Блоги → Перегляд

Наказ закрити телеканали ЗІК, 112, Newsone надійшов від зовнішнього управління

Середа, 13:24, 03.02.21

Рейтинг
32 0
Переглядів
2019

0
0
У цій статті згадуються

Наказ закрити телеканали ЗІК, 112, Newsone надійшов від зовнішнього управління не через "проросійську", а через "протисоросятну" і "протизовнішньоуправлінську" риторику.

Зазначені телеканали невпинно критикують зовнішне управління і його іноземних агентів - соросятню, через що на ЗІК в 2020р Нацрада з ТБ двічі призначала перевірку (а не через проросійську позицію).

Ці телеканали є єдиними в Україні, хто розкриває українцям правду про зовнішне управління і його іноземних агентів - соросятню.

 

Так само "по беспрєдєлу" закрили акаунти Трампа і відсторонили голову КСУ (через загрозу визнання неконституційним закону про продаж землі). Почерк беззаконня однаковий.

Вночі відбулася розмова Держсекретаря США і голови МЗС України. На ранок - виключення з фракції СН депутата Дубинського, який розкривав корупцію Байдена та його агентів в Україні.
Ввечері - спонтанне засідання РНБОУ, одноголосне рішення про блокування телеканалів. Співпадіння?

Найближчим часом, зокрема через стрімке зростання тарифів, масові протести наростатимуть. У необгрунтованому зростанні тарифів значною мірою винна корупційна прокладка "Нафтогаз", яка знаходиться в руках зовнішнього управління.

В стрімкому зубожінні українців також винне зовнішнє управління, яке наклало лапу майже на всі фінансові потоки в державі і виводить з України мільярди доларів.

Тому політична боротьба скоро буде зводитися до боротьби проти зовнішнього управління, хоча воно за допомогою численних своїх медіа в Україні як може переводить стрілки на Росію. ЗІК, 112, Newsone дуже заважали у цьому.

На тлі жорстокого і безсоромного пограбування України і українців зовнішнім управлінням, ЗІК, 112, Newsone значною частиною населення сприймаються як патріотичні.

Інформація для роздумів

❗ Зовнішньому управлінню вигідні війна та криза в Україні, тому що дозволяють за безцінь приватизувати стратегічні державні активи, зокрема порти, Енергоатом, Укренерго, землю.

❗ Телеканали ЗІК,112,Newsone виступають "за мир" і припинення війни, а зовнішнє управління її роздмухує і навіть чути не хоче про припинення процесу приватизації до закінчення війни.

❗ Байден з Обамою віддали росіянам Крим (прямо наказали Турчинову), секторальних санкцій проти РФ не ввели, допомогли окупантам побудувати Норд Стрім 2, та ще й ввели ембарго на допомогу Україні зброєю, яке потім відмінив Трамп.

❗ Байден наказав Порошенку підняти тарифи в Україні на 75% та з корупційною метою влаштував свого сина-наркомана Хантера в правління найбільшої газовидобувної компанії України.

❗ Так звана "соросятня" в Україні є "іноземними агентами" згідно з термінологією американського закону США про реєстрацію іноземних агентів (Foreign Agents Registration Act (FARA)), ухваленого ще в 1938 р. Відповідно, видання "Радіо Свобода Україна", "Українська правда", "Наші гроші", "Дзеркало тижня", Ліга-бізнес та десятки інших - також є іноземними агентами.

❗ Радікальне угруповання "Автомайдан" фінансується фондом Сороса "Відродження".

Читайте також: Порошенко и его покровители в США украли в Украине и вывели за границу более 100 миллиардов долларов - Джулиани

Flag-of-Ukraine-in-the-corner.jpg

Коментарі

vova stasyuk 17:48
+1
Хто де зараз бачив, щоб певний канал не належав якомусь політику. Хіба що це канал про культуру. За часів Януковича порошенківський "5 канал" ніхто не закривав, ну й і не дивно, бо Порошенко був одним із засновників проросійської - Партії Регіонів (привіт Леусенко! Хотів би я почитати його комент стосовно цього). Всі вони з одного казану, і для публіки - народу, розігрують "страсті-мардасті", типу в Україні є "політична боротьба". Той же порох, зе, коломой, ахмєт, бойко, вілкул - мають проросійське минуле. Типу канал 2+2 є "проукраїнський"? Який в будні вечори транслює "українські" російськомовні мєнтовські серіали, де україномовних подають, як нищих! Чого 2+2 ще не закрили за антиукраїнську пропаганду, оце питання. А 1+1 який транслював "сватів", де є актори, які підтримали Путіна в 2014 році. І трансляція російських серіалів, як "Кухня" ітд. Ці канали мають відношення до пана Коломойського - начальника ЗЕ і союзника Пороха, бо як не як - єврейські брати. Якщо в реальності подивитися, то більшу половину українських каналів потрібно закрити. Бо практично в кожного другого знайдеться російський теле-продукт в ефірі. Але кожен дивиться ті канали, які він хоче. Якщо він підтримує євреїв пороха, зе та коломоя, то буде дивитися їхні канали, якщо підтримує ОПЗЖ, то буде дивитися їхні канали. А от чи кожен може фільтрувати інфу у своїх мозгах, то це діло особисте. Зеленський зробив те, що не зробив Порошенко - закрив ці три канали. Але я думаю, що це не на довго.
0

З Порошенком все дуже просто. Він мав би сидіти щонайменше за статтею 255 ККУ "Створення злочинної організації
1. Створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією, а також організація, керівництво чи сприяння зустрічі (сходці) представників злочинних організацій або організованих груп для розроблення планів і умов спільного вчинення злочинів, матеріального забезпечення злочинної діяльності чи координації дій об'єднань злочинних організацій або організованих груп -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років."
Проте, на схеми Мародера пересів Зе із своєю командою, тому вони не можуть його чіпати за ці схеми, бо вийдуть на самих себе.
Зокрема, це стосується Нафтогазу, який щороку грабує українців на сотню мільярдів доларів.
Цікаво що порохобот Леусенко в цій темі засунув язик в сраку
mart mart   12:39
+1

так говорити між собою не можна бо ми не москалі
0

Але ж це його стилістика
-2
Бред.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі