Блоги → Перегляд

Візит Сіярто: як Кулеба продав національні інтереси за кредит

Середа, 10:22, 03.02.21

Рейтинг
1 0
Переглядів
1331

0
0

80df02d0814534368fadbc556c8b5628.jpg

Дивно, чому громадськість досі мовчить з приводу сумнівної зустрічі Дмитра Кулеби з Петером Сіярто. Влада, звичайно, намагалась всіх запевнити, що приїзд угорського міністра варто сприймати як перемогу наших дипломатів, але насправді все обернулося навпаки.

По-перше, відразу бентежить створення спільної робочої групи з питань освіти. Подібна поступка створює дуже небезпечний прецедент, коли іноземні громадяни диктуватимуть умови, як саме втілювати в життя прийняті нами закони. Адже такого права обов'язково вимагатимуть Румунія та Польща.

По-друге, Кулеба навіть не спробував загострити увагу на екстремістських матеріалах, вилучених з офісів організацій угорської спільноти. При цьому він боягузливо визнав, що не бачить проявів сепаратизму від угорців, що мешкають в Закарпатті. Здається, міністр закордонних справ публічно дискредитував роботу СБУ, що протягом десятирічь витрачає безліч часу та ресурсів на те, щоб тримати амбіції угорської меншини в рамках закону.

Найсумніше в тому, що наш дипломатичний корпус став жертвою угорського шантажу. Сіярто в черговий раз пообіцяв перестати блокувати засідання Україна-НАТО, якщо наша влада вирішить проблеми з угорською меншиною. Тобто маніпуляція знов спрацювала та буде застосовуватися знов. Також не варто забувати, як влада соромно використала перемовини для отримання кредиту в 50 млн. євро задля будівництва доріг у Закарпатській області. По суті, національні інтереси були розміняні на чергові боргові обов'язки. Причому ми знов продемонстрували світу, що не можемо здійснити ремонт доріг своїми зусиллями. Тому недивно, що після демонстрації подібної слабкості антиукраїнські настрої в Угорщині тільки посилилися. Так, наприклад, угорські радикали знов заявили про необхідність анексувати Закарпаття у разі нових погроз на адресу угорців.

В результаті, той внесок щодо захисту суверенітету, який був зроблений на Закарпатті в минулому році, зараз знецінюється. Кулеба знов вибачається, бере кредити, хоча вольовим рішенням можна було б назавжди закрити угорське питання. Залишається тільки сподіватися на силу громадської думки та ініціативи справжніх патріотів. Судячи з спільних ініціатив наших та румунських фанатів є надія якось призупинити агресивну експансію Угорщини, що за допомогою провокування міжнаціональних конфліктів десятиріччями дестабілізує обстановку в сусідніх країнах.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі