Блоги → Перегляд

У цей день Крим повернувся в Україну

П'ятниця, 16:32, 19.02.21

Рейтинг
17 0
Переглядів
640

0
0

19 лютого 1954 року зневоднений, напівзруйнований, майже без людей і корінного народу Крим повернувся до складу України.

Президія Верховної Ради СРСР видала указ про виведення Кримської області зі складу РРФСР і передачу її Української РСР. 26 квітня 1954 року на основі свого указу, ВР СРСР прийняла закон про передачу Криму Україні і затвердила ці зміни в Конституції.

5808334_original.jpg

У той час сільське господарство Криму потерпало від гострої нестачі води. Виробництво і садівництво були майже відсутні. Крим під Росією агонізував, був в жахливо занедбаному стані, рухаючись до реальної економічної і гуманітарної катастрофи. Саме колапс Криму змусив тодішнє кремлівське керівництво нав'язати (повернути) півострів Україні.

5808552_original.jpg

Після того, як Україна перетворила Крим в оазу землеробства, садівництва, виробництва, туризму і відпочинку, в 2014 році його знову окупувала Москва і сьогодні перетворює в гетто, без жалю вбиваючи всі галузі.

Таким же занедбаним Крим, як в 1954-му, ми згодом деокупуємо його і будемо знову відновлювати півострів.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі