Блоги → Перегляд

У річницю пам'яті жертв смоленської масакри

Неділя, 19:21, 11.04.21

Рейтинг
16 0
Переглядів
1166

0
0
У цій статті згадуються
Віктор Ющенко
Політик

04_11_2021_03_55_pm_jdPDNGwc4g5QTN25N6kEhEMZTPU3SJ0rcjsHZrQ2.jpeg

04_11_2021_03_55_pm_OpP75T38FVXJlYbobt8tPYtGN972GBB8tlaine2v.jpeg

У річницю пам'яті жертв смоленської масакри. Нижче - мій текст, опублікований за її гарячими слідами. Москва так і не відповіла за цей злочин, як і за інші! Вона - це смерть! Так було, є й буде, аж доки, сука, не западеться!

Пам'яті Президента Польщі.

jurko | 11.04.2010

Пам'яті Президента Польщі. Польська нація і держава переживає страшну трагедію. Водночас обезголовлено державу та армію! Такого жахливого результату не дає навіть розгромна війна! У 1939 році втрати вищого керівництва Речі Посполитої були значно меншими.

При цьому не можна забувати, що загинула саме та частина польської еліти, яка була твердою і послідовною у відстоюванні національних інтересів Польщі. Для нас, українців, має значення, що суверенітет Польщі вони напряму пов'язували зі суверенітетом України і поширенням демократії європейського зразка та євроатлантичної інтеграції на весь пострадянський простір. Ці люди мужньо протистояли імперським зазіханням Кремля на незалежність та територіальну цілісність сусідів.

Не дає спокою питання, чому Лєх Качинський та його соратники загинули саме зараз, саме на території Російської Федерації, саме при таких незрозумілих із точки зору здорового глузду та елементарної логіки обставинах?

Основним принципом кримінального розслідування є "кому вигідно?" Імперська Росія сьогодні позбулася еліти польських "консерваторів", які на чолі з Качинським були чи не останнім бастіоном на її шляху до "умиротворення" Європи. Такого результату не дала би навіть переможна війна.

Взагалі останні зовнішньополітичні "успіхи" путінського Кремля вражають: за лічені дні в Киргизстані у результаті заколоту встановлюється промосковський режим, який вже запросив військової допомоги, та усувається найпослідовніший антикремлівський політик Європи разом з командою.

Нещодавно перед тим у результаті виборів, попереджених та супроводжуваних масованою інформаційною агресією російських і проросійських медіа, від керма влади в Україні йде найбільш ненависний для московського керівництва Президент України Віктор Ющенко.

Відповідь на поставлене питання однозначна.

Цей ланцюг мав би стати застереженням і сигналом тривоги для всієї Європи та США. Тільки чи буде кому там його почути за газовими торгами та конструюванням нових геополітичних розподілів і сфер впливу?

Співчуваю всім полякам! Вічна пам'ять загиблим!

Коментарі

Увесь механізм попередження і покарання міжнародних злочинців полетів шкереберть через злу волю одного із архітекторів післявоєнного світового порядку - москви. Тому він неминуче мусить бути переглянутий із виключенням кремля з числа законодавців правил життя людства. Інакше глобальна катастрофа неминуча!
+2

Москва мусить зникнути з лиця землі!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі