Блоги → Перегляд

Спецслужби звинувачують Авакова у нападах на Саакашвілі

Четвер, 11:14, 15.10.20
У цій статті згадуються

e5e8c584c9b51b508b8426894a309a64.jpg

Незважаючи на те, що напад на Саакашвілі в Афінах багато хто розглядає виключно у зв'язку з майбутніми парламентськими виборами в Грузії, у цього інциденту може бути зовсім інша причина. До того ж за два тижні до подій в Греції, людина нібито із заточкою погрожувала Саакашвілі в київському ресторані Fabius. Цілком можливо, що грузинського політика спеціально та методично залякують. При цьому, ймовірніше, це пов'язано з нашими політичними подіями. Тут і місцеві вибори, що наближуються, і старий конфлікт з Аваковим та скандали навколо реформи щодо надрокористування. Тому справжнім подарунком для внутрішньоукраїнських недоброзичливців Міхо стала саме його поїздка до Греції, де будь-який напад на Саакашвілі можна було б звалити на грузинську діаспору. В принципі, джерела в спецслужбах не приховують, що афінський напад - не що інше, як "попередження та привіт з України" у відповідь на кулуарні спроби грузинського політика прибрати Авакова з посади. Така версія виглядає дуже логічною.

Багато хто сильно помиляється, вважаючи, що ворожнеча між Саакашвілі та Аваковим закінчилася. Просто Міхо явно не має великих ресурсів, щоб відкрито вступати в масштабний конфлікт, проте діє акуратно, поступово розповідаючи правду про главу МВС міжнародним партнерам. Втім, Аваков теж тепер не діє незграбно, а дуже хитро маскує напади та тиск на Саакашвілі під дії божевільних одинаків чи грузинської діаспори в Греції. Хоча невиключно, що чинна грузинська влада могла з Аваковим діяти у цьому разі в змові.

В цілому, для таких, як Арсен Борисович, популіст та правдоруб Саакашвілі - кістка у горлі. Хіба не здається показовим той факт, що після двох "замахів" на себе, Саакашвілі ніяк не зреагував на виділення Авакову 1,9 млрд. гривень з Фонду боротьби з коронавірусом? Хоча буквально днями жорстко пройшовся по проблемах навколо реформи надрокористування та звинуватив керівництво Державної служби геології та надр України в шахрайстві.

Ми продовжуємо спостерігати, як реформаторів та борців з корупцією знову намагаються заткнути, а також не припиняється жорсткий тиск з боку МВС на конкурентів Авакова. Силовики при цьому не цураються використовувати свої зв'язки за кордоном для брудних провокацій, що дискредитують Україну. Мабуть, через те Міхо не поспішає в Грузію, тому що не хоче стати реальною жертвою поліцейського терору. Рано чи пізно ми все одно про все це дізнаємося у подробицях, хоча й так зрозуміло, що Аваков явно не виніс урок з публічного цькування наприкінці травня-на початку червня, коли йому дали останній шанс на виправлення через свавілля з боку МВС.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі