Блоги → Перегляд

Легендарний виступ нардепки від "Слуг народу" Мар'яни Безуглої на форумі "Україна 30. Платіжки"

Вівторок, 02:00, 16.02.21

Рейтинг
8 0
Переглядів
556

0
0

«Е… що… е…щодо…» - виступ народної депутатки від партії "Слуга народу" Мар'яни Безуглої на Всеукраїнському енергетичному форумі "Україна 30. Платіжки" 15 лютого 2021.

“… І зараз ми маємо те, що ми маємо і маємо це виправляти… е… що… е…щодо… е… В рамках нашого комітету і е… енергетичної безпеки, знову ж уже було сказано е… щодо того… крім… е… крім… е… саме…. е… електрики і пита… того наскільки важко знайти баланс е між імпортом і е… цінами для населення. Але тим не менше треба прямувати до… е… власних потужностей. Це і питання і приєднання до… е… знову ж таки європейського простору. І це опрацьовується… е… Сама ціль в тому, щоб в рамках енергетики як такої, тобто енергетичних питань… е… Це і логістичний компонент і різні категорії теж доповнити, тому що з питань з позиції національної безпеки тут більше загальні такі речі, що я можу казати… е… це надзвичайно важливо, щоб ми його досягли протягом найближчих років і вивели це в політич… і не тільки це в економічну площину, а і зберегли той політичний наратив. Вірніше той політичний діапазон, що прийнятний для народу”, – заявила на форумі Безугла.

%25D0%25BC%25D0%25B0%25D1%2580%25D1%258F%25D0%25BD%25D0%25B0%2Befault.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі