Блоги → Перегляд

Ми - назавжди!

Понеділок, 10:59, 12.04.21

Рейтинг
1 1
Переглядів
617

0
0

Люблю сайт Politiko!

Бо цирк і клоуни - наше все!

Не можуть не радувати спроби дилетантів підлаштуватись під мейнстрім, зімітувати політичну боротьбу і непримиренність, відмежуватись від нашої генеральної лінії.

Доклавши максимум зусиль для торжества нашої ідеї, їх тепер починає душити жаба, і запеклі бурці з баригою і мародерами, не сміючи вякати прямо на Найвеличнішого, шукають обхідні шляхи, щоб укусити, досадити, нагадити. 

Тіпа вони проти жидомасонів, соросят, закуліси, олігархів, зовнішнього управління.

Насправді ж вони уподібнюються до нареченої, яка колупає пічку перед сватами. 

Ніколи вони не були такими щасливими як за нашої влади.

Всі ці редутники,  патріоти, націоналісти, міхуїсти, є як не реальними, так ментальними москалями. З відповідною системою цінностей. Яку гарно сформулював  поет Нєкрасов.

Наконец из Кенигсберга
Я приблизился к стране,
Где не любят Гутенберга
И находят вкус в говне.

Саме любов до гівна є рушійною силою, яка направляє енергію цих мас. Гляньте на узбіччя доріг, на парки, на купи сміття в лісах і на берегах річок. Це наш мудрий нарід, патріоти, борці з баригами, створюють собі комфортну екологічну нішу. І доки ми будемо срати їм на голови і пускати струї в очі - вони будуть за нас!

Коментарі

І це пише виборець. що ще не визначився з політичними поглядами. Цікаво, а за кого ж тоді він голосує на виборах? За гречку?
Всі погані. всі несправжні, всі гавно? З такими ідеями Україну не побудуєш.
0

Перепрошую, не визначився не я. Не визначився Найвеличніший політик сучасноті, якого ми підтримуємо. І ми вдячні Вам, що Ви допомогли нам прийти до влади і реалізовувати нашу політику. (Буковель, Велюр, Укрнафта...)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі