Блоги → Перегляд

Легалізація канабісу. Небезпека.

Вівторок, 11:07, 06.04.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
832

0
0

Останнім часом в нашому суспільстві певними політичними силами проштовхується ідея легалізації легких наркотиків. Конкретно, канабісу. Спочатку це були нечисленні "конопляні" марші, сотні наркоманів під проводом наркомана Ратушного. Перші марші були розігнанні Правим Сектором. Але їх взяла під свій захист поліція. Після легалізації наркотиків в ультраліберальній Канаді, в Україні посилилася пропаганда ідеї легалізації. В інтернету появилися сайти прихильників легалізації. В ЗМІ появилися фейкові публікації про "нешкідливість" і "безпечність" цього наркотику, в нього виявилося куча "лікувальних" властивостей, він навіть лікує рак, чи просто кайфове знеболювальне. Появилися партії, які в своїй програмі задекларували боротьбу за легалізацію, наприклад ультраліберальна партія "Демсокира". У суспільстві в цілому легалізація легких наркотиків сприймається негативно, а тому прихильники легалізації ідуть на певну хитрість - медичний канабіс. Тобто канабіс необхідний мільйонам хворих людей, це для них єдині ліки. і якщо не легалізуємо, то вони помиратимуть. В суті обману розберемося нижче. А спочатку розберемося що це за наркотик, і в чому його небезпека.
   Маріхуана, або канабіс - це психоактивний наркотик, психоделічної дії, що являє собою суміш висушеного насіння і листочків коноплі. Вживають його методом куріння самокруток - косяків, або так званого бульбулятора - саморобного кальяну з пластикових пляшок. 
   Залежність від канабісу розвивається поступово і непомітно. Спочатку чисто на психологічному рівні. без косяка світ сумний і сірий, з численними проблемами і негараздами. Закурив косяк, і світ спалахує всіма барвами веселки, а проблеми кудись зникають. Поступово розвивається депресія і озлобленість при відсутності косяка, які знімаються тільки вживанням канабісу. А там поступово з'являється і фізична залежність - головні болі, грипозний стан, які знімаються тільки вживанням канабісу. Згодом наркоман вже перестає отримувати задоволення від вживання канабісу, канабіс тільки знімає ломку. Це вимушує наркомана переходити на більш сильні наркотики - кокаїн. героїн. 90 відсотків конопляних наркоманів рано чи пізно неминуче переходять на тяжкі наркотики. Канабіс вважається наркотиком початківця, стартовим наркотиком наркоманів.
 Канабіс - дуже підступний наркотик. Легкодоступний. Для виготовлення не потрібні лабораторії, хімікати, виростив, зібрав, висушив, робиш косяки і куриш. Отже перша небезпека - легко доступність. У випадку легалізації, це викличе швидке поширення вживання канабісу серед молоді, особливо школярів. Наступне покоління може стати поколінням наркоманів. На відміну від тяжких наркотиків, померти від передозування канабісом неможливо. Канабіс - психоактивний наркотик. Його діюча речовина, тетрагідроканабіол вражає головний мозок. У людини після вживання канабісу змінюється сприйняття реальності. Часто це людина втрачає здатність бачити відстань до оточуючих предметів, не може відрізнити який предмет далі, а який ближче. Йому здається, що простягнувши руку, дістане до даху будинку на сусідній вулиці. А також втрачає відчуття плину часу, йому здається що час сповільнюється. Можливі і інші легкі, непомітні галюцинації, щось бачить лишнє, неіснуюче, чи навпаки, не помічає реальний предмет. Часто неадекватна реакція на події, коли необхідно прийняти певне рішення, він може не прийняти, або прийняти протилежне. Наприклад машиніст, який вживає канабіс, замість того щоб скинути швидкість потягу на повороті, прибавить швидкість, і може викликати катастрофу потяга. Всі ці особливості впливу канабісу на головний мозок людини створюють новий вимір небезпеки як для людини що вживає, так і для її оточення. Конопляні наркомани часто гинуть від нещасних випадків, викликаних зміненим сприйняттям реальності. А керуючи транспортом, механізмами, можуть становити реальну небезпеку для людей що не вживають, тобто для нас з вами. Тут і проблематичність контролю за вживанням. Перевірити водія на вживання алкоголю легко, за допомогою простого приладу - алкотестера, та і на запах. Бо діюча концентрація алкоголю в крові висока. А діюча концентрація тетрагідроканабіолу мізерна, і виявити його може лиш лабораторія з коштовним обладнанням. Алкоголь швидко метаболізується в організмі, Тетрагідроканабіол виводиться з організму дуже повільно, бо накопляється в жировій тканині, і весь цей період існує небезпека неадекватної поведінки, тобто легалізація приведе до багатократного зростання нещасних випадків, аварій, ДТП, техногенних катастроф. Конопляний наркоман під канабісом агресії не проявляє, навпаки в'ялий, бездієвий. А для чого щось робити, якщо і так добре? Але під час "ломки" стає дуже агресивним, особливо якщо немає коштів на косяк. Це викличе значне зростання злочинності. А тому друга небезпека - наше життя перетвориться в пекло, небезпечний транспорт, небезпечні вулиці в темний період.
 Як я вже говорив, соціологічні дослідження показують що більшість населення не підтримують ідею легалізації наркотиків. А тому адепти легалізації ідуть на хитрість - медичний канабіс. Тобто давлять на жалість людей, мол мільйони тяжко хворих потребують в знеболювальному, А канабіс заборонений, недоступний. Суть обману в тому, що для застосування канабісу в медицині легалізація, тобто загальна доступність непотрібна. В медицині, психіатрії, застосовується велика кількість різних наркотичних, високотоксичних речовин, які відсутні в вільному продажу. Наприклад, наркотик морфін, який в медицині використовується як знеболювальне, відноситься до заборонених речовин, застосовується по рецепту із строгою звітністю. А за вільне поширення - кримінальна відповідальність. Аналогічно, для застосування канабісу в медицині, легалізація із всенародним обговоренням і законами ВР не потрібна, достатньо рішення на рівні відомств. І не «трава» для куріння, а виділена, дозована діюча речовина у вигляді пігулок чи ін'єкцій. І відпуск за строгими рецептами. Адепти легалізації і не приховують, що "медичний канабіс" - це перший крок до повної легалізації. Ще один аргумент легалізації у радикальних лібералів - розширення свободи особистості. Мол для чого забороняти, у вільному суспільстві кожен має права вибирати, вживати чи ні. Але мовчать, що вільна особистість, вибравши вживати, стає рабом наркотику, і відповідно рабом наркодилерів. Легалізація - шлях не до свободи, а до рабства.
 Виникає питання - а кому це вигідно? В першу чергу вигідно наркоманам - дешеві доступні наркотики у вільному продажу. Вигідно наркодилерам. Зможуть легально відкрити наркокрамниці, і хоч наркотик подешевшає, але прибутки виростуть в рази, так як кількість клієнтів виросте на порядки. Вигідно корпораціям, що візьмуть цю справу в свої руки, наладять масове виробництво канабісу, посадивши на наркотик молодь, "качатимуть" з населення мільярди. Це крутіше тютюнового чи алкогольного бізнесу. Наслідки будуть жахливі. Але не відразу, для цього повинні змінитися кілька поколінь. Це зброя масового знищення сверхповільної дії. Тож будьте пильними, не дайте себе обманути брехливою пропагандою, не допустіть аби наші діти і внуки стали наркоманами!.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі