Блоги → Перегляд

Різдвяні листівки УПА

Четвер, 01:07, 24.12.09

Рейтинг
11 0
Переглядів
4318

0
0

Серед упівців були й художники: сайт листівок часів УПА. А тут - також старі українські різдвяні листівки.

014-UPA.jpg  a31d99f480a1.jpg

Перша листівка - з сайту листівок УПА, друга - з ЖЖ. І ми теж можемо робити самі гарні українські листівки, давайте наповнювати простір рідним!

Коментарі

гарнюні
+3

вони щирі
+
А сайт який...
Креативненько
Дуже цікаво! Дякую.
В мене на селі, якась з листівок була, напевне мого прадіда, але хтось позичив назавжди.
+1

Ох :) Такі речі треба фотографувати. В мене є чимало сфотографованих старих родинних фоток. Тепер їх, звісно, сканують, але при фотографуванні на цифровик можна досягти цікавих ефектів :)
+1

Та я ще дуже малий був, коли її бачив, навіть толком не знав що то таке, думав просто малюнок.
+1

Зрозуміло. Ну, якщо ще є можливість, обшукайте все зі стріхою включно, та на городі добряче пройдіться, мо", схрон знайдете? Там щось корисне ;) може виявитися, селяни добре консервувати вміють :)))))))
+1

Так мені б ще прадідовий Вальтер знайти, взагалі б супер було)))
+1

Успіхів ;)
+1

Дякую, ядо речі я з другом криївку знайшов, але вона вже впала і за стільки років там вже води багато, пробували копати всюди вода!
+1

Шкода :) А то можна було б музей створити - а такі бачила в Карпатах, туди залюбки ходять туристи, які живуть поруч в садибах зеленого туризму та проїжджають/проходять туристичними маршрутами. Це і просвітництво, особливо для дітей важливе, й підробіток господарям (як правило, ціну не усталюють, але за цікаву розповідь та експонати, за труд та просвітництво люди самі гроші дають, і то більше, ніж би можна було виставити за квиток)
+1

Я в принципі знаю, місцезнаходженя ще кількох криївок, але ним займуся літом.
0

Це добре, може, вдасться їх доцільно використати (краще як музеї, я маю на увазі ;) )
0

Можливо
Свого часу зробив таке спостереження, хоча навести переконливих аргументів не можу.
Якщо порівнювати українських націонал-соціалістів із російськими, то в перших помітно ніби прихильніше ставлення до християнства, тоді як другі гостро заточені на язичництво. Що я для себе пояснив давніми традиціями українського націоналізму, у якому Церква, особливо греко-католицька, грала провідну роль. У росіян цього немає.
0

То ви вважаєте що УПА націонал-соціалісти?
0

Я думаю, що так можна сказати про українських націоналістів в цілому. Я працювала пару років в секретаріаті НРУ на початках його діяльності, й можу засвідчити, що люди, які приходили в Рух, починаючи цікавитися всім українським, в т.ч. й національно-визвольними змаганнями (як і історіЇ, так і в ті дні) , у своїй переважній більшості зацікавлювалися й християнством, з яким тісно переплилися українські традиції
+2

Почитавши ідеолгію ОУН, та все чітко написано, що сама ідеологія побудована на законах Божих.
+1

"То ви вважаєте що УПА націонал-соціалісти?"

Ні не вважаю, бо розумію різницю між націоналізмом і націонал-соціалізмом. Мав на увазі, що в Україні традиційний НАЦІОНАЛІСТИЧНИЙ дискурс має деякий вплив на новопосталі націонал-соціалістичні рухи і виявом цього впливу є прихильне або принаймні нейтральне ставлення до християнського. У Росії такого впливу немає, бо немає глибоких традицій російського націоналізму.
0

Ну так теба було зразу казати!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі