Блоги → Перегляд

Юдейська анафема Хмельницькому, московитська анафема Мазепі

Неділя, 19:21, 04.10.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
711

0
0
У цій статті згадуються
Юдейська анафема Хмельницькому, московитська анафема Мазепі

Шановні пані, панове!

Окупанти щиро обурюються спробам окупованих звільнитися. Особливо, якщо окупанти жовті азіяти-московити, а окуповані білі європейці-українці. Так виникла незаконно накладена так званою Московською церквою, так звана "анафема" на Їхню Світлість Гетьмана Руси-України Івана Мазепу. Президент України пан Петро Порошенко добився Томосу для України. Так звану незаконну анафему знято. МПЦ ФСБ виявилася самозваною. І скоро її розпустять і заборонять в Україні.

Потенційні окупанти щиро обурюються спробам окупованих звільнитися. Особливо, якщо окупанти гарячі близькосхідні хльопцы, а окуповані білі європейці-українці. Так виникла незаконно накладена в молитвах їхніх ортодоксальних сімей фраза про тих, що "пережили жахливі часи Хмельницького та Гітлера" (цитата із серіалу "Неортодоксальна"). 

Цікаво, що вони не згадують

- ні жорстоку різанину ще під час придушення повстань римлянами

- ні періодичне кровопускання у середньовічній Європі

- ні лютого антисіоніста Сталіна:

Чому Й.Джугашвілі (поганяло Сталін) був лютим антисіоністом?

https://zemlj.blogspot.com/2020/01/blog-post_29.html Ми, Міжнародний аналітичний центр права, маємо гіпотезу, чому вони так істерять при згадці про Їхню Світлість, Гетьмана князівства Руського Богдана Хмельницького: Хрестоматія іудеєзнавства. Навчальний посібник https://zemlj.blogspot.com/2019/09/blog-post.html А тепер гарячі близькосхідні хльопцы, дорвалися до влади в Україні. Спробуйте вгадати з трьох разів: чи бажають вони нам добра, чи ні? На наш погляд, з ними варто вчинити так само, як і з МПЦ ФСБ. Слава Україні!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі