Блоги → Перегляд

​​​​Стратити злочинців ЗЄіБєню не можна помилувати

Субота, 18:09, 01.08.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
1004

0
0

середа Стратити злочинців ЗЄіБєню не можна помилувати 04_13_2020_12_33_pm_Zh8qwI1nomHuNdnmdGso5S8oF23sKMUzEDHhj14u.jpeg Шановні пані, панове! Свого часу Їхня Ясновельможність Гетьман Руси-України Богдан Хмельницький так засудили й покарали злочинців із цих гарячих близькосхідних хлопаків за геноцид русинів у колаборації з ляхами, що ж2 скаржиться й ображається на це ще й досі: Хрестоматія іудеєзнавства. Навчальний посібник  https://zemlj.blogspot.com/2019/09/blog-post.html 


Звідси й розпочався широковідомий гевол, коли злочинці із ж2 чинять злочини проти українців взагалі, а проти людства зокрема, їх за це справедливо засуджують і карають, а вони дивуються й ображаються: тіпа за шо?  Нам усе можна!  Геноцид ще в Біблії описаний, і як ми його робили.  Ви ж на цю книжку молитеся! Ми ж бо того, такі да богообрані! Згадайте організований ними Холокост українського народу, злочин проти людства Голодомор: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/9470003 Ж2стан і досі Голодомор не визнає геноцидом (це опосередковане свідчення їхньої провини). Зате справно продає зброю Кацапстану, а той застосовує її проти нас.


Чи співучасть у колаборації з жовтими росіянами у придушенні нацонально-визвольного Руху опору ОУН-УПА. Цикл однаковий: злочин - покарання - скавчання геноцид - лінчування - гевол... Ось і нині кояться злочини: стагнація енергетики скорочення армії заборона армії воювати здача наших земель окупантам
Бєня так готовий пограбувати всю українську націю, щоб Україна оголосила дефолт.


Виникла загроза конституційному ладу й державному сувернітету України. Національно-визвольна боротьба білих українців проти поневолення гарячими близькосхідними хлопаками продовжується.  Вже дійшло до того, що дружина цього наркоманського близькосхідного препіздентеняти перестала з'являтися на людях і дистанціюється від нього.

У жінок розвинена інтуіція: вона (і не лише вона)  відчуває, що настає цикл покарання. І коли цю шаурму хазяйновиті українці ініціативно й акуратно розвішають на київськиї каштанах це одне, ми б воліли, щоб їх законно розвішали у сонячній і гостинній Гаазі.

Слава Україні!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі