Блоги → Перегляд

ЛДНР підставляють своїх дітей під кулі

Понеділок, 12:37, 12.04.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
1717

0
0

Один із найкращих способів привернути увагу світової спільноті - це підняти галас навколо загибелі хлоп'яти через обстріл військових. Саме цей мерзенний пропагандистський прийом спробували використати сепаратисти ДНР. І, як завжди, піймали облизня.

По перше, немає жодного доказу, що українські військові проводили будь-які операції в тому районі у цей час. По друге, немає жодних документальних підтверджень самого факту загибелі дитини в цьому місці. Йдеться про підтвердження, які приймає суд, а не про світлини, які зроблені у фотошопі, чи відеоролики з плакальницями з місцевого драмгуртку.

Ті, хто купився на цю театралізовану виставу, напевно, забули одне - йде війна. А на війні, як відомо, немає мирних жителів. Згадайте Афганістан, Сирію, Ірак. Історія знає безліч випадків, коли на вигляд нешкідливі діти, старі люди та жінки вбивали солдатів. Ця листівка слугуватиме гарним нагадуванням для всіх патріотів, які захищали чи зараз захищають свою батьківщину від нападів та провокацій з боку російсько-терористичних військ.

4be9d604bb7775fd753c8536127f49f6.jpg

Не повертайтеся спиною до ворогів!

І наостанок порада від щирого серця: якщо жителі Донбасу хочуть, щоб їхні діти, дружини та старенькі жили мирно, то в них є два шляхи:

1. поїхати до Рашкі, яка їм "співчуває";

2. скласти зброю, здати всіх сепаратистів та визнати цілісність України.

Третього не дано!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі