Блоги → Перегляд

СБУ інсценувала затримання радикалів в Закарпатті?

Вівторок, 10:14, 08.12.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
1621

0
0
У цій статті згадуються

ra13558433c4db466d6.jpg

Як би не хотілося цього визнавати, але Зеленський кожного дня все більш випускає ситуацію на Закарпатті з-під контролю. Стандартні виправдання про іноземне втручання вже не можуть скасувати той факт, що останні події в регіоні опинилися під пильною увагою ОБСЄ та спровокували МЗС Угорщини на нові обіцянки заблокувати засідання Ради Україна-НАТО.

При цьому чергові обшуки СБУ в офісах угорських організацій Закарпаття та підготовка обласною прокуратурою підозри Ласло Брензовичу демонструють гарячкову суєту місцевих силовиків, яким надали розпорядження залякати угорську громаду після успіхів її представників на виборах. Екс-губернатор Закарпаття Генадій Москаль впевнений, що партія "Слуга народу" просто не змогла вчасно домовитися з угорцями щодо коаліції та тепер банально їх пресує . За його словами, міжнаціональних загострень в регіоні можна було б усунути завдяки правильному підходу та прямим переговорам з угорським керівництвом.

Проте гірше за все те, що неадекватна реакція силовиків, зокрема з приводу співання національної угорської молитви депутатами Сюртівської сільської ради, спровокувала ксенофобські витівки з боку націоналістів. Спочатку з'явилось скандальне відео з погрозами розправи угорцям від нібито активіста "Правого сектору", а 4 грудня угорські організації отримали вже електронні погрози . В повідомленнях від угорців вимагають покинути українську землю протягом 7 днів, інакше їх "потруять, як щурів".

Тільки після таких обурливих випадків радикалів силовики начебто згадали про захист прав національних меншин та Ігор Клименко анонсував з цього приводу два кримінальних провадження . Але на жаль, натомість подібного та об'єктивного розслідування СБУ випередило свої колег та знов відзначилося сумбурними діями. Співробітники спецслужб поділилися в телеграмі подробицями затримання у Береговому угруповань радикалів, що запланували отруїти місцевий водопровід ціанідом калію .

Подібна показуха на тлі відсутності офіційної інформації викликає серйозні сумніви.

ra2.jpg

Судячи з усього, влада замість дуже необхідної зараз дипломатичної роботи та стабілізації обстановки в регіоні вирішили зайнятися інсценованими затриманнями, які зовсім не гарантують, що угорці можуть почувати себе безпечно в регіоні.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі