Блоги → Перегляд
Мітки Міти

Про постріл собі у голову

Субота, 07:48, 10.04.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
718

0
0

 

Спочатку зрання зник зв'язок Водафону у напрямку на Сніжне…

Потім зателефонував з Донецька знайомий, і повідомив, що доволі адекватний директор фірми наказав про всяк випадок вивезти з офісу архіви.

Не дають спокійно працювати…

А давайте замислимося, чого прагне путлер?

Повернути свій вплив на Україну.

Чи потрібно йому вщент перетворити для цього її на пустелю?

Не думаю, що це його влаштує.

У нас зараз прогресує епідемія. На ряшці (якщо не брешуть) спостерігається стабілізація. Будь які бойові дії призведуть до втрати контролю над цією пошестю. Це все одне, що відкрити скриньку Пандори. Навіть при ізоляції східного кордону, їхні вояки можуть легко перетворитися на переносників вірусу.

Захопити територію, ще не означає контролювати її. Навіть за наявності частки лояльного населення ще не факт, що воно потужне допомагатиме окупанту. У більшості це – доволі пасивні люди, совки та пенсіонери.

Тримати під своїм пильним доглядом країну в який крім спричиненими війною безладдям, руїною та безперспективністю, мешкають недружні люди, це – винаджувати свої і так невеликі ресурси.

Просто посадити у Києві своїх маріонеток та зробити вигляд, що таким чином в Україні поновлено конституційний лад вже не вийде. Бо маємо вже другого законного президента (якими би вони не були). То світова спільнота це не схаває. І знов таки підтримувати цей кітч доведеться за кремлінський рахунок.

Колективний Захід вже збагнув, що ряшка – дуже небезпечне утворення. Тому варіант, який пройшов у 2008 із Сакартвело, тут не спрацює. Після Криму і частково Донбасу (на якому ряшкованам через спирання на частку місцевих сепарів якось вдається підтримувати деякі ознаки громадянського конфлікту) їм мало хто безкоштовно "вірить". То у разі ескалації чи неприхованої навали жорсткі санкції не забаряться. І це вже буде конкретне відключення від цивілізації. Чи готові до цього у країні ватного сонця?

Щось не схоже.

І ви вірите, що в путлера є якась "зброя перемоги", яка дозволить усе це організувати без "цинкових домовин"? Чи що їхній генштаб вигадав таку дивовижну операцію, що все станеться миттєво і легко?

Не думаю, що в них сталося щось настільки прогресивне.

Удоївці зараз не хочуть війни. Пропаганда телевізора все таки почала програвати холодильнику. Різні імперські амбіції впливають лише на не дуже потужну частку поранених в моск. І роздмухати масову істерію, схоже, що вже не вдасться.

Відволікти увагу від унутрішніх проблем війною теж вряд чи пощастить. Скоріше навпаки це призведе до їх зростання.

І головне: ані США, ані Китаю, ані Британії (а це, щоби не розповідали, головні конкуренти Мордору) така авантюра реально ніякої шкоди не заподіє. То навіщо ламати свої списи?

Є ще думка про те, що в бункерного щура остаточно вилетіла зиґзиця. Проте в нього є оточення, яке сумніваюся що задовольнить афера, яка позбавить їх доступу до власності, прихованій у натівських ворогів.

Хоча є певна кількість фігур, яким війна – що мати рідна. (Не варто приховувати, що в нас також такі є). І це не тільки військова еліта, яка у разі чого отримає додаткові надбання у вигляді просування кар'єри та політичний зиск.

Проте ще більше така авантюра дуже влаштовує тих людей, які не причетні до безпосереднього оточення теперішніх можновладців, і які складають ображену опозицію. Я маю на увазі такі персони, як Валерій Соловей, Андрій Ілларіонов, Павло Фельґенгауер, які зараз посильно просувають ідею, нібито хтось невідомий підштовхує божевільного карлика до фатальної помилки, щоби позбутися нього. Але це саме вони і є тими людьми, які за рахунок України сподіваються повалити путлера, щоби самім прийти до влади.

То шаблі гостримо, паніці не піддаємося, та віримо у гармонію…

Коментарі

mart mart 13:38
0
добрий аналіз.

для нас це нагода випросити на майбутнє кращу зброю і удосконалити армію.

завжди можна запросити армію НАТО щоб стала на нашім кордоні .

якщо він може у себе переміщати то і ми можемо запросити і переміщати

не думаю що йому це вийде на добре а армія НАТО де завгодно готова переміститись якщо їх держава їм добре платить
Панове, вірю у вашу і вам подібних щирість.
Проте ви щоразу звично і успішно пересилюєте себе і традиційно ставите на перше місце заздрість та ненависть до укрноваторів та їхніх досягнень.
Хоч якраз через них проходить межа ДОБРА і ЗЛА.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі