Блоги → Перегляд

Смілянського прислали для здійснення афери з Укрпоштою на прохання Байдена

Понеділок, 11:17, 29.03.21

Рейтинг
15 0
Переглядів
1661

0
0
У цій статті згадуються

Схоже що поставити Смілянського "на позицію" гендиректора Укрпошти Порошенка в 2015 році попросив Байден, так само як він просив за свого сина та Абромавичуса.

%25D0%25B1%25D0%25B8%25D0%25B4%25D0%25BE%25D0%25BD%2B25.jpg

Зеленський знає про це, тому боїться чіпати афериста Смілянського, незважаючи що той вже майже вгробив державного поштового оператора, увігнав його в борги і зробив неконкурентоздатним.

Згадайте як нагло Смілянський розмовляв з Порошенком, як шантажував всіх тим, що припинить доставку пенсій якщо не виконають його вимоги. Згадайте його зарплату 1,9 млн грн при мізерних зарплатах поштовиків.

Смілянському поставили завдання зробити в Укрпошті "поштовий банк", перевести на його рахунки пенсії що йдуть через Укрпошту, потім виставити банк на приватизацію разом з грошима пенсіонерів і монопольною мережою пересувних відділень, яку зараз терміново капіталізуюють за державний рахунок, купуючи тисячі автомобілів, незважаючи на те, що під час пандемії не вистачає авто для швидкої допомоги.

Джерело: Громадська рада Укрпошти

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі