Блоги → Перегляд

Про необхідність термінової дерусифікації південного сходу

Четвер, 10:14, 25.02.21
У цій статті згадуються

Через сім років після Революції Гідності, незважаючи на досягнуті успіхи громадянського суспільства і становлення української нації все ще залишається значна загроза національній безпеці, яка виходить від промоскальскіх сил усередині самої України. Незважаючи на героїчну боротьбу українських патріотів, російськомовна мова продовжує звучати, більш того деколи це відбувається в ефірі українських телеканалів, що що вже говорити про вулиці південно-східних міст. Зеленський і його команда, на мій погляд не дуже активно займаються цим питанням, і рішення проблеми, як і раніше, важким тягарем лягає на плечі патріотів.

Як вже говорилося, найбільш проблемним є південний схід країни, там на кожному кроці можна почути російську мову, і не дивлячись на прийняті закони, сфера послуг також не поспішає переходити на державну мову, а користується мовою агресора. Тому не дивно, що між законослухняними українцями і потенційними сепаратистами виникають конфлікти. Так, наприклад, в Маріуполі сталося кілька інцидентів з вини знахабнілих ватників.

m001.jpg

m002.jpg

Схожа ситуація сталася і в Херсоні.

m003.jpg

"Постраждалі", природно, підносять ситуацію з вигідною для себе боку, і старанно намагаються прикинутися потерпілими. Однак їм не слід забувати двох простих речей, а саме, "незнання закону не звільняє від відповідальності" і "ви живете в країні, що зазнала агресії з боку "рузького мира". Думаю, якісне засвоєння цих двох аксіом допоможе зрозуміти, що футбольні вболівальники абсолютно праві. Втім, коментарі під скаргами говорять самі за себе, все ж людей розуміють необхідність використовувати державну мову, будучи громадянином цієї держави, більшість.

Упевнений що при ретельному пошуку нескладно буде знайти потенційних сепаратистів і людей, які співчувають агресору, і в інших містах України. Тому приємно бачити відповідальних громадян, які захищають свою країну від загрози зі сходу. Втім, окремі рішення влади також радують. Наприклад, закриття відверто шкідницьких ЗМІ хоч і дещо запізніло, але все ж стало необхідним заходом у справі відображення гібридної агресії.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі