Блоги → Перегляд

що зробила ОУН щоб Україна мала доброго президента від 1990року?

Вівторок, 12:17, 02.03.21

Рейтинг
3 0
Переглядів
705

0
0

запрошую відповісти тих що знають.

 

по криївках сидіти вже не треба було, мирний час.

ніхто за вами не гонився ,так здається.

 

що ви конкретно зробили, хоча б у Львові чи Галичині щоб мати нормальне керівництво бо я не знаю, я далеко.

 

і особливо в останні роки.

Коментарі

mart mart 01:00
+1
видно що нічого доброго не зробила
Та. ВЗУНи проводили і розколювались на кожному)))
Ще по темі:
https://web.archive.org/web/20041204082430/http://www.mplawiuk.kiev.ua/
vova stasyuk 15:38
0
Те ОУН, яке було в часи Другої Світової і після неї - це дві різні організації. І то після 1950 (рік вбивства Шухевича, по суті останній керівник
бандерівської УПА) мало хто вірив в рядах ОУН про звільнення України від комуністів. Більшість оунівців, як Бандера, розповзлися по українській еміграції (більшість подалися в США і Канаду). А те "ОУН", яке типу відродили у незалежній Україні - це збіговисько прихильників та поціновувачів історії первинної ОУН, а не активних політичних діячів української політики. Типу такі як Антоняк, яким легше в бібліотеці зібратися, "перемити кістки" політичної діяльності колишніх українських націоналістів або 1 січня і 14 жовтня помахати прапорами УПА на площах. На тому політ діяльність таких "оунівців", як Антоняк завершується. Чому ОУН (часів незалежності) не подбало про свого президента і про свою присутність в парламенті, то тут все просто, бо з "української" фінансової еліти, яка почала ще формуватися за часів Брежнєва, не було свідомих укр націоналістів. Укр націоналісти не сформували власної фінансової еліти, яка сприяла б їхньому постійному місцю хоча б у парламенті. А так фін елітою України є євреї, татари і русские. Тому нині в парламенті укр націоналістів - ніц! Такий самий приклад можна навести з Народним Рухом - першими демократами української незалежної політики. І задати так само питання - де вони зараз? Чому допустили правління олігархії в Україні? А виявляється відповідь - проста!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.