Блоги → Перегляд

Чому Уряд вирішив позбавити Укрпошту монополії в доставці пенсій?

Середа, 00:35, 14.04.21

Рейтинг
10 0
Переглядів
1628

0
0

9lcUr.jpg

Уряд вирішив позбавити Укрпошту монополії в доставці пенсій тому що Смілянський ставив Уряду ультиматуми і при цьому брехав про вартість доставки пенсій.   

По-перше, Смілянський за рахунок доставки пенсій заробляв на доставці посилок, а по-друге він брав з Пенсійного фонду оплату за доставку пенсій всім пенсіонерам додому, але багатьом з них пенсії додому не доставляв.  

За словами міністра соцполітики Марини Лазебної по Києву 35% пенсіонерів отримують пенсію в поштових відділеннях, хоча Укрпошта одержала кошти для доставки пенсій їм додому. При цьому за доставку однієї пенсії Пенсійний фонд платить Укрпошті більше 100 гривень.  

І всі ці афери Смілянського оплачуються за рахунок пенсіонерів!

Нагадаємо, з 1 вересня нинішнього року відповідно до постанови Уряду Укрпошта припинить доставку пенсій. Всіх одержувачів переведуть на банківські рахунки. Готівку на руки будуть приносити лише людям з інвалідністю I групи, українцям, які не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду, а також пенсіонерам старше 80 років.

Читайте також: Реформа Укрпошти під назвою «Повстання зомбі»

 

Коментарі

1 2 11:23
0
"Геніально" і дуже ліберально. В Україні немає поліції, прокуратури і СБУ? Замість того щоб навести порядок в Укрпошті, покарати винних, лишили сільських пенсіонерів можливості отримувати пенсію в себе в селі. Повинні їхати в ближнє місто, щоб зняти пенсію в банкоматі
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі