Вівторок, 09:33, 15.12.20

Рейтинг
16 3
Переглядів
827

0
0

У Зеленського знов пропонують агресорам 4 дільниці для так званого «розведення», а насправді – капітуляцію наших військ перед ворогом.
Це не червоні лінії, га? Ну, та лана. Згадаємо, коли танки під Києвом побачимо, а головнокомандувач в той час їстиме мацу у Хайфі.
Всі ж в очікуванні новорічного олів’є…
5626489_original.jpg

А пам’ятаєте, як ці бовдури усталі ат вайни і пішли голосувати за клоуна замість гетьмана?
Цікаво, а тепер кловани нє усталі ат Ковіда? Вже не смішно?
Нехай лікуються в цирку чи Кварталі, навіщо їм лікарі, адже так не прикольно.
fb25c5108f1ad01195b9e59ed8306d90.jpg

5626965_original.jpg

Йолопе Камельчук! Тебе зачекались сотні тисяч померлих від неіснуючої хвороби на тому світі. Не підведи їх!
І прихопи із собою решту зелених слуг та головного буратіна.
5626655_original.jpg

Коментарі

Коменти якогось троля «Олексій Левченко» видалені за флуд*.
* Флуд — марнослів'я, повідомлення в інтернет-форумах, яке не несе інформації по темі в цілях відволікання уваги від головного посту. Такі прийоми часто використовують кремлеботи та ольгінські тролі.
vova stasyuk 11:16
-2
Леусенко! Продовжуємо видаляти мої коменти! Я все одно бажаю такому порохоботу, як ви поїхати туди, де я був в 2014 році - в добробаті на Донбасі, боронячи Україну. Бо тільки тоді до типічного туп.р.лого порохобота, дійде, що порох і зе - два єврея - здали і здають Донбас. Тільки дуже смішно це виглядає, коли пан Леусенко доводить, що ці два єврея воюють між собою! Леусенко, а ти таки моральний у...! Видаляєш коментарі, де твого сраного ПО звинувачують у зраді і що він здав Донбас. Те що він в 2014 році не дав авіації в поміч хлопцям у добробатах, щоб розбити остаточно ту шва.ь. А як хлопці, які стали інвалідами, і купляли за свій і волонтерів рахунок собі протези. Як прифронтове начальство приписувало досягнення добровольців собі в 2014 році. Як тилові криси у воєнкоматах, поробили собі посвідчення учасників бойових дій, а для справжніх - добровольців, виставили прейскурант. І це все при ПОРОХУ було. Леусенко! Якби твій син потрапив у подібну ситуацію, або ти, то ти так за пороха тут не смердів! Але в тебе немає ні совісті, ні гідності! Тому я бажаю вам від щирого серця пережити все те саме, що й я та багато інших українських молодих хлопців та чоловіків в 2014 році! А щоб вас...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі