Блоги → Перегляд

Голосування

Четвер, 21:21, 19.11.20

Рейтинг
7 0
Переглядів
236

0
0

Шановні користувачі politiko.ua!

Останнім часом politiko.ua почало перетворюватися на порохоботіко.юа! Кожен день у прямому ефірі викидується по кілька статей пана Леусенко. Який веде активну пропаганду певного політика, на контраргументи на його статті від інших користувачів відповіді не дає та видаляє коментарі (це його особиста справа). Я вважаю, що це не повага до інших. Таке враження, що в прямому ефірі можуть бути тільки виключно його статті, а інші, типу хай звідси забираються. Я вважаю, що має бути як колись у Веймарській республіці, коли уряд робив баланс між демократами, комуністами та націонал-соціалістами. І була відповідно здорова конкуренція. Так само і тут (прямий ефір) має бути баланс між порохоботами, зеленими, опозиціонерами та іншими! МАЄ БУТИ ЧЕСНА, РІВНА ТА ДИСКУСІЙНА ПОЛІТИКО-ІДЕЙНА БОРОТЬБА! А НЕ ЛИШЕ ЗАСИЛЛЯ ПОРОХОБОТІВ!

Я не збираюся більше писати коментарі під статтями Леусенка і щось йому доводити (хоча мене він ще відніс у чорний список), тому я думаю, що правильніше буде, коли це питання обговорить громада politiko.ua. Тому пропоную вам взяти участь в голосуванні та мати можливість залишити коментар і відповідно висловити свою думку! У нас типу демократія і свобода слова та думки. Тому хай вельмишановні адміністратори спостерігають за результатами голосування та обговорення, щодо питання про засилля статей пана Леусенка в прямому ефірі.

Посилання на голосування:

https://politiko.ua/poll2777

 

Коментарі

Що, тиша ?
vova stasyuk   12:48
+3

Да! Всі мовчать, як риба об лід! Типу всіх все влаштовує! Я за рік не настрочив стільки статей, скільки статей Леусенко за тиждень-другий в прямому ефірі має! Якщо так, то хай адміни викидають прейскурант, бо мені вже цікаво скільки треба платити в день, щоб дві-три (як мінімум) твої статті викидали в прямий ефір. Бо я не вірю, що його статті пачками просто так викидають в ефір! Або Леусенко став тут адміном, то тоді лишається тільки звідси "уєбайтен"! Бо терпіти оце порохоботівське засилля, не нормально!
+2

Не настрочив, бо не мав такого стимулу як Лусенко, він займається цим професійно, я, як і Ви, очевидно, заробляємо на хліб насущний іншим способом.
У березні 2018 роцу, за рік до президентських виборів Порошенко, взявши приклад з свого колеги що сформував фабрику "Ольгінських тролів" http://cyclowiki.org/wiki/Ольгинские_тролли заснував фабрику порохоботів
https://politiko.ua/blogpost149526
https://politiko.ua/blogpost149534
https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/33137/user_id/10530.phtml
Завдяки тиражуванню очевидних фейків і агресивній поведінці в соціальних мережах порохоботи посприяли нищівніц поразці свого годувальника на останніх президентських виборах.
vova stasyuk   18:42
+2

Тролі всюди є, і в США, і в ЄС, але я розумію, коли цим займаються студенти, яким тупо треба підробіток, от і займаються ботством. До речі кілька місяців тому, тут на politiko, хтось викидав інфу про пропозицію роботи в неті (цій людині пропонували), треба було відстоювати честь "ЗЕ", і звинувачувати Пороха. Я чесно не пам'ятаю хто це викидав. Але пройшов час, і тут пан Леусенко став ботом Пороха і відстоює його честь. Особливо, коли пише, що Порох дуже грамотний політик. Я не розумію, куди дивляться адміни. Уже всі хто тут сидить, добре зрозуміли, що у Леусенко Порох-золотий, а ЗЕ-лайно. Якщо і далі буде таке засилля порохоботства Леусенка, то звідси підуть останні нормальні люди, тобто ті хто не є ботом-агітатором!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.