Блоги → Перегляд

Кінець конфлікту в Білорусі

Середа, 14:26, 06.01.21

Рейтинг
5 0
Переглядів
1459

0
0

Напередодні Святвечора, громадський діяч Олег Пилипенко звернувся до сторін, що конфліктують за владу у Білорусі зі словами примирення, повідомляють в ГО «СПАС».

«Приємно для себе для себе відмітити, що дуже символічно Вами був підписаний указ про оголошення 2021 року: «Роком народної єдності», - відмітив у своєму зверненні до Олександра Лукашенка голова ГО «СПАС», Олег Пилипенко!

Владі і опозиції запропонували досягти конценсусу і діяти однією командою заради інтересів народу Білорусі. Відповідні звернення були скеровані до Олександра Лукашенка та Світлани Тихановської.

«В цьому році хочу Вас попросити, прийняти єдине вірне рішення для консолідації суспільства і об’єднання білоруського народу, з огляду на останні виклики базовим ідеям суверенітету і незалежності країни.

Владою необхідно ділитися. Правильним рішенням буде призначити прем’єр-міністром Республіки Білорусь Світлану Тихановську», - написав у своєму зверненні до ТВО Президента Білорусі голова ГО «СПАС», Олег Пилипенко.

Нагадуємо, в серпні минулого року в Білорусі пройшли президентські вибори. На них з суттєвою перевагою переміг чинний Президент Білорусі. Але лідери опозиції відразу заявили, що результати виборів, за якими Олександр Лукашенко отримав 80% голосів, а його головна конкурнентка Світлана Тихановська – 10%, були сфальсифіковані. Тому після голосування в країні розпочалися масові виступи опозиції, котрі в перші дні були жорстоко придушені правоохоронцями.

Протести в Білорусі продовжуються і сьогодні. Місцеві ЗМІ повідомляють про те, що силовики б’ють людей на вулицях міст та у слідчих ізоляторах. Правоохоронці застосовують гумові кулі, щити, кийки, водомети, сльозогінний газ. Силовики жорстоко розганяють демонстрантів, б’ють їх, застосовують гумові кулі, кийки, водомети, сльозогінний газ. Мітинги і короткочасні страйки відбуваються на великих підприємствах – таких як «Гродно Азот», БМЗ, Мінський тракторний завод. На акції протесту виходять також лікарі та вчителі. Люди вимагають припинити насильство, а також провести нові вільні вибори. Західні лідери також закликали владу Білорусі зупинити насильство …

«Також хочу нагадати, що сучасна Республіка Білорусь справді, – не тільки Мінськ, а містить в собі й українські етнічні території, зокрема Берестейщину. Проблеми білорусів – це й проблеми українців!», - завершив цими словами свої звернення до представників офіційної та неофіційної влади у Білорусі, Олег Пилипенко!

%D0%96%D0%B8%D1%94%D0%91%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D1%8C.jpg

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі