Блоги → Перегляд

Про те, як я натрапив на вакансію інтернет-троля

Середа, 11:48, 19.08.20

Рейтинг
1 0
Переглядів
1413

0
0
У цій статті згадуються

Днями я шукав, де б мені підзаробити в останні тижні серпня. Раніше я не раз на час канікул знаходив непогані вакансії з копірайту та швидко підбирав підхожий варіант. Цього разу мені також майже відразу сподобалась непогана пропозиція на онлайн-біржі:"Шукаємо копірайтерів для масштабного PR-проекту" . Обіцяють заробіток до 100 грн. у день на віддаленці. Звичайно, мене це відразу зацікавило. Надіслав на вказану пошту своє портфоліо. Очевидно, моя кандидатура підійшла, і у відповідь мені прийшло вже завдання.

d82745b2b28a7e7492d17941fa5ce8ed.jpg

Я вперше зіткнувся з подібним. Мені пропонують писати "гострі коментарі" за тезами про те, що Порошенко нібито педофіл і все в такому ж дусі. При цьому мета роботи звучить достатньо офіціозно: "просвіта громадян для запобігання злочинам проти особистості з боку представників влади". Звітність у формі скріншотів, оплата по 6 гривень за коментар.

Я політикою не цікавлюся та розраховував на участь у реальному PR-проекті, а тут така дичина. Я майже відразу написав адміністрації ресурсу скаргу, але пропозиція все ще є актуальною. Виходить, попит є? Дивовижно, що у працедавців є гроші оплачувати подібну дурницю, а народ береться за такий бруд. А потім усі дивуються, що нас завалили політичними фейками.

Спеціально вирішив привернути увагу до цього оголошення та засоромити велику фріланс-біржу за оприлюднення провокаційних вакансій, які крадуть у нормальних людей час на пошук адекватної роботи.

Коментарі

+ Я не фанат Порошенка, але проти підлості і підступних тролів.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.