Блоги → Перегляд

Україна - експортер московської нечисті в Європу

Середа, 11:48, 07.04.21

Рейтинг
17 0
Переглядів
685

0
0

04_06_2021_09_58_am_Ec21I8vmNJB8rirTpg2WqMGFxUz99XilPMNhwRic.webp

Ось, вам русскій мір. Приповз до Польщі.

Допис польського юриста.

"Я кілька днів думав, чи розмістити цей допис, але так мене востаннє дістали всіляки захисники так званих російськомовних українців, що вирішив таки написати.

Позаминулого тижня був весь день на судових засіданнях у познанському апеляційному, кримінальному суді. Суд розглядав 14 апеляцій, 6 було - від громадян України. Мені вже стало моторошно, коли я осмислив, що майже половина всіх засуджених за злочини - українські громадяни.

Виявилося, вони всі російськомовні, я зітхнув з полегшенням.

Для всіх їх був перекладач української мови.

Усі вони нічєво нє панімалі, алу суду це не вразило, суддя - головуючий сказав, що українські громадяни мають знати українську мову і годі.

Їхня поведінка була жахлива, хамили, кричали, треба було їм безліч разів звертати увагу. Перекладач сказав, що не буде перекладати з російської, суддя - головуючий сказав, для нього це відмова від пояснень. Але кожному дали змогу щось сказати, хоча і не перекладали.

Один з них просив задовольнити його апеляцію. Він сказав, що не хоче бути видвореним до України, бо ненавидить Україну, це країна бандитська, кримінальна, бидляча а люди там - усі розумово відсталі.

Я розумів, прокурор розумів і судді (такого були віку), теж зрозуміли. Усім відібрало мову.

Один суддя не стримався і російською йому сказав: "я вперше щось таке чую, я судив найстрашніших злочинців, але жодний такого про свою країну не говорив. І сказав: якщо ви так ненавидите країну, яка має бути вашою батьківщиною, то тим паче ви ненавидітимете Польщу, вам тут не місце".

Ось, вам русский мир. Приповз до Польщі. Надіюся, ми собі дамо з ним раду.

Я щодня допомагаю українцям, надаю їм консультації. Ніхто з українськомовних не звернувся до мене з кримінальною справою. Я ніколи такого не чув. А росіяни з України? Ось, бачте.

У вас теж найвища злочинність у йуґовасточних абластях."

Еугеніуш Шкодун

Позичено в Illia Shutov

P. S. Годі стверджувати, що наші україномовні співвітчизники геть святі та божі. і серед них є різні людит і ведуть себе по різному. Але відверто кримінльних проявів серед них таки менше. Зрештою, фактом є те, що блатняк майже суцільно мосвоязичний!

Коментарі

Москвоязичіє нищить!
Чудова ідея!!! Всю московську нечисть з України відправити у Європу! Друзям Росії - Німеччині і Франції. Хай знають, як будувати Північний потік і постачати в Україну тухлу соросятину.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі