Середа, 21:05, 04.11.20

Рейтинг
25 0
Переглядів
993

0
0
У цій статті згадуються

1759516_900.jpg
ОБСЄ фіксує зростання обстрілів на Донбасі:
від початку бутафорної "тиші" кількість обстрілів з боку агресорів зросла з 48 у серпні до 224 у жовтні.
Російські окупанти 03.11 6 разів гатили по ЗСУ, поранений захисник.
О 17:30 04.11 російські війська двічі відкривали вогонь.
Окупанти на Донбасі збільшують кількість мінувань.
Таран та Зеленський обіцяли скасувати перемир’я "після перших обстрілів бойовиків". Вони збрехали!
Сьогодні ТКГ під проводом зрадника Кравчука (поплічник кума Путіна) узгодила 4 нові "точки розведення сил", тобто – здачу української території.
Здача української землі, суверенітету, капітуляція, відступ ЗСУ та зрада Зеленського триває.
5589628_original.jpg

Коментарі

vova stasyuk   20:57
-1

Ну да пан Клецман! З такими новаторами, як ви, які за 30 років тільки одну працю написали, то нас лише "шалений прогрес" чекає! А ви пан Клецман, чому у коменті не обгрунтовуєте, що саме вам не подобається? Сам "ЗЕ" чи те що вашої новизни не згадали у статті? А що, кожен хто пише тут на сайті свою статтю, має обов'язково згадувати вашу новизну? То чому ви досі у себе на блозі, толком нічого "доказово кращого" не запропонували, а лише "толкаєте" свою теорію про "ліберало-самодурів"?
0

вова, ось ти геррроїчно та патррріотично й радісно обпльовуєш 71-річного (!!!) укрноватора.
Бо прекрасно знаєш, що я не маю навіть теоретичної можливості тобі належно відповісти.
А чому ти перелякано мовчиш про решту десятки тисяч укрноваторів?
То я тобі скажу - бо така вже ти поганюща людина. Виключно за власним бажанням, ніхто тебе до такого не примушує.
vova stasyuk   07:37
-1

Задам вам пан Клецман ідентичне питання! А чому ви перелякано мовчите про решту десятків тисяч укрноваторів? Бо напевно "така вже ви поганюща людина", що лише егоїстично думаєте про себе! Згадуючи лише свою не опубліковану, не визнану і єдину працю, яка типу має без розуміння понять "ресурси" та "технологічний прогрес" покращити всім "украм" економічний добробут! Пан Клецман! Якщо ж ви такий борець за новизну, то чому ви у себе на блозі постійно замовчуєте імена інших новаторів?

І головне! Пан Клецман, ви весь час на кожному кроці згадуєте, що ви "українець без комплексу меншовартості", то чому ж це ви раптово написали ці слова: "Бо прекрасно знаєш, що я не маю навіть теоретичної можливості тобі належно відповісти". Чесно! Таке зізнання мене навіть здивувало, що сам пан Клецман, автор теорії про "ліберало-самодурів" і "укрпридурків" - визнав свою не здатність дати нормальну відповідь про свою новизну! Мені здається, що це писали не ви пан Клецман! Не ви!
vova stasyuk   07:44
-1

Пан Клецман! Ви ще визнали, що мене не виховували "ліберало-самодури", які типу досі мої наставники - як раніше це ви зазначали! Ну тепер точно, як кажуть кацапи я в "недоумении"! Це не ви пан Клецман, все писали, не ви!!!
-3

вова, у тебе прогресуюча манія недоробленого фашика.
Тож тільки моя методика спроможна цей твій стан гарантовано нормалізувати.
Однак ти свідомо проголошуєш цей твій порятунок дурницею і навіть шарлатанством. І цим самим ти автоматично утверджуєш у своєму мозку принципове і категоричне НЕСПРИЙНЯТТЯ НОРМАЛІЗАЦІЇ.
А тому я навіть за бажання не зможу тебе підготувати до життя нормального.
І ніхто інший цього не зможе. Повторюю, бо ти принципово відкидаєш цей єдиний рятівний шлях для твого мозку.
vova stasyuk   22:08
-1

Дуже смішно пан Клецман! І цю "допомогу" мені пропонує особа, яка має всі ознаки "параноїдної шизофренії", які виражаються у возвеличені власної новизни, в умисному замовченні імен інших новаторів, які, як і інші всі живі істоти на планеті прирівнюються до "ліберало-самодурів"! Це вам за таку "теорію" потрібно надавати допомогу!!!

Пан Клецман! Так ви дасте відповідь на моє попереднє питання, а саме: "Якщо ж ви такий борець за новизну, то чому ви у себе на блозі постійно замовчуєте імена інших новаторів?"

Хоча я впевнений, що мені пише не пан Клецман, бо я пам'ятаю манеру і стиль написання коментів цього пана! Я не знаю хто там відписує за Клецмана, але - де пан Клецман? Як він казав: "шановний анонім дайте відповідь!"
-1

вова, хто займається суспільнокорисною працею, то вони просто не мають часу на якісь сторонні примхи та бзіки.
А їхто базікає, що заманеться, то той, очевидно, від суспільноклорисної праці далекий навіть теоретично.
vova stasyuk   12:23
-1

Це ви дали особисто про себе такий висновок? Хоча можна погодитися з таким висновком пан Клецман, бо за 30 років спромогтися своїм "нещасним інтєлєктом" вирегати, лише одну працю, яка є неопублікованою та ще й не визнаною ніким, то самокритика - це похвально з вашого боку! Тому згадайте свій результат, і задайте собі питання, чим ви наш любий "науковець" останні 30 років займалися? І чи точно, то була "суспільно-корисна праця"???
vova stasyuk   12:29
-1

Опублікуйте нарешті свою новизну та захистіть її, якщо ви вважаєте себе науковцем! А то лишатися "да.н.м" з комплексом не визнаного генія у світі науки, якось це галімо та не поважаючи себе особисто - пане Клецман! А ви типу хоч і зазначає себе без комплексу меншовартості, але він у вас є таки! І у всьому винна ваша не опублікована і не захищена праця!
вова, вкотре тебе ПРОШУ: навчися хоч трохи мислення абстрактно-логічного. Бо тільки тоді з тобою можна буде спілкуватися на суспільну тематику.
vova stasyuk   09:15
-1

З вами взагалі неможливо спілкуватися! Дайте відповідь на моє попереднє питання, а саме - "Якщо ж ви такий борець за новизну, то чому ви у себе на блозі постійно замовчуєте імена інших новаторів?"

У вас напевно відсутнє "абстрактно-логічне мислення", бо ви б розуміли, що без публікації та наукового захисту своєї праці неможливо себе вважати науковцем і свою працю науковою!

З вами говорити на суспільну тематику? Це хіба що після того, як індивід "бояришнік" вип'є! Бо на тверезу голову вашу оту "тєорію про ліберало-самодурів" викладену на вашому ж блозі - неможливо взагалі сприймати! Бо ти читаєш, "гнівні тексти" ображеного на весь світ псевдо або "недонауковця" адресовані всьому суспільству. Де там яка-небудь науковість, коли там весь час пишеться про "ліберало-самодурів" і "укрпридурків"??? Дайте відповідь пане Клецман!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі