Блоги → Перегляд
Мітки Діалоги

УЧИТЕЛЬ І УЧЕНЬ

Понеділок, 21:58, 04.01.21

Рейтинг
8 0
Переглядів
493

0
0

ДІАЛОГИ

457

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, якось незрозуміло, навіщо Бог допускає, щоб на світ народжувалися демонічні натури?

УЧИТЕЛЬ. Живі істоти постійно народжуються, вмирають і знову народжуються, щоб засвоїти ще один життєвий урок та знову спробувати у новому житті розпочати власне духовне удосконалення. Таким чином, кожній ще не зовсім зіпсованій душі дається шанс на виправлення своїх попередніх помилок. У цьому випадку дуже багато залежить від батьків.

458

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, чи вважається гріхом стріляти по ворогу зі зброї?

УЧИТЕЛЬ. Для воїна стріляти зі зброї по ворогу вважається трансцендентальною дією, тобто дією не гріховною, а ухилення від виконання подібних обов’язків має демонічну природу.

459

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, поясніть, що означає зовнішня і внутрішня чистота?

УЧИТЕЛЬ. Людина повинна дуже ретельно слідкувати за чистотою свого тіла: митися, чистити зуби, бритися, міняти білизну, чистити одяг, взуття і т.д.; щодо внутрішньої чистоти, то для її підтримки потрібно завжди повторювати молитву: «Слава Всевишньому Господу, слава Всевишньому Господу – алілуя-лілуя, амінь!» Демони не люблять ці прості правила зовнішньої і внутрішньої чистоти та не дотримуються їх.

460

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, з кожним роком набирає популярності теорія емансипації жінок, що говориться про це у Священних Писаннях?

УЧИТЕЛЬ.  Там написано ясно, що жінкам не можна давати свободу. Це не означає, що жінки повинні перебувати у становищі рабинь. Просто до них слід відноситися, як до дітей. Дітям не дають повну свободу, але це не означає, що до них відносяться, як до рабів. У нинішній час невіруючі нехтують цими принципами і вважають, що жінкам необхідно предоставити свободу нарівні з чоловіками. На жаль, ні емансипація,ні фемінізм не покращили морального становища в суспільстві.

461

УЧЕНЬ. Але ж сучасна освіта вимагає від жінок іншої поведінки, не такої, яка була в минулому?

УЧИТЕЛЬ. Сучасна освіта штучно створила нове уявлення про жінку, як про незалежну істоту, а тому міцний шлюб у людському суспільстві практично став великою рідкістю. Те ж саме можна сказати й про моральність, цнотливість сучасних жінок, яка перебуває не на занадто високому рівні.

     Демони-чоловіки і демони-жінки (тобто невіруючі) не визнають жодних релігійних принципів, корисних для суспільства, а тому їхні країни перебувають у плачевному стані і постійно деградують.

462

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, чому атеїсти стверджують, що не існує ні кармічної причини, ні кармічного наслідку і що у Всесвіті немає керуючого, а тому в житті не існує ніякої вищої мети, до якої слід прагнути, а значить, не існує і Бога?

УЧИТЕЛЬ. Так, демони стверджують, що це космічне проявлення є наслідком випадкової взаємодії матеріальних елементів. Вони не вірять, що світи було створено Всевишнім з конкретною метою. У них своя теорія: світи виникли самі по собі, і не існує підстави вважати, що за ними стоїть Бог. Для них не існує різниці між Духом і матерією, і вони не визнають існування Вищого Духа. Все є лише матерією, а весь космос – нагромадження невігластва.

     Вони прийшли до думки: якщо дитина є лише результат статевого зв’язку між чоловіком і жінкою, то і цей світ виник без втручання якогось Духа. Вони вважають, що живі істоти з`явилися як наслідок певного поєднання елементів матерії, і абсолютно не вірять в існування безсмертної душі. Свою невіру в Бога вони аргументують тим, що багато живих істот з`являється від тепла і вологи, або з мертвого тіла (хробаки) без будь-якої причини. Тому й світ, наполягають вони, виник в результаті механічної взаємодії одного матеріального елемента з іншими. Такі помилкові думки і, навіть, вчення виникають через те, що атеїсти не володіють досконалим знанням про створення світів.

463

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, у якому напрямку рухається земна цивілізація?

УЧИТЕЛЬ. Невіруючі зайняті діяльністю, яка призведе світ до загибелі. Матеріалісти, які не мають уявлення про Бога, вважають, що просуваються у своєму розвитку, хоча, згідно з визначенням Священних Писань, вони дуже глупі і позбавлені будь-якого здорового глузду. Вони з усього намагаються отримати максимально можливу вигоду та постійно придумують щось нове для задоволення почуттів.

     Вважається, що всі матеріалістичні новшества служать розвитку людської цивілізації, тоді як насправді вони призводять до того, що люди стають все більш агресивними і жорстокими як по відношенню до тварин, так і по відношенню до людей. Вони не мають жодного поняття про те, як слід себе поводити одне з одним. Такі люди повинні вважатися ворогами цього світу, тому що в решті решт вони придумають щось таке, що знищить все існуюче. І фактично вже придумали ядерну зброю, якою дуже пишаються. У будь-який момент може розпочатися війна, котра може перерости в термоядерну та поставити крапку життю у нинішньому вигляді на багато мільйонів років. Такі речі, як ядерна та хімічна зброя, смертоносні віруси, створюються з єдиною метою – знищити земну цивілізацію.

     Подібна зброя створена в людському суспільстві внаслідок його безбожності, і створена вона зовсім не заради  миру та процвітання.

464

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, повідайте, як мислять матеріалісти або демони?

УЧИТЕЛЬ. Похіть демонів ненаситна. Їхнє невтомне прагнення до багатства, слави та матеріальних насолод невпинно зростає. Не дивлячись на постійний страх перед невідворотністю смерті, з якою втрачається все, до чого вони так прив’язані, вони продовжують жити, занурившись в матеріальну ілюзію. У них, про що вже говорилося, відсутнє істинне знання, і вони не розуміють, що рухаються в неправильному напрямку.

     Занурившись у світ тичасового існування, демони створюють свого власного бога – «золотого тельця» та клянуться йому у відданості, складають йому власні гімни і виконують їх відповідним чином у вигляді рок- та поп-музики й пісень. В результаті вони все більше прив’язуються до двох речей: сексуальних насолод та накопичення матеріального багатства. Демонів-матеріалістів приваблює лише вино, жінки, азартні ігри і м`ясна їжа – такі їхні нечисті звички.

     Внаслідок гордості та почуття помилкового престижу, вони створюють власні матеріальні приписи, які не узгоджуються з приписами Священних Писань. І все ж, не дивлячись на те, що демони являють собою найбільш гидку частину людства, суспільство штучним шляхом ставить їх в незаслужено почесне становище. Через гординю і непокору Всевишньому Господу вони вважають себе дуже розвиненими та незалежними. Такі люди скочуються у пекло, тягнучи за собою й інших.

    Вони мислять наступним чином: «Сьогодні в мене є багато грошей, а завтра буде ще більше, бо такі мої плани»; «Тепер мені належить стільки-то нерухомості, і моє багатство буде зростати й зростати»; «Ця людина – мій ворог, і я її або вб`ю, або запроторю до в’язниці. Те ж саме чекає й на інших моїх ворогів»; «Я – повелитель всього, що оточує мене, і я – насолоджуюся»; «Я досконалий, могутній, щасливий і дуже багатий та оточений такими ж як і я панами»; «Немає нікого, хто  був би сильніший чи щасливіший від мене»; «Я буду жертвувати на різні проекти, займатися благодійністю і таким чином, на всяк випадок, спокутую свої гріхи, якщо Бог дійсно існує».

465

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, демонічні натури стверджують, що задоволення почуттів, тобто зростання матеріальних благ – найважливіша мета людської цивілізації.

УЧИТЕЛЬ. Безсумнівно, матеріалісти дотримуються думки, що задоволення почуттів є вищою метою життя, і зберігають таку позицію до самої смерті. Вони не вірять ні в життя після смерті, ні в те, що жива істота отримує різні тіла в залежності від своєї карми, тобто діяльності як у попередньому, так і в нинішньому житті. Їхні життєві плани, які вони будують один за одним, ніколи не завершуються та руйнуються або на самому початку, або на половині дороги.

466

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, поясніть: яку роль у тілі відведено Святому Духу?

УЧИТЕЛЬ. Демони, які не вірять ні в Бога, ні в Святого Духа, що перебуває в серці кожної людини, здійснюють усілякі гріховні вчинки лише заради чуттєвих насолод. Вони не знають про те, що в їхньому серці присутній свідок. Святий Дух невсипно спостерігає за діяльністю індивідуальної душі. Якщо душа наділена здатністю діяти через різні органи матеріального тіла та вкушати як солодкі, так і гіркі плоди своїх діянь, то Святий Дух лише спостерігає і все фіксує (записує). Тому й говориться, що «Бог бачить все».

467

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, чи може лікар спасти хворого від смерті?

УЧИТЕЛЬ. Лише у тому випадку, коли смерть людини не санкціонована згори. Коли ж смерть санкціонована, лікар безсильний продовжити життя навіть на мить. Якщо настала черга, не беруться до уваги ні бажання, ні молитви самої людини. І підтвердженням цьому може бути життя мусульманського пророка Мухаммеда, який помер у 63 роки. Закони природи не дозволяють насолоджуватися життям ні на секунду більше від встановленого терміну.

468

УЧЕНЬ. Учителю, да благословить Вас Господь, здається я зрозумів: матеріалісти, тобто демони схожі на риб, які потрапили в сітку, з якої немає виходу.

УЧИТЕЛЬ. Демони не знають меж прагненню до наживи і ця жадоба невгамовна. Вони думають лише про те, яке майно належить їм у даний час та як використати своє багатство для подальшого примноження. Тому вони без докорів сумління вдаються до гріховних вчинків: лобіюють закони на свою користь, підкуповуючи частину депутатів, підкуповують державних службовців, щоб отримати ті чи інші вигідні преференції, здійснюють сумнівні операції на чорному ринку заради незаконного задоволення своїх гіперболізованих потреб, звертаються за «послугами» до кримінальних злочинців.

     Вони зачаровані тим, що у них вже є: бізнесом, землею, будинками, магазинами, автомобілями, банківськими рахунками, навіть найманими працівниками, яких вважають своїми слугами. Вони вірять лише у власну силу та удачу, не розуміючи, що всіма своїми успіхами зобов’язані добрим справам, здійсненим у минулому. З метою перевірки (достойні вони чогось кращого, чи поки ще ні), їм надана можливість отримувати всі ці речі, але у них відсутнє поняття про Того, Хто дає таку можливість. Вони вважають, що все їхнє багатство являється результатом лише їхніх власних зусиль. Демони вірять в силу власної діяльності, а не в Вищі Закони. Не вірять вони і в закон Карми, згідно з яким людина народжується або у високопоставленій, багатій, освіченій сім`ї за свої попередні добрі вчинки, або у бідній, малограмотній сім`ї за свої попередні злі вчинки. Демони думають, що всі ці речі випадкові та не мають жодного відношення до закону причини і наслідку. Вони не відчувають зумовленість або приреченість, яка стоїть за різноманітністю людей – їхньою красотою, освіченістю, здоров`ям, кволістю, каліцтвом і т.п.

     Кожен, хто може чимось суперничати з демоном, стає його особистим ворогом. Демонів дуже багато, і всі вони ворогують між собою (на людській мові така ворожнеча називається конкуренцією). Найогидніше такі взаємостосунки проявляються в бізнесі та політиці. Ця ворожість постійно поглиблюється, переходячи з ворожнечі між окремими людьми на ворожнечу між сім`ями, партіями, етнічними групами народами, державами та цілими націями. Саме тому в земному світі постійно існують боротьба, ворожнеча і війни.

 

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі