Блоги → Перегляд

Українофоб Більченко несповна розуму?

Вівторок, 13:46, 26.01.21

Рейтинг
6 0
Переглядів
1103

0
0

608x811xprofesorka.jpg.pagespeed.ic.4xz5czEDTO.jpg

Власну пропозицію керівництву Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, щодо українофобних висловлювань професора Євгенії Більченко, висунув громадський діяч Олег Пилипенко, повідомляють в ГО «СПАС».

Зокрема, Олег Пилипенко написав: «Педагогічні працівники закладів освіти усіх типів та форм власності повинні проходити обов’язкові попередній та періодичні психіатричні огляди.

Якщо у закладі освіти працює педагог, у якого, на думку трудового колективу, розлад психіки, то обов’язково необхідно пройти такий огляд. І це може дасть підставу для звільнення педагога.

В такий спосіб, дискутоване питання щодо педагогічно-наукової роботи професора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова пані Євгенії Більченко може бути розв'язано».

Нагадуємо, у записі блогу на своїй сторінці у Facebook від 18 січня Євгенія Більченко виступила проти закону про функціонування української мови. За два дні до цього, 16 січня, набула чинності норма цього закону, згідно з якою вся сфера обслуговування в Україні повинна перейти на українську. Закон передбачає, що на прохання клієнта його можуть обслужити іншою мовою, якщо така мова прийнятна для обох сторін, а виробники товарів та послуг (а також їх виконавці та продавці) можуть дублювати будь-якою іншою мовою інформацію про вироби (товари), роботи чи послуги, яка представлена українською.

При цьому, Євгенія Більченко використовувала цілу низку традиційних для російської пропаганди тез про «фашизм», «Сороса» і праворадикалів, які «спочатку приходять за марксистами, потім — за росіянами».

«Пора й мені висловитися на наболілу тему закону про мову… Вуличні етнорадикали керують урядом, зовнішні глобалістичні сили керують вуличними радикалами… Я, навпаки, зараз свідомо переходжу у сфері обслуговування на російську. А ви тим часом бурмочите щось самозаспокійливе про „нічого страшного“… Наци, вони вам цього не зарахують, якщо візьмуть реванш, якщо їх не видалять з шахової дошки містечкової історії носії кольорового тренду», — написала Євгенія Більченко.

Коментарі

mart mart 14:31
+1
я так думаю.в Росії якщо ти заговориш укр мовою в крамниці , магазині і тп, в адміністрації то в кращому випадку скажуть що я тебе не розумію.

хоча мови схожі.

а в школі колись вчили рос мову як міжнаціональну.

то і ми тепер можем позиціонувати укр мову як міжнаціональну.

бо інакше ми ніби маєм пристосовуватися в своїй державі до їх мови?


тим більше що вони хочуть загарбати наші землі.і вже загарбали.

Білорусь піддалась під москаля і майже забула свою мову.

Ірландія майже забула свою мову бо в 19столітті англійці заборонили дітям в школі і ще десь вживати свою мову.і били дітей за вживання рідної мови.
mart mart 14:46
0
а теж і Тимошенко.в промові що я привів , вжила пару рос слів, ,,воры,,.

акцент у кожного є свій , але перевірити промову що, вже не може?

ніхто її не може навчити що треба окати а не акати?

може вона сама вивчила мову, добре, але такі дрібниці то могла би допрацювати.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі