вже ви не хочете вчитися. І якраз тому, що вас БРЕХЛИВО переконали у вашій же ВИЧЕРПНІЙ мудрості вродженій.
Тому ви радісно і нахабно й УТВЕРДЖУЄТЕ СЕБЕ та свідомо ДУШИТЕ всяку думку ДОКАЗОВУ ОБ'ЄКТИВНО. І цим ще й тішитеся?!
vova stasyuk 12:44
0
Пане Дмитре! Ще раз пояснюю, це стаття "ознайомчого" та "пізнавального" характеру! У ній я не намагався запропонувати конкретну форму боротьби з цим. Я можу написати працю про демократію і засоби та шляхи боротьби з нею! Це не проблема! І запропонувати нові форми діяльності різних сфер життя і щоб вони були більш безпечні і ефективні. АЛЕ ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ, ЩО ДАНА СТАТТЯ "ПІЗНАВАЛЬНОГО" ХАРАКТЕРУ!
Вова, цей твій текст жодною мірою не пізнавальний, і виключно ІЛЮСТРАТИВНИЙ.
Повторюю, це всього лише зовнішнє зображення, ФОРМА певного суспільного негативу.
Але й найменшою мірою не пояснення ПРИЧИН цього негативу.
І такої мазанини є безліч та здавна.
Але саму проблему вони тільки загострюють.
Вчи діамат і політекономію, бо здурієш остаточно.
vova stasyuk 08:20
0
Ще раз пояснюю пане Дмитре! Це стаття пізнавальна та більш історичного характеру! То що, щоб написати статтю про історичну подію, чи просто подію, то потрібно, ще до неї три статті написати аби пояснити чого до цього дійшло? Я ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ СТАТТЯ ПІЗНАВАЛЬНОГО ХАРЕКТЕРУ, А НЕ НАУКОВОГО!!! СУДЯЧИ ПО ВАШІЙ ПРАЦІ, ТО ВИ НЕ ВИВЧИЛИ ДІАМАТ І ПОЛІТЕКОНОМІКУ, ПРОТЕ ІНШИМ ВКАЗУЄТЕ, ЩО ЇМ ПОТРІБНО ВЧИТИ!
0

Вова, конкретизуй, будь ласка, кого саме і чому саме навчили ці твої та подібні писання? Яка й кому від них користь?
Де статистика про це?
Нагадую, подібної мазанини повно в десятках країн вже сотні років, так що не відбріхуйся.
vova stasyuk 14:04
0
А ваша псевдо теорія кого і чому навчила? Яка користь від неї? Мої статті мають переважно пізнавальний характер, де наводяться факти і певні дані. Для прикладу, я в українському інтернеті, не знайшов ніякої інформації, які б з історичними (наголошу історичними) аргументами доводили, що РПЦ московського патріархату - це НЕЗАКОННА ЦЕРКВА! ЩО СПРАВЖНЯ РПЦ І ЇЇ КЕРІВНИЦТВО ПОКИНУЛО РОСІЮ, ЩЕ В 1920 РОЦІ, І ВОНА ПРОЙШЛА ВІД СЕРБІЇ, НІМЕЧЧИНИ І ДО США! ЩО В 30-Х РОКАХ, "СОЮЗ ВОИНСТВУЮЩИХ БЕЗБОЖНИКОВ" ЗНИЩИВ ВСІ ЗАЛИШКИ КОЛИШНЬОЇ РПЦ. ЩО ПАТРІАРХАТ БУВ ЗНИЩЕНИЙ ОСТАТОЧНО В 1925 РОЦІ, І ЩО ПІСЛЯ ВІЙНИ, ПІД ЧАС ЯКОЇ СТАЛІН ВИКОРИСТОВУВАВ ПРАВОСЛАВЯ, ЯК СПОСІБ ПРОПАГАНДИ, СТВОРИВ НОВУ "РАДЯНСЬКУ" ТА "КГБ-ШНУ" ЦЕРКВУ, ЯКА ІСНУЄ ДОНИНІ! І ЯКУ "РПЦ ЗАГРАНИЦЕЙ" (ЗАКОННА РПЦ) У США ТУПО - НЕ ВИЗНАЄ! ДЕ ЦЕ ВСЕ? ДЕ? ДЕ ТА ПРОПАГАНДА В УКРАЇНІ, ЯКА НА ОСНОВІ ЦЬОГО У ВІДПОВІДЬ РОСІЙСЬКІЙ ПРОПАГАНДІ, МАЛА ДАТИ БІЙ? А все правильно, бо при владі в Україні татари, євреї і русские!

І це Ви пане Дмитре, весь час відбріхуєтеся! Бо не можете викласти в повному обсязі своєї праці! То якщо вона, є новизною і має допомогти українцям, тоді НЕ БРЕШІТЬ ПРО НЕЇ І ВИКЛАДІТЬ ЇЇ!
0

Вова і твої однодумці, ну не можна із мисленням тваринним збагнути речі абстрактно-логічні! Бо всяка така спроба приведе вас тільки до свідомої дискредитації наукової новизни та її автора. Що ти радісно й робиш відверто, а твої однодумці - потай. І кому яка користь?!
0

І ще. вова, спробуй хоч для себе знайти відповідь на таке питання.
Чому, наприклад, вища математика потрібна для людства, а діамат і політекономія - ні?
Які про це знаєш докази?
vova stasyuk 17:49
0
Пане Дмитре! У Вас знову загострюється уява! У мене немає ніяких однодумців! Скільки Вам ще треба це писати???

Пане Дмитре! Ну що це за дурні питання? Ви б ще запитали, чому людству потрібна фізика і хімія? Без математики, фізики, хімії, біології не було б ніколи технологічного прориву! І до чого це порівняння Ваше, Ви б ще туди політологію, соціологію і психологію приклеїли!
0

Ось тобі й однодумець - "Національний Солідарист" дриснув з каналізації.
vova stasyuk   16:39
0

Пане Дмитре! Якщо для Вас так званий "лайк" однієї людини, яка поставила над коментом іншої, автоматично перетворюється в - однодумство, то це МАРАЗМ!

І ПАНЕ ДМИТРЕ! ОСОБИСТО ДЛЯ ВАШОЇ УЯВИ, Я ОДИН ЄДИНИЙ, ВСЕ ОДНО ЗАЛИШУСЯ - "АРМІЄЮ ЛІБЕРАЛО-САМОДУРІВ"!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі