Блоги → Перегляд

Найшвидший електрокар в світі - хорватський гіперкар Rimac C_Two

Середа, 15:47, 24.02.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
339

0
0

У той час, як майбутнє "найшвидшого електрокара планети" Tesla Roadster другого покоління залишається туманним, а терміни початку серійного виробництва знову відкладаються, маленька приватна компанія з Хорватії під назвою Rimac, повним ходом проходить процес випробувань передпродажних примірників гіперкара Rimac C_Two. Це означає, що вже в цьому році перші покупці зможуть відчути рекордну динаміку 1,85 секунд в розгоні "0-60 миль / год" на серійному електрокарі, новини від АвтоХаб Евротерминал. 

TTkGOiXb7bzfSrCGV2__yNP-Y3ZYeO2Dgn9QnXTMEsfRHdx5PE-lpFqkADtnvRv-47PvMydfUWI8sLfegVAPk5B8gsUgSuQMb34XPFLmBm60N6U7ATdKXMjTp0airnrs791x9gJn

А поки хорватському гіперкару належить розім'ятися в "веселих стартах" із зарядженим варіантом Tesla Model S Plaid Plus із заявленою динамікою 1,9 секунд до "шістдесяти", яка також побачить світ в цьому ж році.

Якщо Tesla навряд чи зможе здивувати унікальністю дизайну і технологій, то Рімац - це стовідсотковий концентрат інженерних і дизайнерських сюрпризів.

Менш ніж за рік творцям Rimac вдалося не тільки завершити будівництво нового заводу в Велико-Т'рговіще, але і випустити першу партію прототипів для краш-тестів і обкатки технологій для сертифікації. В даний час перші передсерійні екземпляри проходять серію дорожніх тестів на вимірювальних стендах і дорогах загального користування.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі