Блоги → Перегляд

До Путіна та його підручних

Субота, 19:53, 17.04.21

Рейтинг
35 0
Переглядів
1085

0
0
У цій статті згадуються

 

ДО ПУТІНА ТА ЙОГО ПІДРУЧНИХ

 

Доброго дня, пане Путін. Змушений вкотре писати вам, як фактичному диктаторові територіально найбільшої країни світу. Хоч ви людина усвідомлено дуже погана за моральними якостями. До того ж, ще й за світоглядом дуже безграмотні. А давно відомо, що погані речі робити набагато легше, ніж суспільнокорисні. Тож схоже, що ви цю свою особисту нікудишність, частково вроджену, а частково набуту, дуже швидко взяли за свідомий дороговказ для всього подальшого життя та кар’єри.

Гірше того, ви дуже швидко свідомо навчилися одержувати основне задоволення від життя якраз від принесення конкретного зла конкретному ближньому: чим гірше йому, то тим краще вам. Разом з цим ви так чи інакше одержали певне поняття про людську совість та про невідворотність покарання за скоєне зло. Проте вирішили, що доля покарає за скоєне не вас особисто у житті цьому, а когось із ваших нащадків у майбутньому, у житті їхньому. Тим більше, що про всяк випадок ви вже зараз накрали собі стільки створеного іншими, що його вистачить і на комфортне завершення вашого нікчемного існування, і на високий добробут багатьох поколінь ваших прямих та непрямих нащадків.

Тому й зараз ви, як у вас же кажуть, свідомо й радісно «пустилися во всє тяжкіє». Бо на тім світі, мовляв, не дадуть.

І все ніби йде за планом, за вашим планом. Але, але, але…

Справа в тому, що сучасні вожді та вам подібна погань мають всезростаючі можливості якраз для всеохопнішої реалізації власної щонайгіршості. Та ще й ваших послідовників все більшає. А руйнівні інструменти для такого тотального знищення у світі постійно примножуються, в тому числі й вашим посильним внеском. Тому конкретні прояви такого самознищення людства все повніше проявляються вже зараз, навіть не даючи вам дожити до глибокої старості.

Хоч можливості такої глибокої та суб’єктивно щасливої старості активно примножуються вже зараз. Саме так, вже зараз можна продовжити життя частині людей на десятки років.

Але тільки за умови свідомої та швидкої зупинки цієї всепланетної кризи. Яку, повторюю, саме ви, пане Путін, радісно та щосили свідомо поглиблюєте і загострюєте.

Тож зараз ви, на власну думку,  досить успішно командуєте потенційно найбільшою і найшкідливішою  грубою силою  на нашій планеті. І ваше подальше управління чинними методами тільки незворотньо загострює та поглиблює цю всепланетну кризу.

*  *  *

Все ж, пане Путін, сподіваюся, що цей лист якось та потрапить до вас. Хоч би з тієї простої причини, що зараз ніхто у світі просто не знає, що саме робити і як з вами результативно спілкуватися далі.

А я знаю. Бо науково пояснив світоглядні аспекти такого феномену. Бо ви не один такий поганець у світі. Просто цього разу доля очолила вами найгіршу банду у світі. І під неминучою загрозою сьогодні вже все людство.

А я вам все поясню особисто, детально і доступно. І вкажу реальний шлях до каяття та продовження життя без страху за власну шкуру. Для всіх!

Пане Путін, сталося так, що крім мене,  зараз ніхто у світі не має потрібних для цього наукових знань про людину і суспільство і  не вміє їх доступно викласти таким керівникам, як ви. Бо якби хто вмів та міг, то давно це зробив би. Адже насправді невідворотного наближення цивілізаційної катастрофи бояться всі, хоч для виду і деруть кирпу.

 

Якщо цей лист вас чимось зацікавить, то звертайтеся у зручний час.

Мої контакти:   Скайп -  dmytro_kl1   і  моб.т.:  096 233 67 23.

Дмитро Клець, 1950р.н., українець без меншовартості, засновник наукового суспільствознавства і структури світогляду та все ще єдиний науковий, теоретичний рятівник людства. А вам пропоную стати цим рятівником практичним.

 

17 квітня 2021 року.

Коментарі

vova stasyuk 20:32
0
Пане Дмитре! Путін такі листи не читає, бо їх йому шлють всі кому не лінь, і це не тільки зі всього Кацапстану, ай зі всього СНД та світу. По-друге, пане Дмитре, яка ще "доля"? "Доля" - це не наукове поняття, а ви ж типу - науковець, і маєте вірити у все науково доведене. Ви маєте вірити у геополітичну складову, як головну складову людського життя. І по-третє! Як може хоч якась людина на цій планеті прочитати вашу наукову працю про суспільство, і яка пояснює всі причини появи проблем у людства та шляхи їх подолання?
0

вово, цей наш рукопис прочитали десь біля 30 чол. Які, на відміну від тебе, хоч певною мірою знайомі із діаматом та політекономією.
Кілька з них навіть готові були видати її широким накладом. Якби гроші.
І ще, вово. Доживеш до моїх літ, то й сам повіриш у долю.
А коли ти віриш у геополітичну складову, то й поясни нею ситуацію Путіну. Я тільки за, аби лише він від нас відчепився.
vova stasyuk   22:43
0

Геополітична ситуація вирішує по суті все. Це як з погодою, чим довше йде дощ, тим більше людей мокне, чим довше сонце світить, тим довше люди сухі. Так само і геополітика, два-три покоління людей можуть попасти під сонце, тобто у помірно мирний час, а два покоління під дощ, тобто у війну, революції, перевороти. З 1815 року, з моменту закінчення битви під Ватерлоо, де Наполеон Бонапарт остаточно програв свою континентальну війну, і до 1914 року, у Європі панував помірний мир. На протязі цього часу населення Європи зросло, незважаючи на локальні війни, як Франко-прусська та Балканські війни. В 1914 році відбувається Перша Світова війна, яку провокують масони для придушення бунтуючого робітничого руху. За чотири роки, гине - 10 мільйонів людей у Європі. Проходить 20 років, і в 1938 році зароджується нова війна у Європі, яка починається з Аншлюсу Австрії - Німеччиною. В Другій Світовій війні загине у два рази більше людей. Причиною появи цієї війни є - політичні чинники. З 1945 по 2021 у Європі знову панує помірний мир. Ніяка "доля" тут нічого не вирішує, вирішує подальший хід життя людей - геополітична складова. Якби в 2013 році, Янукович втримав би нейтралітет країни, щодо міждержавних політ блоків, то можливо б Україна уникла би окупації Криму Росією, і початку війни на Донбасі. Хоча тут також слід зазначити, що сам Путін і його свита (фінансова еліта) прагнули цієї війни, так як Сорос намагався ідеями євроінтеграції приєднати Україну до ЄС. Тобто прості люди стали жертвами звичайних політ інтриг, що і є геополітикою. І я думаю ви чули про "принцип доміно", в історичному аспекті. Для прикладу, якби монголи не напали на Київську Русь, то вона не розділилася на три народи. Тоді б не було Московського царства, Російської імперії. Якби в роки Громадянської війни західні союзники підтримали насправді білогвардійців, то б не було більшовиків і СРСР, і теперішніх "необільшовиків", як Путін. Геополітика вирішує подальший хід нашого життя, а не якась "доля". І геополітика впливає на всі сфери життя, які впливають на наше життя. Для прикладу у США "Велика депресія" у 30-х роках, збільшила суттєво кількість безробітних, що у свою чергу призвело до масової появи вуличних кримінальних банд, що у свою чергу призвело до великої кількості вбивств пересічних громадян на вулицях. Також багато звільнених офісних працівників у день звільнення та збанкрутілі підприємці кидалися з найвищих поверхів хмарочосів вниз. От вам - геополітика.
vova stasyuk   22:55
0

Вам не обов'язково друкувати свою працю. Зробіть авторські права, і ви можете електронно публікувати свою працю, без великих фінансових затрат. Просто ви самі цього не хочете. А на politiko є люди, які читали вашу новизну?
0

Так, свого часу я надсилав кільком читачам Політико нашу із сестрою працю на ознайомлення. І повторюю, жоден з них не стояв на твоїх пізнавальних та моральних засадах.
Зрештою, я тобі не раз радив поцікавитися, скільки хоч би згадок про досягнення своїх новаторів СВІДОМО й РАДІСНО блокують щирі укри.
vova stasyuk   10:33
0

А надсилали ви то свою працю електронним варіантом, напевно. Тому я раніше зазначав, щоб ви оформили авторські права на працю, і електронно її публікували. Не обов'язково її друкувати та тратити гроші.
вово, то й спробуй поспілкуватися з Путіном аргументами своїми. Бо він у глибині душі теж шукає аудиторію для своєї власної мудрості (як він вважає). Та ще й не серед власного плебсу, а серед вихованців мудрості світової, з-за меж РФ.
Тоді й блиснете перед світом, чим маєте.
vova stasyuk   10:37
0

Пане Дмитре! І без мене вистачає людей в Кацапстані, які оце дуже хочуть з ним поспілкуватися. І по-друге, політична еліта, особливо так звані вожді, рідко коли спілкуються з кимось із плебеїв. Потрібно бути реалістом.
0

вово, Путінові потрібна переможна дискучсія із ні в чому не залежними від нього опонентами. Бо навіть теоретична перевага у спілкуванні з підлизами - це не перемога. І в РФ це розуміють прекрасно.
Інша річ, що поки що вони недооцінюють перемогу теоретичну, у всякого роду дискусіях. Бо все ще тупо покладаються на грубу силу та відверту брехню.
vova stasyuk   14:48
0

Як казав Гебельс - "подавши брехню багато разів, як правду, брехня стає правдою". Якщо Путін піде на союз зі Заходом, то його в Росії скине прозахідний Навальний. І тоді в Росію увірвуться західні ліберали. Так само у Білорусі, Лукашенко бореться з прозахідною опозицією, бо розуміє, що буде сценарій, як з Україною, якщо дасть себе скинути. Тобто такі як Сорос та інші "ліберали" Заходу окопують країну. То на що ви ще надієтеся стосовно Путіна? Він намагається зберегти свою систему. Тому від нього чекати лише агресії.
0

вово, насправді ти просто БОЇШСЯ писати навіть миролюбного листа Путінові.
Це зі мною ти такий герой, що всіляко мене обзиваєш та принижуєш. А до москальської банди боїшся навіть рота розкрити. Оце така твоя мораль і громадянська позиція.
Хоч власне війни ти боїшся не менше Путіна.
vova stasyuk   23:44
0

Пане Дмитре! Я реаліст! Мої листи Путін точно читати не буде, як і ваші!
Схоже, вово, що ти не розумієш простої речі - чим більше людина має всього, що заманеться, тим більше боїться все це втратити у випадку своєї смерті. Тим-то такй Путін і боягуз за власну шкуру. І так триватиме доти, поки він свідомо робитиме ЗЛО іншим.
А я ж пропоную НАВЧИТИ його ПОКАЯТИСЯ і замість світового зла почати робити світове добро. Бо якраз для цього він має і час, і можливості.
А ти свій героїзм проявляш тільки щодо соціально незахищених.І фактично цим самим підтримуєш того ж Путіна. Сумно...
Повторюю, я в цбому теоретик, а його навчу бути ПРАКТИКОМ.
vova stasyuk   23:45
0

Пане Дмитре! Як ви його навчите, якщо він так і не прочитав ні одного вашого листа?
vova stasyuk   23:47
0

І не прочитає! Будьте реалістами! Ви хоч коли-небудь "достукувалися", хоча би до представників місцевої влади?
0

А таке було, і чимало разів. По Політбюро ЦК КПРС включно.
Наслідки, правда, нецікаві - дорога власним коштом і кілька папок в КДБ по всій їхній вертикалі.
vova stasyuk   10:52
0

В СРСР було небезпечно жалітися на діяльність місцевих органів влади. За Сталіна могли б розстріляти, як "врага народу", а після його правління, було небезпечно для так званої "кар'єри". А я мав на увазі місцеву владу за часів України, і то десь, уже після 90-х років.
вово, якби ти мав достатню людську гідність, то не вважав би, що твої листи не варті особистого путінського прочитання.
Однак ти вже наперед, ЗАЗДАЛЕГІДЬ, вважаєш себе гіршим від нього.
То з яких міркувань так нахабно лізеш на голову мені?
vova stasyuk   10:55
0

Пане Дмитре! Я реаліст! І я розумію, що політична і масонська еліта, практично ніколи не слухає нікого з плебеїв, тобто громади. Лише якщо відбувається якийсь переворот, чи бунт за участі громади. А так писати, як кажуть - "бєзсмислєно"!
0

вово, то який тоді сенс ти вбачаєш у нескінченних нападках на мене?
Кому і для чого це потрібне?
vova stasyuk   22:34
0

Які напади? Я вас спитався, чи ви взагалі коли небудь достукувалися до когось, хоча б з органів місцевої влади. І сказав, що ваші листи до Путіна, то марне і фантастичне діло.
0

вово, я ж на цій же сторінці ствердно відповів на це твоє питання. Так, траплялося БАГАТО разів, коли я, як ти кажеш, достукувався до різних органів влади. Вони чимало разів ЗАПРОШУВАЛИ мене на прийоми до себе та своїх секретарів тощо. І завжди спокійно зі мною спілкувалися. А я від них нічого неможливого і не вимагав. А всього лише ПРОПОНУВАВ ДОДАТКОВО включити наші розробки у загальне пояснення наших проблем та шляхів їхнього вирішення.
І НІХТО, ЖОДНОГО РАЗУ нічого доказово кращого, ніж наші тексти, мені не протиставляв. А навіть нерідко ще й дякували мені за соціальну активність.
vova stasyuk   09:06
0

"Достукатися" мається на увазі не тільки "пообщатися" з представником місцевої влади, ай вирішити певне питання. Так от ви коли-небудь досягали виконання місцевою владою певного вашого і громади питання (ремонт дороги, встановлення освітлення на вулиці, будівництво школи ітд)? Бо з ваших слів я зрозумів, що ви тільки спілкувалися і вас послали - подякою за соціальну активність.
0

вово, я тобі БЕЗЛІЧ разів пояснював, що це дикий більшовицький заскок - командувати кимось, щоб він робив те і так, що і як заманулося тобі. Тим більше - якось примушувати органи влади, щоб вони виконували твої забаганки руками чиїмись, чужими.
Від самого початку НАУКОВОГО дослідження суспільства та людини до мене дійшло, що грубий примус всякої активної системи - це завжди ПОГАНО. Тому я і звертався до всякого начальства виключно із цією, ПРОСВІТНИЦЬКОЮ метою. Щоб вони ЛИШЕ ПРОЧИТАЛИ наше із сестрою і посильно ДОПОВНИЛИ ним наявні свої знання по вирішенню тих чи інших проблем. І вони практично завжди цю мою пропозицію в тій чи іншій мірі ВИКОНУВАЛИ. Але практично завжди її СУТІ не розуміли. Тому їм і лишалося робити висновок про ці наші матеріали на основі основного регулятора в антиринковому суспільстві - "Я начальник, а ти дурень".
Тож навіть управлінський алгоритм для активних систем я відкрив як УПРАВЛІННЯ ЗА ВІДХИЛЕННЯМИ, а для укправління суспільством та людиною - на основі першочергового ЕКОНОМІЧНОГО інтересу. Але перед цим, втисячне наголошую, я повинен був ВНИКНУТИ в ДІАМАТ, ПОЛІТЕКОНОМІЮ, СИСТЕМНИЙ ПІДХІД і ще з десяток різних МЕТАТЕОРІЙ.
І хоч би ти мав себе за навіть найбільшого генія, то все одно ці НАУКИ(!!!) ТРЕБА ВЧИТИ САМОМУ, ці знання не вроджені, а НАБУТІ.
vova stasyuk   18:59
0

Пане Дмитре! Яке тут "командування" над кимось? Це норма! Коли громада вимагає виконання проблемних питань у своїх обранців. Чому я взагалі задав це питання? А через те, що ви типу Путіну написали лист-звернення в надії, що він його прочитає. Я вважаю це безумством. Бо політ, фін і в загальному масонська еліта - майже ніколи не слухає плебеїв. Тому задав вам питання про те - чи взагалі ви коли-небудь щось добивалися (вирішення певних питань) хоча б в органах місцевої влади?
0

вово, сам бачиш, яке примітивне тваринне мислення.
Що вирішили (які проблеми?) в Україні обожнювані тобою плюрало-ліберали?
Нічого хорошого. Все тільки погіршилося. За 30 років!!!
Та все одно якраз пнуться командувати (саме так) всім і вся.
А їхні придурочні сраколизи тупо носяться із якимись надуманими "проблемами громади". Які хтось чомусь змушений(!?!?!?) виконувати.
Хоч у супільстві ринковому всі щось роблять тільки за плату. А ти тупо пнешся підтримувати паразитів і щоб на них працювали всі решта. Хоч і сам бачиш, що якраз від цього гине людство.
Яку мету має автор підручника з фізики, біології, математики тощо?
Та єдину - щоб учень ознайомився з цим текстом і краще його засвоїв. Але в жодному разі це не обовязок автора, а лише його особисте, приватне побажання чи й навіть мрія.
Тож і ми із сетрою бажаємо, щоб наші тексти ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ ПРОЧИТАЛИ.
І все, потім хоч підтирайтеся ними.
vova stasyuk   14:59
0

Пане Дмитре! Ви самі собі суперечите, бо самі зазначали, що депутатам потрібно платити за виконану їх роботу. А тут ви зазначаєте, що громада має платити депутатам, щоб вони вирішували їхні проблеми.

Для того щоб ви не морозилися цитую вас:

"А їхні придурочні сраколизи тупо носяться із якимись надуманими "проблемами громади". Які хтось чомусь змушений(!?!?!?) виконувати.
Хоч у супільстві ринковому всі щось роблять тільки за плату".
vova stasyuk   15:03
0

Да що тут у вас можна читати? Ви не зробили авторських прав на свою працю і не опублікували її, навіть електронно! Як можна підтератися вашою працею? Хіба що ви роздрукуєте її чернетку, от і будете самі нею підтиратися!
-1

вово, читаю твої маразми і вони все більше нагадують "віповіді" путінської банди європейським інтелігентам. Ніби ти й справді проходив їхній ідеологічний вишкіл.
vova stasyuk   00:09
0

Це у вас "маразми"! Ви вже самі собі суперечите. Якщо я маразматик, то дайте відповідь на попереднє питання - "Ви самі собі суперечите, бо самі зазначали, що депутатам потрібно платити за виконану їх роботу. А тут ви зазначаєте, що громада має платити депутатам, щоб вони вирішували їхні проблеми.

Для того щоб ви не морозилися цитую вас:

"А їхні придурочні сраколизи тупо носяться із якимись надуманими "проблемами громади". Які хтось чомусь змушений(!?!?!?) виконувати.
Хоч у супільстві ринковому всі щось роблять тільки за плату".
0

вово, втисячне тобі раджу: вчи діамат і політекономію. Інакше так і помреш щасливим самодуром.
vova stasyuk   09:15
0

А ви так і не вивчили діамат і політекономіку, тому самі страждаєте "антиринковим мисленням". Бо ви є "радлюдина", яка весь час ниє на владу та чекає подачок з її боку. Особливо, коли хтось з ВРУ опублікує та поширить вашу "новизну". Тому поки ви не позбудетеся власного "антиринкового мислення", доти ви будете сидіти та нити на владу, і не оформите авторські права на свою новизну, щоб нарешті її опублікувати. А то і так далі собі в голові будете видумувати "армію ліберало-самодурів", які вас переслідують, і прагнуть перешкодити вашій новизні.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі