Блоги → Перегляд

Театр одного актора, або якого "хлопця" обі@али.

П'ятниця, 11:34, 20.11.20

Рейтинг
5 0
Переглядів
227

0
0

Останнім часом рідко дописую на політіко, так, іноді заходжу бо не цікаво, немає з ким предметно подискутувати, обмінятися думками, та і вибори позаду. Колись був Дніпровець, Скороходов, Крук, Василь, Збережан, Март, Бородатий, а тепер як не Глюк  то Лусенко, дві крайнощі з якими не цікаво бо достатньо глянути на заголовки і все стає зрозумілим. Глюка на щастя десь трафило, стало трохи легше дихати, але з"явився інший суб"єкт (очевидно з правами модератора) котрий масово продукує безпредметні дописи заповнюючи собою весь простір (гонорари на фабриці порохоботів напевно одержує за кількість і тому забив на зміст, головне Зелі клізму вставити ). 

 Лусенко колись був не поганим журналістом писав цікаві статті, але легке бабло зробило з "акулою пера"  злий жарт і опустило його до рівня базарної пліткарки (суджу по його дописах тут на політіко),  модераторство також не пішло йому на користь бо почав видаляти неприємні коментарі що підривають його авторитет. До прикладу:

Де ти віслюк Османський" при 2 дизлайках - 0 коментарів;

"Питання до військових" при 3 дизлайках - 0 коментарів;

"Недієздатні" при 9 дизлайках - 1 коментар.

Прикро бо це робиться з мовчазної згоди адміністрації сайту що наводить на думку про продаж ресурсу "шоколадному баризі".

PS. Допис тестовий.

 

Коментарі

Ди диви, не видалили.
vova stasyuk   02:40
+2

Леусенко спочатку не видаляв коменти. Поживем побачим!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі