Середа, 20:36, 14.04.21

Рейтинг
180 0
Переглядів
1856

0
0
У цій статті згадуються

 

«Казка від Сороса під назвою – Україна»

В теперішній час імя такої людини, як Джордж Сорос в Україні є доволі популярне. Самого Сороса в Україні знають, як власника фонду «Відродження» та ідеолога «Відкритого суспільства», тобто демократичного, толерантного, інтернаціонального, ЛГБТ-шного та глобального. Також Сорос є одним із впливових американських та єврейських масонів (є доларовим мільярдером), якому закидають фінансування ліберальних сил в комуністичних країнах Центральної та Східної Європи, які повалили Варшавський договір та дисидентів у СРСР, які у свою чергу повалили цю «імперію зла» (Радянський Союз). В 90-х роках минулого століття, він активно відкривав свої фонди в пострадянських країнах, особливо в Росії та Білорусі. Проте з приходом до влади Володимира  Путіна у Росії та Олександра Лукашенка у Білорусі, в тих же 90-х (у другій половині) діяльність соросовських фондів припиняється (хоча в Росії, частково фонди продовжили діяльність). В Україну Сорос також привів свої фонди, які підтримав перший президент Незалежної України – Леонід Кравчук. Проте з президенством Путіна в Росії, в Україні почали домінувати у політиці проросійські сили. Тому діяльність фондів була не дуже поширена в країні. І так тривало до доленосної для України – осені 2013 року, коли проросійський президент України – Віктор Янукович вирішував питання щодо євроінтеграції країни. Звісно ж відхиливши такий курс, а прийнявши промосковський, він натрапив на спротив Джорджа Сороса, який вирішив скористатися цією нагодою.

У результаті вималювалася така картина, що Сорос до 2013 року підтримував євроінтеграцію України та її демократизацію, а коли Янукович відмовився від цього політичного курсу (листопад 2013 року), то профінансував своїм фондом в Україні – Євромайдан. Янукович будучи президентом – проросійським, мав у будь-якому випадку обирати курс на Москву, як йому наказував Путін. Тому осінню 2013 року ми стали свідками боротьби єврейського Заходу з російським Сходом - за Україну (звісно про це в книжках з історії України напишуть тоді, коли ці обидві сторони остаточно покинуть цю країну). Звісно потрібно визнати те, що Джордж Сорос фінансував Євромайдан в Україні. Здобувши підтримку в більшості населення країни, яке прагнуло йти в бік Європейського Союзу, Сорос зміг здобути перемогу у так званій Революції Гідності, виставивши своїм фаворитом українського єврея – Петра Порошенка. Далі Путіну не залишалося нічого, крім військової агресії. Тому ми в кінці лютого 2014-го стаємо свідками уже початку окупації півострову Росією. Здавалося, що далі повномасштабна війна з Росією, або припинення окупації України – Росією, через тиск міжнародної спільноти на останню, проте Путін піднімає російське населення Донбасу, яке згодом викидає гасла сепаратизму.

Прислані агенти з Росії разом з місцевими маргіналами, поширюють ідеї створення псевдо народних республік. І 14 квітня 2014 року на Донбасі – розпочинається славнозвісна Антитерористична Операція (АТО) Збройних Сил України на ряду з участю добровільних батальйонів. В той час, здобувши колосальну підтримку виборців на президентських виборах у травні того ж 2014-го, Порошенко – український єврей та головний ставленик Сороса, стає – главою держави. Націоналістична партія «Свобода», яка виставила Олега Тягнибока, зазнає фіаско в цій боротьбі. Хоча свободівці та все націоналістичне крило України у ті важкі місяці для країни, дало велику кількість добровольців в зону АТО. Останній шанс свободівців був під час парламентських виборів – осінню того ж року. Проте і там «Свобода» зазнала фіаско.

Розуміючи, що серед багатьох добровольців на фронті є велика кількість націоналістів, Сорос вирішує повернутися до Бандеризму, точніше скористатися ним тимчасово. Порошенком, головним обличчям Сороса в Україні, було використано націоналістичні гасла УПА та ОУН в пропаганді. Гасло «Слава Україні – Героям Слава!» - більше не було табуйоване в суспільстві, і вже не вважалося «фашистським». Прапор УПА став одним із головних символів української армії. 14 жовтня – день створення УПА, стало Днем Захисника України. Розпочалася українізація та декомунізація. Українська мова стала єдиною державною мовою і розпочалася боротьба з радянським минулим України (з тим минулим, з яким покінчив Сорос). Порошенко активно взявся за боротьбу з хабарництвом. Здалося, що народ таки повірив у відданість Порошенка, а більшість взагалі прийняли його за «українського націоналіста». Тому народ ганебні мінські домовленості – лютого 2015-го та встановлення лінії розмежування (лінії окопів) на Донбасі, і визнання існування ДНР та ЛНР на території України – «проковтнув» у надії, щодо припинення війни. А у 2017-му Порошенко дає українцям безвізовий режим з країнами ЄС, як плюс собі у карму перед народом та наступними президентськими виборами.

Проте пройшли роки, а окопна війна на Донбасі – продовжується, борг України перед МВФ виріс незважаючи на мільярдні транші Порошенка, які згодом були розкрадені, корупція не поборена, злочинців минулого режиму не покарано, економіка впала, курс гривні стабільно сягає до 30 за долар (у порівняння - 8 гривень за долар при Януковичу), а українці масово кинулися на заробітки в країни ЄС. Так пройшло 5 років президенства – «Пороха Великого». І тут настала весна 2019-го – час президентських виборів. Сорос розуміючи, що народ весь час жвандить, що втомився від війни та економічної кризи, а проросійські сили на фоні цих настроїв – реванш вирішили дати. Задумався  і зрозумів, що у Пороха в другий раз не повірять, треба таки заміну робити.

От і за рік до виборів, розіграв спектакль – «Слуга Народу», протиставивши свого нового фаворита та знатного єврейського хлопака – Володимира Зеленського – старому – Порошенку. І диво! Український народ знову повірив. Повірив, що той, що ніколи не був біля корита (ВРУ) та не крав, щось зробить путнє. От і знову пройшло два роки, а нічого в країні так і не змінилося. Як було все при Порошенку – окопна війна на Донбасі, економічна криза, долар до 30, корупція, безробіття, масова трудова еміграція – все так і лишилося. Але ні! Дурні українці будучи на телевізійному або зомбоящіківському поводку єврея Сороса  – поділися на порохоботів і зелеботів, і товчуть одне одному пики на втіху жидам.

Пройшло вже 7 років після того буремного 2014-го, і розумієш, що насправді під порошенківським націоналізмом початку його правління, було сховано те «відкрите суспільство» Сороса, як «троянський кінь». І воно окупувало Україну, а західна демократія нині втілюється у всіх сферах життя. Що той «націоналізм» Порошенка був як українізація в УРСР у 30-ті роки, яка виявляла всіх свідомих українців. А в нашому випадку всіх – «не соросят і не соросопоклоних». Що гасла ОУН і УПА використовувалися лише для пропаганди та агітації. А насправді ми йшли до демократії Поппера-Сороса, або їх «відкритого суспільства». Щоб нині легалізовувати канабіс, проституцію, одностатеві шлюби, ЛГБТ-спільноту. Щоб знищити національні, релігійні, мовні, культурні та сімейні цінності. Коли в той час на Батьківщині Сороса в Угорщині, уряд веде відкриту боротьбу проти нього, бо розуміє, що він має за ціль знищення нації. А українці його впустили до себе. Лише ще не пустили до себе кольорових емігрантів, як країни Європейського Союзу, до якого Україну тягне Сорос, щоб і її корінна нація захлинулася «кольоровою хвилею».

Але морально добиває те, що українські націоналісти – «оунівці» (як той зі Львова - Юрко Антоняк) – агітують за єврея Порошенка, який є обличчям Сороса в Україні. От сидиш і думаєш – чи це ти баран і нічого в цій «жизні» не розумієш, чи ти обжерся чимсь і в тебе галюни, чи то Холєра в Україну вернулася, но щоб «оунівці» - українські націоналісти та ще й зі Львова поклонялися жидам і їх возвеличували, ще при існуючих пам’ятниках Степана Бандери - це… . Коротше хто хоче, то надішліть лист в провід ОУН (б), що в Києві і спитайтеся чого їхній «члєн» - Юрко Антоняк, євреїв підтримує та головне агітує за них, коли Бандера їх мав за ворогів української нації. Бо в мене особисто уже моральних сил не лишилося у нього вияснити, його ж причини такої політичної орієнтації. Хоча! Швидше всього вони вже всі там такі, як той Антоняк. Тому надіятися на теперішніх українських націоналістів, особливо «оунівців» у боротьбі з діяльністю Сороса на Україні – уже не має сенсу.

От і складається таке враження, що ти як той німецький офіцер після Курської битви, що в полі та біля палаючого танку, і який сидить з руками у волоссі та задуманим лицем, а позаду тебе тихо підкрадається єврей у формі радянського офіцера з автоматом. Проте ще десь всередині душі, віриш, що встигнеш зреагувати та з внутрішнього карману вправно витягнувши Маузер і раптово обернувшись – першим вистрілити!

Коментарі

1 2 10:21
+5
Що до ВО"Свобода". Є інформація, що перед парламентськими виборами Порошенко від Туска отримав ультиматум - Свобода не повинна потрапити у ВР, якщо потрапить, то Україна не отримає військову допомогу від ЄС. Згідно екзит-полу, Свобода впевнено проходила у ВР, але набрала 4,8%. Дуже ймовірно, підтасували вибори на рівні ЦВК, аби Свобода не потрапила у ВР. Також зіграв той фактор, що партія Коломойського "Укроп" піарилася в ЗМІ як нова націоналістична партія, створена добровольцями. Але Свобода взяла реванш на місцевих виборах, тож надія є.
Що до ОУН. В Україні кілька ОУН, і всі малочисельні, маловпливові, не ідуть самостійно на вибори. Організація діаспори СКУ куплена Соросом з потрохами, їхній лідер Аскольд Лозинський - ліберал і сорося, палкий прихильник Байдена. СКУ має вплив на ОУН. Тож ОУН розривається між реальними націоналістами і соросятською СКУ. Тому там тривають розколи і клонування. Зовсім недавно Юрко Антоняк з товаришами заснував нову ОУН(держава), яка боротиметься за громадянське суспільство (тхне тухлою соросятиною) Юрко Антоняк, видаючи себе за націоналіста, вшановуючи Бандеру при кожній нагоді, люто ненавидить "Свободу" і Правий Сектор.
+2

Нєгодяй, адназначна.
Як можна ненавидіти Свободу, яка дружно проголосувала в другому турі за Найвеличнішого політика сучасності? Яка зробила все можливе для перемоги експерта з подолання ковіду Васі Вірастюка?
Як можна ненавидіти правий сектор, який дружно зник з Майдану 18 лютого? Який мав речниками полум'яних українців Борислава Березу та Артема Скоропадського?
1 2   11:33
0

Дормидонт Віріді, дуже негарно брехати! І не варто читати ліберальні брехунці. Свобода НІКОЛИ не підтримувала Зеленського. На ютубі є відео Ірини Фаріон (перед другим туром, на львівському телебаченні), де вона заклеймила Зеленського, і закликала не голосувати за нього. Свобода не підтримувала Вірастюка, вибори були підтасовані на користь Вірастюка. Свобода вимагає перевиборів.
Правий Сектор якраз вистояв Майдан до кінця. Береза не має ніякого стосунку до Правого Сектору. Тож менше читайте соросятські брехунці.
Якщо Ви виборець, то вже пора визначитися із політичними поглядами.
+2

Я з Вами погодився. І ... збрехав?
Свобода офіційно, зрозуміло, не робила заяв, але всі, як один проголосували за Найвеличнішого. За що ми їм щиро вдячні.
Якби не висувався Кошулинський - у Вірастюка не було б жодних шансів. Питання для чого висунувся сей потужний старець?
Правий сектор якраз зник з Майдану 18 лютого. В найважчий момент. Потім, зрозуміло, знову з'явився. Це пише не Сорос, а я. Про соросят - з Левченком, він в курсі.
Мої політичні погляди тотожні з Вашими - послідовна, кропітка робота проти України, за нашого і їхнього Вову.
1 2   18:09
0

Не потрібно бути таким самовпевненим! Ви проводили опитування серед свободівців? Офіційну заяву зробила Фаріон, я вже говорив. Це називається не погодитися, це називається потролити. Чого висунувся Кошулинський? А Ви за Шевченка, директора Буковелі і людини Коломойського? Кошулинський помішав йому стати депутатом. Тоді співчуваю
Хто з нас працює проти України? Очевидно, Ви, пане Проти Всіх. Ваша позиція шкодить Україні не менше ніж ватна.
Якщо будете далі мене тролити, то змушений буду Вас заблокувати.
+2

Особисто спілкувався. Не скажу, що любили нашого нелоха, але голосували проти бариги. Оплот свободівців - Франківщина - голосувала за Зеленського. Тому ще раз - велика подяка свободівцям і їх прихильникам за наш Квартал95 при владі. Я не тільки за Шевченка, людину Коломойського, а і за Зеленського - людину Коломойського. Блокуйте, воля Ваша, але дайте чесну відповідь СОБІ на питання: за кого голосували в другому турі?
1 2   20:31
0

З усіма спілкувався? 30-ма тисячами? Особисто я знаю, що багато свободівців не пішло на вибори в другому турі, голосували проти обох, голосували за Порошенка. Тож не варто розписуватися за всіх. Тут вже несуттєво. Важливо націоналіст, чи ліберал. Для мене ліберал противник, і не важливо, це ЗЕленський, Порошенко, Гриценко, Вакарчук... Ну і в Надвірні - Вірастюк чи Шевченко, між ними немає різниці. Для мене важливий Кошулинський бо він націоналіст Якби були чесні вибори, то б він пройшов. Я тепер підтримую виключно націоналістів, тих які і проти вати, і проти соросят, проти Росії і проти зовнішнього управління. А в сортах ліберального гавна я не розбираюся і не хочу розбиратися.
Добре, забаню. Тебе не коментуватиму, і не бажаю аби ти мене коментував.
+2

На замовлення Саші Газіна передаємо пісню "Трави, трави"
- Тіха сам с сабою, я вєду бєсєду...
1 2   21:04
0

Ти часом не ольгінський троль? Що тобі не йметься?
+11

Олександр Газін, не кажіть що "Правий Сектор вистояв Майдан до кінця"!!
Він там взагалі не стояв! Він не чергував на барикадах, не охороняв сцену, він під прикриттям спецслужб забарикадувався на 5 поверху Профспілок і сидів там як миша.
Їх використовували періодично для радикалізації майдану і провокацій. Наприклад 19 січня на Грушці. І я тепер розумію що їх на час Майдану фінансували структури близькі до Соросу, адже ПС використовував технологію радикалізації яка застосовується у всіх кольорових революціях.
ПС взявся незвідки, відпрацював на Майдані - і їх зняли з фінансування, бо далі вони являли небезпеку вже для Сороса, і він патріотів завжди намагається знищити, а замість них підгодовує псевдопатріотів.
Ну, десь у тебе вимальовується більш-менш реальна картина, проте я бв порадив тобі менше займатися теоріями (принаймні тому що ці дідусі ними злвсім не переймаються) а більше вивчати їх методи і засоби, наприклад, як діє структура Сороса в Україні - медіа, мережі "активістів", бойовики, лобісти у владі, фонди тощо.
Ось так скажімо https://politiko.ua/blogpost157033
1 2   15:09
+5

Тут головна проблема - а як із цим усим злом боротися?
Нас пропаганда переконує, що альтернативи зовнішньому управлінню немає, нам тільки необхідно вибрати - Москва чи Вашингтон (Брюссель, Пекін...) Нас переконують, що якщо не за Сороса, то за Путіна, якщо не за Путіна, то за Сороса. Я особисто вважаю, що альтернатива є, це націоналізм. І для цього потрібно просовувати, піарити націоналістичні партії. Які б там вони не були, але чогось кращого немає. Є ще варіант - військовий переворот, права жунта, але це вже від нас не залежить, і невідомо чи це реально. А позиція Проти Всіх, бо всі погані, як у цього Доромонда (не знаю хто він) неконструктивна, на шкоду Україні, бо дає фору ворогам.
1 2   15:32
0

"Свобода на фінансуванні олігархів, як і нацкорпус" - і звідки у Вас така інформація? Часом не із тих самих соросівських ресурсів? І який конкретно олігарх їх фінансує? І для чого олігарху фінасувати антисистемні партії? Собі на шкоду? Ви особисто бачили банківські транзакції, можите опублікувати копії платіжок, де олігарх переводить Свободі гроші? Подумайте логічно. Свобода, Нацкорпус - ідеологічні партії, ідеологію змінити неможливо, партія розпадеться. Отже фінансування тільки посилить партію, що обернеться проти олігархів. І дивно, нелогічно зовсім, фінансують, але на канали не допускають. І шельмують в ЗМІ.
1 2   23:05
+1

Я був би радий, якби існував олігарх - патріот, націоналіст, який б профінансував "Свободу", і придбав для неї телевізійний канал. Тоді б Свобода не просто потрапила б у ВР у якості опозиції, а б змогла сформувати владу. Але на жаль, олігарх націоналістом бути не може, такі олігархи не бувають. Олігархія - елемент лібералізму і вільної економіки. Бізнесмен Кривецький, який являється членом Свободи, на олігарха далеко не витягує, канал придбати не здатний.
+13

Як із цим усим злом боротися?
По-перше, в усіх країнах діють закони про іноземних агентів: В Угорщині, В ФРН, в США, в РФ...
В США такий закон був прийнятий ще в 1938 році під назвою «Акт про реєстрацію іноземних агентів» (Foreign Agents Registration Act, FARA).
Всі ЗМІ, медіа, фонди і ГО хто отримує фінансування з-за кордону, мають зареємтруватися як іноземний агент і позначатися в ЗМІ: іноземний агент Сергій Лещенко, іноземний агент Макс Нефьодов, іноземний агент "Радіо Свобода"
Насправді всі соросята та грантожери є іноземними агентами, тобто лобістами міжнародних фінансових спекулянтів - Сороса тощо.
І ми маємо ухвалити закон про іноземних агентів.
1 2   23:26
+5

Зрозуміло, закон про іноземних агентів потрібен, але його може прийняти тільки ВР. Партії, які там мають більшість, зможуть за нього проголосувати? Не можуть в принципі. Тобто знову потрібна у ВР потужна фракція націоналістів, аби протягнути такий закон.
0

А де ті націоналісти? Ніхто вже не хоче жертвувати заради України і таких "українців" що обирають собі Овочів, Мародерів і Клоунів, своїми інтересами, своїм часом, своїм благополуччам.
1 2   00:09
0

Вам потрібні якісь суперові ідеальні націоналісти? Є реальні націоналісти, з їхніма всіма недостатками і перевагами. Та ж ВО"Свобода". А для того аби українці не обирали овочів і клоунів, не варто тиражувати фейки про те що хтось там, якийсь таємничий олігарх фінансує націоналістів.
1 2 20:14
+3
Тільки що прочитав в інтернеті публікацію про фінансування ВО"Свободи" мафією, кримінальними авторитетами із Львова. Дивлюся - спонсор видання фонд Сороса "Відродження". Згадав заяву Сороса про виділення коштів на боротьбу з націоналізмом в Європі. Розгвинчувати соросят і при цьому вірити їхнім фейкам не варто. Тож думай-те!
0

Олександр Газін, я знаю хто фінансував Свободу, але мені це нецікаво.
Мені цікаво хто що робить.
Свобода, як націоналісти, в періоди між відсутністю фінансування виглядають як лайно. Та й з грошима не дуже.
Важливий напрямок, в якому вони рухаються. А вони нікуди не рухаються. Чекають бабло.
Вони мені не цікаві. Вони навіть проти зовнішнього управління не виступають, бо напевно сподіваються отримати від Сороса бабло.
1 2   01:29
0

Я також в курсі хто фінансує ВО"Батьківщину". Повністю на фінансуванні олігархів і російських спецслужб. Ю Тимошенко, і її партія ВО"Батьківщина" повністю бездіяльна, не проводить ніяких акцій, відсутня ідеологія, різношерстне членство, багато соросят, корумпованих чиновників і казнокрадів. На місцях створює коаліції з ОПЗЖ, Слугами. Примітивна лівацька проросійська партія. Ганьба такій партії!
А як Тимошенко в Україну переправляла з Польщі цього дурника, сорося і наркомана Саакашвілі? Сміх і гріх! Побила прикордонника! Тепер Саакашвілі в ЗЕленій команді. Нюхає кокс. Не чорний український. А білий, колумбійсьуий. ХА-ХА!
vova stasyuk 20:52
+2
Я до 2014 року чув про олігарха на прізвище - Гутник. І що саме цей Гутник фінансував "Свободу". Зазвичай це була версія львівського видання - "Експрес". Також часто на ТБ і в неті можна було побачити версії деяких "політологів", стосовно того, що партію фінансували з Москви.Проте, як там не було, але нині в Україні немає ні однієї міцної націоналістичної політ сили, яка б хоча би мала місце у парламенті. Те що Свобода після 2014 року, на місцевих виборах часто виграє - це так, але це зазвичай західні області. Тому на загальному державному рівні це малоефективно. Немає партії, яка б об'єднувала всіх націоналістів країни, і мала вплив не лише на регіональному рівні, і то в кількох західних областях. Хоча оце місяць тому, "Свобода" дала про себе знати, коли в Тернополі міська рада (там здається мера обрали свободівця) прийняла рішення про перейменування головного стадіону міста в честь Романа Шухевича. То посол Ізраїлю та Польщі в Україні засудили це рішення, і нібито мали там звертатися у ФІФА, стосовно цього питання.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі