Блоги → Перегляд

Чи виправданий страх мити електромобілі?

П'ятниця, 09:48, 26.02.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
322

0
0

Великобританія славиться не тільки своїми вченими, що мають пристрасть до деколи найдивнішим наукових досліджень, а й власниками електрокарів. Чому? В ході опитування «чи можна мити електрокар на звичайній автомийці» з'ясувалося, що 42% власників авто «на батарейках» впевнені, що цього робити не можна. Інформація про те, в якому місці і в який спосіб вони все ж миють свої автомобілі, в подробицях опитування відсутня, рекомендації від АвтоХаб Евротерминал

ngBOgzEPJ-14bGeZc6geMonKsQ5nTsU5-6ue7vC8Z6UV1yQoUEMAfKeumzIXGIlkCgl4osepaSzyryMvtSUjn5pQ_kCd96DcC-TRsm3dyZQsKWqB7uSTCWtUQrH53joPYIzqzice

Насправді побоювання щодо мийки електрокара таке ж велике оману, як і міфи про дощ і калюжах. Буквально кожен електрокар оснащений захистом від вологи в ключових з'єднаннях своєї системи (двигун також має надійну ізоляцію від води). Звичайно, високий рівень води - це завжди погано для абсолютно будь-якого автомобіля. Тому, навіть не дивлячись на слова Ілона Маска про те, що Тесла короткий час може бути човном, сприймати буквально без вагомих на те причин не рекомендується.

Справа в тому, що перед виходом автомобіля на ринок, автовиробники проводять ряд тестів, одним з яких є водні перешкоди. Особливо важливим є ймовірність потрапляння води на батарею. Слід розуміти різницю між попаданням вологи і зануренням в воду. У першому випадку ймовірність будь-яких поломок, пов'язаних з батареєю, зовсім невелика. У другому ж все може закінчитися великим ризиком порушення ізоляції, пошкодженням важливих елементів і намоканням батареї. Але не варто дотримуватися думки, що такий особливістю володіє виключно електричний транспорт. Автомобілі з ДВС мають абсолютно симетричні проблеми.

Який вид електрокарів все таки мити на автомийці не можна?

Незважаючи на вище описану інформацію, все таки є електрокари, яким суворо заборонений «в'їзд» на автомийку. Такі електромобілі є дитячими. Відвідування автомийки або мийка з шланга для такого авто закінчиться коротким замиканням електричного кола. При цьому, «в живих» не залишиться ні батарея, ні двигун. Крім цього, вони також не вітають перебування під дощем або у вологому середовищі. Дитячий електрокар слід протирати вологою ганчіркою і накривати чохлом.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі