Блоги → Перегляд

У чому відмінність плагін-гібрида від гібрида?

Понеділок, 15:43, 12.04.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
278

0
0

У чому відмінність плагін-гібрида від гібрида

D5yTcUuKohAxWklPiUZulvPKcncNJosm3Q1e1U-DAXrW8K-brRyDJDJurM0mDlZ93prD23vfLWdZdDPNODVKD4whQHrGly733uLPv6snBYroOo3ofZJ16IizljU2SEMgfoh7WvZl=w1684-h1069-p-k-no-nu

Сьогодні всі автовиробники змушені підлаштовуватися під нові екологічні стандарти. Одночасно з цим безупинно зростає популярність на автомобілі, «раціон» яких тільки повністю або частково з електрики. Якщо вартість електрокарів сьогодні не для всіх є прийнятною, то плагін-гібриди та гібриди - це відмінна альтернатива, яка, до всього іншого, за багатьма дослідженням є більш екологічним рішенням, ділиться новинами АвтоХаб, Евротерминал.

У чому відмінність плагін-гібрида від гібрида?

Для початку слід розібратися в чому полягає відмінність плагін-гібрида від гібрида. В цілому, транспорт, який має електричне живлення, ділиться на три групи:

Акумуляторний тип харчування (BEV) - транспорт використовує харчування виключно від заряду батареї, маючи виключно електричний двигун.

Гібриди (HEV) і плагін-гібриди (PHEV) - авто, що використовує для приводу коліс більше одного джерела живлення: електродвигун і ДВС. 

Електрокари на паливних елементах (FCEV) - також як і BEV приводиться в рух електродвигуном, але замість батарей використовуються водневі баки.

Головна відмінність гібрида від плагін-гібрида полягає в тому, що другий має можливість заряджатися від зарядної станції і долати невеликі відстані, задіюючи виключно батарею і електродвигун, не підключаючи при цьому ДВС. У той час як звичайний гібрид заряджає батарею лише під час гальмування або від працюючого ДВС.

Загальний принцип роботи електрокара

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі