Блоги → Перегляд

Геть сатаністку Третьякову з Верховної ради!

Понеділок, 23:39, 29.06.20

Рейтинг
28 0
Переглядів
4498

0
0

tretyakova-galina_origin.jpg

Соросівська сатаністка Третьякова хоче стерілізувати безробітних, людей без вищої освіти і тих хто хоче отримувати соціальну допомогу - щоб вони "не народжували дітей низької якості". Вона хоче позбавити українців трудових і соціальних прав, збирається ліквідувати Пенсійний фонд, забрати майно профспілок і підвищити пенсійний вік.

До обрання  народним депутатом Третьякова очолювала фінансовану Соросом громадську  організацію «Інститут громадянських свобод» - Civil liberties. Керується настановами Сороса, який прагне ввести гомодиктатуру щоб зруйнувати інститут сім'ї і обмежити чисельність населення у світі.

Коментарі

ОЛексію, ти б хоч сам цей її виступ прочитав - він цілком нормальний для людей нормальних.
А от для носіїв мислення тваринного це, може, і подразнення. Бо ви цього неспроможні втямити.
0

То ти відтримуєш Сороса щодо зменьшення кількості населення?
Спливання на поверхню життя у цій каленції ЗЕленого жабуріння дивним чином висвітило неймовірну кількість розумово та психічно дефективних особин серед населення України.

Сама Трет'якова, як виявилося, має дефект зору: бо якби вона мала б здатність якісно бачити себе у дзеркалі, могла б раптом зметикувати, що вона сама і є яскравим взірцем тих самих недороблених, від яких у неї хронічна алергія.

Бо як на мене, якби б таку страшилку висушити та потовкти на порох - вийшло б те саме ідеальне протизаплідне, про яке мріють усі жінки світу.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі