Субота, 02:53, 21.11.20

Рейтинг
180 0
Переглядів
2803

0
0
У цій статті згадуються

 

«Вибори президента США 2020: Громадянська війна в умі»

або

«Чому перемога Байдена – це кінець могутності США, а перемога Трампа – це початок нової громадянської війни»

Сполучені Штати Америки нині є однією з великих та могутніх держав світу, яку ще вважають панівною на планеті та яка диктує свої умови. Статус єдиної наддержави на планеті, Сполучені Штати отримали після розвалу СРСР в 1991 році і відповідно після закінчення «Холодної війни». Через свій політичний вплив на весь світ та свою головну світову валюту – долар, США має вплив майже на всі держави. Тому вся планета – союзники та вороги, з великою та сконцентрованою увагою спостерігають завжди за виборами президента США. Бо саме президент США визначає головні напрями політики цієї наддержави у світі. Хоча насправді президент – це головне обличчя країни, яке представляє в першу чергу інтереси народу, Конгресу та масонів. Тобто він виконує представницьку функцію інтересів власної держави. Але психіка людини завжди сприймає втілення всієї держави, лише в одній людині, яка типу безпосередньо керує нею та проявляє всі інтереси власного народу. Тому коли ми чуємо назви країн як Німеччина, Велика Британія, Франція, Росія, США, зазвичай у нас першочергова асоціація з такими іменами як Ангела Меркель, Борис Джонсон, Емманюель Макрон, Володимир Путін та Дональд Трамп. А так як США це передова країна у світі, наша свідомість віддає належне місце такій персоні як президент США. Тому наша увага була як раніше, так і нині, прикута саме до президентських виборів у США.

Цього року на чинних виборах (3 листопада) зійшлися два головних кандидати, а саме чинний президент США – Дональд Трамп і його опонент Джозеф Байден. І у цій боротьбі згідно чинних результатів - демократ Байден перемагає республіканця Трампа. Хоча чинний глава спочатку взагалі не визнавав результати і зазначав, що саме він переміг, але на його думку демократи сфальсифікували результати голосування. Тому Дональду Трампу довелося подавати позови у суди, щодо фальсифікації, але їх одні за одними відхиляли. Проте чинний глава все ж таки визнав результати президентських виборів, але як сфальсифіковані! Головним чинником фальсифікації на думку Трампа є масове "поштове голосування". Через коронавірус ним скористалися понад 100 мільйонів американців, тому відповідно бюлетені рахували довше. Республіканці критикують поштове голосування, особливо через підозріле волевиявлення, як наприклад мешканців Пенсильванії, де у «живому голосуванні» (на дільницях) за Трампа віддали 600 тисяч голосів, але коли комісія підрахувала "поштові бюлетені", то виявилося, що там 78% голосів було вже за Байдена! Бо станом на 4 листопада, чинний президент вигравав у 6 ключових штатах. Сам Трамп про це зазначав на своїх сторінках у соц мережах (зазвичай Twitter): «Минулої ночі я вигравав, часто з великим відривом у багатьох ключових штатах, де майже в усіх випадках керують демократи. Потім один за одним вони почали магічно щезати, щойно скинули загадкові бюлетені» – заявив Трамп. Також Дональд Трамп закликав своїх виборців голосувати особисто, бо на його думку, поштове голосування мало стати - "обманом, якого ви ще не бачили" – зазначав президент. А гаслом прихильників Трампа стала фраза: «Вибори сфальсифіковані, а у президента вкрали перемогу». Далі після звинувачень у фальсифікації «поштового голосування», звинуваченням почала підлягати електронна система підрахунку голосів «Dominion». Дональд Трамп заявив, що адміністратори «Dominion» - «стерли» з системи 941 тисячу голосів за президента, а ще 221 тисячу – зарахували Джо Байдену. І що в цьому винні "ліві радикали", які контролювали систему.

6 листопада адвокат Трампа - Рудольф Джуліані, де-факто оголосив «війну» Байдену. Він зібрав прес-конференцію у Філадельфії, де зазначив, що: «від 50 до 60 спостерігачів-республіканців готові свідчити у суді, що їм не дали стежити за виборами». І що демократи, саме так змогли фальсифікувати процес, тобто «вкидали бюлетені пачками». І саме так Байдену "наголосували" перемогу. Далі вхід пішли позови в суд, щодо фальсифікації. Суди Пенсильванії отримали 7 скарг. Місцями республіканці вимагали зупинити підрахунок, а десь взагалі не визнавати вибори. У Неваді команда Трампа заявляла: «що тут проголосувало 10 тисяч "мертвих душ", виборців, які насправді давно померли». Тому оточення Трампа намагалося через суди довести, що "поштові бюлетені" масово фальсифікували демократи.

Проте, станом на 17 листопада 2020 року, Джозеф Байден здобув перемогу у 24 штатах і столиці (Вашингтон), які дають йому 290 голосів виборників. Результат вийшов рекордним, тому що за політика проголосували 78 мільйонів американців, а це більше, аніж тих людей, що у 2012 році проголосували за Барака Обаму. А Дональд Трамп має підтримку 232 виборників. Проте згідно підрахунків Дональда Трампа, виграв вибори він, та ще й з великим відривом, але їх  "сфальсифікували". Тому результатів президент не визнає і вимагає перерахунку. Також Дональд Трамп продовжує зазначати на своїй сторінці у «Twitter»: «Я ВИГРАВ ВИБОРИ». Через це «Білий Дім», досі не ділиться з Джозефом Байденом щоденними брифінгами розвідувальних служб про ситуацію у світі, загрози і перебіг епідемії COVID-19, так як попередні президенти вводили наступників у курс справ.

Перемогу Байдена не визнає, не лише Трамп і його команда, а й держсекретар Майк Помпео, який зазначає про перехід до другого терміну Трампа. У свою чергу - Управління загальних служб США не визнає підсумку виборів, блокуючи перехід влади до Байдена. А сам президент вже встиг змінити голову Пентагону, оголосити тендер на видобуток нафти у заповідній зоні Аляски, хоче вивести війська з Афганістану та намагався ввести нові санкції проти Ірану. А от суспільство в США традиційно поділилося на два блоки, а дуже розумні почали готуватися до так званої «Громадянської війни». Тому до виборів світ облетіли кадри, як власники магазинів у Вашингтоні чи Чикаго барикадують входи і забивають вікна фанерою, щоб їхні заклади не зруйнували під час "вуличних боїв" прихильників і опонентів Трампа. У свою чергу прихильники чинного президента  вийшли на вулиці. А 14 листопада вони провели у Вашингтоні багатотисячний марш "Зробимо Америку знову великою". Більшість мітингарів поводилися мирно, хоча їхні опоненти зазначають, що почули про себе чимало образ. Лише одна група радикалів, під вечір побилася з такою ж войовничою командою опонентів президента. Проте вашингтонська поліція швидко зупинила обидві "армії". Також «Трампісти» влаштували серію мітингів у різних штатах під гаслом "Зупиніть крадіжку", тобто крадіжку перемоги Дональда Трампа. Але вони діяли мирно, не вчиняли безладів та погромів, на відмінну від тих чорних, які були під час протестів після вбивства Джорджа Флойда (чорного). Тому у США нині більш словесна та демонстраційна "друга громадянська війна", яку перед виборами доволі боялися політичні експерти. А прихильники Джозефа Байдена, уже святкують перемогу свого лідера. Дізнавшись результати, прихильники Байдена у Нью-Йорку, Філадельфії, Вашингтоні та в інших великих містах, влаштували "вуличні гуляння", яких не було від старту пандемії COVID-19 (і це коли типу епідемія і потрібно дотримуватися карантину, але більшість з них це були кольорові американці). «Байденці» активно гуляли, раділи і пили шампанське перед Білим Домом.

Якщо відійти від емоцій і подивитися на дану ситуацію з президентськими виборами в США, більш з юридичної точки зору, то більшість правових експертів вважають, що прямих доказів фальсифікування результатів виборів у команди Трампа поки немає, але є сумніви у поштовому голосуванні. І звичайно є безліч непідтверджених заяв Трампа та свідків. Більшість американських юристів зазначають щодо доказів Трампа, що це не той рівень доказів для справи, де йдеться про результат виборів. І що ці судові позови торкаються формальностей та стосуються дрібних порушень, і що нема нічого такого, що могло б якось вкрасти перемогу Трампа серед виборників. За даними газети «New York Times», посадовці у 45 штатах стверджують, що серйозних порушень не було. Тому за таких умов Верховний Суд США, де більшість висуванців Республіканської партії, навряд чи допоможе команді Трампа без доказів.

Дональд Трамп ще напевно вірить у свою перемогу, шляхом доведення фальсифікації результатів. Трамп хоче показати, що у нього викрадають перемогу, щоб зберегти свою політичну карєру та дати реванш Байдену, на наступних виборах президента у 2024 році. Проте за агітацію та свою пропаганду на протязі цих чотирьох років (якщо зараз Байдена офіційно оголосять президентом і Трамп захоче піти на вибори через чотири роки) він заплатить велику цінну. Чинний президент уже натякав, що у 2024 знову балотуватиметься у президенти(а це по суті майже визнання власної поразки на цих виборах), якщо його зараз таки виставлять з Білого Дому.

Якщо говорити за Україну, то Джозеф Байден доволі часто згадує Україну і приділяє їй значну увагу в міжнародній політиці США. Байден ще раніше обговорював «українську тему» з лідерами Великої Британії та Франції. Тому вразі його остаточної та офіційно оголошеної Конгресом перемоги, він уже, як глава Сполучених Штатів, активно займатиметься тим же «українським питанням» у своїй міжнародній політиці. Проте офіційно нового президента США оберуть лише 6 січня 2021 року, коли Конгрес затвердить результати виборів! Хоча елітні американські медіа, як Fox News, CNN, Associated Press і Politico впевнено стверджують, що демократ Байден таки обійшов у президентській гонці республіканця Трампа.

P.S.

Тепер після вище викладеної інформації про президентські вибори 2020 у США, я можу висловити власну думку щодо цієї події. Звичайно комусь можливо це не сподобається, але для того я і є автором, щоб зі мною хтось погоджувався, а хтось засуджував. Проте я все ж таки «вставлю свої 5 копійок». Стосовно персони, яка має очолювати США, то я вважаю, що це має бути Дональд Трамп! Чому? Поясню! Ще напередодні виборів президента США, осінню 2016 року, Трамп зробив гаслом своєї передвиборчої агітації гасло – «Зробимо Америку знову великою!». Звичайно це гасло він не придумав, а автором насправді є Рональд Рейган, який створив його під час передвиборчої агітації. В результаті Рейган став 40-м президентом США (1981-1989, мав два строки). Згодом це гасло використовував також у передвиборчій агітації Білл Клінтон (42-й президент США – 1993-2001, також мав два строки). Проте з 2016 року це гасло стало «расистським», через його використання Трампом. Насправді Трамп не те що хотів повернути, якусь там колишню могутність, а хотів її зберегти на фоні засилля еміграції кольорових у США. Трамп розумів, що Сполучені Штати стали наддержавою саме завдячуючи американцям британського та німецького походження (сам має німецьке коріння!), і що саме вони зробили цю країну технологічно розвиненою та прогресивною. Проте через збільшення кольорових в країні та розширення їхніх прав демократами, вони почали зазіхати на добро Білих, натомість насправді нічого кращого не можуть створити та винайти. Тому Трамп 25 січня 2017 року підписав наказ про охорону кордону з Мексикою, щоб зупинити звідти нелегальний потік кольорових емігрантів з Латинської Америки. І відповідно почав зводити славнозвісну «стіну» з Мексикою. Даний наказ передбачав депортацію нелегалів, які мали кримінальне минуле. А 5 березня 2017 року підписав указ про заборону в’їзду у країну громадянам Сирії, Ірана, Судана, Лівії, Сомалі та Ємена, тобто потенційним терористам Ісламської держави та колишнім «сомалійським» піратам. Також Дональд Великий (190 см – ріст) скоротив квоти на прийом біженців: 2016 (85 тисяч), 2018 (45 тисяч), 2019 (30 тисяч), у 2021 році планується прийом 15 тисяч біженців.

Проте такі демократи як Джозеф Байден, звинувачують Трампа у расизмі та неповазі до американських цінностей. І те що він перешкоджає об’єднанню сімей емігрантів (від кума до «п’ятнадцятиюрідного» брата та сестри), типу Америка «резинова» - розтягнемо як треба! Хіба що «розтягнуть» США на всю планету (типу армія США окупує всю планету). Також Трамп зробив ряд антиісламських заяв, стосовно реєстрації всіх американських мусульман та заборони вїзду іншим мусульманам в США. Дональд Великий закликав три великі американські автоконцерни – Ford, General Motors, Fiat Chrysler Automobiles розширювати виробництво в Штатах, а не закордоном. Підписав указ – «Купляй американське, наймай американців», і відповідно даний указ був спрямований на підтримку американських робітників та товарів. Також на стимулювання виробництва у середині країни. Будучи за освітою економістом, Трамп підписав ряд указів про реформування фінансової системи Штатів. Він поставив за ціль – стимулювання росту економіки країни. Трамп намагався робити все на благо Білих, які побудували США, бо він розуміє, що ті кольорові, які живуть в себе у безладі та кримінальному хаосі, припхавшись у Штати, те саме посіють, що й в себе вдома, тобто хаос. Також своєю чисельністю (особливо латиноси) несуть загрозу для цілісності США, бо такі південні штати, як Техас (латиноамериканські), почнуть будувати «Велику Мексику» на півдні країни та й з часом взагалі проголосять латиноамериканські народні республіки. Емігранти з Африки та Близького Сходу, як і латиноси, несуть загрозу для інтелектуального та економічного потенціалу. А останні (араби) несуть терористичну загрозу для суспільства своєю смертельно-фанатичною релігією. Тому при демократах, які виступають за толерантне відношення до емігрантів з кримінальним та терористичним минулим, розпад США – це питання часу.

Такі країни, як Росія і Китай, особливо останні дуже зацікавленні у тому, щоб США розпалися або назавжди втратили свій економічний та технологічний потенціал під навалою кольорових емігрантів, які чинною єврейською демократією ставляться вище Білих, а самі Білі мають бути знищенні або асимільовані ними. Тому не дивно, що останнім часом у США, демократія подає Білим жінкам їхній ідеал чоловіка у вигляді кольорового: чорного, жовтого або араба. А через промивання мізків, нажаль Білі жінки, чи то не усвідомлюють, чи то забули, що майже всі блага сучасної цивілізації створили Білі чоловіки! А контакти Білих жінок з кольоровими (особливо з чорними та арабами) призводить до масового виродження в загальному Білої цивілізації, яка зі своїм знищенням забере за собою всі надбання. Жовті стануть лідерами по інтелекту, а кольорових очолять євреї, які готуватимуться до «Жовтої загрози».

З подальшим збільшенням кольорових в США, Білим кандидатам не буде сенсу пхатися в президенти «не вилизавши анусу» кольоровому електорату, який впевненими кроками перетворюватиме цю країну на державу третього світу. Бо як інтелектуально відсталі на генному рівні (чорні зупинилися прогресувати в добу Неоліту, а араби в Середньовіччі) можуть нести якийсь прогрес в США? А ніякий, а лише регрес! Тому демократ Байден і взагалі всі подальші президенти демократи, будуть впевнено вести США в небуття. Перемога республіканця Трампа для США означало б Громадянську війну, між свідомими Білими та кольоровими за місце та панування у США. Тому не дивно, чому власники ресторанів, кафе, банків та інших громадських приміщень зашивали фанерою вікна та стіни. Вони готувалися до бунту кольорових, як в червні цього року, коли чорні повстали через вбивство їхнього - Білим полісменом (коли чорні вбивають Білого, то єврейська демократія мовчить!). Чорні нічого за своє існування не придумали, не створили, тому вони не знають яка цінна цих досягнень Білої людини, тому знищують все підряд, не думаючи, що його треба буде все відновлювати. Але на те вони і є чорні, щоб не думати про це.

Я вважаю, що Дональд Трамп – це був справжній американський президент, який думав у першу чергу про внутрішній, а тоді вже про зовнішній добробут США. Який хотів вберегти цю країну від небезпечних кольорових емігрантів, повернути Білим їхню владу та просто зберегти першість Штатів у світі та їхнє панування на планеті. Проте більшість в США думають, що демократія – це правильний шлях, проте вона крім гарантії рівних прав, більше нічого не може дати. Бо ні один демократичний режим в світі та за всю історію людства, ніколи не досягав економічної та інтелектуальної першості серед інших режимів, зазвичай ті ж інші режими поглинали той демократичний режим!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі