Блоги → Перегляд

Адвокати Януковича заявляють про зрив прокурорами засідання з обрання запобіжного заходу

Вівторок, 15:08, 22.12.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
324

0
0
У цій статті згадуються

Захист екс-президента України Віктора Януковича повідомляє про перенесення судового засідання щодо обрання запобіжного заходу Януковичу у "справі Майдану" через заяви прокурорів про роз'яснення рішення апеляційного суду.


"Призначене на сьогодні чергове судове засідання у цій справі зірвано у зв'язку з подачею прокурорами Офісу генерального прокурора заяв про роз'яснення рішення апеляційного суду, яким заочний арешт Віктора Януковича було скасовано", - написав адвокат Януковича Віталій Сердюк на сторінці у Facebook у вівторок.


При цьому він висловив переконання, що такі дії Офісу генпрокурора пов'язані з тим, що на минулому засіданні суду були витребувані докази міжнародного розшуку Януковича, а таких, як стверджує адвокат, у прокуратури немає.


"Інтерпол відмовив українським правоохоронцям у розшуку Януковича ще у 2015 році, пославшись при цьому на політичні мотиви його переслідування", - наголосив адвокат.


Як повідомлялося, на минулому засіданні суду щодо обрання запобіжного заходу Януковичу у "справі Майдану" було ухвалено рішення про витребування низки документів, що юридично підтверджують міжнародний розшук Януковича.


Основним предметом обговорення по суті клопотання була юридична обґрунтованість міжнародного розшуку Януковича. Прокурори наполягали на тому, що екс-президент перебуває в розшуку, адвокати парирували, що канали Інтерполу Януковича не розшукують.


Саме цей момент - відсутність юридичного підтвердження факту розшуку Януковича каналами Інтерполу - став аргументом для скасування раніше Київським апеляційним судом заочного арешту Януковича та направлення клопотання про обрання запобіжного заходу на повторний розгляд до суду першої інстанції.


Раніше апеляційний суд скасував заочний арешт Януковича та направив клопотання про обрання запобіжного заходу до суду першої інстанції для повторного розгляду.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі